. brzydkie kaczątko, które chce być pięknym łabędziem :). - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-14, 12:32   #31
Bubalinka
Przyczajenie

Dot.: . brzydkie kaczątko, które chce być pięknym łabędziem :).

Nie jestem brzydkim kaczątkiem :p. Bardzo ładna jesteś . Na twoim miejscu wyskobałam bym brwi. Poszłabym do kosmetyczki na peeling albo zrobiłam bym domowy lub kupiła Garnier 3in1 (bardzo dobry polecam z akticynkiem). A jeżeli chcesz zshcdną a przy twoim wyglądzie nie ma tkaiej potrzeby to rób seriamy po 30 brzuszków ćwiczeń na uda. Zalezy co jest twoją dobrą stroną a co złą. Fryzurę bym zmieniłą na tą modną teraz "Boba" czy inaczej zwana "bombka. łądnie by się komponowała. Delikatny makijaż.. Fluid antybakteryjny i puder tez (zeby nie zamykał porów bo pozniej bedzie wiencej zaskurników) Odżywka do rzęsa która delikatnie wydłuzy twoje rzęsy podkreślenie czarną kredkąą.. no i moze byszczyk. Wszystko zalezy jak sobie to planujeesz.
Bubalinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:36   #32
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole

Chyba jesteś trochę zbyt samokrytyczna
Po pierwsze Twoja cera na zdjęciu wygląda idealnie. Wiem, że na zdjęciu zawsze wychodzi lepiej, ale świadczy to o tym, że te Twoje niedoskonałości skórne nie są aż takie tragiczne...ja nawet na zdjęciu nie mam takiej ładnej cery a ogólnie nie uważam żeby była taka straszna
Po drugie nie wiem jak z tym Twoim odchudzaniem...czy faktycznie jest Ci potrzebne...nie dałaś zdjęć figury. A samą wagą i wzrostem nie ma się co sugerować, ba, nawet wskaźnik masy BMI nie zawsze bywa adekwatny do stanu rzeczywistego. Na "grubasa" nie wyglądasz w końcu, twarz masz dość szczupłą, podejrzewam, że chodzi Ci może o jakieś konkretne partie ciała, na których jest więcej tłuszczyku niż powinno być? Wystarczy ograniczyć słodycze, jeść urozmaicone posiłki, lepiej mniej i częściej, nie obżerać się na noc (najważniejszy posiłek to śniadanie i można zjeść naprawdę solidnie- w końcu zdążysz to spalić w ciągu dnia) może zacząć uprawiać jakiś sport i dbać o skórę ciałego ciała- złuszczać, nawilżać, ujędrniać, masować itp. Dobierać strój tak żeby zatuszować ewentualne mankamenty figury.

Jesteś bardzo ładna, tylko jakby taka...szara, niewidoczna. Dziewczyny mają rację- wyregulować brwi, pozbyć się grzywki, ożywić kolor włosów (a co do odżywek to również polecam wax, zarówno odżywkę jak i szampon) i oczywiście przydałby się lekki makijaż.

Pozdrawiam i czekam na efekty
Stary 2008-10-15, 12:41   #33
miss_seepy
Wtajemniczenie

a mnie sie rzucil w oczy twój i-netowy wizerunek :P
taka grzeczna dziewczyneczka w okularach a tutaj po pierwsze avatar (bitch cośtam cośtam) i "ucze się na pamięć tekstów z filmów pomo" (jakby było czego :-P) ok, znudzi ci sie to zmienisz. ale juz to o czyms swiadczy.

to jest średnie jeżeli chcesz się czuć ładna i byc tak postrzegana przez innych :P a nie tylko w prosty sposob zwracac na siebie uwage, to musisz darzyc wiekszym szacunkiem wlasna osobe . a tu juz nie jestes anonimowa i firmujesz tymi pustymi sloganami wlasny wizerunek. dajac komus kto oglada twoj profil bledne informacje...

miss_seepy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 17:24   #34
Ilena
Zakorzenienie

musisz koniecznie ;
-zrobić brwi bo są za ciężkie
- poprawić kondycję włosów.. bardzo ładnie się kręcą ale widać że są nie zdrowe
- zapuścić grzywkę
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:20   #35
mambaaa
Raczkowanie

pierwsze co mi sie rzuca w oczy to brwi - koniecznie do regulacji!!

tak jak napisala marchewkowe pole wydajesz sie nijaka, szara, z tym trzeba cos zrobic.
Proponuje lekki makijaż, ktory delikatnie podkreśli Twoja urodę, do tego bardziej intensywny i zdecydowany kolor wlosow i powinno juz byc lepiej.

Zamieść zdjęcia jeśli cos w sobie zmienisz.
mambaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 17:34   #36
NamalujSloneczkox3
Przyczajenie

Puk, puk... jest tu kto ? :P

Chciałabym dodać przeróbkę mojej fryzurkii, wykonaną przez Yennfer [za błędy przepraszam ]. Tutaj ogłaszam: kobieto, wielka jesteś :P. Ze wszystkich przesłanych przez nią fotek wybrałam tą jedną . Zapraszam do wyrażania opinii na jej temat. W załączniku fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg em.jpg (40,6 KB, 371 załadowań)

cristiano ronaldo x3

_____
zmiany, zmiany !
NamalujSloneczkox3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:31   #37
znika
Raczkowanie

fakt-pasuje Ci ta fryzura, ale masz kręcone włosy i będziesz miała problemy z jej ułożeniem, jedyna rada to albo trwałe prostowanie u fryzjera albo prostownica codziennie. masz dość zniszczone włosy więc i z jednym i z drugim może być ciężko...ja polecam odzywkę Rigenol z Framesi(dostaniesz na allegro) i jedwab na końcówki
znika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:37   #38
miriam110
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez NamalujSloneczkox3 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za miłe słowa .
Kochane jesteście

A co do włosów, to może poleciłby mi ktoś jakąś serię do pielęgnacji ?
I jeszcze jedno pytanko . Z okularami czy bez ? :P
Z góry wielkie dzięki ;*
Nie każdego stać na soczewki, ale alternatywą dla soczewek są oppowiednio dobrane oprawki do okularów!! dzięki dobrze dobranym oprawkom też możesz wyglądać bardzo ładnie!!
P.S Wcale nie jesteś brzydkim kaczątkiem!
" Nie ma brzydkch kobiet, są tylko kobiety zaniedbane"
miriam110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 22:17   #39
Yennefer_rulez
Przyczajenie

NamalujSloneczkox3, cieszę się, że Ci się przeróbki podobały, wysłałam jeszcze kilka. pozdrawiam
Yennefer_rulez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 15:05   #40
Edyta Pietuchoeska
Przyczajenie

Na pierwszy rzut oka nie widać twojej pięknej twarzy tylko włosy, które nie wyglądają zbyt dobrze. Powinnaś obciąć włosy w taki sposób aby podkreślić ich piękno. Jeśli koloryzacja to tak zwana ton w ton czyli bez rozjaśniania. Okulary czemu nie! Nie każdy może sobie pozwolić na soczewki a dopasowane oprawy dodają piękna i kobiecości. Brwi- koniecznie zrób z nimi porządek możesz je nawet lekko przyciemnić. A co do nadwagi-jesteś jeszcze bardzo młoda i wszystko przed tobą. Twoje kobiece kształty dopiero nabierają formy i zamiast odmawiać sobie jedzenia i katować się super dietami skocz na siłownię zapisz się na jakieś zajęcia, basen też jest super!POWODZENIA!!!

co do przeróbki na zdjęciu to jest ok. Tylko mam pytanie dotyczące natury technicznej- mianowicie kto będzie ci prostował te włosy za każdym razem gdy je umyjesz? Sama bez praktyki tego nie dokonasz! No i pierwszy krok do sukcesu to zapuszczenie twojej grzywki

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-10-24 o 16:55 Powód: p/p
Edyta Pietuchoeska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:12   #41
NamalujSloneczkox3
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Edyta Pietuchoeska Pokaż wiadomość
co do przeróbki na zdjęciu to jest ok. Tylko mam pytanie dotyczące natury technicznej- mianowicie kto będzie ci prostował te włosy za każdym razem gdy je umyjesz? Sama bez praktyki tego nie dokonasz! No i pierwszy krok do sukcesu to zapuszczenie twojej grzywki
Hmm... no fakt z tym prostowaniem .
Co do tej grzywki, to też dzisiaj mnie olśniło... idę sobie do domu i ciach ! ^^ [kurde, jaka historia ] .
Obiecuję Wam moje drogie poprawę z brwiami i zapuszczenie grzywki: tu i teraz .

Zapraszam do wypowiedzi

cristiano ronaldo x3

_____
zmiany, zmiany !
Stary 2008-10-23, 17:18   #42
PannapelaGIA
Przyczajenie

cześć łabędziątko !
masz bardzo sympatyczną twarz.. wiesz już chyba..
i te oczy.. moim zdaniem nie wybieraj kolorowych soczewek..
ale przyciemnij kolor włosów, wybierz farbę na 6-8 tyg ciemny kasztan czy cuś w tym guście no a z grzywką jest ok .. ale wg mnie lepsza jest super krótka ścięta na ukos
masz szczęście że masz taką gładką buzię.. po nałożeniu jakiegokolwiek kosmetyku kryjącego Twoje drobne niedoskonałości będziesz wyglądać świeżo..
a oto moja propozycja... już z wyregulowanymi brwiami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00882[2] kopia.jpg (37,1 KB, 173 załadowań)
PannapelaGIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:25   #43
NamalujSloneczkox3
Przyczajenie

Jeju... ile miłych komentarzy .
Ale ja za jakąś ślicznotkę się nie uznaję . Ogólnie bardzo zakompleksiona jestem :P. A mam do Was prośbę - może więcej propozycji zmiany fryzury ? Już korci mnie iść do fryzjera, a nie mam pomysłu ogólnie . . Proszę o pomoc :P .

Chodzi mi dokładniej: włosy długie czy krótkie ? A może średnie ? .
Co sądzicie o wersji z krótkimi włosami danej w załączniku...
I co o moim 'sianie' sądzicie ? :P

cristiano ronaldo x3

_____
zmiany, zmiany !
Stary 2008-10-23, 17:40   #44
PannapelaGIA
Przyczajenie

hmmm... ja Ci polecam tylko asymetryczne ścięcie grzywki, ale jeżeli chcesz dodać sobie śmiałości bardziej przebojową fryzurą to.. krótko z tyłu, długo z przodu (i .. wąsy na przedzie)
Twoje "siano" jest super! jak u Leony L. niemalże.. falowane są prześliczne..
ale coś mi sie wydaje że nie toprześliczności Ci w głowie.. więc już sobie Cię wyobrażam z krótkim bałaganem na głowie

http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura40670.htm

Czas edycji: 2008-10-24 o 16:54 Powód: post pod postem
PannapelaGIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:40   #45
Ilena
Zakorzenienie

moim zdaniem grzywka jest nie potrzebna ... mam nadzieje ze po mojej radzie zainwestowałaś w kosmetyki przeznaczone do loków ?? nie radze prostować moze raz na miesiąc ok ... ale codziennie zniszczysz sobie włosy i polowe ci wyjdzie ... wiem bo kiedyś prostowałam przez rok a potem ścinałam popalone włosy nic je już nie uratowało .. teraz mam swoje super zdrowe i wiem ze tylko takie sie układają

myślisz że gdyby te włosy nie były zadbane i lśniące to by były fajne ?? uwierz mi że nie ... podstawa świetnej fryzury to zdrowe włosy wiec myk myk do sklepu i dbaj ... oczywiście podetnij przedtem trochę włosy żeby zniszczonych końcówek sie pozbyć ...

powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 448835.jpg (101,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2185602.jpg (21,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14862.jpg (103,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2968421.jpg (79,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4194737.jpg (49,2 KB, 14 załadowań)
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:57   #46
NamalujSloneczkox3
Przyczajenie

Hmm... może proszę o propozycje w takim bądź razie do fryzurek ?
Dodam kilka swoich... mam jobla na ich puncie, ale nie wiem co z tego by było ;D . Boję się mocnego cięcia, bo mam kręcone włosy i różnie by z tym bywało :P. Wolę długie włosy... takie dodające uroku... falee... hmmm . Takie kobiece :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg em.jpg (30,3 KB, 32 załadowań)

cristiano ronaldo x3

_____
zmiany, zmiany !
Stary 2008-10-24, 16:32   #47
Edyta Pietuchoeska
Przyczajenie

nie zapominaj jednak o tym, [patrząc na twoje zdjęcie],,,ze w twoim przypadku im dłuższe włosy tym coraz cieńsze na końcach

co niestety daje mizerny efekt

Czas edycji: 2008-10-24 o 16:51 Powód: post pod postem
Edyta Pietuchoeska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:21   #48
NamalujSloneczkox3
Przyczajenie

Już nikt więcej nie pomoże ? :P

cristiano ronaldo x3

_____
zmiany, zmiany !
Stary 2008-10-27, 16:57   #49
lalalabamba
Wtajemniczenie

Hej Ja uważam tak, jak moje poprzedniczki: powinnaś zadbać o włosy. Wybierz się do dobrego fryzjera, który zna się na rzeczy i który doradzi Ci jaka fryzura bedzie dla Ciebie odpowiednia. Zadbaj o nawilżenie włosów - wtedy będą mieć większy skręt i będą błyszczeć. Możesz zrobić sobie pasemka (ale najlepiej u fryzjera żeby dobrał odpowiedni kolor), wycieniowac trochę włosy, to nada im życia. Możesz równiez kupić soczewki, a jeżeli nie zdecydujesz się na nie, to podkreślaj rzęsy tuszem, wtedy Twoje oczy będą bardziej wyraziste, więc okulary ich nie "przesłonią" (nawiasem mówiąć masz takie okulary, które nie zasłaniają twarzy; mi osobiście podobaja sie okulary bez oprawek - wyglądaja "lekko" i elegancko i pasują każdemu). Co do cery - nie widać tu jakiś niedoskonałości, więc się nie martw Ja osobiście proponuje Ci zrobienie peelingu raz na tydzien i kupienie dobrego żelu antybakteryjnego, stosowanie toników. No i stosowanie jakiego nawilżającego kremu. Jeżeli masz tłustą cerę możesz kupić krem matujący - skóra nie bedzie się świcic no i nie radze żadnych fluidów itp. Jesteś bardzo młoda i moim zdaniem nie potrzebujesz na codzień zatykać porów tego typu specyfikiem. Czasem nadmiar fluidu przy przetłuszczającej się i skłonnej do wyprysków cerze jeszcze potęguje wytwarzanie sebum. Możesz też co jakiś czas stosować maseczki oczyszczające,a peeling warto uzyć też w stosunku do całego ciała. Nie tylko oczyszcza ale powoduje lepszy wyglad skóry, zapobiega zaskórnikom a nawet pozwala eliminować celluit. Jesteś wysoka i "na oko" Twoja waga nie wydaje się nieprawidłowa. Nie wiadomo też nic wiecej jakiego typu masz sylwetkę. Ja Ci proponuję rezygnację z nadmiaru słodyczy, picie dużej ilości płynów (ale niesłodkich), spożywanie produktów zawierających duzo błonnika, np. owoce. Nie odmawiaj sobie pożywanego śniadania, ale za to zrezygnuj z kolacji. Ostatni posiłek jedz ok. 17-18. Dla osób, kóre jedzą poźno kolację taka zmiana jest początkowo trudna, ale możliwa Ewentualnie możesz iśc do dietetyka. No i ćwicz skupiając sie na tych partiach ciała, które chciałabyć zmienić na lepsze. Dobre efekty napewno da basen, jeżdzenie na rowerze, jogging, no ale to zalezy tez od ilości Twojego czasu i upodobań. Ubieraj się w ciuchy, które ukryją Twoje niedoskonałości,a podkreśla zalety. Nie bój sie ładnie, kobieco wyglądać i nie wmawiaj sobie, że jesteś brzydkim kaczątkiem, bo to nieprawda Powodzenia życzę i wiary w siebie
lalalabamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 08:16   #50
NamalujSloneczkox3
Przyczajenie

Hmm... kusi mnie by iść do mojego fryzjera i ściąć się a'la bob, ale... szkoda mi moich włosów... a w dodatku są kręcone . Doradźcie mi coś, proszę. Mam mętlik w głowie . Ale... bob mi w głowie siedzi nieubłaganie :P

cristiano ronaldo x3

_____
zmiany, zmiany !
Stary 2008-11-02, 09:07   #51
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NamalujSloneczkox3 Pokaż wiadomość
Hmm... kusi mnie by iść do mojego fryzjera i ściąć się a'la bob, ale... szkoda mi moich włosów... a w dodatku są kręcone . Doradźcie mi coś, proszę. Mam mętlik w głowie . Ale... bob mi w głowie siedzi nieubłaganie :P
Ja Cię widzę w długich. Mogłabyś poprosić fryzjera o mocniejsze cieniowanie i zrobić sobie grzywkę na bok - również wystopniowaną, którą zostawiałabyś taką niesfornie popodkręcaną. Co do sposobów pielęgnacji - da się z nich szybko i skutecznie wydobyć skręt
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 09:26   #52
cute-poison
Raczkowanie

Przeczytałam parę pierwszych postów i dalej mi się nie chce. Wszędzie to samo - jesteś śliczną dziewczyną!
Oczywiście się zgadzam. Chciałam tylko napisać, że pierwsze co przyciągnęło moja uwagę to Twoje usta. Masz duże, piękne usta! Koniecznie je podkreśl! Ja jestem posiadaczką małych ust i swojego czasu nie cierpiałam mieć na nich czegokolwiek, ale od niedawna nie rozstaje się z błyszczykiem. Nie lubię kiedy mam "gołe" usta. Z błyskiem wyglądają one zupełnie inaczej. A co dopiero Twoje!
Będę śledzić Twoje zmiany.

Ah! No i modny ciuch koniecznie. Jakieś dodatki. Detale.
cute-poison jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 09:35   #53
Eowina1818
Wtajemniczenie

Cześć ;-)

Śliczną masz buzię!
Oto kilka moich rad:
brwi - koniecznie trzeba z nimi zrobić porządek. Sama się za to nie chwytaj, idź do kosmetyczki i oddaj je w dobre ręce!
usta - masz cudny kształt ust, nalezy je podkreślać, narazie to może tylko błyszczyk (za młoda jesteś na szminkę), ale kiedyś to polecam zainwestować w konturówkę w kolorze pomadki i tworzyć piękne usta!
grzywka - myślę, że trzeba ją zapuścić i prostować, samą grzywkę oczywiście! Trochę dłuższa i albo całkiem prosta albo w półkolu, powinna ładnie podkreślić niesamowite oczka
oczy - w Twoim wieku to nie trzeba szaleć, tusz do rzęs + kredka powinny wystarczyć.
cera - masz śliczną porcelanową cere, możesz stosować puder w kamieniu, aby ją troszkę zmatowić, ale jeśli nie masz trądziku nie zaczynaj od fluidu!
włosy - masz śliczny skręt loczków! Podkreślać je należy jak najbardziej! Możesz kupić sobie środki do włosów zmagajacy skręcanie włosów. Dobrze by było je lekko pocieniować, zeby bardziej się kreciły i były lżejsze. Ale proszę nie ścinaj na krótkie! Takie ładne loczki powinny być długie i wyeksponowane!

podsyłam Ci mała symulacje z grzywką, podkreśleniem ust i oczu oraz wygładzone brwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (41,0 KB, 131 załadowań)

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 14:33   #54
stella06
Raczkowanie

Jesteś śliczna ! ! ! !
Masz cudowne usta ( oddaj mi je !:P )
Serio, uważam, że dobry fryzjer + małe zabiegi kosmetyczne ( głownie brwii ) lekki makijaż i jakiś nowy fajny ciuch i inaczej spojrzysz na siebie ( i nie tylko Ty :P)

Aha, jeszcze ode mnie, ja sie o niebo lepiej czuje nosząc obcasy. Nawet niewysokie dodają duuuuuuużo pewności siebie. Sposób chodzenia też sie zmienia, inaczej "chodzi pupa" tak ponętnie

Powodzenia i wiecej wiary w siebie ! ! ! ! ! !
Stary 2009-11-28, 18:07   #55
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Czesc kaczuszko widze ,że nasze kochane też próbuja Ci pomóc
mi pomogły i to bardzo teraz tylko czekam do wiosny bo musze dać odpoczoć na zime moim włoska i ogólnie po zużywać wszystkie kosmetyki by zakupic nowe porzadne
[*]
daisyxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 21:38   #56
kaska222
Moderator

daisyxx-niepotrzebnie odswierzasz zeszloroczny wätek

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dieta, fryzury, metamorfozy

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości