Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-10, 16:37   #3421
dome
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
wiesz,ja chyba jak wroce do domu ,to porobie fotki mojej kolorowki.To wtedy sie przekonasz o moim zboczeniu
buczka rób fotki rób fotki pomyszkujemy razem z Iv

dome jest offline  
Stary 2008-11-10, 16:50   #3422
kamilia
Zadomowienie

Buczusiu - Ty dla tych dzieciaków to tylko po stronie zysków jesteś!!!!! Słoneczko - dobrego czlowieka spotkaly, dla kogoś są ważne - kobieto, pewnie w tej walizce, z którą wejdą w życie, nie będę mialy nic cenniejszego, jak Twoja stałość w ich życiu
Kupuj Ty sobie kremy i za dwa tysiące, pupę sobie nawet nim smaruj, pięty zmiękczaj bo i tak wiesz, po której stronie mocy jesteś Ja tylko tak myślę o szkole, która chyba odpuściła sobie konstruktywną relację z matka, i instytucjami, ktore mo0glyby szukać dla niej fachowej pomocy. A tu pewnie jak w polsce, jak nie popchniesz,to stoją . Ja przez lata całe robilam wśród znajmych zbiórke na prezenty pod choinkę dla kilkonaściorga dzieci, o których świat zapomnial i potem dzieki znajomej pielęgniqrce byly im one dawane tak, że nikt nie wiedział, od kogo . tyle dzieciaków w polsce nie jest objete żadną instytucjonalną pomoca, albo dawane jest im to ( prezenty)tak w blasku jupiterów i zadowolenia z siebie darczyńców, że az je to potem dławi. Tak po cichu manawiam Was do np. podrzucenia jakiegoś prezentu pod drzwi z podpisem- święty mikolaj. Albo inaczej,ale anonimowo. Nie gniewajcie się na mnie za te niecosmelanowe klimaty

Teraz wracam do robienia nalesnikówDzsiaj grzeszę - tez zjem.
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-10, 17:05   #3423
castrol
Zadomowienie

Ach wróciłam właśnie z długiego spaceru nad morzem.Nie było wiatru,więc przeszliśmy pół zatoki na piechotę.Czuję się bardzo dotleniona.Jak przyszłam do domu to mama przyniosła mi z 3 litry soku z buraków.Chyba się przejeła castrolkoiem anemiczkiem Nie ma nic lepszego niż matkaJak to miło że ktoś o mnie myśli
castrol jest offline  
Stary 2008-11-10, 17:13   #3424
dome
Zadomowienie

...a ja mam strupy u nasady włosów ... chyba za daleko przeciągnęłam ...cosmo cudem

dome jest offline  
Stary 2008-11-10, 17:14   #3425
castrol
Zadomowienie

To warto przeczytać javascript:pop("http://www.gazeta.pl/info/elementy/wyslij-polec-strone.jsp?b=1&x=5842581& tytul_strony=Uroda+z+plas tiku&sv=http%3A%2F%2Fkobi eta.gazeta.pl%2Fporadnik-domowy%2F1%2C48635%2C5842 581%2CUroda_z_plastiku.ht ml",640,520)ytać.

Katarzyna Bosacka2008-11-06, ostatnia aktualizacja 2008-10-23 15:19

W domu pewnej Amerykanki podczas świąt więcej plastiku będzie w niej samej niż na jej świątecznie udekorowanej choince.

ZOBACZ TAKŻE
Kraj brzydkich kobiet? (06-11-06, 11:00)
Czy warto cierpieć dla urody? (09-06-06, 15:04)
Usuwanie zmarszczek (25-05-00, 00:00)
Prawie trzydzieści lat temu 53-letnia dziś Cindy Jackson zapragnęła zostać lalką Barbie.

W tym celu zafundowała sobie nowy nos, powiększyła usta i biust, zmniejszyła szczęki i talię, odessała tłuszcz. W sumie poddała się dziewięciu bardzo poważnym operacjom plastycznym i niezliczonej ilości ostrzykiwań botoksem, wypełnień kwasem hialuronowym, wybielań zębów. Brrr... Sama lista zabiegów przyprawia o ból. Cindy wygląda rzeczywiście znakomicie, przynajmniej na zdjęciach, udziela wywiadów kolorowym gazetom, firmuje swym nazwiskiem kosmetyki do domowej dermabrazji. "Żywa lalka", rekordzistka księgi Guinnessa, zarabia dziś na plastikowej sławie. I choć twierdzi, że spełniła marzenie życia, po przeczytaniu jej biografii nasuwa się pytanie: po co?

Zabiegi upiększające są po prostu w modzie. W zeszłym roku prawie trzy miliony Amerykanów wyprasowało sobie zmarszczki botoksem.

Pięćset tysięcy kobiet odessało tłuszcz, czterysta tysięcy - włożyło w biust wkładki powiększające. Skoro "nowy" nos dostaje się w Ameryce na "naste" urodziny, to z okazji świąt w wielu amerykańskich domach w mikołajowych skarpetach pojawią się czeki na "nowe" biusty, biodra i uszy. Przez ostatnie 10 lat liczba chirurgicznych poprawek urody wzrosła w Stanach prawie pięciokrotnie! Dlaczego?

Reklamy googleMacrolane Piękny Biust
Nieoperacyjne Powiększanie Natychmiastowy Efekt
www.skinclinic.pl
Kolagen Aktiv E-Sklep
Kolagen Prog. Przybylskiego Idealny prezent na Święta
www.apboss.pl
Powiększanie Biustu
Tabletki, żele, kremy powiększające ujędrniające piersi Super Promocja!
www.sekrecik.pl/PowiekszanieBiustu

Po pierwsze - żyjemy coraz szybciej. Wiele osób zarabia coraz więcej i chce sobie to życie ułatwić.

Zamiast katować się dietą, wolą odessać tłuszcz. Po drugie - Amerykanie, ale także Brazylijczycy czy Polacy, dawno już zauważyli, że inwestycja w urodę w dzisiejszych czasach kultu ciała jest opłacalna. Szczególnie gdy ktoś myśli o karierze w mediach, show-biznesie czy polityce. Jak choćby włoski premier, Silvio Berlusconi, któremu po nieudanym liftingu trzeba było robić poprawki. Po trzecie - zabiegi chirurgiczne są coraz tańsze.

Jeszcze dziesięć lat temu botoks był luksusem dla bogaczy. Dziś za kilkaset złotych ostrzykują nim nawet kosmetyczki.

Po czwarte - medycyna idzie naprzód. Naukowcy wymyślają coraz mniej inwazyjne sposoby na zachowanie młodości. Jeszcze parę lat temu powiększanie biustu wiązało się ze sporym ryzykiem, dzisiaj to ryzyko zmalało, choć nadal jest to poważna operacja. Po piąte - tracimy zaufanie do kremów odmładzających i tabletek na urodę. Już wiemy, że tabletka nas nie odchudzi, nie wyprasuje zmarszczek ani niczego nie powiększy.

Oswajamy plastik. Media i brukowce lansują coraz bardziej wyzywające wzorce urody.

Panienki z doklejonymi tipsami, przedłużonymi włosami i trwałą nawet na rzęsach to w polskim show-biznesie norma. Tym bardziej, że "poprawki" naszych gwiazd to nic w porównaniu z uzależnieniem od skalpela i botoksu gwiazd Hollywood. Zapewniam, że po obejrzeniu strony ze zdjęciami amerykańskich gwiazd bez makijażu i po setkach operacji plastycznych (www.awfulplasticsurgery.us) samoocena niejednej z nas wzrośnie.

"Wszystko jest dla ludzi" - mawiała moja ciotka, wypijając do świątecznego śledzia jeden kieliszek.

"Nie piję alkoholu, ale jeden głębszy nie zaszkodzi, lekarz mi zalecił" - dodawała. Dlatego, żeby mieć jędrną skórę i młodą twarz, warto po 35. roku życia raz na pół roku odwiedzić dermatologa zajmującego się medycyną estetyczną i oceniwszy trzeźwo za i przeciw, poddać się proponowanym przez niego zabiegom. Warto też uważać, by się nie uzależnić i nie poddać za bardzo presji lekarza, bo często chcą poprawiać wiele rzeczy z rozpędu.

W Polsce wykonuje się około 20 tysięcy operacji plastycznych rocznie.

Tak mówią szacunkowe dane. Czasem operacje są nieodzowne. Kiedy kilka miesięcy temu zadzwoniła do mnie przyjaciółka z liceum, by poradzić się w sprawie wyboru chirurga plastycznego, od razu powiedziałam jej: "nareszcie się zdecydowałaś, cudownie". Marta spadła w przedszkolu z huśtawki, która uderzyła ją, łamiąc nos. Dziś, po wielu latach zdecydowała się go wreszcie zoperować. Takie operacje naprawcze są refundowane przez NFZ, podobnie jak hipoplazja, czyli niedorozwój piersi u kobiet.

"Lubię patrzeć, jak kobiety po zabiegach wychodzą zadowolone".

Tak mówił mi parę lat temu światowej sławy chirurg plastyczny, prof. Marco Gasparotti, wynalazca metody liposukcji, "poprawiacz" gwiazd (podobno nawet odsysał Madonnę). "Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że świat szaleje. Pojawiły się programy telewizyjne, w których można dzięki chirurgii plastycznej upodobnić się fizycznie np. do ukochanego idola. W świecie coraz bardziej pozbawionym wartości, coraz częściej liczy się kult ciała". Życzmy więc sobie nie tylko na święta, byśmy w tym całym plastikowym szaleństwie zachowali zdrowy rozsądek.

Źródło: Poradnik Domowy
Poleć znajomemu Wydrukuj Kup licencję Podyskutuj na forum

Przeczytaj 8 komentarzy na Forum Dodaj swoją opinię »
castrol jest offline  
Stary 2008-11-10, 17:50   #3426
dome
Zadomowienie

castrol

dome jest offline  
Stary 2008-11-10, 18:32   #3427
oklokl94
Raczkowanie

Kamila mam nadzieje że smakowały .Jedz małe porcje. Grzechem jest obzarstwo. wiem że jesteś na diecie, pochwal się
oklokl94 jest offline  
Stary 2008-11-10, 19:27   #3428
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Buczuś rób te fotki
A ja nie umiem przytyć dziś pożarłam dwa obiady....podwieczorek u mamy, pocisłam teraz kanapka i moja waga nie drgnie wszystko mi z....leci. A tak ze 3 kg na plus by sie przydało bo sie n twarzy zapadam a o biuście nie wspomnę. I jeszcze trochę to taka wsysniętam zostanę i będę z tych wysuszonych
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-11-10, 19:31   #3429
Masima
Zadomowienie

Natalia dzięki za info.
Dome wspominałaś kiedyś coś o lipolizie. Próbowałaś zbadać temat u swojej lekarki ? Je troche poczytałam. Niegłupie się to wydaje nawet.Jedyne co to niespójnosci jeśli chodzi o cene. No i nie ustaliłam do końca jaka jest róznica pomiędzy lipolizą iniekcyjną a smartlipo czyli lipolizą laserową. Co jest lepsze. Z tego co sie zorientowalam to laserowa to jednorazowy dosc duży wydatek i ma sie spokój, a iniekcyjna to zabieg rozłożony na raty jakby w odstępach miesiecznych. Kilka centymetrów w talii chętnie bym zgubiła. Chodziłam na basen i na aerobik, chudne wtedy dosyć ale cała, a pierwsze to lecą cycki, a ja tak nie chce. Zastanawiam się czy na naszym forum jest taki temat. Nie widziałyście przypadkiem ?

Poczekam na grudniową nagrodę w pracy i może zaszaleje.

Magda a mnie by tak pasowało ze 3 minus

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-10 o 19:34 Powód: bo Madzia chce przytyć
Masima jest offline  
Stary 2008-11-10, 19:38   #3430
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

A tylko p oczym moge przytyć to piwo Ale chyba bym alkocholikiem musiała zostać zadeklarowanym!!!! Cos w tym jest że alkochol bardzo kaloryczny.
A TŻ właśnie dał mi piwko jedno bo powiedział że taki "borok" jestem dzisiaj i żebym to wypiła.....no to jak każa to piję ufffff
a ja za grudniowa nagrode to cosmelan już zaplanowałam - może starczy....

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-11-10 o 19:39
Stary 2008-11-10, 19:44   #3431
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A tylko p oczym moge przytyć to piwo Ale chyba bym alkocholikiem musiała zostać zadeklarowanym!!!! Cos w tym jest że alkochol bardzo kaloryczny.
A TŻ właśnie dał mi piwko jedno bo powiedział że taki "borok" jestem dzisiaj i żebym to wypiła.....no to jak każa to piję ufffff

Czyli ja musze odstawić beer żeby te 3 kilo spuścić.

Madzia zastanowiło mnie to że piszesz projekcik w ramach instrumentu norweskiego. Czyżby byl kolejny komponent uruchomiony ? Ja złożyłam 3 tygodnie temu własnie, przeszło formalną i czekam na reszte teraz.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-10 o 22:29 Powód: literówka
Masima jest offline  
Stary 2008-11-10, 19:48   #3432
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczusiu - Ty dla tych dzieciaków to tylko po stronie zysków jesteś!!!!! Słoneczko - dobrego czlowieka spotkaly, dla kogoś są ważne - kobieto, pewnie w tej walizce, z którą wejdą w życie, nie będę mialy nic cenniejszego, jak Twoja stałość w ich życiu
Kupuj Ty sobie kremy i za dwa tysiące, pupę sobie nawet nim smaruj, pięty zmiękczaj bo i tak wiesz, po której stronie mocy jesteś Ja tylko tak myślę o szkole, która chyba odpuściła sobie konstruktywną relację z matka, i instytucjami, ktore mo0glyby szukać dla niej fachowej pomocy. A tu pewnie jak w polsce, jak nie popchniesz,to stoją . Ja przez lata całe robilam wśród znajmych zbiórke na prezenty pod choinkę dla kilkonaściorga dzieci, o których świat zapomnial i potem dzieki znajomej pielęgniqrce byly im one dawane tak, że nikt nie wiedział, od kogo . tyle dzieciaków w polsce nie jest objete żadną instytucjonalną pomoca, albo dawane jest im to ( prezenty)tak w blasku jupiterów i zadowolenia z siebie darczyńców, że az je to potem dławi. Tak po cichu manawiam Was do np. podrzucenia jakiegoś prezentu pod drzwi z podpisem- święty mikolaj. Albo inaczej,ale anonimowo. Nie gniewajcie się na mnie za te niecosmelanowe klimaty

Teraz wracam do robienia nalesnikówDzsiaj grzeszę - tez zjem.
kamilcia Cos podobne pomysly mamy.To dobrze,ze daleko od siebie mieszkamy.Jak pomysle o tym ,jakbym tu kamilcie miala,to plajta murowana.Nastepna co swiat chce ratowac

wstawilam i prosze nie komentowac.Nie wszystko pokazalam

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-10 o 19:50
buczacza jest offline  
Stary 2008-11-10, 19:51   #3433
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Buczuś rób te fotki
A ja nie umiem przytyć dziś pożarłam dwa obiady....podwieczorek u mamy, pocisłam teraz kanapka i moja waga nie drgnie wszystko mi z....leci. A tak ze 3 kg na plus by sie przydało bo sie n twarzy zapadam a o biuście nie wspomnę. I jeszcze trochę to taka wsysniętam zostanę i będę z tych wysuszonych
weź ode mnie ode mnie za ...darmo oddam

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dome wspominałaś kiedyś coś o lipolizie. Próbowałaś zbadać temat u swojej lekarki ? Je troche poczytałam. Niegłupie się to wydaje nawet.Jedyne co to niespójnosci jeśli chodzi o cene. No i nie ustaliłam do końca jaka jest róznica pomiędzy lipolizą iniekcyjną a smartlipo czyli lipolizą laserową. Co jest lepsze. Z tego co sie zorientowalam to laserowa to jednorazowy dosc duży wydatek i ma sie spokój, a iniekcyjna to zabieg rozłożony na raty jakby w odstępach miesiecznych. Kilka centymetrów w talii chętnie bym zgubiła.
Masimko - sprawdzałam. Zdecydowanie smart - lipo, sluży do modelowania sylwetki, nie dośc, że usuwa tłuszcz to jeszcze poprawia stan skóry, a żaden inny zabieg tego nie oferuje Niestety jest to zabieg DO MODELOWANIA sylwetki, a nie odchudzenia np. znacznego Lipoliza poza tym nie na wszystkich działa A smartlipo - na wszystkich Oprócz grubasów

buczka ... holly shit

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-10 o 19:54 Powód: buczka
dome jest offline  
Stary 2008-11-10, 19:52   #3434
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Czyli ja musze odstawić beer żeby te 3 kilo spuścić.

Madzia zastanowiło mnie to że piszesz projekcik w ramach instrumentu norweskiego. Czyżby byl kolejny komponent uruchomiony ? Ja złożyłam 3 tygodnie temu własnie, przeszło formalną i czekam na reszte teraz.
Wiesz do końca roku mamy złozyć ten projekt???? Ale kurczę nie wiem bo ja tylko podwykonawca....taki miedzywydziałowy + politechnika krakowska.
Puszczamy drugi raz duże szanse że przejdzie bo tamten podobno za mało naukowy był To teraz tyle nauki trzeba dołożyć ile wlezie - ło co ja tu nie na wymyslam ale będzie jak przejdzie łooooooooo Ale to moge sprawdzic dopiero w srode - te terminy!!!
Stary 2008-11-10, 19:56   #3435
Saga76
Zadomowienie

Dziewczynyale Buczka ma skarbow

Przepraszam za komentarz
Stary 2008-11-10, 20:00   #3436
dome
Zadomowienie

Saguś - mnie też szlag trafił , a widziałaś ten błyszczyk pięknościowy

dome jest offline  
Stary 2008-11-10, 20:01   #3437
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dziewczynyale Buczka ma skarbow

Przepraszam za komentarz
Sagus a jak ze zdrowkiem dzisiaj?
Stary 2008-11-10, 20:02   #3438
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Co tam blyszczykWidzialas gablotke
Stary 2008-11-10, 20:03   #3439
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Sagus a jak ze zdrowkiem dzisiaj?

Lepiej troche.Jak mnie lekarz lampa postraszyl,tak zdrowie wraca

Buczus ale skarby masz rasowe,no wszystko bym przygarnela

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-11-10 o 20:05 Powód: post pod postem
Saga76 jest offline  
Stary 2008-11-10, 20:04   #3440
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
domcio ten EL ? Fajny jest.Polecam
Stary 2008-11-10, 20:07   #3441
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
domcio ten EL ? Fajny jest.Polecam

Mam taka sama puderniczke tzn.pudlo.Mialo byc takie wytrzymale a zaczyna sie sypacNo ale puder fajny
Stary 2008-11-10, 20:08   #3442
buczacza
Zakorzenienie

Sagus ciesze sie bardzo,ze zdrowiejesz

gablotke dostalam na urodziny od pani " Shisejdoskiej"

szufladki tez sa pelne
Stary 2008-11-10, 20:08   #3443
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Masimko - sprawdzałam. Zdecydowanie smart - lipo, sluży do modelowania sylwetki, nie dośc, że usuwa tłuszcz to jeszcze poprawia stan skóry, a żaden inny zabieg tego nie oferuje Niestety jest to zabieg DO MODELOWANIA sylwetki, a nie odchudzenia np. znacznego Lipoliza poza tym nie na wszystkich działa A smartlipo - na wszystkich Oprócz grubasów

Dome ja chyba nie grubas. O matkooo a może grubas
Ja tylko talie troszeczke chce zwęzić, ja zawsze walcze z 3 kg. Co schudne to spowrotem przytyje i znowu schudne. I zawsze na brzuchu. Skóra po ciązy niestety się nie zwinęła całkowicie.
Masima jest offline  
Stary 2008-11-10, 20:09   #3444
dome
Zadomowienie

buczka, jakbym Cię nie kochała - to bym zazdrosna była Stojak shiseido o losie
...załadowałam dla Ciebie znowu matrymonialne

dome jest offline  
Stary 2008-11-10, 20:10   #3445
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
kamilcia Cos podobne pomysly mamy.To dobrze,ze daleko od siebie mieszkamy.Jak pomysle o tym ,jakbym tu kamilcie miala,to plajta murowana.Nastepna co swiat chce ratowac

awilam i prosze nie komentowac.Nie wszystko pokazalam

Buczuś - obawiam się, że tak , jak wiem, że wygląda świat po drugiej stronie podszewki, to gdyby nawet całe nasze forum mieszkało blisko siebie, i zaczeło szukać, komu dać coś pod choinke prezent czy pomóc, to i tak nie wszystkim byśmy pomogły.
Ja tam bym nie miała nic przeciwko temu, gdybyś mieszkała na przeciwko. akurat jest tu ziemia do sprzedania

i kupiłam krem super nawilzający Iwostinu. Ma filtr a chce go na noc, ale chyba nie ma to znaczenia- nie zaszkodzi. Dzisiaj i tak kolej na cosmelan. Ja co drugi dzień teraz cos2 stosuję omijając brode. Raz, dwa razy w tygodniu jadę nim aż po same oczy. Buczuś - nadal stosujesz serum ROC na szyje i niżej ? Ja jestem nim zachwycona.
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-10, 20:11   #3446
Saga76
Zadomowienie

Buczus nawet nie chce sobie wyobrazac,co tam jeszcze chowaszU mnie to bieda z nedza
Stary 2008-11-10, 20:13   #3447
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Buczusiu chylę czoła Myślałam, że to ja mam ..... normalnie TŻ zawołam niech popatrzy co i ile mi jeszcze brakuje
Piąteczki diora masz - to chyba widzę Ja choruje na nie ale resztki zdrowego rozsądku nie pozwalaja mi kliknąc na nie na truskawce bo w polsce cena powala przeszło 200. W mordę jeża ja zbieram na cosmelan!!!! piateczki musza poczekać!!!! i tego sie będę trzymać!!!!
Stary 2008-11-10, 20:16   #3448
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - obawiam się, że tak , jak wiem, że wygląda świat po drugiej stronie podszewki, to gdyby nawet całe nasze forum mieszkało blisko siebie, i zaczeło szukać, komu dać coś pod choinke prezent czy pomóc, to i tak nie wszystkim byśmy pomogły.
Ja tam bym nie miała nic przeciwko temu, gdybyś mieszkała na przeciwko. akurat jest tu ziemia do sprzedania

i kupiłam krem super nawilzający Iwostinu. Ma filtr a chce go na noc, ale chyba nie ma to znaczenia- nie zaszkodzi. Dzisiaj i tak kolej na cosmelan. Ja co drugi dzień teraz cos2 stosuję omijając brode. Raz, dwa razy w tygodniu jadę nim aż po same oczy. Buczuś - nadal stosujesz serum ROC na szyje i niżej ? Ja jestem nim zachwycona.
smaruje pilnie ROC iem ,bo szyja mi sie boska robi.Bardzo powaznie zastanawiam sie nad kremem pod oczy z tej samej serii.Moj sie powoli konczy.
Slyszalas,czy dobry?
Stary 2008-11-10, 20:25   #3449
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
smaruje pilnie ROC iem ,bo szyja mi sie boska robi.Bardzo powaznie zastanawiam sie nad kremem pod oczy z tej samej serii.Moj sie powoli konczy.
Slyszalas,czy dobry?
jakoś mam opór, by pod oczy, poza cos 2 na zmianę ze zwykłym , słabym kremem nawilżającym, (tzn mało aktywnym), stosować jakiś mocny składnik. Ciągle planuję umówić się do dermatologa, bo mi ta mezoterapia spać nie daje ( oj, Castrolku )i wtedy wypytam. Ale może decydując się na mezoterapię, to tym bardziej nie będzie sensu mysleć o czyms mocnym pod oczy poza cos2 ?

Tak , ten ROC to wg. mnie najlepsza z aptecznych firm, przynajmniej w "dziale " kremy naprawde aktywne. Szkoda tylko, że w Polsce nie sprzedają całej swojej oferty. Np. filtrów. chociaz, jak pisałam, dostalam roc minesol 30+ p. zmarszczkowy i mi się wałkuje na twarzy. Nie jest dobry. A ta 50+ jest ok ? Napiszcie prosze. I o tym, który poza filtrem 50+ jst jeszcze p. plamom - zna któraś z Was nazwę ?
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-10, 20:29   #3450
buczacza
Zakorzenienie

domcio ja Ci chyba list milosny szybko napisze
Sliczna nawet w ciazy bylas(gruba jakos nie bylas),ktory to byl miesiac?

Kamilcia ja mam ROC minesol 50+ ,jest b.fajny ,nie bieli,troche sie blyszczy.
ja kupie ten krem pod oczy.I zrobie eksperyment

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-10 o 20:32 Powód: ROC
buczacza jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości