Zniszczone rzęsy po przedłużaniu - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-26, 18:39   #91
mixi31
Przyczajenie

Dot.: Wyrwane Rzęsy

Cytat:
Napisane przez BRs Pokaż wiadomość
No tak, tylko boje sie ze jakakolwiek interewancja zwlaszcza jakims klejem moze zaszkodzic.
skoro nie chcesz nic na nie nakładać to mamy mamy podać zaklęcie najleoszy będzie olejek rycynowy
mixi31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 19:59   #92
Katarzyncia23
Raczkowanie

Ja również miałam problem z rzęsami po przedłużaniu, bo jak je zdjęłam to wydawało mi się, że mam górne rzęsy krótsze niż dolne ! Byłam po prostu załamana ! Kupiłam sobie taką odżywkę Revitalash (stymulator wzrostu rzęs). Muszę powiedzieć, że po miesiącu regularnego używania ich stan naprawdę diametralnie się poprawił i były dłuższe niż przed przedłużaniem, a ja byłam bardzo zadowolona. Niestety przez czas używania odżywki bardzo piekły mnie oczy i były non stop czerwone, dlatego ją odstawiłam. Czasami wracam jednak do używania stymulatorów wzrostu rzęs, gdy korci mnie znów żeby przedłużyć rzęsy. Później miałam Beautylash, Lilash, ale najgorsze jest to, że trzeba je stosować stale żeby znów nie wróciły do poprzedniego stanu. Teraz znów korci mnie żeby przedłużyć rzęsy, bo zbliża się urlop, a ja już pewnie nie zdążę wyhodować swoich pięknych w tak krótkim czasie, tak więc pewnie przedłużę.

W każdym bądź razie konsekwentnie stosowane stymulatory wzrostu rzęs przez kilka tygodni naprawdę działają cuda i tutaj jest to nieporównywalne z jakimkolwiek olejkiem rycynowym, czy sławną L`bioticą, bo one tylko pomagają wzmocnić rzęsy i tyle.

Edytowane przez Katarzyncia23
Czas edycji: 2013-06-26 o 20:01
Katarzyncia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 09:56   #93
81marta
Przyczajenie

Smile Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Polecam 100%-towy olejek arganowy. Przedłużyłam sobie rzęsy. Po 2 tygodniach sztuczne rzęsy zaczęły wypadać z moimi naturalnymi. Kiedy odkleiły się wszystkie to zostałam praktycznie bez rzęs . Smarowałam rano i wieczorem okolice rzęs przy zamkniętym oku tym właśnie olejkiem. I po miesiącu mam super długie i gęste rzęsy. I nigdy w życiu już nie przedłużę rzęs. To była dla mnie nauczka. Polecam jeszcze raz olejek arganowy. Kupiłam go na allegro za 10 zł.
81marta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 15:18   #94
w kropki
BAN stały

Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

ehhh ja mialam problemy po olejku rycynowym. nie wiem czy to alergia, czy jakas reakcja obronna organizmu, ale porobiły mi się jeczmienie i zamiast wzmonić rzęsty, to strasznie je osłabił. przy demakijażu wypadało za każdym razem coraz więcej rzęs oczywiście nie sprawdziłam wcześniej jak reaguje na olejek, tylko od razu wsadziłam sobie "do oka" uratowało mnie spanie na plecach (na brzuchu nie śpię już prawie wcale!), bardzo cierpliwy i ostrożny demakijaż i charmlash. ten ostatni mnie torchę kosztował, ale jednak zrobił swoje rzęsy już nie wypadają garściami i są zdecydowanie gęstsze kojarzy mi się to z tymi śmiesznymi króciutkimi włosami przy czole, które są pozytywnym znakiem dla włosów
w kropki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:14   #95
nadiuszka
Raczkowanie

GG do nadiuszka Send a message via Skype™ to nadiuszka

Cytat:
Napisane przez M4dz14 Pokaż wiadomość
Hej .

DZIEWCZYNY NIE PRZEDLUZAJCIE SOBIE RZES , NIE WIERZCIE W TO ZE WASZE NATURALNE RZESY NIE BEDA PO ZDJECIU SZTUCZNYCH ZNISZCZONE!

Rzesy mialam przedluzone 6.02.2013 w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym koszt 230zl. Dzis na jednym oku mam ok.8 rzes a na drugim ok. 10 ;/ odpadly mi razem z naturalnymi i widze ze moje rzesy sa krotkie i zniszczone ;/ jutro ide do kosmetyczki zeby mi zdjęła te które zostały.
przykre doświadczenie, ale niestety ani salon ani cena nie dają gwarancji jakości. musiała Pani trafić na kiepską kosmetyczkę

proszę natomiast nie robić antyreklamy dobrym kosmetyczkom. przedłużam rzęsy 6 lat, jestem Instruktorką przedłużania rzęs. Jako że szewc bez butów chodzi długo szukałam kogoś kto mi zrobi i robiło mi rzęsy kilka osób. Byłam pewna że są dobrymi stylistkami. Rzęsy były w dobrym stanie, ale po tym jak znalazłam prawdziwie dobrą Stylistkę, moje rzęsy są w stanie doskonałym mimo ciągłego przedłużania.

mi samej już nie raz zdarzało się wyprowadzać rzęsy klientek po nieudanych stylizacjach i ich rzęsy wracały do stanu sprzed zakładania.

wszystko zależy od kompetencji stylistki. tak samo jak lekarze, piekarze i hydraulicy, są dobrzy a są mało wykwaliwikowani. nie oznacza to jednak że mamy się nie leczyć, nie jeść chleba i nie wzywać hydraulika jak nam się rury zatkają. szukajcie dobrego specjalisty i wasze rzęsy będą w doskonałym stanie po ściągnieciu sztucznych
nadiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:24   #96
nadiuszka
Raczkowanie

GG do nadiuszka Send a message via Skype™ to nadiuszka

drogie panie, jeżeli cokolwiek was szczypie, ciągnie lub uwiera, kłuje i wichruje po zabiegu przedłużania rzęs, od razu należy udać się do gabinetu z reklamacją!!!!!!!!!!! porządna stylistka rzęsy naprawi, w skrajnym przypadku ściągnie. ABSOLUTNIE NIE WOLNO rzęs ciągnąć lub wyrywać, ściągać samodzielnie itp. Jest to zadanie stylistki!!!!!!
sorki za porównanie, ale samodzielne usuwanie rzęs to jak samodzielne przeprowadzenie operacji wyrostka robaczkowego. nikt normalny i świadomy tego robić nie powinien, bo byłoby to tragiczne w skutkach.
nadiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 13:19   #97
Dianusia94
Raczkowanie

Dziewczęta, jesli któraś z Was też wyrwała sobie rzęsty tak jak ja rok temu , nie przejmujcie się ! po 2 miesiącach mi odrosły! i jest wszystko tak jak było Jedynie co mogę zauważyć to to ze teraz rzęsy z lewego oka trochę się różnią od rzęs z prawego XD Ale to nic! najważniejsze, że są!
Dianusia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości