Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-15, 11:51   #4351
Anturium
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

CASTROL WRÓCIŁA!!!!!!!!!!
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-15, 11:52   #4352
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kami od rozpalania w kominkach są faceci Od dziś robić tego nie potrafisz

Porobiłam przed chwilą fotki makro do mojej kolekcji, jeszcze mam kilka zaskórników na bokach twarzy.
są, gdy.... są. Mojego dzisiaj niet. A ja mam sporo pracy do oddania na pon. a cięzko pracowac, gdy marzną paluszki . To sobie oparzylam bo sie spieszylam. Ja lubię palić w kominku i uwielbiam siedzieć i sie gapić w ogień.

zaskorniaki Ci znikną WSZYSTKIE , zachowaj wiec fotki, by Ci przypominaly, co to w ogole jest

CASTROLKU - cudownie, że wróciaś !!!!!! Hurra! Jak synek? wyniki już są ? Pewnie jesteś wymęczona, biedactwo...

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-15 o 11:54 Powód: powrót Castrolka
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-15, 11:57   #4353
Anturium
Zadomowienie

Castrolek powiedz co z synkiem?????

Kami na oparzenia to masz pewnie całą apteczkę Cosmelanki
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-15, 12:01   #4354
kamilia
Zadomowienie

ja tylko pod zimną wode wsadzilam palucha, a potem panthenol. Dobrze ??
Będzie bąbel - już widze
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-15, 12:02   #4355
castrol
Zadomowienie

Witam.Jestem już po zabiegu.Trzy dni w szpitalu z małym chłopczykiem to naprawdę wielki stres.Operacja się udała.Na jej podstawie zdiagnozowano zapalenie jelita grubego(colitis).Sama dieta i inne środki które były stosowane bez tego zabiegu nie pomogłyby więc.A choroba wlokłaby się w nieskończoność aż do wyczerpania.Teraz jest na środkach ,które mają zlikwidować to zapalenie.Pobrano kwałek jelita do analizy i za 2 tyg będzie wynik,więc może będzie wiadomo jaka jest tego przyczyna.Mały schudł 4 kg i wygląda bardzo nędznie.Ja jestem nareszcie w domu i mogę się trochę ogarnąć(spanie na krzesłach nie należy do zbyt komfortowych).

Dziękuję wszystkim za wysyłanie"Dobrych fluidów".Anturium tobię dziękuję za pamięć.
Jestem trochę wyczerpana i oszołomiona od nadmiaru inforamcji oraz ciągłej czujności..

Póżniej postaram się przeczytać co tam u was i pogadać.
castrol jest offline  
Stary 2008-11-15, 12:03   #4356
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ivuś - to moze ja kupię swojemu synkowi masażer do stóp - może kiedyś mu zmarzną nogi i będzie jak znalazł, a na razie.....
O widzisz Kochana Kamilko... to będzie dobry plan ... na prezent dla mojego TZ-ta

Klocki magnetyczne fajnie wyglądają, musze się tym zainteresować. Wczoraj widziałam w sklepie Star Wars ale to był samolot kosmiczny

Cytat:
Napisane przez oklokl94 Pokaż wiadomość
Nadal nie umiem robić odstępow ,może mi ktoś pomoże
Natalko chętnie bym Ci pomogła ale nie załapuję o jakie odstępy Ci chodzi. Czy o wielocytowanie?

Wielocytowanie
Przy poście, który chcesz zacytować wciskasz znaczek "+ (jest pomiędzy znaczkiem cytuj a odp.), późniejnastępny post który chcesz cytować znowu wciskasz przy nim znaczek "+ i na koniec wciskasz znaczek cytuj i dopisujesz swoje odpowiedzi w okienku które się otworzy.

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Do tego jeszcze musze do mojego lekarza na PIERWSZĄ i ostatnią wizytę kontrolną (5 tydzień po masce) chyba nie będę miła dla niego.

Masi- kupiłam dzisiaj Roca serum na allegro- za 40zł- ale schytrzyłam sie tak jak Domcia i Iv i kupiłam 2 które zostały sorki. Będę pakować na szyję i dekold. Jak chcesz dam Ci namiar na tego sprzedawcę- widziałam jeszcze u kilku innych ale tak od 50 zł w górę....
Listopadku nawrzucaj temu lekarzowi ile wlezie i za karę posiedź tam maksymalnie długo. Wypytaj o wszystko co Ci slina na język przyniesie, i choćby bzdury miał gadać... niech się pomęczy
Cieszę się, że udało Ci się capnąć w końcu tego Roca. Wszystkie takie rocowe będziemy

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-15 o 12:06
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-15, 12:18   #4357
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

castrolku dobrze ,ze juz wrocilas.I z synkiem bedzie napewno wszystko dobrze-zobaczysz.A teraz sobie odpocznij,bo zasluzylas na to

ja tam nie wiem co mi sie z komputerem robi? Wylacza sie ciagle
Podejrzewam,ze mam wirusa.Choc dawno sie w hakera nie bawilam.Jakies dziwne programy mi sie wlaczaja
kamilciu masz racje,sama nie dam rady testu z kolorami zrobic.I chustek we wszystkich kolorach tez nie posiadam.Najlepiej czuje sie w kolorach czystych i chlodnych -to pewnie na murowano ZIMA
kwiatuszku razem z Toba sie ciesze z Twojej coraz piekniejszej buzi.Pamietaj!!!!!! !!!!!!! Bedzie jeszcze piekniej

iwus jak tam maly? Dalej cherla(jak sie cherla pisze, przez ch,czy h ?)
Stary 2008-11-15, 12:20   #4358
Anturium
Zadomowienie

Castrolek Ty się połóż i odpocznij, niech Ci siły wrócą, w razie potrzeby zrobimy Ci streszczenie. Biedny Twój synek, 4kg w tak krótkim czasie i w jego wieku, żeby dojść do zdrowia na pewno potrzebna będzie mu silna mama.

Kami a jeśli masz piankę do golenia swojego TŻ'a to nią bąbel potraktuj, ja kiedyś wrzątek na stopę sobie wylałam i pomogło od razu.

Natalko a może Tobie chodzi o zwyczajne akapity? To się robi naciskając enter, jeden enter to jedna wolna linijka.

Listopadku
Ivonka chytrze Ci radzi zabrać dziadowi jego cenny czas, ja się pod tym podpisuję.

Buczuś tu jest link do słownika języka polskiego:
http://portalwiedzy.onet.pl/polszczy...l&ch=1&x=0&y=0
cherlać będzie na bank przez "ch" Nawet nie wiesz jaka jestem dziś uszczęśliwona, a może i wiesz

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-11-15 o 12:23 Powód: przez cherlanie
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-15, 12:22   #4359
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Witam.Jestem już po zabiegu.Trzy dni w szpitalu z małym chłopczykiem to naprawdę wielki stres.Operacja się udała.Na jej podstawie zdiagnozowano zapalenie jelita grubego(colitis).Sama dieta i inne środki które były stosowane bez tego zabiegu nie pomogłyby więc.A choroba wlokłaby się w nieskończoność aż do wyczerpania.Teraz jest na środkach ,które mają zlikwidować to zapalenie.Pobrano kwałek jelita do analizy i za 2 tyg będzie wynik,więc może będzie wiadomo jaka jest tego przyczyna.Mały schudł 4 kg i wygląda bardzo nędznie.Ja jestem nareszcie w domu i mogę się trochę ogarnąć(spanie na krzesłach nie należy do zbyt komfortowych).

Dziękuję wszystkim za wysyłanie"Dobrych fluidów".Anturium tobię dziękuję za pamięć.
Jestem trochę wyczerpana i oszołomiona od nadmiaru inforamcji oraz ciągłej czujności..

Póżniej postaram się przeczytać co tam u was i pogadać.
ufff, jak dobrze, że masz to za sobą. Jesteście oboje b. dzielni to chyba dosyc dobra diagnoza - prawda ?
I teraz przynajmniej będzie ukierunkowane leczenie, a nie w ciemno. Bardzo się cieszę, Mamusiu Castrolku

Buczuś - albo lato - też chłodne. Jam lato jest.
Anturium - idę się spieniać pianka TZ - dziekuję

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-15 o 12:25
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-15, 12:45   #4360
Saga76
Zadomowienie

Dzien dobry

Castrolciu:cm ok:i wszystkie calusy swiata dla Twojego synka i dla Ciebie.Teraz bedzie juz tylko lepiej

Kurcze,ale mam zalegloscia zero wolnego czasu.Powinnam siedzec nad nauka,ale ciagnie mnie tu do Was
Stary 2008-11-15, 13:27   #4361
ivonako
Zadomowienie

A ja to nie wiem co ja jestem wiosna czy lato

Buczuś mały cherla ale już mało.

Anturium fajnie, że już z górki masz

Castrolku odpoczywaj i dbaj o malucha.
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-15, 13:30   #4362
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
A ja to nie wiem co ja jestem wiosna czy lato

Buczuś mały cherla ale już mało.

Anturium fajnie, że już z górki masz

Castrolku odpoczywaj i dbaj o malucha.
fajnie jest to wiedzieć - krócej w sklepach siedzisz, bo nie podchodzisz do nie swoich kolorów

Cieszę się, że wszystkie nasze cosmelańskie dzieci zdrowieją:jup i:
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-15, 16:32   #4363
November17
Rozeznanie

Dziewczyny wpadłam tylko na moment zeby wam opowiedziec o wizycie u mojego "prześwietniego" doktora.

Ale najpierw Castrolciu- bardzo się, że już wróciłaś- dabja o siebie zeby cie jakieś chporóbska nie dopadałay jak Kamilcie- bo musisz mieć siły dla synka- wszytsko napewno będzie dobrze- już nie będą mieć wymówiki i musza postawić diagnozę i zacząćdziecko leczyć- biedny ten Twój maluch ucałowania dla Ciebie i dla niego od listopadowej ciotki.

Dziewczyny- wracajac do doktora- siedziałam z 40 minut. Rany jaka jestem z siebie dumna- pełen profesjonalizm- nawtykałam mu ile wlazło- wypunktowałam wszystko, a przy tym wszystko spokojnie, kulturalnie, miłym głosem i z uśmiechem (a ja jestem starszny nerwus i byłam przekonana ze mnie poniesie i wyjdę tam z siebie). Bo mój doktor to chciał posłuchać o moich doświadczeniach zeby sobie wiedzę wzbogacić. A tu nic- gość zrobił się taki buraczany, jak ja na drugi i koleny dzien po masce- jak mu wytknęłam, ze nie wiem czy ma odpowiednie wykształcenie i wiedzę na ten temat- i wiecie co- to jest chirurg dziecięcy ze studiami podyplomowymi z estetyki kosmetycznej. Najlepsze ze jak zapytałam o mój fototyp skóry to powiedział mi że mam IV. Wcześniej jak konsultowałam z nim telefonicznie czemu mi nie dał Hydro Vital Faktor K i czemu maskę miałam tak krótko-to powiedzial ze II. Moim zdaniem jestem III. A wogóle to wg niego Hiszpanie- producenci cosmo- daja "instrukcję obsługi zabiegu" pod siebie tzn pod południowców- normalnie nikt tak długo maski nie trzyma- (jak wy- hardcory jedne)

Masimko czy w Hydro Vital jest sama woda jak ten d***k twierdzi?
Jak zapytalam jak mam teraz stosować cosmo 2 to powiedzial- ile pani chce- 2, 1 raz dziennie, a nawilżać wiecie czy mam ??? wazeliną. Wiecie ze mogę stosowac wszystkie moje dotychczasowe kosmetyki - kremy z kwasam hialurynowym etc. z retinolem raczej nie......tonik z zalkoholem czy bez- bez znaczenia- a wogóle to do wszytskiego mam dochodzić metoda prób i błędów......to tak w skrócie jego rewelacji. Kazałam sobie zwrócić kasę za brak Hyfra Vital i wiecie co- zwrócił i tak jestem zła ze mogłam maskę mieć 8 godz nie 4,5 i efekt byłby jeszcze lepszy- ale trudno- najwyżej jak Buczka zrobię kiedyś znowu

Dziewczyny kocham Was wszystkie- gdyby nie wy to nie wiem jaką bym miała dzisaj twarz- za wszystkie dorady, porady, całą waszą pisaninię i za to zbo mój doktor to chciał posłuchać o moich doświadczeniach zeby sobie wiedzę wzbogacić jesteście. Lecę szykować potrafkę- sałatki porobione pa
November17 jest offline  
Stary 2008-11-15, 16:40   #4364
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny wpadłam tylko na moment zeby wam opowiedziec o wizycie u mojego "prześwietniego" doktora.

Ale najpierw Castrolciu- bardzo się, że już wróciłaś- dabja o siebie zeby cie jakieś chporóbska nie dopadałay jak Kamilcie- bo musisz mieć siły dla synka- wszytsko napewno będzie dobrze- już nie będą mieć wymówiki i musza postawić diagnozę i zacząćdziecko leczyć- biedny ten Twój maluch ucałowania dla Ciebie i dla niego od listopadowej ciotki.

Dziewczyny- wracajac do doktora- siedziałam z 40 minut. Rany jaka jestem z siebie dumna- pełen profesjonalizm- nawtykałam mu ile wlazło- wypunktowałam wszystko, a przy tym wszystko spokojnie, kulturalnie, miłym głosem i z uśmiechem (a ja jestem starszny nerwus i byłam przekonana ze mnie poniesie i wyjdę tam z siebie). Bo mój doktor to chciał posłuchać o moich doświadczeniach zeby sobie wiedzę wzbogacić. A tu nic- gość zrobił się taki buraczany, jak ja na drugi i koleny dzien po masce- jak mu wytknęłam, ze nie wiem czy ma odpowiednie wykształcenie i wiedzę na ten temat- i wiecie co- to jest chirurg dziecięcy ze studiami podyplomowymi z estetyki kosmetycznej. Najlepsze ze jak zapytałam o mój fototyp skóry to powiedział mi że mam IV. Wcześniej jak konsultowałam z nim telefonicznie czemu mi nie dał Hydro Vital Faktor K i czemu maskę miałam tak krótko-to powiedzial ze II. Moim zdaniem jestem III. A wogóle to wg niego Hiszpanie- producenci cosmo- daja "instrukcję obsługi zabiegu" pod siebie tzn pod południowców- normalnie nikt tak długo maski nie trzyma- (jak wy- hardcory jedne)

Jak zapytalam jak mam teraz stosować cosmo 2 to powiedzial- ile pani chce- 2, 1 raz dziennie, a nawilżać wiecie czy mam ??? wazeliną. Wiecie ze mogę stosowac wszystkie moje dotychczasowe kosmetyki - kremy z kwasam hialurynowym etc. z retinolem raczej nie......tonik z zalkoholem czy bez- bez znaczenia- a wogóle to do wszytskiego mam dochodzić metoda prób i błędów......to tak w skrócie jego rewelacji. Kazałam sobie zwrócić kasę za brak Hyfra Vital i wiecie co- zwrócił i tak jestem zła ze mogłam maskę mieć 8 godz nie 4,5 i efekt byłby jeszcze lepszy- ale trudno- najwyżej jak Buczka zrobię kiedyś znowu

Dziewczyny kocham Was wszystkie- gdyby nie wy to nie wiem jaką bym miała dzisaj twarz- za wszystkie dorady, porady, całą waszą pisaninię i za to zbo mój doktor to chciał posłuchać o moich doświadczeniach zeby sobie wiedzę wzbogacić jesteście. Lecę szykować potrafkę- sałatki porobione pa

Novemberku, no normalnie jestem z Ciebie dumna - zuch dziewczynka
Ja podejrzewam, że nasze forum to i tak podczytują lekarze, którzy od nas się uczą, jak stosować cosmelan
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-15, 16:53   #4365
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Listopadek klask i:.ZUCH-BABA

A ja kupilam sobie kurtke: jupi:.Wlazlam do sklepu,zobaczylam i kupilam
Rzadko sie mi zdaza,ze cos zobacze i milosc od pierwszego spojrzenia.
Sagulec chalupa wysprzatana?
Stary 2008-11-15, 16:57   #4366
Saga76
Zadomowienie

Listopadkuklas ki:
Swoja droga Kamilia masz pewnie racje,co do lekarzyZ drugiej strony,dobrze ze co niektorzy chca sie czegos dowiedziec na temat cosmelanu,a nie tak jak doktorek Listopadka.Facet chyba ulotki nawet nie doczytal
Stary 2008-11-15, 16:59   #4367
neonka28
Zakorzenienie

Cześć

Tylko chcialam napisać,że tu u WAS bardzo sympatycznie
Stary 2008-11-15, 17:01   #4368
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

Jaka kurtke kupilas?Pokarz:pliz :
Chalupa wylizanaTrzy pokolenia chlopakow na zakupach,a ja sie uczena wszelki wypadek kupe papierow mam rozlozona

Megi zobacz teraz ja popadlam w nielaske i jestem Sagulec
Stary 2008-11-15, 17:02   #4369
kamilia
Zadomowienie

Cytat:

Buczuś - jaki kolor i fason?

a ja siedzę i pracuję od rana i końca nie widać buuuu.....

Sagusia - Ty chyba teraz masz teścia w domu ? to pewnie dzieci siedzą caly czas na dziadku ?

Neonka - o tak, u nas jest cuuuuudnie, rano, wieczór i w poludnie
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-15, 17:04   #4370
ivonako
Zadomowienie

Ale mi Listopadek humor poprawił,

To ile Ci łotr oddał za HV mam nadzieję, że ze 2 stówki co najmniej, na Roc-i będzie
Znalazłam analizę składu roca przez L-V. Całkiem dobry składzik

Cytat:

Buczuś to zakładaj i pstryk... się nam w nabytku zaprezentuj

Neonkowa Monalizo... a pewnie że miło, jak zwykle... czasem tylko przewieje

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-15 o 17:09
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-15, 17:06   #4371
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Cześć

Tylko chcialam napisać,że tu u WAS bardzo sympatycznie

najcudniej na swiecie

Cytat:

Sagusia - Ty chyba teraz masz teścia w domu ? to pewnie dzieci siedzą caly czas na dziadku ?

Neonka - o tak, u nas jest cuuuuudnie, rano, wieczór i w poludnie

Dziadek pozwala malemu wchodzic sobie na glowe,doslownie
Stary 2008-11-15, 17:21   #4372
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
najcudniej na swiecie

Dziadek pozwala malemu wchodzic sobie na glowe,doslownie

to mu ciepło w głowę

Ivuś - zapomniałam dodać, że jeżeli będziesz kiedyś myslala o tych klockach, to szukaj wersji z podstawką na której mozna te klocku układać

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-15 o 17:23 Powód: do Ivusi słów kilka
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-15, 17:45   #4373
Masima
Zadomowienie

Cytat:

November jestem zaskoczona że ci zwrócił kasę, dla mnie szok, to pierwszy taki przypadek chyba.
Hydravital jest na bazie wody, ale zawiera nowoczesny i niezwykle skuteczny składnik aktywny, taki jak: Hydroviton, który zapewnia optymalny poziom nawilżenia skóry aż do 12 godzin i odżywienie suchej skóry. Poza tym zawiera w swoim skłądzie wit. E (witamine młodosci) – która neutralizuje wolne rodniki, odżywia i regeneruje skórę oraz wygładza zmarszczki. Zwiększa poziom nawilżenia skóry, chroni ją przed szkodliwym efektem promieniowania UV.
No i są jeszcze sole mineralne.
I wyobraźcie sobie że zawiera również filtry - chemiczne !

Bez powodu Hydravital nie jest sprzedawany w zestawach chyba nie ?

November
jak trzeba nam będzie kiedyś to zrobimy sobie razem maske, bo jeden zestaw nam wystarczy do spółki więc się nic nie martw. Ja za lekarza mogę robić
Dziewczyny pewnie nie wiedzą ze się okazało że my z jednego miasta i całkiem niedaleko od siebie mieszkamy.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-15 o 17:49 Powód: maska
Masima jest offline  
Stary 2008-11-15, 17:52   #4374
neonka28
Zakorzenienie

W duszy z zabiegiem ale ta atmosferka poprostu rozgrzewa
Stary 2008-11-15, 17:58   #4375
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość

November jestem zaskoczona że ci zwrócił kasę, dla mnie szok, to pierwszy taki przypadek chyba.
Hydravital jest na bazie wody, ale zawiera nowoczesny i niezwykle skuteczny składnik aktywny, taki jak: Hydroviton, który zapewnia optymalny poziom nawilżenia skóry aż do 12 godzin i odżywienie suchej skóry. Poza tym zawiera w swoim skłądzie wit. E (witamine młodosci) – która neutralizuje wolne rodniki, odżywia i regeneruje skórę oraz wygładza zmarszczki. Zwiększa poziom nawilżenia skóry, chroni ją przed szkodliwym efektem promieniowania UV.
No i są jeszcze sole mineralne.
I wyobraźcie sobie że zawiera również filtry - chemiczne !

Bez powodu Hydravital nie jest sprzedawany w zestawach chyba nie ?

November
jak trzeba nam będzie kiedyś to zrobimy sobie razem maske, bo jeden zestaw nam wystarczy do spółki więc się nic nie martw. Ja za lekarza mogę robić
Dziewczyny pewnie nie wiedzą ze się okazało że my z jednego miasta i całkiem niedaleko od siebie mieszkamy.
Masimko - to, że zwrócił, tylko potwierdza, jak Novemberek profesjonalnie i merytorycznie była przygotowana do tej rozmowy
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-15, 17:58   #4376
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
W duszy z zabiegiem ale ta atmosferka poprostu rozgrzewa

Castrolek jak samopoczucie Twoje i synka?
Stary 2008-11-15, 18:01   #4377
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość

Castrolek jak samopoczucie Twoje i synka?
Sagusia- no, muszę zapytać - dlaczego masz tak niesprawiedliwy dla kobiet tekst pod swoimi postami ?
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-15, 18:03   #4378
castrol
Zadomowienie

Oj dziewczątka nie dam rady wszystkiego przeczytać z 3 dni.Było coś o kolorach.Napiszcie co tam słychać.

Ja chcę tylko dodać,że brak żelaz nie ma wpływu na melazmę(plamy)Popytałam trochę lekarzy w szpitalu.Brak żelaza ma tylko ogromny wpływ na jakość włosów i ogólne zmęczenie.Żadne cud maski i zabiegi regenerujące nic nie zrobią bez żelaza w organizmie.Nawet tabletki na piękne włosy.Dopiero po 3 miesiącach brania żelaza(jeżeli jest niedobór) włosy przestają wypadać i robią się lśniące i mocne.Ale plamy z nie mają z tym nic wspólnego
castrol jest offline  
Stary 2008-11-15, 18:06   #4379
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Sagusia- no, muszę zapytać - dlaczego masz tak niesprawiedliwy dla kobiet tekst pod swoimi postami ?
To nie mialo byc niesprawiedliwe w stosunku do kobietTen teks oddaje moje prawdziwe ja
Stary 2008-11-15, 18:10   #4380
castrol
Zadomowienie

Chcę wam powiedzieć.że czujemy się dobrze i jeszcze raz wielkie dzięki,że dobre fluidy(siły)docierały do mnie z całej Polski i z zagranicy.

Wiecie co trzeba się cieszyć tym co się ma.Nawet nie wiecie jak bardzo dzisiaj jesteśmy szczęśliwi z tego że jesteśmy razem w domku,robiąc zwyczajne rzeczy.Ja obiad .Tż coś tam z dziećmi i tak po porostu jaseśmy bardzo mili dla siebie.Jakoś tak każdy czuje że mamy dzisiaj swoje święto.Taka niezaplanowana wigilia nie w tym czasie co kalendarz.
castrol jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości