Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-27, 16:08   #1021
dome
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Mnie na serio podczas takiej grypy jelitowej kazal lekarz coca cola pic i slone paluszki jesc.I tak robilam,pomoglo troche

domciu gon te babe!!!!!!!!!!!!
... no tak ale co ja wtedy zrobię Już dałam ogłoszenie
Co do coli i paluszków - to Ty masz coś wspólnego z moim TZ -tem On też tak zawsze chce nas leczyć

dome jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:19   #1022
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
widzisz widzisz
dlatego pytam bo moze faktycznie to lipa chociaz moj TZ mowi ze kolejki sa to tego urzadzenia i babki sie trzesa
eh moze ktos jeszcze cos wiecej o tym????

Te role to lipa.Szkoda kasy

odnosnie lekarza
jest przyjezdny ale mieszka u nas juz długo z 25 lat
studiował w polsce i za granica
wyleczył mojego kolesia z pracy i on mi go polecił
rece mi juz opadaja jak faszeruja moje dziedzi a to to trzeba dawac bo on pewnie meczy sie jak pobiega i dostaje kaszlu
i chyba eksperymentuja na tych dzieciach
nie wiem co robic ale ide dzis do niego i zobaczymy

Te role to lipa.Szkoda Kasy Już lepsze efektyu są po bieganiu dookoła domu ...albo do pracy
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:22   #1023
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
widzisz widzisz
dlatego pytam bo moze faktycznie to lipa chociaz moj TZ mowi ze kolejki sa to tego urzadzenia i babki sie trzesa
eh moze ktos jeszcze cos wiecej o tym????

odnosnie lekarza
jest przyjezdny ale mieszka u nas juz długo z 25 lat
studiował w polsce i za granica
wyleczył mojego kolesia z pracy i on mi go polecił
rece mi juz opadaja jak faszeruja moje dziedzi a to to trzeba dawac bo on pewnie meczy sie jak pobiega i dostaje kaszlu
i chyba eksperymentuja na tych dzieciach
nie wiem co robic ale ide dzis do niego i zobaczymy

Dome z tą colą to prawda.Tylko musi być odgazowana.Nie nadarmo we wszystkich fast foodach jest -żeby ludzie się nie truli a tak popiją colą i...
Mnie to nawet lekarz powiedział,na co moje dziecię się b. ucieszyło

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
... no tak ale co ja wtedy zrobię Już dałam ogłoszenie
Co do coli i paluszków - to Ty masz coś wspólnego z moim TZ -tem On też tak zawsze chce nas leczyć
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:26   #1024
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ivus w domu jestes,czy w pracy? Jak tam dzieciatko?Widzisz juz literki?

domciu bo Ty madrego TZa masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zna sie chlopak na wspolczesnej medycynie!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-27 o 16:29 Powód: Medycyna
buczacza jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:28   #1025
castrol
Zadomowienie

Cytat:
castrolku znam ten bol!!!Najgorzej jak wszedzie na raz "wyplywa"
a ten konzert to dzisiaj?

Mnie na serio podczas takiej grypy jelitowej kazal lekarz coca cola pic i slone paluszki jesc.I tak robilam,pomoglo troche

domciu gon te babe!!!!!!!!!!!!

Buczku na 11 listopada zapowiedzianoŻeby na takie święto grupa ze Szwecji o polskich żołnierzach.Trochę się Polacy pogubili że sami nie wiedzą co się kiedyś w Polandzie działo
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:34   #1026
ivonako
Zadomowienie

Buczuś w domku. Mały usnął. U lekarza jeszcze nie byłam. Muszę Meguśki zdjęcie obejrzeć i potem djengów poszukać na składkę bo mnie skarbnik w końcu ścignie.
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:34   #1027
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Buczku na 11 listopada zapowiedzianoŻeby na takie święto grupa ze Szwecji o polskich żołnierzach.Trochę się Polacy pogubili że sami nie wiedzą co się kiedyś w Polandzie działo
eee to wyzdrowiejesz do tego czasu.Pojdziesz na konzert i w tlumie oswiecac bedziesz glupoli.
Stary 2008-10-27, 16:41   #1028
ivonako
Zadomowienie

Megi, usta jak usta, ale cycek fajny masz
A tak nawiasem to zrób no porządne zdjęcie, gdzie te usta będzie widać jak należy. Nie jestem w stanie ust ocenić.
Megi tez chcę usta

Buczka literki już widzę, nawet okulary założyłam NOWE ale ust Meguśki nie widzę, bo ja to tak ze szczegółami lubię
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:45   #1029
dome
Zadomowienie

IV - a jak Twoje okulary, a raczej oprawy Znalazłaś? Ja, niepomna Twych przestróg nosiłam okulary kilka godzin i dopiero dzisiaj bledną mi powoli te miejsca

dome jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:50   #1030
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi, usta jak usta, ale cycek fajny masz
A tak nawiasem to zrób no porządne zdjęcie, gdzie te usta będzie widać jak należy. Nie jestem w stanie ust ocenić.
Megi tez chcę usta

Cycek jak cycek - stanik mam dobry !!! Mój krój i fason w ciężkim znoju i trudzie zdobyty .Był jeszcze czerowny i biały.Chyba dokupię

Castrolku opowiedz mi o tej mezoterapii.Kiedy robiłaś,czy jest efekt,ile razy trzeba powtarzać i ile to kosztuje ???

Kamilia gdzie jesteś ???
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:51   #1031
ivonako
Zadomowienie

Domcia znalazłam, znalazłam. Zapłaciłam więcej niż moja ustawa przewiduje bo 600 za oprawki i 300za szybki, a miałam razem 500 nie dać

Megi ale jakieś dodatki nadzwyczajne będą? Tak z blissssssssska. Mogą być jak to Twój TŻ zowie "badziewiaste".
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-27, 16:54   #1032
buczacza
Zakorzenienie

a moze kamilcia i madziusia tez chore jelita maja.
I byc moze ,ze madziusiowy TZ szlaban jej dal na kompa,chustke na glowe zalozyl i heja
Stary 2008-10-27, 16:59   #1033
ivonako
Zadomowienie

E tam Buczka, Madziusiowy to pewnie jak na Księcia przystało w podróż dookoła świata ją zabrał. Niespodziewajkowo tak...

A Kamilcia pierze

Idę bo mały ryczy
ivonako jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:20   #1034
dome
Zadomowienie

No to wydałaś na okulary masę kasy Najważniejsze, że nareszcie znalazłaś właściwe
... ukochaj Małego od cioci raz jeszcze
A ja, jak na ofermę rodzinną przystało ... mam temperaturę 38,7 Jestem czerwona pod cosmelanem jak kilka buraków i bolą mnie wezły chłonne ... ocZywiście reszta balnicy chorowała dni dwa lub półotra, a ja oferma dyżurna zahaczę pewnie i przyszły tydzień
W dodatku nie mam torebki must have

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-27 o 17:22 Powód: zahaczę :)
dome jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:41   #1035
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Cycek jak cycek - stanik mam dobry !!! Mój krój i fason w ciężkim znoju i trudzie zdobyty .Był jeszcze czerowny i biały.Chyba dokupię

Castrolku opowiedz mi o tej mezoterapii.Kiedy robiłaś,czy jest efekt,ile razy trzeba powtarzać i ile to kosztuje ???

Kamilia gdzie jesteś ???

Przekonywałam się do mezo b.długo szukałam czytałam a njbardziej przekonała mnie do tego lekarka od cos.Jestem b. zadowolona bo efekty widać .Po żadnym kremie tak nie ma ,choć różności próbowałam w życiu.
Tak na skróty.Efekt jest lepszy od kremu po mezo bo wszystkie substancje(nawilżające,uj ędrniające,witaminy,natłu szczacze itD) są wstrzykiwane do głebokich warstw skóry.A kremy działają tylko w naskórku parę godz.choć nie wiadomo jaki byłby cudowny.Dlatego lepiej używać tych średniej klasy a nawet tanich(np.ZIAJA) a kasę zainwestować w mezo .
Trzeba chodziś co 2 tyg -6 razy .a póżniej raz na dwa miesiące wystarczy.
Skóra jest jak pupcia niemowlaka i ma wewnątrz wszystko co trzeba.Wszystko się zaczyna wyprostowywać i wygładzać a jakość skóryjest nieziemska.

Musisz tylko znależć dobrego dermatologa a nie kosmetyczkę i tylko mezo dobrej firmy.To zresztą jak z cosmelanem.Po każdym zabiegu nic nie widać(nakłuć) i trwa pół godz.Można normalnie iść do pracy.

Jednak trzeba być konsekwentnym i nie przerywać kuracji bo tylko całość ma sens .
Ja idę znowu w piątek
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:42   #1036
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
No to wydałaś na okulary masę kasy Najważniejsze, że nareszcie znalazłaś właściwe
A ja, jak na ofermę rodzinną przystało ... mam temperaturę 38,7 Jestem czerwona pod cosmelanem jak kilka buraków i bolą mnie wezły chłonne ... ocZywiście reszta balnicy chorowała dni dwa lub półotra, a ja oferma dyżurna zahaczę pewnie i przyszły tydzień
Wez sie w garsc i nie goraczkuj.Dzieci z Jadzka zostawilas? Ty zobacz co ona robi
Stary 2008-10-27, 17:43   #1037
castrol
Zadomowienie

Cytat:

Kamilia gdzie jesteś ???
Cytat:
a moze kamilcia i madziusia tez chore jelita maja.
I byc moze ,ze madziusiowy TZ szlaban jej dal na kompa,chustke na glowe zalozyl i heja

Heja heja Bazyleja!

Megi ja chcę iść też na permamentny ale brwi i górne rzęsy.
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:44   #1038
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Dome daj sobie spokój z ta torbą i zajmij się lepiej chorowaniem.Torba i buty w tym samym kolorze wg.stlistów są już dawno niemodne Kup sobie może granatową ,albo taki brudny żółty . Takie kolor łatwiej w sklepach dostać .
Cola jest dobra bo dostarcza cukru i kalorii urtaconych w wyniku wymiotów i biegunki.Rosołek do picia na kurze i warzywach ,chrupki kukurydziane tylko kto ci kobieto to wszystko poda ? Może Casi gdyby była mniej zajęta
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:46   #1039
castrol
Zadomowienie

Cytat:

Torebkę będziesz miała ,teraz wyzdrowiej.A jak ci Jadżka za skórę wlezie to ją tą nową torbą po łbie
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:49   #1040
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Dome daj sobie spokój z ta torbą i zajmij się lepiej chorowaniem.Torba i buty w tym samym kolorze wg.stlistów są już dawno niemodne Kup sobie może granatową ,albo taki brudny żółty . Takie kolor łatwiej w sklepach dostać .
Cola jest dobra bo dostarcza cukru i kalorii urtaconych w wyniku wymiotów i biegunki.Rosołek do picia na kurze i warzywach ,chrupki kukurydziane tylko kto ci kobieto to wszystko poda ? Może Casi gdyby była mniej zajęta

A wiecie że cole wynalazł jakiś doktorek na bule brzucha ,bo bakterie w jelitach wyżerała.Tylko Amerykanie to podchwycili dodali cukier,ulepszacze trochę gazu cofeiny i przebój z coli zrobili
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:51   #1041
buczacza
Zakorzenienie

domciu wymiotuje teraz! BO ONA CHCE CHABROWA TOREBKE, a najlépiej z YSL.Taka to by ja zaraz wyleczyla.Szkoda ,ze tureckiego nie znam.Kupilabym jej lekarstwo i bylby spokoj
Stary 2008-10-27, 17:52   #1042
castrol
Zadomowienie

Buczuś a napisz jak tam twoja twarzyczka czy plamy zniknęły i co ze skórą.Napisz bo ja myślę o tobieI jak cos używasz.
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:53   #1043
castrol
Zadomowienie

Saga gdzie ty?
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:54   #1044
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Trzeba chodziś co 2 tyg -6 razy .a póżniej raz na dwa miesiące wystarczy.Jednak trzeba być konsekwentnym i nie przerywać kuracji bo tylko całość ma sens .
Ja idę znowu w piątek
Castrol a ile to cudo kosztuje ???
Megi72 jest offline  
Stary 2008-10-27, 17:54   #1045
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Buczuś a napisz jak tam twoja twarzyczka czy plamy zniknęły i co ze skórą.Napisz bo ja myślę o tobieI jak cos używasz.
castrolku Plam prawie nie ma,cosmelanie sie 2x dziennie.Malo kiedy cos innego uzywam.Postanawiam od jutra tylko na noc sie maznac!
Chyba dobry pomysl,co?
Stary 2008-10-27, 17:56   #1046
castrol
Zadomowienie

Dome ja dziatkom Baktrim daję i Enterol.Dopiero w czwartek będą wyniki z posiewu kału czy jakiegoś paskudztwa tam nie ma.
A ty coś im zapodajesz.Najważniejsze żeby się nie odwodniły
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 18:02   #1047
dome
Zadomowienie

Cytat:
Wez sie w garsc i nie goraczkuj.Dzieci z Jadzka zostawilas? Ty zobacz co ona robi
Dzieci maltretują Jadźkę , aż na górze słyszę

Cytat:
No własnie, ani rosołku, ani nic ... za to Jadźka zaproponowała, że mi jutro zupę dyniową przyniesie, a wogóle to na dłużej przyjdzie a może ja wredna suka jestem
Meg - piękne usta i boskie nogi - ta torba nie jest właśnie w kolorze kozaków Tylko kompatibilna ze strojem ( chabrowe kozuny, jeansy jasne rurki, koszula biała )

Cytat:
Torebkę będziesz miała ,teraz wyzdrowiej.A jak ci Jadżka za skórę wlezie to ją tą nową torbą po łbie
...najpier muszę ją mieć i stanę na jajach ( jajnikach ) a ją w Turcji zdobędę No nie dam na allegro 1580 zeta za turecką podróbę Na oryginał też bym TYLE kasy nie wydała
...a na mezoterapię u dr Osadowskiej taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaak

dome jest offline  
Stary 2008-10-27, 18:04   #1048
Saga76
Zadomowienie

Gosci niezapowiedzianych mialamNie lubie takich niespodzianek

Castrolkukrem jeszcze nie doszedlale pewnie do srody dostane

Buczus dzieki za torebkiale ja ta jedna jedyna,taka turecka chce
Stary 2008-10-27, 18:05   #1049
castrol
Zadomowienie

Cytat:
castrolku Plam prawie nie ma,cosmelanie sie 2x dziennie.Malo kiedy cos innego uzywam.Postanawiam od jutra tylko na noc sie maznac!
Chyba dobry pomysl,co?
Buczuś to dobra wiadomość na noc jak będziesz maziać to nic już na cos nie kładż.
Wiem że ty b.walczyłaś.A jak skóra ?.Chodzi mi o jakość czy lepsza niż przed cos?
Bo u mnie każde zadrapanie widać (albo pryszcz )mocniej niż kiedyś jak cos nie używałam.Myślę że taka delikatna się zrobiła,albo na bladym licu tak rzuca się w oczy byle krostka.Nawet jak mocniej usta pomaluję to jakieś takie"dziwkarskie"wygląda ją.A przed cos tego nie było.Kiedyś to lubiłam poszaleć z kolorowanką a teraz jakoś to wszystko nie pasuje

Mego 200Zł za seans.Póżniej tyle samo ale raz na 2 mis.Nie ma lekko.
castrol jest offline  
Stary 2008-10-27, 18:09   #1050
dome
Zadomowienie

Ja chcę tą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tylko czy ona aby nie mała ????? Nie podali wymiarów, moze inaczej ... nigdzie cyfr nie widzę
http://urun.gittigidiyor.com/LOUIS-V...QQidZZ13170408
Wychodzi na nasze jakieś : 274zł Jeśli YTL to skrót od tureckiego lira, a nie rozmiar buta sprzedającego/ej
albo tą - jest XL:
http://urun.gittigidiyor.com/Louis-V...QQidZZ12393443

kraj: Turcja
waluta: lir turecki
kod waluty: TRY
kurs: 1 USD - 1.700 TRY
kurs: 1 PLN - 0.549 TRY
data notowania: 2008-10-26

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-27 o 18:14 Powód: Turcja i moje torebki :)
dome jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości