KOLOR WŁOSÓW a'la Aleksandra Kwaśniewska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-01, 18:51   #1
butterfly20
Zakorzenienie

KOLOR WŁOSÓW a'la Aleksandra Kwaśniewska

Witam.Mam problem i zarazem pytanie...bardzo chciałabym uzyskać kolor włosów jaki obecnie ma Aleksandra Kwaśniewska.Mam taką sama jak ona (na zdjęciu) długość włosów. Mój kolor to taki ciemniejszy blond (bardziej podchodzący pod Nasz cudowny słowiański "mysi"). Chciałabym dodać włosom trochę blasku i koloru.Bardzo spodobała mi się fryzura p.Oli i stąd moje pytanie-czy któraś z Was Drogie Forumowiczki orientuje się jaka farba może dać mi taki efekt?Oczywiście zamierzam z tym pójść do fryzjera,ale wiadomo-każdy używa innych farb i zanim wybiorę się do fryzjera chcę zrobić mały rekonesans.Liczę na podpowiedzi i załączam zdjęcie Pozdrawiam-Ania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg ad46a79b000ea70348dc1cd3.jpeg (109,5 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 470fa934000fc42148dc1c49.jpeg (100,4 KB, 252 załadowań)
butterfly20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 21:52   #2
poklejona
Przyczajenie

Dot.: KOLOR WŁOSÓW a'la Aleksandra Kwaśniewska

dla mnie to średni naturalny blond,uzyskałam podobny po szamponie koloryzującym Marionu.
Stary 2008-10-01, 22:37   #3
dagirll
Wtajemniczenie

Boski kolor ,bardzo mi się podoba !

dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 08:51   #4
butterfly20
Zakorzenienie

Poklejona a jaki masz naturalny kolor włosów?Na jaki kolor robiłaś ten szampon?
butterfly20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:34   #5
sarita1307
Raczkowanie

Ja stawiam na karmel istnieje juz obszerny wątek na ten temat tam poszperajcie i porównajcie
sarita1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 16:10   #6
johnw57
BAN stały

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Witam.Mam problem i zarazem pytanie...bardzo chciałabym uzyskać kolor włosów jaki obecnie ma Aleksandra Kwaśniewska.Mam taką sama jak ona (na zdjęciu) długość włosów. Mój kolor to taki ciemniejszy blond (bardziej podchodzący pod Nasz cudowny słowiański "mysi"). Chciałabym dodać włosom trochę blasku i koloru.Bardzo spodobała mi się fryzura p.Oli i stąd moje pytanie-czy któraś z Was Drogie Forumowiczki orientuje się jaka farba może dać mi taki efekt?Oczywiście zamierzam z tym pójść do fryzjera,ale wiadomo-każdy używa innych farb i zanim wybiorę się do fryzjera chcę zrobić mały rekonesans.Liczę na podpowiedzi i załączam zdjęcie Pozdrawiam-Ania

Więc ten kolor to nie średni blond a karmel jest innym odcieniem. Karmel wchodzi w rudawy i jest o wiele ciemniejszy a ten kolorek jest złocisty. Mnie najbardziej podchodzi pod ten 10B czyli bardzo bardzo jasny beżowy blond pastelowy. Wahałam się nad beżowym złotem, ale jednak właśnie ten bardzo bardzo jasny blond pastelowy. A dziewczyny, bardzo jasne blondy nie są "białawe". Bo bardzo bardzo jasny blond ciepły wyda się nam ciemniejszy od bardzo bardzo jasnego blondu zimnego a to tylko złudzenie optyczne
Tu macie ten kolorek to 10B bardzo bardzo jasny blond pastelowy, tylko pamiętajcie, że oświetlenie też trochę zmienia kolor

A i jeszcze musiałam umieścić przykład średniego blondu 7 N- średni naturalny blond

A i Olka ma tam na końcówkach jaśniejsze pasemko
Olce jest bardzo dobrze w tak ciepłym blondzie

A i dziewczyny zauważcie, że na pierwszym zdjęciu ma zęby białe a na drugim zdjęciu światło tak odbiło się, że ma zęby żółtawe. Olka na drugim zdjęciu ma takie krótkie, lekko popalone "zadziorki" jak ja je nazywam. Może wiecie, czym to należy regenerować, bo ja też mam bardzo mało takich krótkich odstających włosków a tak to są zdrowe. Wiem, że od amoniaku robią się takie małe, odstające włoski. Nie chodzi mi o efekt wizualny tylko czym to można zregenerować?

Wystarczyło potrzymać masę naszpikowaną ceramidami przez bardzo długi czas. Mam już w 100% zdrowe włosy <jupi> a są w kolorze dziecięcej platyny
Piszę to, bo może to komuś się przyda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10B.jpg (63,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7N.jpg (51,8 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-10-13 o 13:04 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji!!!
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości