Drogie podklady ;) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-27, 20:03   #421
Hawa
Zakorzenienie

GG do Hawa
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość

Stworzylam osobny watek na temat tego podkladu ,ale zapytam jeszcze tu,czy jest jakas wizazanka za granicy ,badz dobrze zna jezyk angielski...aby zamowic mi Estee lauder double wear 2W1 sand 36-tego odcienia nie ma w Polsce znalazl by sie ktos chetny?
Moze ja Ci moge pomoc?
Zauwazylam, ze gama odcieni DW jak i wielu innych podkladow jest o wiele mniejsza w Polsce..Ogladalam w Sephorze, porownalam z angielskimi drogeriami... Tutaj jak panie wysuna szuflade ze sloiczkami to nie wiadomo za co brac, bo tak duzo odcieni...
Hawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 12:33   #422
ultraviolet21
BAN stały

no bylabym dozgodnie wdzieczna
ultraviolet21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:46   #423
iizabelaa
Zakorzenienie

Dostałam sms o 20% zniżce w Sephora i już myślę jaki by tu podkład kupić
Stary 2008-11-29, 19:33   #424
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie

Drogie wizażanki mam do was prośbe szukam podkładu, który rozświetlał moją skóre nawilżał i nie podkreślał porów. Lubię odcienie żółtawe. Mam skóre mieszaną i często podkłady sprawią ze po 3-4 godzinach skóra sie przetłuszcza

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:54   #425
ranka
Kici kici miau miau

ja zakupilam Parure Aqua na dzien dzisiajszy jestem zadowolona, nawilza jest super leciutki, nie dla tlustej, raczej dla mieszanej w kierunku suchej
rozswietla
ranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 23:25   #426
zetafon
Zakorzenienie

a ja nie wiem ktory kupic,czy DW light czy DW tradycyjny
oba mi pasuja ,ale nie wiem ktory bardziej nawilza??
zetafon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 23:27   #427
ranka
Kici kici miau miau

zaden - oba wysuszaja. DW Light jest tylko lzejszy w nakladaniu. Przynajmniej ja tak czulam
Stary 2008-12-01, 09:44   #428
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Po zużyciu kilku próbek, skusiłam się DW Light 1,0 Zobaczymy
tymena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 11:56   #429
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

No wlasnie. Czym różnią sie DW Light od tradycyjnego? Bo ja takze przymierzam się do zakupu, ale nie wiem ktory wybrac.
Obiło mi się o uszy, że ten tradycyjny jest lepszy?
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:01   #430
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki mam do was prośbe szukam podkładu, który rozświetlał moją skóre nawilżał i nie podkreślał porów. Lubię odcienie żółtawe. Mam skóre mieszaną i często podkłady sprawią ze po 3-4 godzinach skóra sie przetłuszcza
Dziewczyny czy któraś mogłaby mi doradzi?

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90

Edytowane przez KlatkaNaPtaszka
Czas edycji: 2008-12-01 o 12:02
KlatkaNaPtaszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:11   #431
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
No wlasnie. Czym różnią sie DW Light od tradycyjnego? Bo ja takze przymierzam się do zakupu, ale nie wiem ktory wybrac.
Obiło mi się o uszy, że ten tradycyjny jest lepszy?
Mogę spróbować odpowiedzieć - tradycyjny był cięższy, bardziej widoczny na twarzy, ale tez lepiej krył. Wersja light ładnie wygląda na buzi, jest lżejsza no i słabiej, ale wciąż dobrze, kryje

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:14   #432
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś mogłaby mi doradzi?
wszystkie chciałybyśmy takiego ideału - rozświetla, wygładza, nawilża i jednocześnie matuje

oczywiście ja też takiego szukam....

obecnie najbardziej jestem zadowolona z Guerlain fleur de teint ultra mat, ale w połączeniu z nawilżającym kremem pod niego i pudrem sypkim na niego

przez jakiś czas byłam też zadowolona z Shiseido Dual Balanced i Kanebo Cream i Liqud Finish, ale dwa ostatnie są już wycofane

dziewczyny polecają też nowy wypust Guerlain Parure Aqua i Extreme, ale osobiście nie próbowałam

zrób sobie listę na podstawie KWC i ruszaj na podbój perfumerii - proś o próbki i testuj sama - inaczej nie znajdziesz swojego ideału
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:43   #433
kikah
Przyczajenie

Najdroższy podkład jaki sobie kupiłam to był Max Factor "colour adapt"... dla mnie totalna porażka. Fakt, miły "w dotyku", taki aksamitny, ale podczas nakładania zbijał się w takie małe kuleczki na twarzy... Dodam, że peeling robię regularnie ;]

Także Max Factor stoi od paru miesięcy na półce, a ja mam już któreś z rzędu opakowanie Maybelline DreamMatte Mousse za 30-parę złotych. Jak dla mnie - jest najlepszy Naprawdę świetnie kryje i nie pozostawia maski na twarzy. Ja mam jasną karnację i używam 021 Nude.

Z tych droższych podkładów to parę razy użyłam jeszcze Vichy Normateint - nie był zły,ale jakoś mnie nie powalił. Parę razy użyłam też Estee Lauder Double Wear Light... i nigdy więcej tego nie zrobię. Za "mokry" dla mnie.
kikah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 21:31   #434
zetafon
Zakorzenienie

no to ja nie wiem w koncu co kupic,czy DW light czy tradycyjny.matko,co za problemy
pewnie nie kupie w koncu żadnego
Stary 2008-12-02, 10:34   #435
majula
Zakorzenienie

Witam dawno mnie tu mnie bylo

ale powiem tak z ekupilam sobie ostatnio AVANTI grudniowe i wyobrazcie sobie ze jest tam ista najlepiej kupowanych kosmetykow w Sephora sa wsrod nich podklady i jest tam dwa lancome color ideal i jeszcze jeden oraz wlasnie estee lauder dw ten zwykly z czego mi zadne nie podpasowl z probki a ostatnio mialam na sobie kilka dni z rzedu tego collistara i jestem zadowolona a wlasnie wiecie temat jest drogie podklady dla mnie srednie to te 50-60 ale dla niektorych sa to drogie podklady wiec kwestia portfela mozliwosci i wogole podejscia dla mnie sa drogie te ktore kosztuja juz ponad 200zl ale jak mialbyc idealem kupilabym sobiepozdrawiam
majula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 10:45   #436
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

A co to jest ten "collistar"? majula?
Stary 2008-12-02, 19:54   #437
Bonii
Przyczajenie

Zetafon przecież Ranka Ci napisała , że żaden nie nawilża tylko oba wysuszają nie widać tego od razu ale po jakimś czasie , tak zresztą powiedziała mi Pani w Douglasie . Ja też miałam DW bo na KWC ma dobre notowania , ale kurcze to wszystko zależy od cery jaką się ma a ja mam mieszaną w kierunku suchej . Obecnie mam 3 Givenchy Skin Tonic - Lift Carmel ; Chanel Mat Lumiere nr 42
oraz Make Up For Ever Pro High Definition Foundation i wszystkie bardzo ładnie kryją A-ha używam tylko bazę Lancome La Base PRO . Fakt nie jest to wszystko tanie ale ja postawiłam na jedną kartę , też mam kilka zakupów nie trafionych szczególnie w Sephorze .
Bonii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:54   #438
zetafon
Zakorzenienie

Wiem że to wszystko nie jest tanie.A baza też może ochronić przed wysuszaniem??Mam bazę MAC i nie jest silikonowa tylko bardziej jak krem.Moja skóra jest normalna i troszkę się świeci w strefie T,ale potrzebuję dobrego krycia bo mam naczyńka .
Przejdę się jutro do sephory i poproszę konsultantkę o jakiś podkład który będzie krył i nawilżał i nie robił maski.Pewnie się popatrzy na mnie z przerażeniem ,ale hmm.....Przetestuję oba DW i jeśli mi nie podejdą to trudno.W sumie mam l'oreala inflalible czy jakoś tak (taka butelka jak true match tylko czerwona) i nie jest najgorszy,ale mam wrażenie że troszkę mnie zapycha.Robią mi się po nim niespodzianki.No a poza tym ,chciałam zainwestować w moją skórę.
Kiedyś w douglasie mi zrobili makijaż podkładem Diora w spreju,ale nie podobał mi się efekt.Po 4h zrobił się na mojej twarzy bordowy i nie mogłam uwierzyć własnym oczom.
Dobrze że już byłam w domu i mogłam się ,,zmyć".

Ja też bym chciała coś usłyszeć o collistarze
Stary 2008-12-02, 22:04   #439
sunprince
Zakorzenienie

mogę się wetnąć?

nie wiem, gdzie o to zapytać, padło na ten wątek.
jak myślicie, oryginał?
http://www.allegro.pl/item483751549_...wyprzedaz.html
Stary 2008-12-02, 22:47   #440
ranka
Kici kici miau miau

do krycia naczynek bedzie dobry klasyczny DW
Stary 2008-12-03, 02:16   #441
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Wiem że to wszystko nie jest tanie.A baza też może ochronić przed wysuszaniem??Mam bazę MAC i nie jest silikonowa tylko bardziej jak krem.Moja skóra jest normalna i troszkę się świeci w strefie T,ale potrzebuję dobrego krycia bo mam naczyńka .
Przejdę się jutro do sephory i poproszę konsultantkę o jakiś podkład który będzie krył i nawilżał i nie robił maski.Pewnie się popatrzy na mnie z przerażeniem ,ale hmm.....Przetestuję oba DW i jeśli mi nie podejdą to trudno.W sumie mam l'oreala inflalible czy jakoś tak (taka butelka jak true match tylko czerwona) i nie jest najgorszy,ale mam wrażenie że troszkę mnie zapycha.Robią mi się po nim niespodzianki.No a poza tym ,chciałam zainwestować w moją skórę.
Kiedyś w douglasie mi zrobili makijaż podkładem Diora w spreju,ale nie podobał mi się efekt.Po 4h zrobił się na mojej twarzy bordowy i nie mogłam uwierzyć własnym oczom.
Dobrze że już byłam w domu i mogłam się ,,zmyć".

Ja też bym chciała coś usłyszeć o collistarze
Ja od razu pomyślałam o podkładzie Dior Sculpt.

Kryje, odżywia i nawilża. Nie ma mowy o wysuszaniu skóry
Do tego jest świetny jakościowo Powinien Tobie odpowiadać. Jedynie sprawdź czy krycie Ci będzie pasować, według mnie ma dość dobre (ale ja też lubię lekkie więc może mam trochę spaczone widzenie ). Jednak pamiętam, że inne dziewcyzny też pisały, że dobrze kryje
Stary 2008-12-03, 08:33   #442
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Byłam ostatnio w Douglasie i kobieta polecala mi jakąś podobno nowość z Diora - podklad w sprayu. To ten DIor Sculpt?
Stary 2008-12-03, 08:34   #443
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
mogę się wetnąć?

jak myślicie, oryginał?
Tak, to jest oryginał poniważ także kupowałam od nocanki i wszystko jest w jak najlepszym porządku
Stary 2008-12-03, 09:30   #444
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
mogę się wetnąć?

jak myślicie, oryginał?
Zwróć uwagę na to, że to Colorstay Stay Natural, z tego co wiem, daaaaleko mu do zwykłego Colorstaya.

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 10:32   #445
eres
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w Douglasie i kobieta polecala mi jakąś podobno nowość z Diora - podklad w sprayu. To ten DIor Sculpt?
Nie. Dior Sculpt to calkiem gesty fluid.

Sisleys - zgadzam sie co do krycia. Sculpt kryje b. dobrze.
Stary 2008-12-03, 10:39   #446
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Do tego jest świetny jakościowo Powinien Tobie odpowiadać. Jedynie sprawdź czy krycie Ci będzie pasować, według mnie ma dość dobre (ale ja też lubię lekkie więc może mam trochę spaczone widzenie ). Jednak pamiętam, że inne dziewcyzny też pisały, że dobrze kryje
Sis, w którymś wątku pisałaś, że Deborah Color Copy słabo kryje - możesz mi to porównać np. do Shiseido Dual Balanced albo do Kanebo Liquid finish (oczywiście oba kupiłam dzięki Tobie i jestem zadowolona - teraz kolej na Deborah)

mam nadzieję, że się nie gniewasz za to małpowanie , ale odkąd użyłam tych polecanych przez Ciebie mam większe wymagania wobec podkładów, bo szukam tych niewidocznych
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 10:42   #447
KomEwa
Rozeznanie

Szkoda, że dopiero teraz Was znalazłam, bo pewnie byście mi coś doradziły. Kupuję podkład raz na 2 lata (na tyle mi zwykle jeden starcza), więc zaszalałam, ale wybierałam sama i po namyśle padło na Benefiance. Naprawdę wspaniały, ale może Wy doradziłybyście mi coś lepszego i odpowiedniejszego dla mnie.

Teraz natomiast wybieram puder sypki. Podrzućcie Wizażance w potrzebie wątek analogiczny do Waszego, ale dotyczący pudrów sypkich. Będę bardzo wdzięczna.
KomEwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:02   #448
ranka
Kici kici miau miau

zalezy czego oczekujesz od pudru sypkiego?
Stary 2008-12-03, 13:22   #449
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Immolation tak jak napisała Eres Dior Sculpt to podkład płynny, do tego dość treściwy. To nie o ten chodziło, bo on już trochę na rynku jest

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Sis, w którymś wątku pisałaś, że Deborah Color Copy słabo kryje - możesz mi to porównać np. do Shiseido Dual Balanced albo do Kanebo Liquid finish (oczywiście oba kupiłam dzięki Tobie i jestem zadowolona - teraz kolej na Deborah)

mam nadzieję, że się nie gniewasz za to małpowanie , ale odkąd użyłam tych polecanych przez Ciebie mam większe wymagania wobec podkładów, bo szukam tych niewidocznych
Oooo jak miło, że moja gadanina na coś się przydała Cieszę się, że spodobały się Tobie te produkty

Ten Deborah ma krycie najlżejsze. Zakryje drobne niedoskonałości, nakładając więcej zakryje też lekkie zaczerwienienia- ale nie ukryje całkowicie większych rzeczy. Można określić, że ma moc krycia o połowę mniejszą od Shiseido Dual Balancing.
Jest też bardziej nawilżający i wygląda najbardziej naturalnie z nich wszystkich. Twarz po nim jest wypoczęta i taka świeża. Ja go uwielbiam
Stary 2008-12-03, 19:56   #450
eszton 1
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Tylko Dior Sculpt nie jest dobry dla tłustej skóry.. leje mi sie z twarzy już po 3 godz.. wzięłam go teraz sposobem.. gdzies przeczytałam że dziewczyny pod podkład nie nakładają kremu.. ja zawsze kladłam.. lekki przeciwzmarszczkowy..i podkład mi spływał.. teraz już pod Diora Sculpta nic nie kładę i jest lepiej..A tak ogólnie to jak powinno byc?.. Czy pod podkład nakłada się krem czy nie?Teraz kupiłam Estee Lauder Double Wear Light 02 mając nadzieję że dla mojej tłustej skóry będzie dobry.. dopiero do mnie leci.. jak dostanę to porównam go ze Sculptem na tłustej skórze..

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości