metamorfoza /BŁAGAM O POMOC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-11, 00:50   #1
siloe
Raczkowanie

metamorfoza /BŁAGAM O POMOC

Witam serdecznie .
Bardzo chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie przede wszystkim fryzurę bo ta jest bez wyrazu ,zresztą jak cala ja.
W styczniu będę miała 20 lat ,a wyglądam na 15 chciałabym wyglądać poważniej . nie wiem jak się malować ,problemem szczególnie są oczy mam je bardzo male i niewyraziste no i jeszcze na dodatek nosze okulary :\.

Jestem niska 160 cm, i niezbyt proporcjonalna jak się ubierać żeby wyglądać zgrabnie ?
Z góry dziękuje za rady .Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakopane 147.jpg (42,1 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7280313.jpg (20,1 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 43143727.jpg (54,0 KB, 221 załadowań)
siloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 02:17   #2
mauzonka
Przyczajenie

Dot.: metamorfoza /BŁAGAM O POMOC

Etam, że bez wyrazu i etam, że nieproporcjonalna figura:p
Ale wydaje mi się, że aby wyglądać nieco starzej i poważniej warto skrócić włosy - do tego krótka, zadziorna fryzurka dodaje trochę tego "wyrazu", którego byś chciała więcej. Być może warto odsłonić czoło? Zasłonięte robi wrażenie osoby nieśmiałej, myszowatej trochę:/

A co do ubioru, to na moje oko masz taką figurę - szczupłą bardzo - że we wszytskim będziesz zgrabnie wyglądać Najważniejsze, żeby unikać wpadek typu za niskie biodrówki (i przez to wystające pośladki) Ogólnie pojętej gracji dodają buty na obcasie - to pewnie wiesz.
mauzonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 15:46   #3
krashka
Raczkowanie

Ja myślę, że przedewszystkim powinnaś zrezygnować z grzywki. Krótka fryzurka z "pazurkiem" byłay świetna. Twoja figura mi się podoba Dopasowane ciuchy i wysokie buty- i wyglądasz cudnie Proponowałabym podkreślić oczy. A myślałaś nad soczewkami zamiast okularów?
krashka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 13:15   #4
sylcia1989
Raczkowanie

Masz ładna figure i w ogole jestes ladna. Moze powinnas sprobowac malowac kreske czarna na gornej powiecie i na dole? Bedziesz miala wieksze wtedy oczka. Hmm co do wloskow to tak jak wyzej.Cos z pazurkami byloby idealne...Lub wlosy wystapniowane z przodu tak bardzo krotko tzn do brody i tak po kolei.Z reszta chyba wiesz co znaczy wyprostowanie. I wlasnie butki na obcasie i obcisle spodniedaj znac co zamierzasz zrobic I zalaczaj zdjeciea.Powodzenia
sylcia1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 20:14   #5
siloe
Raczkowanie

Dziękuje dziewczyny za rady , teraz to muszę tylko sie do nich zastosować .Jak zdecyduje się skrócić włosy ,to załączę zdjęcie .Szczerze to boje się trochę obcinać bo odkąd pamiętam to mam dlugie wlosy ,ale taka zmiana dobrze mi chyba zrobi ,hmm mam nadzieje
Stary 2008-10-12, 20:16   #6
siloe
Raczkowanie

a właśnie co do czarnych kresek to myslam ze optycznie zmniejszaja oko, no i nie zabardzo potrafie je robic ,wychodz jakies koslawe ...lepiej rysowac kredka czy eylinerem ?
Stary 2008-10-14, 19:23   #7
The Angel Of Darkness
Raczkowanie

właśnie przeczytałam Twoje pytanie i postanowiłam się dołączyć jeśli chcesz narysować profesjonalną linię na górnej powiece na początku powinnaś robić to zwykła miekką kredką do oczu,popularnym kajalem natomiast po pewnym czasie bedziesz już tak wprawiona ze bedziesz mogla korzystac z eyelinera w plynie a co do kredki to łatwiej bedzie jesli najpierw zaznaczysz male kropeczki nad gorna linia rzes,a dopiero potem połącz je w linie ufff mam nadzieje ze pomoge
The Angel Of Darkness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:25   #8
julittaa22
Zadomowienie

Absolutnie nie rób czarnych kresek- takie zmniejszają i "chowają" oczy, jeżeli chcesz je powiększyć to powinnaś używać jasnych, rozświetlających cieni,to tego rzęsy podkreślone tuszem wydłużającym lub podkreślającym, puder rozświetlający, lepiej Ci jest w nieco jaśniejszych włoskach choć to własnie ciemne postarzają, i wogóle to fajnie wyglądasz, jesteś taka drobna i delikatna, możesz być bardzo kobieca, ciuszki powinny być w bardziej stonowanych kolorach, ja proponuje na jesień modne teraz sweterki kimona, pastelowe szaliczki, fajne kozaczki i prosty, klasyczny trencz i będzie extra- a to że wyglądasz tak młodo jest Twoja zaleta, kiedys to docenisz heh pozdrawiam
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:27   #9
The Angel Of Darkness
Raczkowanie

natomiast jeśli chodzi o włosy... jeśli boisz się nagłej zmiany,to możesz sprawdzić na kompie jak Ci będzie w nowej fryzurze,znam kilka osób które praktycznie od zawsze miały długie włosy,bały się cokolwiek z nimi zrobić,a gdy to zrobiły były zchwycone
The Angel Of Darkness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 23:21   #10
siloe
Raczkowanie

Dzięki dziwczyny, wiedziałam,że moge liczyć na odpowiedzi .
Stary 2008-10-21, 08:24   #11
mambaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie rób czarnych kresek- takie zmniejszają i "chowają" oczy, jeżeli chcesz je powiększyć to powinnaś używać jasnych, rozświetlających cieni,to tego rzęsy podkreślone tuszem wydłużającym lub podkreślającym, puder rozświetlający

nic bardziej mylnego, same jasne cienie + jasna kredka nic nie nadaja, co najwyzej, jesli nałoży sie ich za duzo wyglada sie smiesznie i kiczowato.
czarna kredka, umiejetnie nałożona bardzo powieksza oko, ale oczywiscie malowana nie po wew stronie powieki.
Bardzo długo borykam sie problemem małych oczu i uwierz mi, ze doskonale wiem jak je powiekszac
mambaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości