Blond dylematy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-22, 23:56   #1
ciumciak
Raczkowanie

Przeszukałam pół wizażu i jest sporo informacji na temat rozjaśniania włosów, ale wiem, że na pewno pytając się Was wprost uzyskam najlepszą infromacjie i pomoc

Mam włosy obecnie w kolorze wypłukanego brązu-z rudawym połyskiem. Farbuje włosy od wielu wielu lat na ciemne brązy/rudości. Naturalnie jestem ciemną blondynką, jako dziecko miałam jaśniutkie włosy. Mimo, że mam delikatną oprawe oczu i mało wyraźne rysy w blondzie było mi ładnie (słabo pamietam te czasy:P)

Chciałabym wrócic do koloru ciemnego, karmelowego, ciepłego blondu. Czy to będzie możliwe po wieloletnim farbowaniu(ostatnio siciłam włosy do brody) ? może istenieje jakaś skuteczna farba która pozwoli uzyskac mi taki efekt? a jeśli u fryzjera czy niezbędna bdzie dekolorzjacja (farbowałam głównie garnier casting)?

Z góry dziękuję Jesteście niezastąpione w urodowych dylematach

byłabym wdzięczna gdy w razie konieczności wizyty u fryzjera polecicie mi kogoś w wWarszawie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-23 o 16:53 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
ciumciak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 10:42   #2
zielonka02
BAN stały

Dot.: Blond dylematy:(

Myślę, że nie ma co próbować zrobić to w domu, tylko udać się do fryzjera (nikogo nie mogę polecić, bo nie jestem z Warszawy) Wydaje mi się, że nie obędzie się bez dekoloryzacji. Sama farba nie rozjaśni farbowanych już wcześniej włosów (nawetjeśli kolor się częściowo wypłukał) I myślę, że tylko farba fryzjerska sobie poradzi z uzyskaniem ładnego koloru bez zieleni czy pomarańczu
zielonka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 11:15   #3
trollcia
Raczkowanie

u mnie bez rozjasniania sie nie obylo, ale moze ty masz bardziej podatne wlosy?
trollcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 12:34   #4
zielonka02
BAN stały

Tu nie chodzi o podatność włosów. Mogą być podatne na farbowanie czy rozjaśnianie, ale ŻADNA farba w kolorze blond nie pokryje brązu FARBOWANEGO(chyba że bardzo ciemny blond - właściwie podchodzący pod brąz)
zielonka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 12:34   #5
ciumciak
Raczkowanie

trollcia ale dekoloryzowałaś? mam nadzieje ze obejdzie sie bez tego zabiegu...

a co sądzicie na temat samodzielnej deoloryzACJI W DOMU? w necie oferowane są produktyi zbierją bardzo dobre recenzje, a wiadomo koszt dekoloryzacji u fryzjera to kilkaset zł

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-23 o 16:54
ciumciak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości