Drogie podklady ;) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-22, 20:56   #541
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Drogie podklady ;)

a ja troszke rozczarowałam Lancomem Photogenic , dziewczyny bardzo zachwalały , napaliłam sie strasznie , a tu klapa ;( raczej nie dla mnie , konsystencja miodzio , wchłania sie swietnie , rozprowadza bez smug , ale nie daje takiego efektu zebym padła z wrazenia. szkoda , wracam skruszona do diora forever

GALAXIA

kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 23:37   #542
Apiska
Zakorzenienie

No nic, pozostaje mi tylko przejść się do drogerii i ponownie prosić o próbki.
Napewno DW Estee Lauder, Lancome Idole Teint oraz Adaptive i może coś z Diora.
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 23:34   #543
trihomonas
Zadomowienie

Dziewczyny czy Wy uzywacie teraz podkladów tych z filtrem Jest zima i mówi sie,ze nawet zima powinno sie uzywac filtrów (u mnie dzis pieknie swiecilo sloneczko i bylo 11 st.) jednak mam watpliwosci,zwlaszcza,ze Diorskin Forever ma dosc wysoki filtr...Co o tym sadzicie
trihomonas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 15:13   #544
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy uzywacie teraz podkladów tych z filtrem Jest zima i mówi sie,ze nawet zima powinno sie uzywac filtrów (u mnie dzis pieknie swiecilo sloneczko i bylo 11 st.) jednak mam watpliwosci,zwlaszcza,ze Diorskin Forever ma dosc wysoki filtr...Co o tym sadzicie
ojej ale zazdroszcze , 11 stopni - u mnie marne 4 ;(
ja uzywam z filtrem bo tak sie akurat zdaza ,ze te podklady co uzywam je mają jestes zadowolona z forever? bo ja bardzo a dzisiaj przetestowalam podklad clarinsa True comfort foundation light reflecting (jakos tak), nigdy wczesniej nie mialam z tej firmy , dostalam próbeczke - jest swietny , fajnie matuje ,ale nie jest to taki mat jak u forever , jest bardziej rozswietlony , buzka idealnie gladka , efekt photoshopowy , nie swiece sie , kolejny na "wish" liście

GALAXIA

Stary 2008-12-24, 16:12   #545
Apiska
Zakorzenienie

A ja jednak decyduje się na podkłąd Mary Kay full cover. Zdam relacvje gdy do mnie dojdzie
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 19:38   #546
zetafon
Zakorzenienie

a znacie jakis puder prasowany z wyzszej polki dobry do poprawek?ja mam podklad DW nr 39 ivory,jeden z najjasniejszych w pl i chce sobie sprawic jakis porzadny puderek.moze ktoras z was go ma i moze mi cos podpowiedziec??

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 21:32   #547
desti
Zakorzenienie

trihomonas ja uzywam podklady Lancome bo sa dla mnie najlepsze a to, ze maja filtry to tylko dodatkowy plus
filtry sa na pewno potrzebne przy prawdziwej zimie... takiej z mrozem, sniegiem, blekitnym niebeim i sloncem ... spotykanej gdzies wysoko w gorach albo daleko na polnocy ... a ogolnie to UV przechodza przez chmury nawet jak slonka nie widac... wiec chyba dobrze zeby krem albo podklad mial filtry.
desti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 00:00   #548
trihomonas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ojej ale zazdroszcze , 11 stopni - u mnie marne 4 ;(
ja uzywam z filtrem bo tak sie akurat zdaza ,ze te podklady co uzywam je mają jestes zadowolona z forever? bo ja bardzo a dzisiaj przetestowalam podklad clarinsa True comfort foundation light reflecting (jakos tak), nigdy wczesniej nie mialam z tej firmy , dostalam próbeczke - jest swietny , fajnie matuje ,ale nie jest to taki mat jak u forever , jest bardziej rozswietlony , buzka idealnie gladka , efekt photoshopowy , nie swiece sie , kolejny na "wish" liście
Jestem bardzo zadowolona z Diorskin Forever-dlugo byl na liscie na 1wszym miejscu i ja nie czuje w nim alkoholu tzn. cos mi pachnie i chyba to ten alkohol ale jak wspomnialam pachnie mi tym alkoholem-nie smierdzi Nie wysusza mi skóry delikatnie matuje a jednoczesnie mam wrazenie,ze moja cera jest delikatnie nawilzona...Jedyny - to nakladanie Po naniesieniu na twarz trzeba os razu wmasowac bo jak zapewne wiesz,podklad ten szybko zasycha...
Stary 2008-12-25, 12:56   #549
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a znacie jakis puder prasowany z wyzszej polki dobry do poprawek?ja mam podklad DW nr 39 ivory,jeden z najjasniejszych w pl i chce sobie sprawic jakis porzadny puderek.moze ktoras z was go ma i moze mi cos podpowiedziec??
zetafon moze Diorskin Forever w kompakcie ? bardzo fajny , wygodny w uzyciu , swietnie matuje , wygladza , nie wysusza , ja jestem zadowolona

GALAXIA

Stary 2008-12-25, 13:06   #550
zetafon
Zakorzenienie

Cytat:
zetafon moze Diorskin Forever w kompakcie ? bardzo fajny , wygodny w uzyciu , swietnie matuje , wygladza , nie wysusza , ja jestem zadowolona
wiesz co,ja po mojej przygodzie z podkladem diora boje sie ze nie trafie w kolorystyke.mialam odcien 030 ,ale na mnie byl on strasznie ciemny wiec potrzebuje czegos jasniejszego chyba.sama wiesz,dw nr 39 jest duzo jasniejszy niz podklad diora 030.Mysle ze kompakty z tej firmy tez beda ciemne

od 01.11.2010 oszczędzam
Stary 2008-12-25, 13:10   #551
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz co,ja po mojej przygodzie z podkladem diora boje sie ze nie trafie w kolorystyke.mialam odcien 030 ,ale na mnie byl on strasznie ciemny wiec potrzebuje czegos jasniejszego chyba.sama wiesz,dw nr 39 jest duzo jasniejszy niz podklad diora 030.Mysle ze kompakty z tej firmy tez beda ciemne
wiesz kolorystyka w diorze przyznaje jest dziwna , mam Diora Icone 030 jest idealny , Diora forever 030 dosc ciemny (?) , diora w kompakcie 030 wygladam jak oprószona śniegiem ...

GALAXIA

Stary 2008-12-25, 13:14   #552
iizabelaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja do poprawek w ciągu dnia używam Givenchy Prisem Again w kamieniu, mam mieszną cerę, iwęc mam go zawsze przy sobie żeby się zamatowić
Najbardziej lubie w nim to, że jest bardzo dyskretny na twarzy, nawet jak bym kilka razy dziennie omiotła nim twarz to nie ma "efektu pudernicy".

I z tego co mi wiadomo są kolory dla bladzioszków Ja używam Beilictae Beige ale ty pewnie być musiala coś jaśniejszego poszukać np Chic White.

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2008-12-25 o 13:20
iizabelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 13:15   #553
zetafon
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz kolorystyka w diorze przyznaje jest dziwna , mam Diora Icone 030 jest idealny , Diora forever 030 dosc ciemny (?) , diora w kompakcie 030 wygladam jak oprószona śniegiem ...
o matko...czyli kompakt wychodzi na to ze jest jasny?a ile on kosztuje??w sumie myślałam o czymś z chanel albo estee lauder zeby miec komplet,ale juz sama nie wiem czy pudry z tej firmy sa dobre.dziękuje kiciu za wskazówkę co do diora

od 01.11.2010 oszczędzam
Stary 2008-12-25, 14:12   #554
trihomonas
Zadomowienie

Cytat:
ja tez mam kompakt Diorskin Forever ale odcien 032 i przyznam,ze dla mnie jest ciemny...W sztucznym swietle wydawal sie dobry ale w dzienny to hoho-jakbym z Kanarów wrócila Jednak nakladam go dyskretnie i jakos ujdzie...Jesli chodzi o jakos to nie mam zarzucen-jest bardzo przyjemny w uzyciu aczkolwiek porównania nie mam bo to mój 1wszy podklad w kompakcie
Stary 2008-12-25, 16:19   #555
kicia555
Zakorzenienie

podkład diora forever w kompakcie to ok 170 zł ale ja go kupiłam na lotnisku wiec różnica pamietam była konkretna to wlasciwie tez mój pierwszy w kompakcie wiec w sumie porównania nie mam , ale on troszke ciemnieje z biegiem czasu na twarzy ... jakby sie dopasowywał i w sumie pozniej juz nie wygladam jak truposz z podkladów diora jestem mega zadowolona!!! a wypróbowałam juz wiele górnopólkowych lancomy , chanele , clarinsy i cliniqi polecam serdecznie no ale wiadomo kazdy ma inne wymagania i inną cere wiec spox

trihomonas tez myslalam o jakims posrednik odcieniu , wlasnie 031 lub 032 , bo 030 za jasny (kompakt) a moja mama ma 040 i za ciemny , no ale nie było

GALAXIA

Stary 2008-12-25, 20:49   #556
eszton 1
Zadomowienie

Cytat:
o matko...czyli kompakt wychodzi na to ze jest jasny?a ile on kosztuje??w sumie myślałam o czymś z chanel albo estee lauder zeby miec komplet,ale juz sama nie wiem czy pudry z tej firmy sa dobre.dziękuje kiciu za wskazówkę co do diora
Ja mogę powiedzieć że oprócz Diorskin Forever Compact lubię jeszcze Estee Lauder Double Mat.. mam kolor 02.. ale pewnie dla Ciebie byłby zbyt ciemny bo dla mnie Dior 030 jest w porządku..no i mam bardzo tłustą skórę..a on dobrze matuje
Stary 2008-12-25, 22:11   #557
ulinkaaa
Zakorzenienie

Mam pytanko do dziewczyn, ktore uzywaja podkladow DIORA. Otoz: od odluzszego czasu nosze sie z zamiarem zakupu ICONE - swietnie sie sprawdza na mojej mieszanej cerze, mam 22 lata. Buzia po nim cudownie gladziutka, mieciutka i matowa. Kiedy poszlam do drogierii zeby go kupic pani mi zdecydowanie odradzila i powiedziala, ze to nie jest dla mlodej buzi, tylko dla dojrzalych kobiet? Czy to prawda, czy to kolejna 'niedouczona' konsultantka? Prosze o pomoc
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 22:29   #558
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mam pytanko do dziewczyn, ktore uzywaja podkladow DIORA. Otoz: od odluzszego czasu nosze sie z zamiarem zakupu ICONE - swietnie sie sprawdza na mojej mieszanej cerze, mam 22 lata. Buzia po nim cudownie gladziutka, mieciutka i matowa. Kiedy poszlam do drogierii zeby go kupic pani mi zdecydowanie odradzila i powiedziala, ze to nie jest dla mlodej buzi, tylko dla dojrzalych kobiet? Czy to prawda, czy to kolejna 'niedouczona' konsultantka? Prosze o pomoc
ulinkaaa ja mam rok więcej a uzywam Icona i jest to mój KWC !!! chociaz ostatnio zdradzam go dla diora forever ,ale to dwa różne podklady , nie powiedzialabym ,ze to podklad dla starszych , bo niby dlaczego? nie jest liftingujacy ani przeciwzmarszczkowy wiec nie wiem o co tej pani chodzilo ?? ja wiem jedno- jestem z niego megaaaa zadowolona ! i polecam kazdemu kto chce miec buzke gladziutka , nawilzona , zmatowiona , wygladajaca naturalnie pieknie

GALAXIA

Stary 2008-12-25, 22:34   #559
desti
Zakorzenienie

Kicia tak zachwalasz ten podklad, ze az mnie zaciekawilas ... znowu zreszta
Stary 2008-12-25, 22:40   #560
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kicia tak zachwalasz ten podklad, ze az mnie zaciekawilas ... znowu zreszta
hehehe
kusze Was a tak powaznie to baaardzo fajny podklad , dla mnie ideał

GALAXIA

Stary 2008-12-25, 22:53   #561
desti
Zakorzenienie

Cytat:
hehehe
kusze Was a tak powaznie to baaardzo fajny podklad , dla mnie ideał
kusicielka ... obserwuje jeden na ebayu... zobaczymy ale i tak pozostane glownie przy Lancome
Stary 2008-12-25, 23:02   #562
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
ulinkaaa ja mam rok więcej a uzywam Icona i jest to mój KWC !!! chociaz ostatnio zdradzam go dla diora forever ,ale to dwa różne podklady , nie powiedzialabym ,ze to podklad dla starszych , bo niby dlaczego? nie jest liftingujacy ani przeciwzmarszczkowy wiec nie wiem o co tej pani chodzilo ?? ja wiem jedno- jestem z niego megaaaa zadowolona ! i polecam kazdemu kto chce miec buzke gladziutka , nawilzona , zmatowiona , wygladajaca naturalnie pieknie
Ja mam po nim dokladnie taki sam efekt! Buzia jak po photoshopie, gladziutka, rowniotka i co najwazniejsze, on jest leciutenki jak mgielka, a matuje niesamowicie! I ten cudowny zapach! Dziekuje Kicia
Stary 2008-12-25, 23:05   #563
kicia555
Zakorzenienie

desti nie zaszkodzi mieć dodatkowo kolejnego obserwuj ,obswerwuj , najlepiej przetestuj sobie w douglasie zeby niespodzianek nie było bo dla cer mocno mieszanych i tłustych moim skromnym zdaniem sie nie nadaje , czasem latem sie po nim swiece

ulinkaaa nie ma za co

GALAXIA

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2008-12-25 o 23:09
Stary 2008-12-25, 23:10   #564
desti
Zakorzenienie

Ja jestem srednio mieszana ... i jak na razie z tego co widze to sluzy mi to co sluzy Ulince ... wiec moze bedzie mi pasowal.
Stary 2008-12-25, 23:16   #565
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Ja jestem srednio mieszana ... i jak na razie z tego co widze to sluzy mi to co sluzy Ulince ... wiec moze bedzie mi pasowal.
ze mnie tez taka srednio mieszana tzn bardziej latem ,a zima mam cere raczej sklonna do przesuszen ,a icone jakby nie bylo nawilza
desti to jest dla Ciebie ten icone , czuje to po kosciach

GALAXIA

Stary 2008-12-25, 23:19   #566
desti
Zakorzenienie

Cytat:
ze mnie tez taka srednio mieszana tzn bardziej latem ,a zima mam cere raczej sklonna do przesuszen ,a icone jakby nie bylo nawilza
po kosciach to Ty naprawde zaraz poczujesz... ... hehe
Stary 2008-12-25, 23:24   #567
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie

GG do zaneta z Frankfurtu

Dziewczyny mam pytanie i prosze o pomoc.
Mam cere tradzikowa i bardzo tlusta dotychczas uzywalam podkladow z L oreal ale nie jestem zadowolona bo po godzinie moja skora znowu sie swiecila
Chce kupic teraz podklad z gornej polki ktory zakryje moje niedoskonalosci i i dobrze matuje cere.
Prosze o rady.
Z gory dziekuje
zaneta z Frankfurtu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 23:25   #568
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
po kosciach to Ty naprawde zaraz poczujesz... ... hehe
hehehe desti "beznadziejny" ten icone ,mówie Ci (nie) kupuj go ... kłamać tez nie umiem

GALAXIA

Stary 2008-12-26, 01:16   #569
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Widzisz Desti, mamy cos wspolnego ze soba
Ja za tego Diora daje sobie lewa reke uchlastac, wiem ze dla mnie bedzie swietny. Wiec dla Ciebie moze tez
Ja mam probke (bardzo sowita) z douglasa, wiec naprawde moge polecic z czystym sumieniem. Juz chcialam kupowac, ale babka w douglasie mi troche wody z mozgu narobila, nie dowierzalam jej dlatego wyszlam z niczym i wolalam zaczerpnac wiedzy ze skarbnicy wizazowej

Cytat:
Ja mam raczej mieszana ze sklonnoscia do blyszczenia i sprawdza sie rowniez znakomicie. Mam niezwykla przyjemnosc w aplikacji tego cuda

Kiedys z nizszej polki byl tez podobny podklad z L'oreala - Cashmere Perfect, tez zmienial konsystencje na pudrowa i bylam z niego zadowolona, ale go wycofali, a allegro nie ufam zbytnio.
Stary 2008-12-26, 12:10   #570
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zaneta z Frankfurtu Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie i prosze o pomoc.
Mam cere tradzikowa i bardzo tlusta dotychczas uzywalam podkladow z L oreal ale nie jestem zadowolona bo po godzinie moja skora znowu sie swiecila
Chce kupic teraz podklad z gornej polki ktory zakryje moje niedoskonalosci i i dobrze matuje cere.
Prosze o rady.
Z gory dziekuje
ja co prawda tłustej cery nie mam ,ale z tego co pamietam to matujacy i kryjacy jest raczej Estee Lauder Double Wear , opinie znajdziesz na kwc , pamietam ,ze dziewczyny pisały, ze dobrze kryje i z tego co kojarze jest on do własnie takich cer (ale głowy nie daje)

GALAXIA

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości