Drogie podklady ;) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-13, 12:40   #271
Narin
Raczkowanie

Dot.: Drogie podklady ;)

Ja jestem w fazie testowania Parure Aqua Mam sucha skórę więc nieodpowiedni podkład sprawia, że wyglądam jak wąż przed wylinką Do tej pory sprawdzał się na mnie (tzn nie podrażniał i nie wysuszał jeszcze bardziej) Unifiance Creme LRP. Z Parure Aqua jak do tej pory jestem zadowolona. Po pierwsze i po najważniejsze - nie podrażnia! Świetnie się rozprowadza, wtapia się w skórę, można stopniować krycie. Nie podkreśla suchych skórek ani drobnych zmarszczek przy oczach, wręcz maskuje takie niedoskonałości. Strefę T muszę musnąć pudrem w kamieniu, żeby nie świeciła ale poza tym nie mam zastrzeżeń. No może jeszcze do tego, że po nałożeniu wydaje się lepki i czuć go na twarzy. Po jakimś czasie to uczucie znika. Przyznam bez bicia, że kupiłam go ze względu na zapach i przepiękne opakowanie, ale ta chwila szaleństwa zaowocowała dużym zadowoleniem z całokształtu
Narin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 13:15   #272
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Narin Pokaż wiadomość
Ja jestem w fazie testowania Parure Aqua Mam sucha skórę więc nieodpowiedni podkład sprawia, że wyglądam jak wąż przed wylinką Do tej pory sprawdzał się na mnie (tzn nie podrażniał i nie wysuszał jeszcze bardziej) Unifiance Creme LRP. Z Parure Aqua jak do tej pory jestem zadowolona. Po pierwsze i po najważniejsze - nie podrażnia! Świetnie się rozprowadza, wtapia się w skórę, można stopniować krycie. Nie podkreśla suchych skórek ani drobnych zmarszczek przy oczach, wręcz maskuje takie niedoskonałości. Strefę T muszę musnąć pudrem w kamieniu, żeby nie świeciła ale poza tym nie mam zastrzeżeń. No może jeszcze do tego, że po nałożeniu wydaje się lepki i czuć go na twarzy. Po jakimś czasie to uczucie znika. Przyznam bez bicia, że kupiłam go ze względu na zapach i przepiękne opakowanie, ale ta chwila szaleństwa zaowocowała dużym zadowoleniem z całokształtu
a możesz powiedzieć, czy się ściera? czy to raczej taka farbka? i jak z zapychaniem?
Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 13:23   #273
Narin
Raczkowanie

Soso ja jestem z tych co nie potrafią trzymać rąk z dala od twarzy, więc pewnie nawet farbę olejna bym zdrapała Ale raczej ładnie się trzyma, na pewno się nie waży a nawet jak się pościera tu i ówdzie nie widać tego. Co do zapychania to nie wiem, za krótko go używam, mam nadzieję, że nie zrobi mi przykrej niespodzianki po jakimś czasie. Na razie jest super.
Narin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 13:37   #274
Soso
Zakorzenienie

Dzięki za odpowiedź, przyznam, że mam na niego chrapkę
Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 19:04   #275
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Witam wszystkie

Dziewczyny - widze że jesteście juz bardzo obeznane w temacie wysokopółkowych podkładów, więc może mi podpowiecie - co do mega suchej skóry? Zależy mi na wyrównaniu kolorytu no i oczywiście na niepodkreślaniu pustyń na mojej twarzy. Przetestowałam już chyba wszystkie średniopólkowce i bywało dobrze 2-3 dni, po czy znowy pustynia na polikach i nosie
do suchej skóry poleciłabym Ci Clinique supermoisture , podklad nawilzajacy wlasnie do cer suchych ma w swoim skladzie krem nawilzajacy+podkład , zawiera mikroswiecace czasteczki , nie kazdemu to odpowiada ale faktycznie nawilza ładnie wyrównuje koloryt
kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 19:40   #276
majula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
do suchej skóry poleciłabym Ci Clinique supermoisture , podklad nawilzajacy wlasnie do cer suchych ma w swoim skladzie krem nawilzajacy+podkład , zawiera mikroswiecace czasteczki , nie kazdemu to odpowiada ale faktycznie nawilza ładnie wyrównuje koloryt
mam go i on sie strasznie roluje pod wplywem kremow ktore sie ma pod przynajmniej u mnie
majula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 20:05   #277
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
mam go i on sie strasznie roluje pod wplywem kremow ktore sie ma pod przynajmniej u mnie
u mnie było ok, nic sie nie rolowalo, ale jedynie zapach jakby plasteliny mi przeszkadzał , ale fajnie nawilzał i jakas ładna cere po nim miałam
Stary 2008-11-13, 22:11   #278
majula
Zakorzenienie

mam pytanie czy ja moge uzywac podkladow liftingujacych(mam zmarszczki mimiczne) i 26 lat?, kremow uzywam juz od jakiegos czasu tych po 25 roku myslalm o collistarze?a co wogole o tych podkladach sadzicie?
Stary 2008-11-13, 22:15   #279
Kulkaaga
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję bardzo, muszę śmignąć w tym tyg po próbki
Stary 2008-11-13, 22:17   #280
majula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, muszę śmignąć w tym tyg po próbki
popieram najlepiej tak probowac ja tak robie ostatnio i juz kilka odzucilam
Stary 2008-11-14, 15:05   #281
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
a znacie jakiś ciemny dosyć żółty z górnopółkowych? Nie chodzi mi o ciepłą tonacje tylko naprawdę lekko żółtawy kolor

Zajrzyj do MAC-a... Mają fantastyczny wybór kolorów. Dziewczyna z MAC dopasowała mi kolor idealnie - co z tego, skoro ich podkłady wogóle mi nie podeszły... Ważą sie na filtrze straszliwie (oczywiście na mojej cerze - innym może będą pasowały - wiele osób je sobie chwali), znikają z twarzy, no i ten zapach - jak farba olejna.

Moja faza prób już się skończyła - nie dlatego, że znalazlam ideał, tylko dlatego że poprzedni podkład sięgnął dna. Musiałam więc coś kupić.

Padło na Armaniego: luminous silk foundation, wydaje sie być fajniejszy od Parure - zarówno Extreme, jak i Aqua, przynajmniej na to wskazywała faza testów. Bardzo fajny, kremowa, ale nie tępa konsystencja, bardzo naturalny look. Pan od Armaniego w Galerii Mokotów w Douglasie niezbyt zachęcający, pewnie myślał, że chcę próbkę wydębić...
Naamah6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 19:31   #282
Violka33
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
A dla mnie, jak dotad, najlepszym podkladem jest Teint Idole Lancome. Daje takie ladne, pudrowe wykonczenie. Dodam, ze mam cere tlusta, a on nawet niezle ja matuje. Uzywam go na zmiane z Double Wear Estee Lauder. Tego dugiego wtedy, gdy moja cera wymaga efektu krycia. Ale o niebo wole Lancome, jest duzo lzejszy i mam wrazenie, ze pielegnuje moja skore (w odroznieniu od DW)
Ja dotąd używałam EL Double Wear ale chciałabym coś innego wypróbować, Może z Lancome Teint idole, tylko nie wiem jaki kolor muszę wyprosić próbki w jakiejś drogerii. Ile kosztuje ten podkład? może któraś z Was wie?
Violka33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 19:59   #283
cansada
Zakorzenienie

Angry Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A dla mnie dior icone jest wspanialy. Niesamowite jak rozne moga byc opinie na temat tego samego produktu.
Ja dzis dalej testuje deborah i dalej mam tynk na twarzy Zdecydowanie nie jest to podklad dla mnie
Ullinka, napisz prosze czy nie ma problemow z nakladaniem Icone, juz kilka razy zastanawialam sie nad nim ale boje sie ze bedzie jak z Clinique ktory ma wlasnie bardzo podobna konzystencje. Czy nakladasz na kremy matujace?

Pytalam w kilku perfumeriach o probki ale nie maja badz tez nie chca mi dac. nie chce za bardzo wydawac kasy i nie uzywac.
Dzieki
cansada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:16   #284
majula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ullinka, napisz prosze czy nie ma problemow z nakladaniem Icone, juz kilka razy zastanawialam sie nad nim ale boje sie ze bedzie jak z Clinique ktory ma wlasnie bardzo podobna konzystencje. Czy nakladasz na kremy matujace?

Pytalam w kilku perfumeriach o probki ale nie maja badz tez nie chca mi dac. nie chce za bardzo wydawac kasy i nie uzywac.
Dzieki
co do apliakcji (ja testowalam spora probke) to nie ma wiekszych problemow ladnie wyrownal koloryt ale mnie uczulil bede miec wieksze opakowanie z wymianki to sobie wybrubuje wiecej a noz sie uda i bedzi eok
Stary 2008-11-14, 20:19   #285
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:

Dzieki
ja równiez posiadam Icone'a i bardzo dobrze sie rozsmarowuje , jest bardzo kremowy i ma bardzo dobry poslizg
Stary 2008-11-14, 20:26   #286
majula
Zakorzenienie

ja testuje teraz color clone z HR i musze przyzanc ze mi sie efekt poodobaslicznie wyrownal koloryt, przykryl co trzeba, i nie ma mamski hmm jeszcze mysle nad collistarem ja jestem manaiaczka podkladow RATUNKU
Stary 2008-11-14, 20:33   #287
kicia555
Zakorzenienie

to już nam tylko odwyk pozostał słuchajcie a czy któras z Was posiada może Clarinsa Instant Smooth Foundation ?? podkład w takim fajnym ciezkim słoiczku? testowałam go ostatnio w Douglasie i przyznam ze mnie zauroczył , fajny mat i lekkie krycie , no ale to tylko testy były wiec czekam na Wasze opinie

http://mymakeupreviews.blogspot.com/...nt-smooth.html

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2008-11-14 o 20:35 Powód: dopisek
Stary 2008-11-14, 22:23   #288
cansada
Zakorzenienie

Hello KICIA 555, hello MAJULA dzieki za info, z Clinique meczylam sie i mialam kilka dramatow.
Ale widze ze nie jestem osamotniona maniaczka, wiec pedze jutro jeszcze raz do perfumerii, mam nadzieje ze dobiore odcien. Ja jak sobie cos nie kupie na tydzien to zaczynam sie jedza straszna robic, dobrze te Moj jak na razie to wytrzymuje. Kicia 555 ja tez widzialam to cudo z clarinsa, mowisz o ciezkim ciemnczerwonym sloiczku? Probowalam na reke na szybko ale zaskoczyla mnie latwosc nakladania no i ta delikatnosc, ciezko bedzie wybrac, ale wygladal mi Clarins na bardzo mala pojemnosc, nie znam ceny ale malutko tego tam bylo. Coz jutro zdam relacje, to bedzie prezent na.....Mikolaja, hurra....

Aha a tak a propo skad wy kobitki macie te probki, mnie zawsze daja tylko testery perfum i tyle? A ja tak sie lubie maziac....
Stary 2008-11-14, 22:23   #289
cansada
Zakorzenienie

Hello KICIA 555, hello MAJULA dzieki za info, z Clinique meczylam sie i mialam kilka dramatow.
Ale widze ze nie jestem osamotniona maniaczka, wiec pedze jutro jeszcze raz do perfumerii, mam nadzieje ze dobiore odcien. Ja jak sobie cos nie kupie na tydzien to zaczynam sie jedza straszna robic, dobrze te Moj jak na razie to wytrzymuje. Kicia 555 ja tez widzialam to cudo z clarinsa, mowisz o ciezkim ciemnczerwonym sloiczku? Probowalam na reke na szybko ale zaskoczyla mnie latwosc nakladania no i ta delikatnosc, ciezko bedzie wybrac, ale wygladal mi Clarins na bardzo mala pojemnosc, nie znam ceny ale malutko tego tam bylo. Coz jutro zdam relacje, to bedzie prezent na.....Mikolaja, hurra....

Aha a tak a propo skad wy kobitki macie te probki, mnie zawsze daja tylko testery perfum i tyle? A ja tak sie lubie maziac....
Stary 2008-11-15, 00:15   #290
Bonii
Przyczajenie

Witam
Ja też przeszłam swoje z podkładami i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić , że te droższe są o niebo lepsze . Mam cerę mieszaną i jestem w średnim wieku a mój zestaw do makijażu dzennego jest taki ; kremiki - leciutko E.Lauder idealist , na to E.Lauder Hydra Complete teraz podkład Givenchy Skin Tonic (mała ilość) na to nakładam tylko na boczne partie twarzy puder sypki Givenchy Prisime Libre nr 3 . Cały dzień bez poprawek nic się nie błyszczy i jak na razie jest to jedyny zestaw który mi odpowiada.
Bonii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 09:16   #291
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Ja dotąd używałam EL Double Wear ale chciałabym coś innego wypróbować, Może z Lancome Teint idole, tylko nie wiem jaki kolor muszę wyprosić próbki w jakiejś drogerii. Ile kosztuje ten podkład? może któraś z Was wie?
W drogeriach Teint Idole kosztuje ok. 170 zł

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 09:41   #292
anuanusia
Zadomowienie

Cytat:

ja zawsze się pytam czy mogę dostać próbki podkładów i dają
anuanusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 09:56   #293
majula
Zakorzenienie

Cytat:

ja z allegro oryginaly lub z wymianyalbo dostawalm czasami W DOUGLASIE sorki za duze litery
Stary 2008-11-15, 11:46   #294
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:

Cansada właśnie własnie , ciemnoczerwone ciezki słoiczek testowałam go co prawda tylko na dłoni , ładne krycie , fajnie sie nakłada , cena 140 zł , pojemnosc chyba mała ale wierze ze bedzie wydajny co do próbek to zawsze przy okazji zakupów prosze o zrobienie z testera , maja specjalne słoiczki , wiec pros i sie nie krepuj
Stary 2008-11-15, 13:02   #295
majula
Zakorzenienie

Cytat:
Cansada właśnie własnie , ciemnoczerwone ciezki słoiczek testowałam go co prawda tylko na dłoni , ładne krycie , fajnie sie nakłada , cena 140 zł , pojemnosc chyba mała ale wierze ze bedzie wydajny co do próbek to zawsze przy okazji zakupów prosze o zrobienie z testera , maja specjalne słoiczki , wiec pros i sie nie krepuj
zreszta jak zrobia tester maja szanse ze wrocisz i kupis z w rzeszowskim douglasie nie robia problemow
Stary 2008-11-16, 00:06   #296
cansada
Zakorzenienie

Melduje sie po zakupach kobietki, Pomazalam sie Icone diora i stwierdzilam ze kolor 30 bedzie mi odpowiadal, ale koloru niet, ani w jednej ani w drugiej perfumerii. za leniwa aby isc do kolejnej zaczelam sie platac po sklepie. No i tak Clarins w ciemnoczerwonym sloiczku to lekko rozowa baza pod podklad ale mozna tez mieszac z podkladem wg producenta. Bede probowac jutro, jest tylko 15 ml w sloiczku wiec mam nadzieje ze bedzie wydajna. cena w Hiszpanii to 19 euro, ja dostalam z 10% znizka wiec zaplacilam 17.10 euro. Do tego akurat promocja Instant Light Natural Lip Perfector mini wersja, wyglada na jasnorozowy blyszczyk oraz Instant Light Perfet touch kolor 00, po prostu rozswietlacz w pisaku wersja mini gratis. Z tej serii jest rowniez nowosc a mianowicie podklad, Lisse perfecting czy jakos tam w 5 kolorach i w bialym sloiczku. ale koloru 03 jak dla mnie rowniez niet. Chociaz tester nie mial takiej konzystencji ,byl kremowy ale bardzo delikatny, bede szukac. Czyli skuszona cena i promocja nabylam jasnorozowa baze w ciemnoczerwonym sloiczku, nie wiem skad w Polsce biora ceny.....poniewaz dostalam znizke nie mialam sumienia dopraszac sie o probki podkladow, dostalam znow perfum....O wraeniach bede pisac, z rana bede mieszac z Mat Lumiere Chanel....
Stary 2008-11-16, 00:29   #297
madziakawka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
kochane Dziewczyny znaczy KObietki
jeżeli podkład lub krem rolują się na twarzy mogą być tego 3 przyczyny:
1)za dużo kremu-ogólnie mamy tendencję do ładowania bardzo dużo kremu na twarz,nasza skóra potrzebuje około średniej wielkości "perły" kremu im wyższa półka tym wydajniejsze sa kremy
2)za krótki odstep pomiędzy nałożeniem kremu a nałożeniem podkładu ten czas to około 10 min.
3)za ciężki podkład(źle dobrany do rodzaju cery)
buziaki dla wszystkich
madziakawka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 00:32   #298
madziakawka
Raczkowanie

ja polecam używanie przed podkładem-wtedy łądniej się podkład rozprowadza-baza ma za zadanie wypełnienie zmarszczek mimicznych i otwartch porów skórnych-więc ja polecam przed podkładem-to tylko moja opiniapozdrawiam
Stary 2008-11-16, 00:34   #299
madziakawka
Raczkowanie

Cytat:
podkład na prawdę fajny nie polecam jednak do skóry suchej
Stary 2008-11-16, 09:28   #300
kicia555
Zakorzenienie

Cansada ale to jest to o czym pisałam Clarins Instant Smooth Foundation ? czy to jest ta baza jako baza , ten podkład Instant smooth ma kilka odcieni w ofercie , ja testowałam bodajze 03 , dla mnie idealny , napisz jak juz buźke wysmarujesz i czy o tym samym mówimy jakie efekty. a icone mam właśnie 030

Madziakawka tak podejrzewalam ze moze wysuszać , ja mam cere skłonna do przesuszeń , trzeba bedie wypróbować

Dzieki dziewczynki

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2008-11-16 o 10:24
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości