Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-10-16, 13:19   #1
Elfryd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Ma這 w這s闚 przy skroniach...

Hej, postanowi豉m poradzi si was w sprawie moich niezbyt ciekawych w這s闚.

Moje w這sy s strasznie cienkie i rzadkie, szczeg鏊nie przy skroniach, jest ich naprawde BARDZO ma這. Nie mam grzywki, kiedy by造 cieniowane, ale ju 郵adu po tym nie ma, mo瞠 opr鏂z tego 瞠 z ty逝 mam w這sy troche za 這patki a z przodu tak z 7 cm za ramiona. Z ty逝 s proste jak druty, a przy twarzy, z racji tego 瞠 s cienkie wykr璚aj si jak wiatr zawieje

Twarz mam d逝g i niestety nie poci庵陰, czo這 niskie, do tego jestem wysoka i raczej 鈔ednio szczup豉 i zawsze wydawa這 mi si 瞠 d逝gie w這sy lepiej pasuj do takiej sylwetki, jednak teraz s w takim stanie 瞠 chyba ju wol je obci望.

Chcia豉bym zafundowa sobie jak捷 now fryzure zamiast tych wisz帷ych, przyklapni皻ych, cienkich i nie uk豉daj帷ych si s這mek ale nie wiem czy cokolwiek da si zrobi z w這sami kt鏎ych przy skroniach jest tak strasznie ma這. Macie mo瞠 jakie propozycje..?
Elfryd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-16, 19:00   #2
trollcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 452
Dot.: Ma這 w這s闚 przy skroniach...

jesli sa w takiej kondycji nie ma sensu ich chodowac, postaw na jakas odwazna fajnie wycieniowana fryzurke nadajaca objetosci
trollcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.