Kurs spn a ja wciąż zielona;( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-16, 18:18   #91
pinki32
Raczkowanie

Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Cytat:
Napisane przez jacamilla Pokaż wiadomość
hej Pinki i jak tam po doszkoleniu??
Super Serdecznie polecam Monikę z Perfect Nails Duuuuuuuuuuuużo się nauczyłam.
pinki32 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:22   #92
inaxx
Raczkowanie

GG do inaxx

A czy robił ktos kurs we Wrocławiu w SPN- MADELEINSTUDIO i może powiedziec cos na ten temat? Czy warto?
inaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:28   #93
Rinka
Przyczajenie

Ja robilam kurs w Madeleinestudio i jestem w 100% zadowolona..
Madzia jest swietną osobą, pomocna, cierpliwa i umiejetnie przekazuje swoja wiedze..
Mysle ze laski czasem troche przesadzaja.. Zaden kurs nie nauczy wszystkiego, do tego trzeba cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc. Poza tym odrobina talentu tez by sie przydala
Takie jest moje zdanie.
Rinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 22:18   #94
Naddel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Rinka Pokaż wiadomość
Mysle ze laski czasem troche przesadzaja.. Zaden kurs nie nauczy wszystkiego, do tego trzeba cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.
Jasne, że z żadnego kursu nie wyjdzie się geniuszem.
Ale ja np. teraz, patrząc z perspektywy czasu i kilku różnych kursów bez problemu mogę odróżnić kto odwala typową "masówkę" i szkoli, by mieć z tego głównie dużą kasę, a kto jest instruktorem z powołania i robi naprawdę dobrą robotę.
Dlatego myślę, że nikt tu nie przesadza. Za nasze ciężko uciułane pieniądze mamy prawo oczekiwać szkolenia na najwyższym poziomie. Nie musimy się zadowalać byle jakimi kursami i wmawiać sobie, że "przecież na kursie nie nauczą wszystkiego".
Naddel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:41   #95
migutowa
Raczkowanie

ja robiłam kurs w Madeleine studio i jestem bardzo zadowolona Magda jest super instruktorką , miła atmosfera naprawdę polecam
migutowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:34   #96
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Serdecznie dziękuję zadowolonym kursantkom
Pozdrawiam
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:42   #97
serduszko3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pinki32 Pokaż wiadomość
Boli mnie to, że firma ogłasza wszem i wobec że prowadzi najlepsze szkolenia a wcale tak nie jest. Nie został zrealizowany program szkolenia, manicure pokazany na szybko, obsługa frezarki również na szybko i to po moim upomnieniu bo pewnie w ogóle by nie było obsługi frezarki. Nie miałam pokazanej odnowy i uzupełnienia a jedynie powiedziane kiedy co się robi
to prawda,ja tez szłam na kurs zielona i za wiele sie nie nauczyłam a to dlatego ze nasza pani instruktor choć dobrze tłumaczyła to na tym sie kończyło było więcej gadania niż praktyki,frezarki nie widziałyśmy wogóle już nie wspomne o obsłudze autoklawu(nawet nie wiem jak wygląda),a manicure to była tylko teoria w trakcie wykonywania pazurka na tipsie,odnowy nie miałyśmy pokazanej tylko na słowo +nasze notatki które pisałyśmy a materiały to były takie że lista probuktów ksero +opis,a choroby ....to już inna bajka tez ksero ale w czarno-białym i tak zamazane zdjęcia ze jakbym miała teraz na ich podstawie pokazać różnice między grzybicą a zanokcicą to bym napewno nie wiedziała co jest co( wtapianie ozdób?? nie było czegos takiego,malowanie kolorowymi żelkami na tipsach ---było.
aha i też robiłam pazurki na sobie bo kurs-bez modelek
serduszko3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 12:04   #98
sardyniaa
Przyczajenie

Ja tez chciałabym dodac kilka słów od siebie jeśli chodzi o kurs spn. Robiłam takowy w zeszłym roku, w Pile. I przyznam,że absolutnie nie jest wart swojej ceny. Gdybym wczesniej nie miała styczności z przedłużaniem paznokci niewiele bym z niego wyniosła. Kolorowe żele?zdobienie?- kpina, rzucono nam ozdoby, farbki i róbta co chceta. Dopełnienie, odnowa- przeciez to naturalna kolej rzeczy- wogole nie było ujęte. Instruktorka która nas ,,szkoliła" nie dopilnowała,żeby kursantka koleżance dobrze zbudowała paznokiec,wiec kolejnego dnia przyszła z peknietym swoim. Ogolnie ten kurs to smiech na sali. Może te insyruktorki maja wiedze,ale nie potrafia jej przekazać.
sardyniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 23:18   #99
Naddel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sardyniaa Pokaż wiadomość
Ja tez chciałabym dodac kilka słów od siebie jeśli chodzi o kurs spn. Robiłam takowy w zeszłym roku, w Pile. I przyznam,że absolutnie nie jest wart swojej ceny. Gdybym wczesniej nie miała styczności z przedłużaniem paznokci niewiele bym z niego wyniosła. Kolorowe żele?zdobienie?- kpina, rzucono nam ozdoby, farbki i róbta co chceta. Dopełnienie, odnowa- przeciez to naturalna kolej rzeczy- wogole nie było ujęte. Instruktorka która nas ,,szkoliła" nie dopilnowała,żeby kursantka koleżance dobrze zbudowała paznokiec,wiec kolejnego dnia przyszła z peknietym swoim. Ogolnie ten kurs to smiech na sali. Może te insyruktorki maja wiedze,ale nie potrafia jej przekazać.
Ooo, to widzę, że od czasu mojego kursu w tym miejscu nic się nie zmieniło A jeśli już to na gorsze... No szkoda, szkoda...
Naddel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:19   #100
sardyniaa
Przyczajenie

Nic sie nie zmieniło...przyznam,że pani Magda, właścicielka wydaje sie byc bardzo miła i zaangażowana w prace, niestety tego o jej pracownicach powiedzieć nie można...ech...
sardyniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 15:31   #101
Ewka ESSTETICA
Raczkowanie

Stary wątek, ale na przyszłość dla kursantek - jeśli nie jesteście zadowolone ze szkolących Was pracownic - powiedzcie o tym szefowej salonu. To są cenne informacje dla niej. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o czym instruktorka nie mówiła -pytajcie. Zobaczcie ile tutaj jest różnych spraw na forum, nie ma możliwości powiedzieć o wszystkim kursantowi (nie mówię o podstawach). My zawsze informujemy kursantkę, że po szkoleniu ZAWSZE może zwrócić się do nas, jeśli będzie miała z czymś problem. I to się sprawdza. Nie ważne czy od szkolenia minął rok, dwa czy pięć.
Pozdrawiam
Ewka ESSTETICA jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości