Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielêgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kszta³cie, stylizacji i dominuj±cych trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-21, 07:15   #31
abcdef112
Przyczajenie
 
Avatar abcdef112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kielce
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

a mnie przed obgryzaniem powstrzyma³y cudowne paznokcie u kole¿anki. Obgryza³am do 6 klasy podstawówki i wtedy dozna³am "objawienia" do tej pory nie obgryzam paznokci
abcdef112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-21, 15:33   #32
cirillka
Rozeznanie
 
Avatar cirillka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomo¶ci: 616
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Cytat:
Napisane przez Karolka2 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ przesta³am ogryzaæ- paznokcie i skórki wygl±daj± dobrze, nie s± wygryzione, zapu¶ci³am trochê paznokcie, wiêc nie s± ju¿ takie krótkie. PRZESTA£AM Hurra
Pozdrawiam i ¿yczê powodzenia innym "obgryzaczom".
PS. Jak zacznê znowu gry¼æ, to chyba zacznê chodziæ w rêkawiczkach ^^
Gratulujê oby tak dalej
cirillka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-22, 18:01   #33
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Dziêkujê, by³o trudno ale jako¶ siê uda³o.
Faktycznie dobr± motywacj± s± [te¿ dla mnie] ³adne paznokcie kole¿anek.
Poza tym pomaga... od¿ywka. Gdy mam j± na paznokciach i jednocze¶nie mam ochotê je obgry¼æ, torturujê od¿ywkê, a pazurki zostawiam w spokoju. polecam Pozdrawiam.
Karolka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-22, 20:58   #34
3fa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Hej
na mnie niestety ³adne, d³ugie zadbane paznokcie kole¿anek dzia³aj± zupe³nie odwrotnie, poniewa¿ denerwujê siê ze tak beznadziejnie wygl±daj± moje i obgryzam jeszcze bardziej... obgryzam ju¿ oko³o 15 lat... co prawda mia³am jakies 5 miesiêcy przerwy 1,5 roku temu, ale problem powróci³...teraz mam 22 lata i strasznie siê tego wstydze, przymierzam siê do zrobienia akryli, mam nadzieje, ¿e co¶ pomog±
3fa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-23, 14:48   #35
sgfcexg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Cytat:
Napisane przez Karolka2 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ przesta³am ogryzaæ- paznokcie i skórki wygl±daj± dobrze, nie s± wygryzione, zapu¶ci³am trochê paznokcie, wiêc nie s± ju¿ takie krótkie. PRZESTA£AM Hurra
Pozdrawiam i ¿yczê powodzenia innym "obgryzaczom".
PS. Jak zacznê znowu gry¼æ, to chyba zacznê chodziæ w rêkawiczkach ^^
Trzymam kciuki
A z tymi rêkawiczkami to nie taki g³upi pomys³ . Tylko chodziæ w takich co to ich samodzielnie nie mo¿na ¶ci±gn±æ, ani przegry¼æ. Na mnie podzia³a³o tylko, ¿e... to nie by³y rêkawiczki, a kaftanik wi±zany z ty³u na tasiemki z d³ugimi zaszytymi rêkawami. Nosi³am go do skutku jako niechodz±cy brzd±c, a od czasu do czasu to i pó¼niej tak do kilku lat. Ohydny smak tego be¿owego materia³u pamiêtam do dzi¶
sgfcexg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-28, 21:58   #36
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Haha
Karolka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-28, 22:09   #37
jambose
Raczkowanie
 
Avatar jambose
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W ramionach Twych <3
Wiadomo¶ci: 358
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

To jest jaki¶ sposób Ja stawiam na mniej brutalny, czyli ¿ele
__________________
http://suwaczek.pl/cache/b01c2c4ee7.png
NASZ suwaczek

Maturzystka 2010

Prawko zdane za pierwszym podej¶ciem - 28.10.2009 r.
jambose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 10:24   #38
anita2103
Rozeznanie
 
Avatar anita2103
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomo¶ci: 913
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Ja te¿ obgryzam...Kupi³am sobie nawet ten "gorzki paluszek" czy co¶ tam...
Nic nie pomog³o...
Ale postanowi³am wzi±æ siê za siebie i od 3 miesiecy mam pazurki ¿elowe.
Moja p³ytka nie jest za bardzo d³uga, ale paznokcie uros³y
Z czego jestem zadowolona.
Czy s³abe? Wg. mnie nie s± z³e
anita2103 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-09, 20:13   #39
Karolka2
Raczkowanie
 
Avatar Karolka2
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: POLSKA ;)
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Ee, a ja znowu zaczê³am :\
Karolka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-10, 12:23   #40
puncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

A wiecie co? Ja przesta³am obgryzaæ paznokcie, ale mi siê p³ytka jaka¶ chropowata zrobi³a i walnê³am sobie ostatnio tak± ostr± polerkê, ¿e teraz s± bardzo cienkie i ³ami± siê straszliwie. Muszê je obcinaæ bardzo króciutko i wygl±da to masakralnie. Ju¿ poma³u odrasta mi nowa p³ytka, ale znowu jest chropowata. Od czego tak siê robi? Czy to brak witamin czy co? Jak mogê sê tego pozbyæ?
puncia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-11, 22:33   #41
Szarosc Teczy
Zadomowienie
 
Avatar Szarosc Teczy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pod laskiem
Wiadomo¶ci: 1 598
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Muszê, siê pochwaliæ, ¿e od miesi±ca nie obgryzam moich pazurków ( a trwa³o odk±d pamiêtam). U¿ywam od¿ywki wzmacniaj±cej - paznokietki sta³y siê twardsze i nareszcie s± "jak na mnie" d³ugie. Tylko mam problem, bo bardzo ³atwo siê zadzieraj±. Troszkê mnie to denerwuje, bo jak tylko paznokieæ staje siê d³ugi, muszê go spi³owaæ. Mo¿e macie jakie¶ porady na "niezadzieranie" paznokci?
Szarosc Teczy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 15:14   #42
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomo¶ci: 80
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Mo¿e u¿yj tej od¿ywki nail tek'a moja kole¿anaka u¿ywa³a jej gdy mia³a s³abe paznkocie po akrylach ona podobnie¿ bardzo dobrze dzia³a . Ja osobi¶cie u¿ywam essence ultra strong z natury za ok 7 z³ i wed³ug mnie jest dobra.

Ja ju¿ od jakiegos czasu nie obgryzam paznokci i moja motywacj± by³y ³adne paznokcie kole¿anek, ale chyba najbardziej pomaga³o mi malowanie ich wtedy one wygl±da³y ³adniej i ¿al by³o mi je obgryzaæ, ale za to malowa³am zawsze dwie warstwy bo po¼niej obgryza³am lakier zamiast paznokci.
Raz te¿ poczeka³am kilka dni a¿ pojawi³a siê bia³a p³ytka i posz³am do manikiu¿yski ¿eby mi je ³adnie przycie³a i zrobi³a tak jak trzeba bo s³ysz³±m ¿e lepiej jest poj¶æ z krótkimi ¿eby one pó¼niej ³adnie odrasta³y, bardzo ciê¿ko by³o mi obgryzaæ bo wiedzia³am ¿e jak je obgryze to nie beda ju¿ takie ³adne równiutkie itp. ale pó¼niej i tak trochê obgryza³am. Teraz mam stra¿nika bo mojemu ch³opakowi spodoba³y siê moje d³u¿sze paznokcie i od razu jak widzi ¿e mam je w ustach to wkracza do akcji :P
fleur88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-12, 16:06   #43
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Boles³awiec
Wiadomo¶ci: 1 868
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Obgryza³am do 13 roku ¿ycia, mia³am okropne, zdarte a¿ do miêska, przesta³am i moje paznokcie s± ¶liczniutkie, mam 23 lata, absolutnie nie ma ¿adnych ¶ladów po dawnym obgryzaniu, p³ytka jest ¶redniej d³ugo¶ci, paznokcie równo opi³owane na kwadratowo, pozdrawiam wszystkich i ¿yczê powodzenia
julittaa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-26, 11:50   #44
Anika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Moje kolezanka ktora nie obgryzala nigdy pazurkow ma bardzo wydluzona plytke paznokcia. Praktycznie w ogole nie musi ich zapuszczac, bialy pasek ma dlugosc moze 1 milimetra a pazurki wygladaja na dlugie a ja wiecznie obgryzalam i gdy zapuscilam bialy pasek mial dlugosc taka sama jak rozowa plytka :/ brzydko to wygladalo niestety.
Anika88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-26, 12:12   #45
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 782
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Z d³ugo¶ci± ³ozyska siê rodzimy- jedni maja z natury³adne d³ugi i waskie inni- nie
Niestey- mo¿emy to zmieniæ- g³ownie na niekorzy¶c- osoby obgryzajace paznokcie maj± p³ytke paznokcia najczê¶ciej szrok± i p³±sk±. Wprawiona stylistka widzi, ze kiedy¶ (nim paznokietki zaczê³y byc obgryzane) p³ytka mia³± inny kszta³t. Niestey, uleg³ on zmianie i t± zmiane mo¿na nieco cofn±c, jednak nigdy ju¿ nie bêda piekne i w±skie. Mam klientki, które po ok roku noszenia przed³u¿onych paznokci na paznokciacj latami obgryzanych, teraz maj± ju¿ "nornalne" paznokcie. Jednak to wymaga dyscypliny- reguralnych uzupe³nieñ, no i nie wolno obgryzac!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-26, 21:40   #46
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 3 603
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Ja nigdy nie obgryza³am paznokci, nawet jako dziecko nie mia³am do tego upodobania, zawsze dba³am o swoje paznokcie i...
Nagle zaczê³am obgryzaæ i nie mogê przestaæ Spowodowane to jest chyba stresuj±c± sytuacj± w domu i w szkole....

Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi przestajê raz na zawsze!
camelia111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-27, 12:52   #47
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 782
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Cytat:
Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi przestajê raz na zawsze!
I bardzo dobrze
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-28, 20:38   #48
gagacior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

a ja obgryza³am tak z 3, 4 lata i rok temu przesta³am. moja p³ytka jest teraz równa i estetyczna, ale to nie jest stan paznokcia jaki byæ powinien. p³ytka jest szeroka i krótka i za bardzo nie mogê zapu¶ciæ, bo ten bia³y pasek robi siê za szeroki w stosuku do tej ró¿owej czê¶ci. nie wygl±da to tragicznie i ju¿ mozna sie ludziom pokazaæ, oczywi¶cie jest o niebo lepiej w porównaniu ze stanem kiedy by³y obgryzione do krwi, ale to nie s± ³adne, d³ugie, paznokcie, p³ytka wyd³u¿y³a mi siê odrobinê. czy jest szansa, ze jeszcze podro¶nie?? i jeszcze moja rada jak zapu¶cicie tak, ¿e ta ró¿owa czê¶æ bêdzie praktycznie taka jak ta bia³a to zamalujcie, wtedy nie widaæ gdzie koñczy siê jedna czê¶æ a zaczyna druga tylko to, ¿e masz d³ugi paznokieæ, ale z do¶wiadczenia wiem, ¿e to nie jest satysfakcjonuj±ce w 100% i i tak siê cz³owiek denerwuje.

Edytowane przez gagacior
Czas edycji: 2008-12-28 o 20:42
gagacior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 00:44   #49
asiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

...

Edytowane przez asiolek
Czas edycji: 2012-09-23 o 23:35
asiolek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 12:12   #50
zgagaaa
Raczkowanie
 
Avatar zgagaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Wstyd siê przyznaæ, ale obgryzam paznokcie od kiedy pamiêtam. Od dzieciñstwa, do teraz. Walczy³am z tym zaciekle, ale nie mog³am tego opanowaæ. ¯adne ¿ele, pasty, naparstki - nic nie dawa³y.

O dziwo - moja p³ytka paznokcia nie wygl±da jak u obgryzaczy. Przez te wszystkie lata wcale mi siê nie cofnê³a (!) i teraz u mnie jest tak. Albo zapuszczam i mam piêkne d³ugie paznokcie (które rzadko siê ³ami±, zawsze ja malujê na ciemno i ka¿dy siê nimi zachwyca), albo mam poobgryzane do granic mo¿liwo¶ci. Zmotywowa³am siê po raz pierwszy tym, ¿e "chcia³am mieæ d³ugie i piêkne paznokcie"... i o dziwo da³o siê to zrobiæ. "Rumakowanie" koñczy siê w momencie, kiedy który¶ przez przypadek parszywie siê z³amie... wtedy to ju¿ od razu 'obgryzam' wszystkie do stanu najkrótszego, jakiego siê tylko da. I znów jest kilka miesiêcy obgryzania, dopóki siê nie zmotywujê, aby znów zapu¶ciæ... I potem znów d³uga¶ne. I obgryzione.

Nie mogê mieæ nieczego "po¶rodku".
Grr!
zgagaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 16:42   #51
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wroc³aw.
Wiadomo¶ci: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Ja obgryza³am przez jakie¶ 7 lat paznokcie... W ostatnim "roku obgryzania" tak bardzo, ¿e a¿ do miêska Moja p³ytka paznokcia mia³a góry i doliny (!) - dos³ownie.
¯adne preparaty, te "super lakiery do paznokci przeciw obgryzaniu" równie¿ nie, nawet plasterek, który przykleja³am na pazurki zjada³am
Gdzie¶ wyczyta³am, ¿e dobrym sposobem na pozbycie siê tego okropnego na³ogu s± tipsy Zdecydowa³am siê na ¿elowe. I tak ju¿ nie obgryzam pazurków [tylko czasami w nerwach, ale to nie jest czêsto ].
Pozdrawiam
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 21:43   #52
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomo¶ci: 80
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

eh... zrobi³am sobie tipsy ¿eby nie obgryzaæ...wytrzyma³am w nich tydzieñ choæ by³y naprawdê ¶liczne. Trudno by³o przyzwyczaiæ siê do d³ugo¶ci mimo ze by³y naprawdê krótkie. Teraz nie obgryzam bo mi ich ¿al sa takie poniszczone.
fleur88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 22:24   #53
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Ja obgryzalam w prawdzie skorki a nie paznokcie i to baaaardzo dlugo, odkad pamietam. Pomoglo mi zrobienie paznokci zelowych. Od tej pory nagle przestalam obgryzac i az sama bylam zdziwiona ze po tylu nieudanych probach udalo mi sie.
__________________




¯ycie takie ma klimaty, ¿e co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 23:24   #54
lenciik
Raczkowanie
 
Avatar lenciik
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

ja tez obgryzalam, a moja p³ytka paznokcia ... szkoda mówiæ ;(

Ogólnie paznokcie mo¿e wygladaj± zno¶nie, ale niestety, jedna plytka ma ok centymetra, moze nawet nie... reszta bia³a (( Kompletnie nie wiem czy to jeszcze kiedys sie przyklei.... ;(((
lenciik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-11, 13:22   #55
DontTouch
Raczkowanie
 
Avatar DontTouch
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

N obgryzanie paznokci niektore osoby zakladajau mnie szuczne paznokcie-tipsy, wtedy ich nie obgryzaja a nawyk byc moze i zanika, bo tipsow za ktore sie zapalcilo szkoda jes t zniszczyc. Wiem ze lakiery gorzkie itp. itd. nie pomagaja osobom "uzaleznionym" od obgryzania.Moze faktycznie zaloz sobie krociotkie tipsy.
__________________
Niektorzy ludzie sa za³o¶ni i totalnie zepsuci.

Byla zawsze soba i nigdy za to nie przepraszala ! ^^.
DontTouch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-13, 20:50   #56
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ¦l±sk (Tarnowskie Góry)
Wiadomo¶ci: 1 177
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Ja mam troszkê inny problem- pami±tk± po obgryzaniu s± ró¿ne kszta³y paznokci.
Malutki i serdeczny s± ³adne- smuk³e, w miarê d³uga p³ytka (choæ i tak o niebo krótsza od p³ytek moich kole¿anek), ¶rodkowy palec to taki trapez?, wskazuj±cy ju¿ w ogóle wygl±da jak ko³o? a duzy tak, jak ¶rodkowy. I jeszcze te naj³adniejsze rosn± szybko, a trzy pozosta³e- straaasznie powoli. Mam kszta³t trapezowy paznokcia i z natury krótk± p³ytkê (siostra przesta³a obgryzaæ na kilka miesiêcy... Nikt nie powiedzia³by, ¿e kiedy¶ obgryza³a- naturaln± p³ytkê na smuk³±, d³ug±, w±sk±. Wniosek taki, ¿e nie zawsze osoby obgryzaj±ce maj± krótkie i szerokie p³ytki. Ja, niestety mam i taka ich uroda, nic nie zrobiê...)
Za 2 tygodnie studniówka, chyba zrobiê tipsy, ale tylko na tê imprezê (zdejmê je za jaki¶ miesi±c...), w tym czasie ciutkê podrosn±. Tylko nie wiem czy ³adnie bêdzie wygl±daæ akryl/¿el na szerokiej, trapezowej p³ytce? Obawiam siê, ¿e nie bardzo...

I jeszcze jedno (widzê po sobie): wolê megakrótkie, ale obciête równo, ni¿ megakrótkie, bo obgryzione. I to, i to nie wygl±da zbyt ³adnie, ale wybieram lepsze z³o, czyli obciête, nieobgryzione.

Pozdrawiam i ¿yczê wytrwa³o¶ci! Wiem, jaki to problem i koszmar- ale dacie radê!
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dó³ + wyci±gi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-17, 11:01   #57
godith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

Cytat:
Napisane przez lenciik Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez obgryzalam, a moja p³ytka paznokcia ... szkoda mówiæ ;(

Ogólnie paznokcie mo¿e wygladaj± zno¶nie, ale niestety, jedna plytka ma ok centymetra, moze nawet nie... reszta bia³a (( Kompletnie nie wiem czy to jeszcze kiedys sie przyklei.... ;(((
Ja te¿ obgryza³am i mia³am problem z krótk± p³ytk±. Kiedy ostatni raz powiedzia³am sobie do¶æ i postanowi³am przestaæ zastosowa³am: od¿ywkê herome i tabletki deppel heartz na paznokcie - nie wiem jakim cudem ale który¶ z tych specyfików znacznie przyspieszy³ "przyrastanie" paznokcia do palca i p³ytka sporo siê wyd³u¿y³a. idealnie nie jest ale dla mnie i tak piêknie
Mo¿e Tobie te¿ pomo¿e.
godith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-17, 15:59   #58
pajus123
Raczkowanie
 
Avatar pajus123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

ja niestety te obryzam, ale tak do granic normy ze nie gryze a¿ krew tryska
pajus123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-17, 21:27   #59
Faf
Przyczajenie
 
Avatar Faf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 17
GG do Faf
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

mia³am problem z obgryzaniem paznokci. problem wyst±pi³ po wypadku samochodowym, czyli jakie¶ nerwiczne. ogl±daj±c film rêka sama leci mi do ust, na sprawdzianach, przed lekcjami równie¿. u¿ywa³am ró¿nych gorzkich p³ynów...no, ale by³y dla mnie za s³abe. postanowi³am sobie sama pomóc, a jak? w my¶lach mówi³am sboie swoje marzenia i zakañcza³am 'je¶li dzi¶ obgryze paznokcia, to nie spe³ni sie' i podzia³a³o. obgryzam coraz mniej z czego jestem dumna. zaczê³am równie¿ ¿uæ gumê...i moje paznokcie zaczê³y w koñcu wygl±daæ normalnie. Zazdroszczê jednak dziewczynom, które maj± ³adne, zgrabniutkie paznokcie
__________________
Two thousand miles away
He walks upon the coast
Faf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-19, 18:06   #60
myonlyhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: Krótka p³ytka paznokcia po obgryzaniu

A ja wierzê, ¿e dziewczyny, które kiedy¶ obgryza³y paznokcie, mog± te¿ mieæ ³adn± p³ytkê po jakim¶ czasie
Np jak patrze na swoje paznokcie- nie ma na nich ju prawie sladu po obgryzaniu A przesta³am jakie¶ 4 miesi±ce temu
Moê tu wkleiæ zdjêcie, je¶li która¶ z Was chcia³aby zobaczyæ
myonlyhope jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Paznokcie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 01:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.