Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-15, 22:47   #4441
Masima
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dziękuję Natalio, wiesz za co.
Masima jest offline  
Stary 2008-11-15, 22:48   #4442
castrol
Zadomowienie

No zrobione.To mogę być na brąz i jakie kolory dla mnie
castrol jest offline  
Stary 2008-11-15, 22:50   #4443
cassatta
Zadomowienie

Dziewczyny chyba wieczór zarezerwóję dla TZ proponuje baaardzo interesujące rzeczy..... znalazł moje praliny
Do usłyszenia jutro kochane
Stary 2008-11-15, 22:51   #4444
castrol
Zadomowienie

Nie no to ja wstawiam zdjęcie a ty o jakiś pralinach?
castrol jest offline  
Stary 2008-11-15, 22:52   #4445
oklokl94
Raczkowanie

CASATA zmień podpis pod postami ,przecież widzisz że życie jest cudne
oklokl94 jest offline  
Stary 2008-11-15, 22:53   #4446
dome
Zadomowienie

Il:
Ja uważam:
- brąz na włosach odpada - masz jasną oprawę oczu i musiałabyś robić mocną hennę - a to może wyostrzyć rysy twarzy - efekt odwrotnie proporcjonaly do zamierzonego
- kolory dobieraj "pod siebie" i Twój nastój - napewno ciepła paleta, ale też zdecydowana. Uciekałabym na Twoim miejscu od pasteli - znowu efekt rozmycia.
Makijaż podkreślający naturalne atuty.

Może dodałabym ( jesli pragniesz zmian ) refleksy we włosach ( nie mylić z szerokimi pasmami) REFLEKSY - dobry fryzjer będzie wiedzał o co chodzi .

howk

cholera ja pisałam odpowiedź

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-15 o 22:56 Powód: Il
dome jest offline  
Stary 2008-11-15, 22:58   #4447
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Il:
Ja uważam:
- brąz na włosach odpada - masz jasną oprawę oczu i musiałabyś robić mocną hennę - a to może wyostrzyć rysy twarzy - efekt odwrotnie proporcjonaly do zamierzonego
- kolory dobieraj "pod siebie" i Twój nastój - napewno ciepła paleta, ale też zdecydowana. Uciekałabym na Twoim miejscu od pasteli - znowu efekt rozmycia.
Makijaż podkreślający naturalne atuty.

Może dodałabym ( jesli pragniesz zmian ) refleksy we włosach ( nie mylić z szerokimi pasmami) REFLEKSY - dobry fryzjer będzie wiedzał o co chodzi .

howk

cholera ja pisałam odpowiedź
Refleksy to ja już mam.Wynika z tego żeby było jak jest.
castrol jest offline  
Stary 2008-11-15, 23:01   #4448
castrol
Zadomowienie

Dobranoc kochane.Idę lulu pa
castrol jest offline  
Stary 2008-11-15, 23:05   #4449
cassatta
Zadomowienie

Castrol fajnie mieć praliny ( ale ja nie lubię marcepana) zdjecie cudne jesteś laska Choć kolor niektórych pralinek też jest fajny ale tylko do konsumpcji
Oklok to tylko dzisiaj jest cudnie a jutro wiem że dostanę po "dupie" i jak dobrze pojdzie to może za rok lub dwa przy naszym prawie wrócę do normy ale cieszę się jak dzieciak z dzisiejszego cudnego dnia
Stary 2008-11-15, 23:06   #4450
cassatta
Zadomowienie

Castrolku cudnych kolorowych snow
Stary 2008-11-15, 23:10   #4451
cassatta
Zadomowienie

Cudnie dzisiaj jest idę poświęcić się, tak jak Dome mowiła, branka, dla faceta Jestem z wami babkami idę ....
Stary 2008-11-16, 00:15   #4452
kamilia
Zadomowienie

Plameczki kochane - tak nagle zniknęłam bo moja Mama spadła ze schodów niosąc mojego małego bratanka na rękach. Jemu nic się nie stało ,ale Mama mocno sobie rozcięła głowę i skończyło się na pogotowiu i szyciu. Kiedy zadzwoniła mówiąc - przyjdż, spadłam ze schodów z dzieckiem na rekach, wybiegłam z domu a TZ ze mną, tak, jak stałam, czyli w szlafroku i piżamie. Brat mieszka niedaleko mnie. Dawno tak szybko nie biegłam. Tak bardzo potrzebuje mieć wszystkich , których kocham , calych i zdrowych.
A teraz ze mnie "schodzi powietrze", czuję jak ogarnia mnie potworne zmęcznie.
przytulam Was wszystkie bardzo mocno.
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-16, 00:22   #4453
Jelly
Raczkowanie

Kamilciu aż się nogi pode mną ugięły. Znów niepotrzebne emocje. Dobrze, że "tylko" tak się skończyło, w ten sposób do tego podejdź.
Widziałam Twoją fotkę, jesteś piękną kobietą i ta KLASA, nie tylko w tym, co widać, również w tym, co piszesz!!!
Zrób sobie drinka, albo wypij kieliszek winka i połóż się już. Przytulam Cię.

Domciu i Buczusiu dziękuję Wam, jesteście niesamowite. Moje emocje już ucichły, na szczęście. A to dla Was
Jelly jest offline  
Stary 2008-11-16, 02:09   #4454
oklokl94
Raczkowanie

KAMILIA przykro mi, myślałam o Tobie i znalazłam nowe forum na WIZAŻU ŚWIĄTECZNE FORUM PREZENTOWE . Dużo czytania ,więcej pytań niż odpowiedzi,ale może znajdziesz inspiracje. Od siebie dodam ,że mój TŻ najbardziej się cieszy z alkoholu, Tacy już są faceci i nie warto ich zmieniać.Poza tym kupię super monitor ,a będziemy korzystać oboje.

Gdyby ktoś nie wiedział ,to MASIMA JEST DEBEST !
oklokl94 jest offline  
Stary 2008-11-16, 02:54   #4455
Anturium
Zadomowienie

Castrolek wytrzymałam i nie wazelinowałam ani razu, dwa razy opuściłam cos na brodę oraz ranki i kładłam tam bepathen krem. Czytałam o colitis. W diecie nie może być surowych warzyw i owoców (celuloza, której organizm nie trawi, proces ich fermentacji odbywa się właśnie w jelitach), mleka (wiadomo) i błonnika (zboża - zapychają i podrażniają jelita, błonnika nie trawimy). Generalnie wskazana dieta wysokokaloryczna i wysokobiałkowa. Nie rozumiem tylko jak jest z tą diagnozą, skoro już stwierdzono, że to colitis? Dobrze, że się w szpitalu nie dałaś! W takim stresie łatwo dać się ogłupić.
Kamilia mnie także się bardzo podobasz, oprócz pięknych włosów masz bardzo ładne kości policzkowe, w ogóle jesteś super atrakcyjną kobietą. Dzisiejszy wypadek Twojej mamy... straszne. Dobrze, że tylko zszywaniem się skończyło. Twoja mama zachowała zimną krew i uratowała Twojego bratanka być może od czegoś znacznie poważniejszego. Udało Ci się znaleźć terapeutę dla Twojej znajomej?
Cassatka ja plam u Ciebie nie widzę żadnych. Zmień Kochanie tę czarnowróżbną stopkę
Domciu ja chyba rano do Ciebie zadzwonię w sprawie mojej głupoty Zacznę od początku.
Przede wszystkim macie durną koleżankę Zaczęłam się dziś łuszczyć dopiero wieczorem, zmyłam tę skorupę chusteczkami do pillingu i po zmyciu stwierdziłam, że te ostatnie zaskórniki to sobie sama wycisnę i wycisnęłam razem z płatami skóry, oczywiście jak zaczęłam to skończyć nie mogłam i się trasznie poraniłam, krew mi leci w wielu miejscach, zupełnie przestałam myśleć Co ja mam teraz zrobić? Cosmelanu nie mogę położyć na całą twarz bo chyba umrę, poza tym ta krew... Na plamy nie położę nic innego ale to tylko czoło i boki, co zrobić z resztą? Nie ma Was, chyba zaryzykuję bepanthen krem. Co mnie podkusiło? Zmęczona jestem, już nie mam siły pisać.
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-16, 03:06   #4456
November17
Rozeznanie

A ja przyszłam tu do Was po tym, jak ze stołu sprzątnięte, naczynia się myją, a mój TŻ obrażony, że zamiast do łóżka idę zobaczyć co u dziewczyn...trudno do jutra mu przejdzie...a moze do dzisiaj.

Więc Wypoczywajcie moje drogie, Kamilko jesteś piękną i mądra kobietą- to wyczuwa sie w każdym pisanym przez Ciebie słowie, a Twój synuś jest do Ciebie bardzo podobny- będzie dobrym człowiekiem. Przykro, ze Twoja mama miała taki niepotrzebny wypadek- ale z mamami w tym wieku tak już jest- pędzą jakby miały nasze lata, chcą pomóc, a nogi już nie takie posłuszne...wiem coś o tym- dbaj o nią- bo czas jest nieubłagany...

Masimko- my musimy chyba się spotkac w realu..tak dłużej być nie może.....

doktor d***k oddał kasę - powiedziałam 3 stowy i tyle wyłożył- sama byłam zdziwiona- także Ivciu- moje roci mam w prezencie od pana dr.
chociaż szczerze wolałabym się obyć bez takich rozmów i miec do czynienia z profesjonalistami w każdym tego słowa znaczeniu. To przerażające ze nie mozna nikomu zaufać, jedynie sobie i osobom , które nie mają zadnego materialnego interesu zeby nas oszukać....

Natalia- to bez znaczenia jaki masz login- ja próbowąłam kilka razy zalogowac sie z wariantami mojego imienia i wyszedl z tego w akcie rozpaczy...listopad- ale
ja go lubię i się już przyzwyczaiłam

Idę udobruchac mężula, który dzielnie pomagał mi w podejmowaniu gości.
Dobranoc anielice
November17 jest offline  
Stary 2008-11-16, 03:10   #4457
November17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Castrolek wytrzymałam i nie wazelinowałam ani razu, dwa razy opuściłam cos na brodę oraz ranki i kładłam tam bepathen krem. Czytałam o colitis. W diecie nie może być surowych warzyw i owoców (celuloza, której organizm nie trawi, proces ich fermentacji odbywa się właśnie w jelitach), mleka (wiadomo) i błonnika (zboża - zapychają i podrażniają jelita, błonnika nie trawimy). Generalnie wskazana dieta wysokokaloryczna i wysokobiałkowa. Nie rozumiem tylko jak jest z tą diagnozą, skoro już stwierdzono, że to colitis? Dobrze, że się w szpitalu nie dałaś! W takim stresie łatwo dać się ogłupić.
Kamilia mnie także się bardzo podobasz, oprócz pięknych włosów masz bardzo ładne kości policzkowe, w ogóle jesteś super atrakcyjną kobietą. Dzisiejszy wypadek Twojej mamy... straszne. Dobrze, że tylko zszywaniem się skończyło. Twoja mama zachowała zimną krew i uratowała Twojego bratanka być może od czegoś znacznie poważniejszego. Udało Ci się znaleźć terapeutę dla Twojej znajomej?
Cassatka ja plam u Ciebie nie widzę żadnych. Zmień Kochanie tę czarnowróżbną stopkę
Domciu ja chyba rano do Ciebie zadzwonię w sprawie mojej głupoty Zacznę od początku.
Przede wszystkim macie durną koleżankę Zaczęłam się dziś łuszczyć dopiero wieczorem, zmyłam tę skorupę chusteczkami do pillingu i po zmyciu stwierdziłam, że te ostatnie zaskórniki to sobie sama wycisnę i wycisnęłam razem z płatami skóry, oczywiście jak zaczęłam to skończyć nie mogłam i się trasznie poraniłam, krew mi leci w wielu miejscach, zupełnie przestałam myśleć Co ja mam teraz zrobić? Cosmelanu nie mogę położyć na całą twarz bo chyba umrę, poza tym ta krew... Na plamy nie położę nic innego ale to tylko czoło i boki, co zrobić z resztą? Nie ma Was, chyba zaryzykuję bepanthen krem. Co mnie podkusiło? Zmęczona jestem, już nie mam siły pisać.

Oj Kwiatku- tos se narobiła
musisz się przyzwyczaić ze Twoja skóra to jest teraz 100 razy cieńsza niż była przed i wystarczy niewielki nacisk na nią i schodzi płatami do krwi właśnie. Omijaj te miejsca i tylko ten krem bepanthen- ja go nie stosowałam- ale skoro ci pomaga to to bez cocmo2 dzisaj. I nie martw się, wyjdziesz z tego, bez bliz i śladów, a z zaskórniakami-powoli-same zejdą- wyjdą- złuszczą się.

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-11-16 o 03:12
November17 jest offline  
Stary 2008-11-16, 03:25   #4458
Anturium
Zadomowienie

Zapomniałam Listopadku pogratulować Ci rezultatu Twojej wizyty Wzięłaś za hydravital więcej niż w sklepie, no cóż po prostu masz wyższą marżę Trzeba przyznać, że jego wiedza o cosmelanie, skórze, nawilżaniu wymaga jeszcze znaczącego szlifu.
Mam nadzieję, że ten mój dzisiejszy wybryk nie skończy się bliznami. Wyciskanie to w moim przypadku nawyk, a także przyczyna wielu moich plam.

Dobrej nocy.
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-16, 09:25   #4459
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Zapomniałam Listopadku pogratulować Ci rezultatu Twojej wizyty Wzięłaś za hydravital więcej niż w sklepie, no cóż po prostu masz wyższą marżę Trzeba przyznać, że jego wiedza o cosmelanie, skórze, nawilżaniu wymaga jeszcze znaczącego szlifu.
Mam nadzieję, że ten mój dzisiejszy wybryk nie skończy się bliznami. Wyciskanie to w moim przypadku nawyk, a także przyczyna wielu moich plam.

Dobrej nocy.

ojej, ale sobie narobiłaś. Znam ten problem - kiedy widzisz syfka, ręce ci drżą jak u alkoholika na widok butelki. Za jakiś czas nie bedą Ci mialy do czego tak drżeć
Zdecyduj sama, co Ci pomaga, ale mnie jakos tak " pasuje", żebyś te miejsca ze zdartą teraz skórką, Cicaplastem LRP - u posmarowała. On przyspiesza gojenie, a poza tym jest taki żelowy więc nie będziesz miała deskomfortu, że chodzisz z kropkami na twarzy.

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-16 o 09:40 Powód: literowka podła sie wkradla
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-16, 09:36   #4460
Masima
Zadomowienie

Anturium jakbyś miała LRP Cicaplast to jego zastosuj na te poranione miejsca, przyśpieszy regeneracje naskórka i działa antybakteryjnie, ta więc nie zakazisz tym miejsc, ani nie zatrzesz czymś. Cicaplast działa jak opatrunek okluzyjny.
Odpowiednikiem tego jest również Avene Cicalfate. Ale tego drugiego nie stosowałam.
Masima jest offline  
Stary 2008-11-16, 09:39   #4461
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Anturium jakbyś miała LRP Cicaplast to jego zastosuj na te poranione miejsca, przyśpieszy regeneracje naskórka i działa antybakteryjnie, ta więc nie zakazisz tym miejsc, ani nie zatrzesz czymś. Cicaplast działa jak opatrunek okluzyjny.
Odpowiednikiem tego jest również Avene Cicalfate. Ale tego drugiego nie stosowałam.
Anturium - to teraz masz jedno pod drugim - doslownie - takie samo zalecenie - Cicaplast.
Masimko
- dzień dobry
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-16, 10:12   #4462
castrol
Zadomowienie

Anturium,o Jeżu nie rób tego więcej.Omiń te miejsca i smaruj tym co dziewczyny piszą.Ja take rzeczy traktuję tribioticem(3 zł)Ale z cos nie rezygnuj,tylko omiń zranienia.

I tak jeseś dzielna ,dasz radę.Do końca tylko kilka dni.
castrol jest offline  
Stary 2008-11-16, 10:16   #4463
castrol
Zadomowienie

Masimko ,co u ciebie.Powiedz czy malujesz się(fluidy).Ja zaczęła ,ale używam tych z listy.Używam je na 50+ jakoś nauczyłam się i całkiem fajnie mi to wychodzi tym bardziej że nie muszą być takie kryjące tylko lekkie aby trochę koloru dodały.
Masima napisz ile razy cos w tygodniu stosujesz.Ja właśnie przeszłam na co 2 dzień.I tak chyba zostwaię.
castrol jest offline  
Stary 2008-11-16, 10:43   #4464
Megi72
Zadomowienie

Kamilko piękna jesteś ....nie tylko ciałem ale i duchem .Jestem zachwycona

Anturium niegrzeczne masz paluszki Jesli chesz wyślę ci trochę tego Cicaplastu LPR .
Megi72 jest offline  
Stary 2008-11-16, 11:05   #4465
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Dziewczyny zobaczcie co znalazłam http://www.feelunique.com/brands/roc.html
Są filtry Roca i cos dla Domusia
Domuś filtr atyshine!!!!!!!!! Koniec ze swiecąca buźką!!!!!
Ten sklep wysyła do Polski tylko przesyłki nierejestrowane sa ale jest taki watek o nim zaraz poszukam, dziewczyny twierdza ze jednak dochodza a i UC nie łapie bo to z Wlk. Brytani jest i Vat juz zaplacony!!!!! a wrazie zginiecia podobno wysyłaja jeszcze raz.

Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-11-16, 11:09   #4466
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zobaczcie co znalazłam http://www.feelunique.com/brands/roc.html
Są filtry Roca i cos dla Domusia
Domuś filtr atyshine!!!!!!!!! Koniec ze swiecąca buźką!!!!!
Ten sklep wysyła do Polski tylko przesyłki nierejestrowane sa ale jest taki watek o nim zaraz poszukam, dziewczyny twierdza ze jednak dochodza a i UC nie łapie bo to z Wlk. Brytani jest i Vat juz zaplacony!!!!! a wrazie zginiecia podobno wysyłaja jeszcze raz.
a to nie lepsze ?http://www.feelunique.com/p/RoC-Mine...Care-50ml.html
bo świecenie mozna zmatowić - tym bardziej, że roc minesol malo sie świeci, ale to, że chroni p.plamami to coś nowego w filtrach .
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-16, 11:10   #4467
cassatta
Zadomowienie

Witam was wszystkie
Anturium tyle chyba wystarczy i nie rób tego więcej
Kami fajnie mieć kochającą się rodzinę blisko w każdej chwili można sobie pomóc - bezcenne
Stary 2008-11-16, 11:16   #4468
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
a to nie lepsze ?http://www.feelunique.com/p/RoC-Mine...Care-50ml.html
bo świecenie mozna zmatowić - tym bardziej, że roc minesol malo sie świeci, ale to, że chroni p.plamami to coś nowego w filtrach .
Lepsze - to juz powinnam dostać w następnym tygodniu kupiłam na ebayu.....Ale Domus sie zali że sie swieci....to ten antyschine byłby dla nie dobry
W kazdym bądź razie nieźle z cenami nawet jak policzyc że funt teraz 4,4 zł tak srednio. A i pewniej niz na ebayu. I kolorówka to tez taniej tu teraz wychodzi niz na TRuskawce......
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-11-16, 11:29   #4469
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Lepsze - to juz powinnam dostać w następnym tygodniu kupiłam na ebayu.....Ale Domus sie zali że sie swieci....to ten antyschine byłby dla nie dobry
W kazdym bądź razie nieźle z cenami nawet jak policzyc że funt teraz 4,4 zł tak srednio. A i pewniej niz na ebayu. I kolorówka to tez taniej tu teraz wychodzi niz na TRuskawce......
Madziu - to ja Cię baaaardzo proszę o info ,kiedy juz do Ciebie dotrze ten Roc z ebay'a antyplamiennny, ,jaki on jest - doooobrze ?

Cassi - ja mam cudowną rodzinę, dlatego możemy mieszkać tak blisko siebie. A nasze dzieciaki - mój syn i brata dwójka naprawde sa rodzeństwem .

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-16 o 11:31 Powód: bo Casssi ma rację jak zwykle:-)
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-16, 11:32   #4470
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

dzien dobry Aniolki
ja tylko na chwilke ,bo mam "wielkie gotowanie"
Kwiatuszku chcialam Ci tylko napisac,ze nie potepiam Twego uczynu.Sama jak widze cos na twarzy ,to krzywde sobie robie.Moj TZ mnie probuje z tego wyleczyc tlumaczac mi,ze jeszcze dojrzewam chyba,bo gdziez baba po 40sce z zaskorniakami na twarzy,a jak mi jakas gula do tego wyskoczy, to juz calkiem 18stka .
Ale bzdury pisze,wyglada na to jakbym namawiala na hodowle pryszczy
Ide pieczen robic,ale z pewnoscia zaraz wroce

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości