Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-04, 22:46   #31
sylcia1989
Raczkowanie

Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

No i klapaMojemu Robertowi zupelnie sie nie podoba.I dostalam doła.Ale duzo osob jest zachwyconych chyba to od gustu zalezy.Mnie sie jednak plakac chce no bo nie wiem co teraz robic. W sumie kolor bedzies sie zmywal....To i tak bedzie jasniejszy.Co do chlodnego odcieniu to chyba raczej nie bo mam jasna karnacje....Dolaczam zdjecia ktore dzisiaj zrobilam zobaczcie i ocencie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg )rozowa sukenika 001.JPG (45,1 KB, 472 załadowań)
sylcia1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 23:17   #32
kasiamniam
Wtajemniczenie

No nie jest zle, moglby zostac ten kolorek, ale chyba nie czytalas wypowiedzi, ze lepiej by ci bylo jakbys nie brala grzywke na bok, bo jeszcze ja tak przyklapujesz jakby i nie ciekawie to wyglada! Spróbuj wziasc ja na cale czolo i zrob zdjecie
kasiamniam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 23:40   #33
sylcia1989
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Mnie sie grzywka zakreca dlatego smiesznie wyglada gdy jest na cale czolo.2 kumpli tez mi powiedzialo ze blad lepszyJestem zalamana...myslalam ze bedzie lepiej a tu same negatywy.Mowia ze najlepsze byly pasemka,ale mam chodzic w czyms co nie jest modne?Nie wiem co robic...po miesiacu znowu bede wracac na blond?
Stary 2008-10-04, 23:44   #34
kasiamniam
Wtajemniczenie

ale moglabys zrobic zdjecie i sie pokazac na cale czoło, a to ze sie kreci to mozna wyprstowac prostownica
kasiamniam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 18:06   #35
DJADKJGU
BAN stały

Cytat:
Napisane przez sylcia1989 Pokaż wiadomość
Mnie sie grzywka zakreca dlatego smiesznie wyglada gdy jest na cale czolo.2 kumpli tez mi powiedzialo ze blad lepszyJestem zalamana...myslalam ze bedzie lepiej a tu same negatywy.Mowia ze najlepsze byly pasemka,ale mam chodzic w czyms co nie jest modne?Nie wiem co robic...po miesiacu znowu bede wracac na blond?
faceci lubia blond
najlepiej to idz do dobrego fryzjera i zrob sobie wlosy jasniejsze, ale brazowe z pasemkami ciut jasniejszymi. ale koniecznie u fryzjera, bo teraz jak na to wszystko bedziesz sama probowac to wyjdzie Ci pewnie rudy.... ja tez zrobilam kiedys ten blad i blond pofarbowalam na ciemny braz, wygladalam beznadziejnie i bez zycia, tez mam malo geste wlosy i jednolity kolor to dla nich koniec swiata. oczywiscie szamponetka sie zmyla tylko troche wiec w koncu poszlam do fryzjerki i w ciagu jednej wizyty mi z tego zrobila jasny braz z pasemkami ciemny blond od razu zywiej to wyglada no i do karnacji jasnej i oczu mysle ze jednak jasne kolory lepsze..

a tak poza tym to mysle ze powinnas wlosy zawsze podtapirowac na samej gorze bo sa klapniete nawet jak nie prostujesz to widac..
DJADKJGU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 18:34   #36
Motylek1985
Raczkowanie

Mi tez badzej sie podobałas w blondzie.Teraz,tez ładnie,ale wczesniej byłas taka dziewczeca i to było fajne.Nie wiem czemu,ale gdzie nie zagladne to wszystkie pisza:braz,braz,braz...bo taka moda.Bezsensu,ja ma czekoladowe,ale mam do tego odpowiedni typ urody-brwi czarne,oprawa ciemna.Do takiego braziku,najlepiej wyglada twarz lekko opalona po oploną,lub zaakcentowana twarz brązerem. Ty masz delikatna urode...dla Ciebie zdecydowanie jasniejszy kolorek wloskow...i nie patrz czy cos jest modne czy nie,lepiej chyba ładnie wygladac np w cieniutkich pasemeczkach blond niz w modnym kolorze bez pazura.
No ale skoro juz jest brazik,to lepiej chyba wygladalaby twarzyczka z podkladem nie rozowiacym sie.Zdecydowanie pigment cieply,zołty,bezowy z brazerem.pozdrawiam ale nie masz powodu do smutku-jestes sliczna i nawet w tym brazie
Motylek1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 19:32   #37
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

Mi też się bardziej podobałaś w blondzie Moim zdaniem pasowałyby do ciebie ciepły, złoty odcień blondu Kreski na oczach lepiej wyglądałyby delikatniejsze - lekko rozmazne, kontur roztary. Może spróbuj cieniem? Tak ekspresowo przerobiłam zdjęcie w minutkę bo bardzo się spieszę i muszę wyjść ale o coś takiego mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00285nn.jpg (30,6 KB, 231 załadowań)
bellissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 19:47   #38
(:Iza:)
Wtajemniczenie

blond zdecydowanie, ale nie taki jasny tylko raczej karmelkowy, taki ciepły, grzywka koniecznie na całe czoło, nie musisz prostować - dobre cięcie i modelowanie przy suszeniu w zupełności wystarczy moim zdaniem powinnas zapuść brwi i je przyciemnić, i jeszcze nie rób na dolnej powiece takiej kreski, lepsze byłoby np namalowaniem jakimś czarnym/ciemnoszarym cieniem kresek na dolnej i górnej powiece ale tak mniej wiecej do połowy przy zewnętrzynch kącikach oczu + ładnie wytuszowane rzęsy bo masz bardzo ładne oczy
(:Iza:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 21:34   #39
Ilena
Zakorzenienie

kolor jest ok ... blond był bllleeee ..... grzywka mi sie nie podoba powinna być na całe czoło aż do brwi tak jak proponują dziewczyny

sorka że to powiem ale powinnaś się wybrać do ortodonty bo jesteś śliczną dziewczyną a ząbki psują twój wdzięk .. ja zdejmuje za 3 dni więc aparat to nic strasznego
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 22:03   #40
Eowina1818
Wtajemniczenie

Witaj, nie martw się tak reakcją chłopaka. Oni nie lubią zmian, taka ich już antura. Ale na pewno,gdy Ty sama siebie zaakceptujesz i jemu się spodoba. Kolor jest abrdzo ładny, ale trochę podkreślił Twoją bladość. Możesz ten efekt zmniejszyć śicmeniając oprawe oczu, cyzli brwi i rzęsy.
dużo dziewczyn pisze o zmianie grzywki, zdecydowanie przychylam się do tego! Zapuść ją trochę i czesz raczej na przód niż na bok.

Zdjęcia: ciemniejsze brwi, podkreślone policzki różem, grzywka dłuższa (na bok, ale lepsza była by prosta)

I co Ty na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowa ja) 001 copy.jpg (145,6 KB, 384 załadowań)

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 15:28   #41
sylcia1989
Raczkowanie

Wink Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

WIec moze zaczne od tego...Mowia ze kobieta jest zmienna a tu moj luby wczoraj mi powiedzial ze slicznie mi w tych wloskach. Ogólnie kolezanka sie tez tak bardziej podobam. Kolor tak w ogole mi jasnieje...Jest juz prawie ze brazowy.Potem dokleje zdjecia. hmmm musi mi pasowac ciemny kolor poniewaz ja z natury jestem ciemno wlosa, mimo ze mam niebieskie oczy.Moze mialam byc blandynka ale cos nie wyszlo hehe, bo moja mama jest blondynka siostra tez brat ciemny blondyn no coz hehe.Nie wiem moze na sama styduniowke sie zafarbuje cala na jakis ladny kolor blondu ktory doradzi mi fryzjerka.Ale poki co podoba mi sie coraz bardziej tak jak jest.Co to grzywki uwiezcie prostownica nic nie daje...A z dlugoscia chyba tez nie jest najlepiej.Musze ja zapuscic i zrobie ja taka do brwi jak mi tu niektore z was radzilyTez mysle ze tak bedzie ladnie. Dziekuje Wam za przerobki zdjec.Moj komputer jest stary i ten fotoshop nie chce dzialac...A naprawde sama chcialam go sciagnac i poprobowac no coz...Ale Wy jestecie wspaniale i zajelyscie sie moim wizerunkiem choc na chwile. Policzki delikatnie pudruje brazem i ladnie to wyglada. A co do ortodonty....Wiec bylam juz pare lat temu.Ale powiedzial mi ze z kasy mi sie juz aparat nie nalezy i musze sama pokrywac cale koszty...Niesety moich rodzicow by to zabrdzo obciazylo i nie zakupili mi aparatu mimo moich prosb.Wiem , ze mnie oszpecaja i czasami wstydze sie usmiechac tak by bylo zabki widac a wtedy wygladam bardzo ladnie...No coz nie mozna miec wszystkiego.W koncu duzego biustu tez nie mam hehe
Stary 2008-10-06, 15:33   #42
kunkasia
Przyczajenie

czesc wydaje mi sie ze powinna s zmienic kolor włosow na jakis ciemniejszy,i je troche pocieniowacnie scinac masz ładne właski!!!!!!! pozdrawiam

wiez co niemaz sie czym przejmowac jestes ładna dziewczyna,sama wprowadzasz sie w kompleksy zobacz sie w lustrze oki

czesc powinnas troche grzywke zapuscic i podkreslic bardziej oczka czarna kretka ale tak to niejest złe

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-06 o 17:10 Powód: post pod postami
kunkasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 16:00   #43
sylcia1989
Raczkowanie

To zdjecia...troche slabe bo robione pod dziwnym swiatlem ale zobaczcie...w tym jednym dalam grzywke na czolo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 001.jpg (93,3 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 003.jpg (104,8 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 004.jpg (107,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 005.jpg (97,1 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 006.jpg (108,4 KB, 207 załadowań)
Stary 2008-10-06, 16:01   #44
justusia16
Wtajemniczenie

nie przylizuj tak wlosow, troche za ciemny ten kolor, moze odrobina opalenizny i jakas grzywka.. no i tuszzowac ddobrze rzesy..
justusia16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 16:02   #45
sylcia1989
Raczkowanie

Grzwyka na czolo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 007.jpg (100,3 KB, 322 załadowań)
Stary 2008-10-06, 17:14   #46
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez sylcia1989 Pokaż wiadomość
Grzwyka na czolo

Fryzura na tym zdjeciu jest niewyprostowana tak?

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 17:17   #47
sylcia1989
Raczkowanie

Rano byla wyprostowana ale juz jakby nie....grzywka nawet wyprostowana wlasnie tak wyglada
Stary 2008-10-06, 17:25   #48
kaska222
Moderator

A mozesz zaläczyc zdjecia fryzury bez prostowania wogule

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-10-06, 17:55   #49
sylcia1989
Raczkowanie

oczywiscie ze moge.Np to jest bez prostwania

I tak mi troche glupio, ale mam wielka prosbe czy ktos na fotoshopie moglby mi dopasowac rozne odcienie blondu i poprzesylac?Bede bardzo wdzieczna.Lub podac mi link do stronki gdzie mozna sciagnac fotoshopa to sprobuje jeszcze raz u mnie, tak chcialabym go miec u siebie hhh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmmm.JPG (61,4 KB, 170 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-06 o 18:41 Powód: post pod postem
Stary 2008-10-06, 18:49   #50
kaska222
Moderator

To powiem teraz cos od siebie.
O wiele lepiej podobasz mi sie bez wyprostowanych wlosach.Widac ze jest ich wiecej i taki nielad na glowie.Napewno lepiej wyglädalabys w upietych wlosach + moze jakas opaska.Zaprzestalabym prostowac jak wlosy po jakims czasie sie wywijaja,nie ma sensu ich meczyc.
Odzywiaj je jak najlepiej zeby nabraly miekosci i blasku.Co do koloru jest o 2 tony za ciemny dla ciebie.
Makijaz-wejdz na forum Moje makijaze i podpatrz jak dziewczyny sie malujä,sä rozne stepy zdjec jak i video,napewno nauczysz sie podkreslac buzie.

.PS co do photoshopa-wejdz w google i mozesz sciägnäc trial na 30 dni.Inaczej jest niedozwolone,ktore pozostaje odlozyc pieniädze i kupic oryginal w sklepie.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

Stary 2008-10-06, 19:40   #51
DJADKJGU
BAN stały

albo gimpa sciagnac, zdaje sie ze jest darmowy no i lzejszy sporo a funkcje dla takich zwyklych uzytkownikow jak my sa wszystkie
DJADKJGU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:11   #52
Pullpet
Przyczajenie

Siostra ma bardzo podobne rysy twarzy, nasza fryzjerka dobrała jej fryzurke mniej wiecej jak te w załączniku - cięcie brunetki, grzywka blondynki ("mniej więcej" gdyż nie znalazłam 100% odpowiednika a siostra nie chciała pozować ).
Całość praktyczna - w zależności jak piórka nastroszysz wyglądasz albo młodzieżowo albo elegancko.
Przy kręconych włosach i dobrym cieniowaniu fryzura "sama" sie układa, ewent wystarczy modelowanie szczotką, podniesiony czubek daje wrażenie większej ilości włosów
Fryzurka dobrze się sprawdza gdy zapuszcza się włosy, albo nie możemy się zdecydować na konkretną długość - coś długiego na szaleństwa zawsze zostaje, a podcięty czubek łatwo się modeluje i dobrze układa.
Po co maltretować włosy prostowaniem? Naturalne mogą być piękniejsze
Co do koloru - noś taki w którym lepiej się czujesz, pasemka tak ale nie z tak mocnym kontrastem. Popieram game zimnych blondów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fr 1.jpg (13,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr 2.jpg (17,2 KB, 13 załadowań)
Pullpet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:13   #53
Pullpet
Przyczajenie

sprostowanie - przy dobrym cięciu naprawde włosy same się układają do tej fryzurki przez co nie ma męki z prostownicą i stresów w wilgotne, jesienne dni
Pullpet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:05   #54
sylcia1989
Raczkowanie

dziekuje za zalczniki i porade a moze taki blond jak dalas ten w zalaczniku w ktorym chcialas pokazac grzywke?
Stary 2008-10-08, 07:13   #55
no.:502068917013
Raczkowanie

GG do no.:502068917013

Uwaga, wychodzę z ukrycia.... wieki mnie tu nie było

Sylcia! Dla mnie zmiana koloru zdecydowanie na plus, wyglądasz dojrzalej, a twarz nabrała charakteru. Nie myślałaś nigdy o kolorze w odcieniach czerwieni? Prawdę mówiąc, jak Cię tylko zobaczyłam, pomyślałam właśnie o czerwonych odcieniach

Co do fryzury, dziewczyny podały świetne propozycje. Zamiast grzecznej, ugłaskanej fryzurki, widziałabym Cię w lekkim nieładzie na głowie.

Styl ubioru musisz opracować sama, ale masz ładną figurę, ja z takimi warunkami nie omieszkałabym zakładać obcisłych spodni, obcasów i krótkich spódniczek. Do tego jakiś płaszczyk, albo może mała, skórzana kurteczka?

Cokolwiek byś ze sobą nie robiła, pamiętaj, że to Ty masz się czuć dobrze Każda zmianę najlepiej przemyśleć 5 razy, wyobrazić sobie jak to będzie. Czasami zanim człowiek znajdzie swój styl, minie kilka miesięcy, na będzie im towarzyszyć kilka nieudanych prób, spróbuj sama stworzyć wizję siebie. Widzisz inne dziewczyny na studiach, pomyśl co mogłabyś od nich zapożyczyć, co Ci się u nich podoba.
Ach! I nie przejmuj się facetem... myślę, że najbardziej będziesz się podobała swojemu chłopakowi, kiedy będziesz się podobać sama sobie

Powodzenia!
no.:502068917013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 09:13   #56
kolanchoe
Przyczajenie

Zauważyłam, że potrzebna Ci wizyta u ortodonty. Nic tak nie dodaje urody jak śliczne, równe ząbki
kolanchoe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:19   #57
Agula 88
Zakorzenienie

kolanchoe na ząbki trzeba mieć pieniądze wiem coś o tym jak dentystka zaśpiewała mi 1000 zł plus borowanie itp czyli razem 1700 zł a to jest dość tania dentystka każdy mi ja poleca ale nie powiem za co a co by było jak bym zażyczyła sobie aparatu i wybielania a co do koloru o wiele lepiej w blond brąz nie pasuje mi do ciebie wogóle i sądzę ze powinnaś zwiększyć objętość włosów bo masz lekko przylizane.Dla mnie zmiana na minus powinnaś zapuścić troszkę włoski.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:37   #58
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Kolor moim zdaniem powinien być o 1-2 tony jaśniejszy - zastanawiałaś się nad karmelowym średnim blondem?
Nie mniej wyglądasz zdecydowanie lepiej teraz niż w tym blondzie, który miałaś. Przydałoby się jednak zainwestować, jeśli nie w hennę to w jakąś paletkę do brwi, bo Twoje naturalne są zbyt jasne i giną gdzieś na twarzy.
Czarna kredka na dolnej powiece nie pasuje do Ciebie. Za to koniecznie powinnaś zainwestować w róż, bo kości policzkowe domagają się podkreślenia, szkoda takie ładne policzki chować
Co do stylu, zgodzę się z dziewczynami, trochę elegancji, ale nie szłabym od razu w kostiumy i brak t-shirtów, a wybrałabym sportową elegancję. Jesteś młodą, ładną dziewczyną, nie widzę powodu, dla którego miałabyś się ukrywać za strojami, zamiast podkreślać swoje atuty.
Stary 2008-10-08, 10:59   #59
kolanchoe
Przyczajenie

Na ząbki to nie 1700, ale ok 10000 pod warunkiem, że ortodonta uczciwy. Koszt aparatu to około 3000 plus wizyty 100-150 zł miesięcznie. To strasznie drogo, ale jeśli są możliwości, to naprawdę warto zrobić. Jeśli chodzi o włosy, ciemne wyglądają fatalnie na Twojej delikatnej buzi. Do tego ten ostry makijaż... ohyda. Pamiętaj, że masz 19 lat więc powinnaś wyglądać świeżo i naturalnie. Zadbaj o włosy, bo takie zniszczone nie pasują do młodej buzi. Kolor może być jaśniejszy niż naturalny ale nie rób takich koszmarnych babskich pasemek. Powinnaś wyglądać naturalnie, a makijaż powinien podkreślać Twoją urodę a nie zastępować jej.
kolanchoe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 12:34   #60
Agula 88
Zakorzenienie

kolanchoe 1700 na to co ja potrzebuje zmienić w zębach nie mówiłam o kosztach takich całkowitych u ortodonty a dentystka moja jest uczciwaJeżeli wiesz że tak dużo kosztuje to nie wiem czemu radzisz to dziewczynie uczącej się
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości