Drogie podklady ;) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-10, 22:11   #601
Layla79
Zakorzenienie

Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o przypomniło mi sie wlasnie chciałam przeprosic chanel'a mat lumiere bo tak strasznie ostatnio narzekalam na ten podklad , nie wiem ... chyba wczesniej nie potrafilam go uzytkować wrócilam do niego po jakims czasie , a tak z braku laku i co? fantastic!
tak, powiem Ci, że ja nawet po tym DB to obiecałam sobie, że więcej badziewnych podkładów od Chanela nie będzie, bo to wyrzucone pieniądze były. Ale.. traf chciał, że wymieniłam swoje cienie Diora, które mi nie pasowały i Wizażanka miała właśnie ten mat lumiere - tylko wszyscy mi odradzali, żeby nie brać, bo szybko spływa z buzi, nietrwały i w ogóle. No, ale chapsnęłam, niecałą buteleczkę i się okazało, że dla mnie to hit. trzyma się jak cement i nigdy nie miałam tak jednolitej, wygładzonej buzi (kryć nie ma co, ale rozszerzone pory mam - typowa mieszana cera). Ale jasne jest, że niekoniecznie wszystkim może pasować to samo. Na kwc opinie podzielone. Przypomniałam sobie jeszcze o podkładzie Diorsculpt Diora - 1 miejsce na kwc. wypróbowałam i rzeczywiście niezly, ale jeżeli ktoś z mieszaną cerą zastanawiałby się, czemu ma zapchane pory, to właśnie dlatego zbyt bogata konsystencja. nadaje się tylko na większe wyjścia, nie na codzień.
Layla79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:40   #602
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tak, powiem Ci, że ja nawet po tym DB to obiecałam sobie, że więcej badziewnych podkładów od Chanela nie będzie, bo to wyrzucone pieniądze były. Ale.. traf chciał, że wymieniłam swoje cienie Diora, które mi nie pasowały i Wizażanka miała właśnie ten mat lumiere - tylko wszyscy mi odradzali, żeby nie brać, bo szybko spływa z buzi, nietrwały i w ogóle. No, ale chapsnęłam, niecałą buteleczkę i się okazało, że dla mnie to hit. trzyma się jak cement i nigdy nie miałam tak jednolitej, wygładzonej buzi (kryć nie ma co, ale rozszerzone pory mam - typowa mieszana cera). Ale jasne jest, że niekoniecznie wszystkim może pasować to samo. Na kwc opinie podzielone. Przypomniałam sobie jeszcze o podkładzie Diorsculpt Diora - 1 miejsce na kwc. wypróbowałam i rzeczywiście niezly, ale jeżeli ktoś z mieszaną cerą zastanawiałby się, czemu ma zapchane pory, to właśnie dlatego zbyt bogata konsystencja. nadaje się tylko na większe wyjścia, nie na codzień.
to prawda , bardzo trwały ja jestem pod wrazeniem bo cera wyglada na bardzo 'swieżą' delikatnie rozswietloną, ogolnie wyglda bardzo naturalnie , Diora Sculpta mam w domu , uzywa go moja mama , a oprócz mat lumiere chwale sobie jeszcze diora icone ,ale z trwałoscia do mat lumiere mu daleko ostatim niewypalem dla mnie okazał sie niestety bardzo chwalony double wear

GALAXIA

kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 22:23   #603
msobol
Przyczajenie

Witam jestem tu nowa ale ja ubustwiam podklady przetestowalam ich multum od niskiej polki bo wysoka.Najgorsze dla mnie byly podklady diora (ze wzgledu na podraznienia) spodobal mi sie superfit i niezly byl estee lauder dw lzejszy
ja cenie podklady ktor nie tworza maski daja naturalny wyglad ostatnio moim odkryciem sa pdklady mineralne uzywam tez aktualnie clinique superfit i pewnie zmienie go na estee lauder z probki byl ok przeczytalam tez o chanel mat lumiere nie lubie jakos go chyba z aten efekt rozjasnienia
aktualnie szukam tez pudru syokiegi i prasowanego dobrze matujacego pozdrawiam
msobol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 01:45   #604
weenuska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to prawda , bardzo trwały ja jestem pod wrazeniem bo cera wyglada na bardzo 'swieżą' delikatnie rozswietloną, ogolnie wyglda bardzo naturalnie , Diora Sculpta mam w domu , uzywa go moja mama , a oprócz mat lumiere chwale sobie jeszcze diora icone ,ale z trwałoscia do mat lumiere mu daleko ostatim niewypalem dla mnie okazał sie niestety bardzo chwalony double wear
Na codzien uzywam Icone Diora, ale ktorego pieknego dnia nie byl dostepny w Douglasie wiec poprosilam Pania aby mi cos poradzila ..Doradzila mi wlasnie DW- wczesniej tez slyszalam duzo dobrych opini ,ale to kompletny niewypal .. na mojej twarzy bynajmniej sie nie sprawdzil
Stary 2009-02-19, 17:24   #605
Dominicana
Zadomowienie

dziewczyny szukam jakiegos dobrego podkladu z gornej pokli.
Zaznaczam ze mam cere sucha i wrazliwa. Jedynie nos mi sie swieci:/
Chce zeby podklad w miare matowal (no moze rozswietlac ale lekko jesli nic fajnego nie znjde) i nie przesuszal zbytnio cery
Czytalam o Diorskin.

Moze jednak macie cos lepszego do polecenia

Edytowane przez Dominicana
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:26
Dominicana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 21:29   #606
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam jakiegos dobrego podkladu z gornej pokli.
Zaznaczam ze mam cere sucha i wrazliwa. Jedynie nos mi sie swieci:/
Chce zeby podklad w miare matowal (no moze rozswietlac ale lekko jesli nic fajnego nie znjde) i nie przesuszal zbytnio cery
Czytalam o Diorskin.

Moze jednak macie cos lepszego do polecenia
Wypróbuj Shiseido Hydro Liquid Compact Foundation
Stary 2009-02-20, 06:52   #607
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Witam
ja też poszukuję dobrego podkładu - w zasadzie jeszcze nie miałam z tzw. wysokiej półki - tylko testowałam z próbek Lancome Maquimat i jeszcze jakiś Clinique ale były fatalne.
Dla mnie najważniejsze jest śrenie krycie, mat i efekt nawilżenia - taki jak np. po Aera Teint Vichy. Nie cierpię jak podkład mi wysusza skórę.
Będę wdzięczna za Wasze typy

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2009-02-20 o 06:53
agnes_bdg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:00   #608
msobol
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Witam
ja też poszukuję dobrego podkładu - w zasadzie jeszcze nie miałam z tzw. wysokiej półki - tylko testowałam z próbek Lancome Maquimat i jeszcze jakiś Clinique ale były fatalne.
Dla mnie najważniejsze jest śrenie krycie, mat i efekt nawilżenia - taki jak np. po Aera Teint Vichy. Nie cierpię jak podkład mi wysusza skórę.
Będę wdzięczna za Wasze typy
Lancome u mnie sie nie spisal no moze ten color ideal reszta to nie dla mnie strasznie wysuszaly skore
Stary 2009-02-20, 11:06   #609
Dominicana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Wypróbuj Shiseido Hydro Liquid Compact Foundation
czytalam o nim, jednakze wolalabym cos plynnego

czytlam jeszcze o tym http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,48...oundation.html i tym http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23...ra-wersja.html

zalezy mi aby podklad byl lekki. nie musi bardzo mocno kryc.

Ktory wg was bedzie mniej "meczyc" buzke?
Stary 2009-02-20, 15:43   #610
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
czytalam o nim, jednakze wolalabym cos plynnego

czytlam jeszcze o tym http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,48...oundation.html i tym http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23...ra-wersja.html

zalezy mi aby podklad byl lekki. nie musi bardzo mocno kryc.

Ktory wg was bedzie mniej "meczyc" buzke?
Z tych co dałaś linki oba są ciężkie.

Ten który ja podałam jest jeszcze najlżejszy i najmniej kryje

Chcesz coś z górnej półki, ja też zawsze wolałam droższe podkłady ale od roku używam Deborah Colour Copy dla cery suchej i mieszanej.

Przeczytaj moją recenzję o nim to wszystkiego się dowiesz:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,17...#review-216067

Mam trochę podkładów (zerknij na moją kolekcję w podpisie), większość z górnej półki, ale ukochanym na zawsze zostanie ten Deborah
Stary 2009-02-20, 18:49   #611
ania15bis
Przyczajenie

hej wie ktoś może gdzie można kupić w Częstochowie fluid DERMACOL Proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!
ania15bis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:53   #612
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Cytat:
Napisane przez msobol Pokaż wiadomość
Lancome u mnie sie nie spisal no moze ten color ideal reszta to nie dla mnie strasznie wysuszaly skore
Przetestuję ten Lancome i jeszcze EL, może coś sobie dobiorę.
Aktualnie z braku laku używam avonowego w płynie ale nie jest dobry

Stary 2009-02-21, 12:24   #613
msobol
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Przetestuję ten Lancome i jeszcze EL, może coś sobie dobiorę.
Aktualnie z braku laku używam avonowego w płynie ale nie jest dobry
ja avonu nie pamietam kiedy uzywalam obecnie uzywam superfit z clinique i jestemm nawet zadowlona mysle nad pzretestowaniem diora nude tej nowosci choc boje sie bo poprzednie z diora mnie podraznialy ale probka nie zaszkodzi, musze wysepic probke jasnego color ideal bo ciemniejszy dawal ladny efekti nie wysuszyl a pozatym to jeszcze mysle nad wl dw light oraz shiseido myslalam o kompakcie z tej firmy bardzo fajne sa musze skolowac probki
Stary 2009-02-21, 12:27   #614
feelin_soo_me
Zadomowienie

Przebrnełam przez polowe watku, poleciałam po probke DW do douglasa, ktorej uzywalam przez ponad tydzien. Podklad sprawdzal sie znakomicie z moimi niedoskonalosciami (ukrywal), lecz spowodował dodatkowy wysyp, chyba mnie zapychał po prostu
Co mi poradzicie w zastapieniu DW, niezapychajacego, lecz co bedzie dobrze kryło. mam cere mieszana.. gdzieniegdzie suche partie, lecz po kilku godzinach swiecaca sie skora. Prosze o pomoc... a w poniedziałek polece po probki, zeby nie kupowac w ciemno.
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 18:40   #615
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Cytat:
ja avonu nie pamietam kiedy uzywalam obecnie uzywam superfit z clinique i jestemm nawet zadowlona mysle nad pzretestowaniem diora nude tej nowosci choc boje sie bo poprzednie z diora mnie podraznialy ale probka nie zaszkodzi, musze wysepic probke jasnego color ideal bo ciemniejszy dawal ladny efekti nie wysuszyl a pozatym to jeszcze mysle nad wl dw light oraz shiseido myslalam o kompakcie z tej firmy bardzo fajne sa musze skolowac probki
Shiseido polecam - miałam ze 3 sztuki takiego kompaktu w błękitnym opakowaniu z serii Pureness - potwierdzam, są rewelacyjne ale tak na lato na opaloną skórę. Zimą potrzebuję i tak fluidu

Stary 2009-02-21, 19:10   #616
SiSleyS
Zakorzenienie

Ten niebieski kompakt Shiseido Pureness jak dla mnie był tragiczny- to jest seria matująca i mnie strasznie wysuszał Dlatego ja niestety nie polecam bo widzę, że msobol też ma problemy z wysuszaniem skóry przez podkłady.
Stary 2009-02-21, 21:19   #617
Dominicana
Zadomowienie

Sisleys przekonalas mnie
Kupie sobie ten Deborah i pozniej ten kompakt Shiseido. Co mi tam...

Ps. kolekcje kosmetykow masz przepiekna
Stary 2009-02-22, 11:57   #618
feelin_soo_me
Zadomowienie

Widze ze nikt mi nie pomoze... ale pojde jutro do Sephory i kupie ten z Deborah zobacze jak sie sprawuje, no i oprocz tego pomecze panie o jakies probki.
Stary 2009-02-22, 12:06   #619
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Widze ze nikt mi nie pomoze... ale pojde jutro do Sephory i kupie ten z Deborah zobacze jak sie sprawuje, no i oprocz tego pomecze panie o jakies probki.
skąd mamy wiedzieć, co nie będzie Cię zapychać

dziewczyny na którymś wątku pisały, że podobne krycie do DW ma Revlon Colorstay, ale nie próbowałam, więc osobiście nie wiem - dla mnie DW był koszmarem - nie lubię takich gęstych kryjących podkładów

ten Deborah, o którym pisała Shisley jest bardzo lekki, więc nie wiem czy po będziesz zadowolona, skoro szukasz czegoś podobnego do DW

ja używam podkłądów Guerlain (miałam już chyba wszystkie, ale teraz dostępne w sprzedaży sa już tylko dwie nowości - Parure Aqua i Extreme)
ja mam wersję Extreme i jestem zadowolona z konsystencji i tego, że nie mam uczucia wysuszenia, ale dla mnie najjaśniejszy kolor jest za ciemny, więc będę szukać innego podkładu - najprawdopodobnie będzie to Dior Nude - po próbkach bardzo interesujący i kolor lepszy, ale krycie jest raczej średnie

sama musisz popróbować

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:27   #620
feelin_soo_me
Zadomowienie

Poprosilam tylko o rade, zebym wiedziala czego szukac, bo wyprobowalam juz wiekszosc podkladow ze sredniej połki, loreal'e , bourjois itp. Revlona mam tylko ze kolor calkowicie nietrafiony, wiec stoi na polce. Teraz chcialam sprobowac czegosc z tzw. wysokiej polki. Zarazem czegos dobrze kryjacego ze wzgledu na tradzik
Stary 2009-02-22, 12:57   #621
kicia555
Zakorzenienie

to pewnie Dw bedzie dobry ze wzgledu na krycie, ale jest ciezki wiec moze Cie zapychac , ja mam i nie jestem zadowolona ... zbyt ciezki , mam cere bezproblemowa wiec dla mnie jest zbyteczny ,troche mnie sciagał i wysuszał , na jakies wieksze wyjscia moze byc, bo fakt bardzo trwały.

GALAXIA

kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 18:16   #622
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
skąd mamy wiedzieć, co nie będzie Cię zapychać

dziewczyny na którymś wątku pisały, że podobne krycie do DW ma Revlon Colorstay, ale nie próbowałam, więc osobiście nie wiem - dla mnie DW był koszmarem - nie lubię takich gęstych kryjących podkładów

ten Deborah, o którym pisała Shisley jest bardzo lekki, więc nie wiem czy po będziesz zadowolona, skoro szukasz czegoś podobnego do DW
Tak, ten podkład jest dość lekki
Oczywiście nakładając więcej można zakryć co nieco ale do DW nie ma co porównywać. Dla mnie ten Estee Lauder jest bardzo mocno kryjący.

Ciężko wirtualnie doradzić. Nie można domagać się zaraz odpowiedzi tym bardziej, jak ktoś ma duże oczekiwania co do podkładu.
Musi kryć, nie może przetłuszczać skóry ani wysuszać, nie zapychać- ciężko znaleźć taki specyfik. Nikt nie jest w stanie doradzić coś co na 100% się sprawdzi. Ja wypróbowałam kilkadziesiąt podkładów zanim trafiłam na ideał...
feelin_soo_me ja radzę Tobie byś poszła do perfumerii i wraz z pracownicą poszukała czegoś dla siebie. Będziesz mogła od razu zobaczyć czy krycie danego podkładu będzie Ci odpowiadać. Powiedz, że potrzebujesz czegoś lekko pielęgnującego, nawilżającego.
Tylko nie daj się namówić na jakiś matujący specyfik bo tylko pogorszysz stan swojej skóry i z czasem będziesz się świecić po 1h.

Cytat:
Sisleys przekonalas mnie
Kupie sobie ten Deborah i pozniej ten kompakt Shiseido. Co mi tam...

Ps. kolekcje kosmetykow masz przepiekna
Mam nadzieję, że będzie Ci odpowiadać ten Deborah

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-02-22 o 18:28
SiSleyS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 22:27   #623
msobol
Przyczajenie

Miałam ochote na nowego diora nude i jak zobaczylam sklad to alkohol jest bardzo szybko w skladzie a ja przy cerze naczyniowej i wrazliwej to sobie moge darowac go bo pewnie mnie by podraznil jak pozostale wiec go sobie daruje dalej szukam, zastanawiam sie nad tym shiseido dual oraz nad lancome color ideal

sisleys mam problem z wysuszaniem skory jak dam jakis lepszy krem nawilzajacy to sie swiece,(nie uzywam tez w nazwie matujacy bo chyba bym miala sahare) szukam tez trwalego podkladu wygladajacego naturalnie, jak mnie zawiedzie probka podkladu lancome zdecyduje sie na shiseido dual(jesli tez nie przypadnie mi fo gustu ) wrce do mineralnego z mary kay byl poki co najlepszy jaki mialam, a na wieksze okazje zostane przy clinique oraz przy kompakcie z tej firmy
Stary 2009-02-23, 11:27   #624
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Miałam ochote na nowego diora nude i jak zobaczylam sklad to alkohol jest bardzo szybko w skladzie a ja przy cerze naczyniowej i wrazliwej to sobie moge darowac go bo pewnie mnie by podraznil jak pozostale wiec go sobie daruje dalej szukam, zastanawiam sie nad tym shiseido dual oraz nad lancome color ideal

sisleys mam problem z wysuszaniem skory jak dam jakis lepszy krem nawilzajacy to sie swiece,(nie uzywam tez w nazwie matujacy bo chyba bym miala sahare) szukam tez trwalego podkladu wygladajacego naturalnie, jak mnie zawiedzie probka podkladu lancome zdecyduje sie na shiseido dual(jesli tez nie przypadnie mi fo gustu ) wrce do mineralnego z mary kay byl poki co najlepszy jaki mialam, a na wieksze okazje zostane przy clinique oraz przy kompakcie z tej firmy
Moja reakcja była podobna na skład Diora...
Stary 2009-03-03, 20:59   #625
ama1005
Raczkowanie

Sisleys mam pytanie , też używam Colour Copy , powiedz proszę jaki krem pod niego stosujesz?
ama1005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:04   #626
ranka
Kici kici miau miau

wszystkim wrazliwcom polecam podklad Kanebo

mimo ze obecna wersja jest gorsza od tej wycofanej to i tak dobra krycie srednie, ale ladne kolory i dobrze sie rozsmarowuje
ranka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:21   #627
majula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wszystkim wrazliwcom polecam podklad Kanebo

mimo ze obecna wersja jest gorsza od tej wycofanej to i tak dobra krycie srednie, ale ladne kolory i dobrze sie rozsmarowuje
moja mama go uzywa bo dla mnie byl za ciemny i rzeczywiscie fajny byl wiec pewnie go sobie ponownie kupie tyle ze duzo jasniejszy pozdrawiam
majula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:25   #628
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
moja mama go uzywa bo dla mnie byl za ciemny i rzeczywiscie fajny byl wiec pewnie go sobie ponownie kupie tyle ze duzo jasniejszy pozdrawiam
a który to kanebo? bo ja własnie lubię takie mniej kryjące, lekkie
Stary 2009-03-03, 21:32   #629
ranka
Kici kici miau miau

Sensai Liquid Finish najjasniejszy to Soft Ivory , i jest jasny, mimo ze na stronie wyglada na dosc ciemny
ranka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:35   #630
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Sensai Liquid Finish najjasniejszy to Soft Ivory , i jest jasny, mimo ze na stronie wyglada na dosc ciemny
dzięki postaram się na niego nie nakręcić

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości