Kurs spn a ja wciąż zielona;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-06, 13:36   #31
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Krzywą C możesz budowac clear gel, lub builder gel.
Albertynko a sam Clear Gel nie żółknie na french'u? Ja z SPN mam tylko Builder Clear'a bo coś mi się tak kojarzy, że jak wypróbowywałam żelki w Beautice to własnie Clear zżółcał biel :| Czy to możliwe? Dobrze pamiętam?
hotmaui jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 18:54   #32
kinia444
Przyczajenie

GG do kinia444

Witam dziewczyny jestem nowa i tez robilam kurs w spn,jutro egzamin i az sie boje 25 chorob paznokcia do zapamietania,te wszytskie zele,konsytsencje... kolejnosci... normalnie szok mam nadzieje ze mi sie uda...
kinia444 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 19:00   #33
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kinia444 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny jestem nowa i tez robilam kurs w spn,jutro egzamin i az sie boje 25 chorob paznokcia do zapamietania,te wszytskie zele,konsytsencje... kolejnosci... normalnie szok mam nadzieje ze mi sie uda...
Nie martw się pytania wcale nie są trudne
wiesz na czym pracowałaś prawda...

hotmaui ja krzywa C buduje natural blush

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2008-12-12 o 19:04
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 19:06   #34
kinia444
Przyczajenie

GG do kinia444

nie no wszytsko spoko,ale najgorsze te choroby i to jeszcze dla humanistki,normalnie polowy terminow do tej pory nie znam hehehe... ale paznokccie nawet spoko mi wychodzily :P tylko sie zastanawiam jak stworze dwa w ciagu godziny??? no nie dziwcie sie jak sie nie ma do czynienia z tym na co dzin to nie idzie to za szybko... przestraszylam sie troszke,bo pani prowadzaca kurs powedziala,ze zdarzaja sie osoby ktore nie przechodza pomyslnie
Stary 2008-12-12, 19:14   #35
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
nie no wszytsko spoko,ale najgorsze te choroby i to jeszcze dla humanistki,normalnie polowy terminow do tej pory nie znam hehehe... ale paznokccie nawet spoko mi wychodzily :P tylko sie zastanawiam jak stworze dwa w ciagu godziny??? no nie dziwcie sie jak sie nie ma do czynienia z tym na co dzin to nie idzie to za szybko... przestraszylam sie troszke,bo pani prowadzaca kurs powedziala,ze zdarzaja sie osoby ktore nie przechodza pomyslnie
A gdzie robisz kurs?

Chorób paznokcia tak szybko nie da się zapamiętać ale ważne abyś ogólnie znała jak i czym się objawia, grzybica, łuszczyca, drożdzyca, dalej hmm przebarwienia jak wyglądają i skąd sie biorą...
Robiłaś frenche za pewne. Ja 10 paluszków robiłam w 6 godz, nie wiem jak Ty długo pracowałaś.
Stary 2008-12-12, 19:21   #36
kinia444
Przyczajenie

GG do kinia444

frenche,kolorowy akryl,ozdoby,kolorowy zel ... no mnie zajmuje to dlugo bo staram sie i zawsze bylam dosc dokladna... zreszta tak mam jak sie stresuje :P a kurs w sosnowcu no i mam troszke wiecej tych chorob bo 25... a cwiczylam na wlasnych dloniach wiec nie bylam w stanie nawet zrobic 10 palcow...

Edytowane przez kinia444
Czas edycji: 2008-12-12 o 19:23
Stary 2008-12-12, 19:33   #37
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
frenche,kolorowy akryl,ozdoby,kolorowy zel ... no mnie zajmuje to dlugo bo staram sie i zawsze bylam dosc dokladna... zreszta tak mam jak sie stresuje :P a kurs w sosnowcu no i mam troszke wiecej tych chorob bo 25... a cwiczylam na wlasnych dloniach wiec nie bylam w stanie nawet zrobic 10 palcow...
Będzie dobrze...
Stary 2008-12-12, 19:41   #38
kinia444
Przyczajenie

GG do kinia444

mam nadzieje... dawno sie tak nie stresowałam,tym bardziej ze sie juz od tygodnia ucze i lipa byłoby nie zdać... a druga sprawa poszło na to tro szke kasy
Stary 2008-12-12, 20:00   #39
lauracrow
Rozeznanie

Powiem Wam, że macie ogromne szczęście , że na pierwszy kurs trafiłyście do SPNu .
Wiele bym dała, żeby cofnąc czas i też zaczac od tej firmy... Na moim pierwszym kursie nie było nawet egzaminu...kto ile umiał, to tak wychodził... (o kamuflażach i farbkach akrylowych nie było mowy- a że pazurki akrylowe się "nabłyszcza" polerką a nie zalewa żelem to się dowiedziałam na forum wrrrrrr)

...a później bedąc na kursie w SPNie i przygladając jak instruktorki szkolą osoby początkujące, to ...może to dziwne...ale aż sie normalnie wzruszyłam... że mozna w tak gruntowny sposób przekazac osobie nie mającej o tym pojecia swoją wiedzę do tego w tak miłej atmosferze...
Stary 2008-12-12, 20:08   #40
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że macie ogromne szczęście , że na pierwszy kurs trafiłyście do SPNu .
Wiele bym dała, żeby cofnąc czas i też zaczac od tej firmy... Na moim pierwszym kursie nie było nawet egzaminu...kto ile umiał, to tak wychodził... (o kamuflażach i farbkach akrylowych nie było mowy- a że pazurki akrylowe się "nabłyszcza" polerką a nie zalewa żelem to się dowiedziałam na forum wrrrrrr)

...a później bedąc na kursie w SPNie i przygladając jak instruktorki szkolą osoby początkujące, to ...może to dziwne...ale aż sie normalnie wzruszyłam... że mozna w tak gruntowny sposób przekazac osobie nie mającej o tym pojecia swoją wiedzę do tego w tak miłej atmosferze...
To prawda wiadomo że dobry start to i lepsza motywacja jest.
Uwielbiam te żele, czas pracy juz mi sie skraca także jest coraz lepiej, jedynie jeszcze nad kształtem muszę popracować i chcęę się nauczyć coverkiem pracować.
Stary 2008-12-12, 23:38   #41
kinia444
Przyczajenie

GG do kinia444

Cytat:
Napisane przez hotmaui Pokaż wiadomość
Albertynko a sam Clear Gel nie żółknie na french'u? Ja z SPN mam tylko Builder Clear'a bo coś mi się tak kojarzy, że jak wypróbowywałam żelki w Beautice to własnie Clear zżółcał biel :| Czy to możliwe? Dobrze pamiętam?
wudaje moi sie ,że najlepiej dać uv protector jeśli o SPN chodzi
Stary 2008-12-13, 17:30   #42
kinia444
Przyczajenie

GG do kinia444

ZALICZONEEEE
Stary 2008-12-13, 19:15   #43
lauracrow
Rozeznanie

gratulacje
Stary 2009-01-08, 14:02   #44
so delicious
Przyczajenie

Dziewczyny ja właśnie mam zamiar zrobic kurs SPN w Beautice czy któraś z Was mogłaby mi opisać jak to wygląda?
Z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisać?
Ile godzin dziennie trwa kurs?
Czy po takim kursie można np. sie u kogoś zatrudnic bo słyszałam że te kursy nie mają czegoś takiego jak men III? Nie wiem dokładnie co to jest ale podobno nie można potem pracować w takim zawodzie u kogoś albo za granicą. Może ktoś wie o tym coś więcej?

A i jeszcze chciałabym wiedzieć czy instruktorki naprawde podchodzą do kursantek "olewczo" jedzą obiady itp.???
Kwota jest nie mała więc chciałabym wynieść z kursu jak najwięcej
so delicious jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:45   #45
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Obiadek jedzą, ale ze swoimi kursantkami - przynajmniej u mnie tak było
misiu235 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:34   #46
hania1986
Raczkowanie

GG do hania1986

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Obiadek jedzą, ale ze swoimi kursantkami - przynajmniej u mnie tak było

zgadza się i to jaki pyszny
Kochana jeśli jedziesz do beautisi napewno będziesz zadowolona dziewczyny mają anielską cierpliwość i sa naprawdę przemiłe. A wiedze same wkładają do głowy, nawet nie wiesz kiedy))))
Stary 2009-01-08, 22:35   #47
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez so delicious Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja właśnie mam zamiar zrobic kurs SPN w Beautice czy któraś z Was mogłaby mi opisać jak to wygląda?
Z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisać?
Ile godzin dziennie trwa kurs?
Czy po takim kursie można np. sie u kogoś zatrudnic bo słyszałam że te kursy nie mają czegoś takiego jak men III? Nie wiem dokładnie co to jest ale podobno nie można potem pracować w takim zawodzie u kogoś albo za granicą. Może ktoś wie o tym coś więcej?

A i jeszcze chciałabym wiedzieć czy instruktorki naprawde podchodzą do kursantek "olewczo" jedzą obiady itp.???
Kwota jest nie mała więc chciałabym wynieść z kursu jak najwięcej
Ja byłam bardzo zadowolona z kursu, trwał u mnie 4 dni na żel, "pracowałam" tyle godz dziennie aż wykonałam zadanie..u mnie było tak:

1dzień- teoria itp...french na formie
2dzień- french na tipsie
3dzien uzupełnianie na formie
4dzień- uzupełnianie na tipsie + egzamin
Stary 2009-01-09, 18:56   #48
so delicious
Przyczajenie

O dziękuję Wam pięknie
so delicious jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 22:11   #49
LadyBane
Rozeznanie

ja tez mam certyfikat Beautici i z kursu byłam bardzo zadowolona! i o ile sobie dobrze przypominam tez sie troche tego egzaminu obawiałam, ale jak mi wytlumaczyła pani instruktorka, ze on jest po to zeby wychwycic braki, a jesli by sie nie zaliczylo, to trzeba pocwiczyc, douczyc sie i przyjsc jeszcze raz na egzamin ( a nie kurs powtarzac )mnie sie takie podejscie do sprawy bardzo podoba
LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:55   #50
pazurek634
Przyczajenie

ktoras z dziewczyn napisala, ze zazdrosci dziewczynom robiacym kursy pod patronatem beautici.
ja zrobilam taki kurs i na pewno nikomu nie zrobie po nim krzywdy z tego prostego powodu, ze niczego sie nie nauczylam.
robienie kursu na wlasnych paznokciach to zart.
w czasie szkolenia wykonalam cztery paznokcie. slownie cztery.
instruktorka, nie powiem, fajna dziewczyna, robila w celach pokazowych kamuflaz na jednym pazurku przez jakies 2, 3 godziny za ktore slono zaplacilam.
niedawno pytala mnie znajoma, czy polece jej kurs na ktorym bylam.
no w zadnym wypadku.
zaluje kazdej wydanej na te zajecia zlotowki, lepiej bym wyszla kupujac plyte na allegro.
mialabym kupe forsy w kieszeni i tak samo latalabym po forach w poszukiwaniu informacji.
rozumiem oczywiscie, ze sam czas szkolenia to malo i nalezy pilnie cwiczyc po kursie, ale ten kurs to lipa i sciema i nie rozumiem dlaczego jest polecany.
jesli to sa dobre kursy, to wolalabym trafic na te zle za to tansze.
zostalyby mi pieniadze na doszkolenie.
pazurek634 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 18:26   #51
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez pazurek634 Pokaż wiadomość
robienie kursu na wlasnych paznokciach to zart.
To oczywiste, dlatego zawsze odradzam kursy gdzie nie wolno przyprowadzać modelek.

Ja nawet namawiam kursantki by w przypadku braku chętnych koleżanek, przyprowadzały na szkolenie własnych..facetów.
Takie przedłużenie bywa nieco trudniejsze ale dzięki temu, od razu rzucone na głębszą wodę więcej zyskują.

Cytat:
w czasie szkolenia wykonalam cztery paznokcie. slownie cztery.
Ale jak to?
To co się działo w pozostałym czasie?
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 19:03   #52
melisanka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
To oczywiste, dlatego zawsze odradzam kursy gdzie nie wolno przyprowadzać modelek.

Ja nawet namawiam kursantki by w przypadku braku chętnych koleżanek, przyprowadzały na szkolenie własnych..facetów.
Takie przedłużenie bywa nieco trudniejsze ale dzięki temu, od razu rzucone na głębszą wodę więcej zyskują.
Brawo Paula, podejscie rewelacyjne!
tak wlasnie powinno byc! Sama teraz nie polecilabym nikomu kursu w ktorym uczy sie na sobie.
Po prostu nie zdaje to egzaminu, bo trzymac dlon klientki tez trzeba sie nauczyc, bo sobie to wiadomo, mozna manewrowac do woli...
sama wiem z autopsji - sobie smigalam piekne pazurki, a gdy przychodzil czas na obce dlonie to bylam w jednej wielkiej kropce i nie wiedzialam jak sie do tego zabrac :/
I kolejne co - zrobienie w jednym dniu kursu jednego seta... niesamowicie duzo to daje, jak mamy ta pewnosci ze siedziemy datad az skonczymy, Niestety uczenie sie na paru paznokciach przynosi male efekty.

Edytowane przez melisanka
Czas edycji: 2009-01-24 o 19:06
melisanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:04   #53
lauracrow
Rozeznanie

...tak zapytam z vczystej ciekawości... bo kurs podstawowy robiłam gdzie indziej ii poprostu nie wiem.... a zdziwiło mnie coś... Czy w SPN-ie to jest standardem ze podczas szkolenia wykonuje sie pazurki na sobie? czy to tylko jakiś patologiczny przypadek był?
Stary 2009-01-24, 22:13   #54
Patka75
Raczkowanie

Ja w Warszawie w Bello u p. Renaty robilam na sobie ale jak sie zapytalam czy moge przyprowadzic modelke to dostalam odpowiedz twierdzaca. Niestety nie mialam kogo wziasc.
Patka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:19   #55
Naddel
Raczkowanie

Chyba nie jest to jeden jedyny patologiczny przypadek, bo na moim kursie w SPN też tak było I niestety mam po nim podobne wrażenia jak Pazurek634
Może nie było aż tak źle, że zupełnie niczego się nie nauczyłam. ALE. Idąc tam byłam już po jednym, raczej średnio udanym, kursie, więc wiedziałam już o co pytać, a na co zwracać uwagę i miałam ogólne pojęcie "z czym to się je". Osoby, które razem ze mną robiły ten kurs w SPN i zaczynały od niego swoje "pazurkowanie" nie wyszły stamtąd dobrze przygotowane.
Naddel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:21   #56
ddk
Raczkowanie

a w jakim miescie robilas kurs? bo ja sie wlasnie zastanawiam czy zapisac sie, czy moze jednak szukac jakiejs innej placowki szkoleniowej
Stary 2009-01-24, 23:31   #57
melisanka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ddk Pokaż wiadomość
a w jakim miescie robilas kurs? bo ja sie wlasnie zastanawiam czy zapisac sie, czy moze jednak szukac jakiejs innej placowki szkoleniowej
U Siebie masz miedzy innymi Frutke Szkolenie jest z ramienia Charismy, takze u nich bezposrednio mozesz zapytac jak dokladnie szkolenie wyglada, badz na Charismowym forum
Wlasnie na rzecz tej firmy Darianna (all4nails) opuscila spn

Edytowane przez melisanka
Czas edycji: 2009-01-24 o 23:36
melisanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:58   #58
Naddel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ddk Pokaż wiadomość
Ja robiłam w Pile, więc akurat w to miejsce z pewnością byś nie trafiła Tak czy inaczej, jeśli masz możliwość wybrania innego sprawdzonego i dobrego kursu, to raczej idź gdzie indziej, bo jak widać z tym SPNem bywa różnie
Naddel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:02   #59
ddk
Raczkowanie

haha, do pily poszlam na pierwszy kurs (nie w spnie), ktory nic mnie prawie nie nauczyl... a co do fruty to wiem, widzialam jej wiadomosc o tym ze zostala instruktorem .. zastanawiam sie nad tym gdzie pojsc, czy do fruty czy do spnu
Stary 2009-01-25, 14:25   #60
MARTYNKA23
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Niestety, zasadą naszej firmy jest sprzedaż tylko profesjonalistom, zatem "papierek" jest konieczny.
Kupisz po kursie
Albertynko?czy w Warszawie jest oddział firmy SPN?bo ja pamiętam jak kiedyś zamawiałam produkty wprawdzie z Łodzi i nie wymagali żadnego dokumentu ok ukończeniu kursu..wprawdzie go mam, ale nie prosili o kopie certyfikatu..czy w Warszawie są inne zasady?

MARTYNKA23 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości