fryzura tancerski - jakie kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-12, 13:17   #1
bamika
Raczkowanie

fryzura tancerki - jakie kosmetyki?

Jak ułożyć ładnie włosy na taką gładką fryzurę z koczkiem jak mają zwykle tancerki?
Jakie kosmetyki byście poleciły, żeby cienkie, delikatne i co gorsza sypkie włosy ujarzmić i zaczesać na taki gładziuteńki "betonik".
I najlepiej żeby jeszcze ładnie błyszczały te włosy, ale nie brokatem tylko żeby taki efekt tafli wyszedł.

Pianka i zel nie dają efektu, bo trzeba tego nałożyć dużo i w efekcie za bardzo sklejaja włosy.
bamika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 13:37   #2
ginger20
Raczkowanie

GG do ginger20
Dot.: fryzura tancerki - jakie kosmetyki?

ja bym użyła brylantyny albo wosku i jakiegoś nabłyszczacza do tego włosy muszą być do takiej fryzury dosyć długie no i grzywka chyba raczej odpada bo ciężko ją będzie "przykleić"
ginger20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 15:30   #3
sylvi_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bamika Pokaż wiadomość
Jak ułożyć ładnie włosy na taką gładką fryzurę z koczkiem jak mają zwykle tancerki?
Jakie kosmetyki byście poleciły, żeby cienkie, delikatne i co gorsza sypkie włosy ujarzmić i zaczesać na taki gładziuteńki "betonik".
I najlepiej żeby jeszcze ładnie błyszczały te włosy, ale nie brokatem tylko żeby taki efekt tafli wyszedł.

Pianka i zel nie dają efektu, bo trzeba tego nałożyć dużo i w efekcie za bardzo sklejaja włosy.
tancerki maja wlasnie taka skorupe na glowie..musisz nalozyc duzo zelu i je przylizac,, i zwiazac je w kitke najlepiej gumkami recepturkami..nastepnie ta kitke tapirujesz i zwijasz w kulke..na to nakladasz siatke fryzjerska przypinasz wsuwkami a wszystko utrwalasz lakiere. najlepiej taft czerwony..nei jest mocny ale nablyszcza
sylvi_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 17:11   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
tancerki maja wlasnie taka skorupe na glowie..musisz nalozyc duzo zelu i je przylizac,, i zwiazac je w kitke najlepiej gumkami recepturkami..nastepnie ta kitke tapirujesz i zwijasz w kulke..na to nakladasz siatke fryzjerska przypinasz wsuwkami a wszystko utrwalasz lakiere. najlepiej taft czerwony..nei jest mocny ale nablyszcza

dokladnie tak, bez tych mocnych srodkow nie uzyska sie tego efektu

mozna tez sprobowac zelem z woskiem ,duzo nalozyc i wygladzic i to polakierowac
Stary 2008-10-12, 17:27   #5
bamika
Raczkowanie

Dot.: fryzura tancerski - jakie kosmetyki?

no i ja tak właśnie próbowałam robić, ale wychodziła mi taka szorstka, a nie gładka powierzchnia i na dodatek z odstającymi kosmykami
do nabłyszczania użyłam czerwonego Tafta i włosy wyszły zupełnie matowe, a na koleżance tym samym Taftem właśnie taka lśniąca tafla

a może da się zlikwidować to puszenie np. jedwabiem? a potem dopiero utrwalić fryzurę lakierem?
bamika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 18:14   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Dot.: fryzura tancerski - jakie kosmetyki?

nie wiem czemu Tobie tak wychodzi, ja uczesalam wiele kokow i wiele gladkich fryzur i nie uzylam do tego niezlczonej ilosci zelu lakieru czy wosku i zawsze mam efekt taki jak chce
moze za duzo tego dajesz
jak jest za duzo to rowniez efekt jest do niczego

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości