Mysie w這sy;P - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-10-27, 21:08   #1
miskaa5
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926

Mysie w這sy;P

Wiecie mo瞠 jak uzyskac kolor takiego ciemnego blondu, mysiego, szarawego albo chocia podobny? Chcia豉bym wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚 i je przefarbowa na podobny do moich
miskaa5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-28, 13:40   #2
KasiaxQ
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 609
Dot.: Mysie w這sy;P

miskaa5, ja wlasnie przeprowadzam taka procedure Za jednym razem mi sie to nie udalo. Tez mam z natury mysi blond i taki chcialabym z powrotem miec.
Poniewaz mialam wlosy ufarbowane na jasny blond, na dodatek tak niefortunnie, ze na koncach chlodny blond, przy skorze zolty :P, fryzjerka najpierw zapigmentowala mi wlosy. Wyszly oczywiscie za ciemne i za cieple (podobno musialy byc cieplejsze, zeby nie wyszly zielone), farba nie zmyla sie do odpowiedniego koloru. Kolejny raz ufarbowalam wlosy sama, w domu. Farba tej samej firmy, dwa tony jasniejsza i w chlodnej tonacji. I juz jestem coraz blizej mojego naturalnego blondu. Teraz przymierzam sie do koloryzacji farba Farouk. Zajrzyj do tego watku i obejrzyj palete
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=221437
Spory wybor kolorow, ale jakos przez ekran nie moge sie zdecydowac, ktory jest najbardziej mysi. Podoba mi sie 8AA. Moze Ty cos podpowiesz?
KasiaxQ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-28, 18:06   #3
miskaa5
Rozeznanie

Dzi瘯i wielkie dla mnie chyba n9, albo ja郾iejszy, wychodz takie kolory jak na palecie?
Stary 2008-10-28, 23:36   #4
KasiaxQ
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 609

Dziewczyny w watku o tej farbie chwala ja m.in. za to, ze kolory wychodza wlasnie takie, jak w palecie. Ja tez chcialabym miec troche jasniejszy niz poziom 8, ale chce dojsc do tego stopniowo, zeby nie zniszczyc doszczetnie wlosow, ktore i tak sa juz w oplakanym stanie. Brakuje mi wsrod 9 odcienia 9AA wiec moze za dwa farbowania skusze sie na 9A.
Daj znac, gdybys robila tym 9N.
KasiaxQ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-29, 19:36   #5
miskaa5
Rozeznanie

Ok, ale nie wiem czy sie skusze i czy mi wyjdzie;/
Stary 2012-02-22, 13:59   #6
PoisSson_iVy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

W徠ek bardzo stary ale podziel si swoim do鈍iadczeniem. Jestem chora na punkcie szarych w這s闚 i uwierzcie pr鏏owa豉m ju wszystkiego 瞠by wyszed wyma穎ny popielaty kolor.
W ko鎍u trafi豉m na Joanne kolor Go喚bi Popiel (nie przestraszcie si kolorem na opakowaniu). Wtedy ta farba z wyj軼iowego koloru 鈔edni blond rozja郾i豉 tylko moje w這sy nie nadaj帷 im nawet po鈍iaty popielatej. Rok p騧niej znowu si skusi豉m mo瞠 nawet nie pamietaj帷 瞠 ju jej u篡wa豉m
Farbuj帷 w這sy tzn przygotowuj帷 mieszank doda豉m tylko p馧 opakowania roz鈍ietlacza a krem da豉m ca造. Kolor: idealnie 鈔edni popiel taki o jakim zawsze marzy豉m Nawet kilka kobiet zatrzymywa這 mnie na ulicy i pyta造 co za kolor mam na w這sach bo jest przepi瘯ny. Nieskromnie te tak uwa瘸豉m Niestety kolor utrzymywa si jakies 3 tyg myje co 2 dni w這sy. W najbli窺zym czasie planuje znowu pofarbowa na m鎩 uwielbiony kolor. Nie wiem co mnie skusi這, ale rozja郾i豉m wczoraj sama w這sy... i znowu 鄴速ko. chyba nie wtrzymam i dzi p鎩d po Joanne cena ok 6 z.
Pozdrawiam!
PoisSson_iVy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-22, 17:14   #7
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

PoisSson_iVy masz moze jakies zdjecia

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 21:07   #8
PoisSson_iVy
Raczkowanie

hej ok zrobie jutro zdj璚ia w dziennym 鈍ietle i wrzuce akurat wczoraj pofarbowa豉m
Stary 2012-02-24, 10:03   #9
herbuta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Farbuj帷 w這sy tzn przygotowuj帷 mieszank doda豉m tylko p馧 opakowania roz鈍ietlacza a krem da豉m ca造. Kolor: idealnie 鈔edni popiel taki o jakim zawsze marzy豉m
[/QUOTE]

Mozna wiedziec jakiego u篡豉 rozswietlacza?I na jaki kolor k豉d豉s kolor? naturalne,farbowane?:brzy dal:
herbuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-24, 14:46   #10
PoisSson_iVy
Raczkowanie

oto kolor, bez 瘸dnej obr鏏ki w 鈍ietle dziennym.

U篡豉m utleniacza kt鏎y by w farbie tylko doda豉m po這w a krem ca造. Mieszanka jest g瘰ta ale ja nak豉dam w r瘯awiczkach i po積iej rozmasowuje na ca貫j g這wie.
A zapomnia豉m doda 瞠 przed na這瞠niem przeczesuje kilkakrotnie w這sy mokr szczotk. po na這瞠niu farby delikatnie mocze r瘯awice i r闚nie masuje w這sy.

Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy kolor.jpg (53,7 KB, 288 za豉dowa)
Stary 2012-02-28, 18:30   #11
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

PoisSson_iVy bardzo ladny kolor i chlodnawo wyszlo.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-29, 00:38   #12
PoisSson_iVy
Raczkowanie

Dzi瘯uje Ci bardzo
Stary 2012-03-01, 16:21   #13
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

mam naturalny 鈔edni (mo瞠 troch ja郾iejszy, ale nie jasny) blond i u篡wam naparu z pio逝nu z dodatkiem soku z cytryny, w這sy robi si szarawe
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-31, 19:42   #14
zielonymigotek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 063

Zastanawiam si nad powrotem do naturalno軼i. Dlaczego? Poniewa moje w這sy farbowane na rudy (wcze郾iej garnier 7.44 a ostatnie farbowanie 30 kwietnia palette K16) s w kiepskiej kondycji. Kolor palette wyp逝ka si bardzo bardzo szybko. Zastanawiam si nad przefarbowaniem si na blond, najbardziej zbli穎ny do mojego naturalnego, ale nie mog znale潭 odpowiedniej farby. Albo s to za ciemne kolory, albo za jasne. 字edniego koloru najbardziej zbli穎nego do w豉snych nie widzia豉m. Czym zgasi p這mienny rudy?
zielonymigotek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-02, 19:25   #15
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Popielatym ciemnym blondem lub jasnym br您em, mo瞠sz go te wzmocni poprzez dodanie szarego MiXtonu.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-02, 20:59   #16
zielonymigotek
Zakorzenienie

Moja fryzjerka powiedzia豉 mi 瞠 nie ma takiej mo磧iwo軼i, zw豉szcza jak farbowanie by這 palette trzeba poczeka, a przy popielatych mog wyj嗆 zielenie.
Stary 2015-06-02, 21:25   #17
Bambarylec
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
Napisane przez zielonymigotek Poka wiadomo嗆
Moja fryzjerka powiedzia豉 mi 瞠 nie ma takiej mo磧iwo軼i, zw豉szcza jak farbowanie by這 palette trzeba poczeka, a przy popielatych mog wyj嗆 zielenie.
Twoja fryzjerka chyba zatrzyma豉 si w latach 90. Albo po prostu lubi powiela mity. Farby Palette s trwa貫, ale z pewno軼i nie do ruszenia. M闚i豉, 瞠 Palette mocno ju si wyp逝ka這, wi璚 w czym problem? Ziele mo瞠 ewentualnie wyj嗆, je郵i masz bardzo zniszczone w這sy, na takich czasami efekt kolorystyczny jest trudny do przewidzenia.
Bambarylec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-03, 09:56   #18
zielonymigotek
Zakorzenienie

W豉郾ie 瞠 nie, jest 鈍ietna i wie co robi. W wieku 24 zosta豉 mistrzem fryzjerskim, po prostu zna si na strukturze w這sa, widzi post瘼 zniszczenia w這sa. Farby Palette s najgorsze pod wzgl璠em chemii na rynku, do tego strasznie wrzeraj si we w這sy (to co okre郵acie trwa這軼i) i niszcz jego struktur, powoduj帷 to 瞠 w這s staje si martwy. Przyjrzyjcie si swoim w這som. Kolor zielony nie wychodzi ze wzgl璠u na zniszeczenie w這sa, jedne z drugim nie ma nic wsp鏊nego. Kolor zielony wychodzi wtedy, kiedy w farbie masz cz御teczki 鄴速ego koloru, do takich zaliczaj si blondy i rudo軼i. Jak po這篡sz sobie farb jasny blond lub popiel (te maj w swoich sk豉dach barwnik niebieski) to wychodzi zielony niestety.

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...rpretacja.html

oraz tu:

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-co-dalej.html
http://wlosowelove.blogspot.com/2014...odstawowa.html

stron jest masa, linki zamieszaczam dla niedowiark闚.
Stary 2015-06-03, 10:33   #19
Bambarylec
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
Napisane przez zielonymigotek Poka wiadomo嗆
W豉郾ie 瞠 nie, jest 鈍ietna i wie co robi. W wieku 24 zosta豉 mistrzem fryzjerskim, po prostu zna si na strukturze w這sa, widzi post瘼 zniszczenia w這sa. Farby Palette s najgorsze pod wzgl璠em chemii na rynku, do tego strasznie wrzeraj si we w這sy (to co okre郵acie trwa這軼i) i niszcz jego struktur, powoduj帷 to 瞠 w這s staje si martwy. Przyjrzyjcie si swoim w這som. Kolor zielony nie wychodzi ze wzgl璠u na zniszeczenie w這sa, jedne z drugim nie ma nic wsp鏊nego. Kolor zielony wychodzi wtedy, kiedy w farbie masz cz御teczki 鄴速ego koloru, do takich zaliczaj si blondy i rudo軼i. Jak po這篡sz sobie farb jasny blond lub popiel (te maj w swoich sk豉dach barwnik niebieski) to wychodzi zielony niestety.

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...rpretacja.html

oraz tu:

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-co-dalej.html
http://wlosowelove.blogspot.com/2014...odstawowa.html

stron jest masa, linki zamieszaczam dla niedowiark闚.
Czy czyta豉 sk豉dy wszystkich farb Palette, 瞠 si tak emocjonujesz, czy 郵epo wierzysz fryzjerce? Przecie mowa by豉 o w這sach w odcieniu 鈔edniego blondu, z lekko wyp逝kan miedzi. Okre郵enie "rudo軼i" jest ma這 fachowe, bo wiele zale篡 od tego, czy na w這sach by這 z這to czy mied. R騜nica jest ogromna.

A znajomo嗆 struktury w這sa to akurat wiedza, kt鏎 (przynajmniej w teorii) zdobywa ka盥y adept szko造 fryzjerskiej, nie trzeba by do tego mistrzem fryzjerstwa. W programie szk馧 fryzjerskich jest to zawsze na pocz徠ku kszta販enia.

Co do wychodzenia odcieni szaroburych a zniszczeniem w這sa- oczywi軼ie, 瞠 ma to zwi您ek, na w這sie zniszczonym kolor cz瘰to nie wychodzi czysty, a brzydki, brudny. Dlatego ja nie zabieram si nawet za koloryzacj zniszczonych w這s闚, bo nie warto, efekt nie b璠zie 豉dny. I nie m闚i tu o czystej zieleni, to chyba oczywiste?
Bambarylec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-03, 11:42   #20
zielonymigotek
Zakorzenienie

Nie wierz ludziom z natury, ale jej umiej皻no軼i akurat s na prawid這wym poziomie. Mo瞠sz nie wierzy. Wiem na pewno, 瞠 nie dobior kolory farby do mojego naturalnego koloru w這sa. Po prostu nie ma takiego odcienia. Albo s kolory blond闚 zbyt br您owe, albo zbyt platynowe, albo zbyt ciep這 鄴速e. Po prostu nie ma takiej opcji, identycznego koloru jak naturalny nie zrobisz, wyjdzie ci albo cieplejszy, albo zimniejszy, a to nie to samo. Ostatnio na moich w這sach by rudy K16 z palette, okre郵any jako mied na opakowaniu, ale wyszed jaskrawy i tak. Nie zniwelujesz tego 瘸dnym kolorem, bo pod wp造wem mycia, b璠zie wychodzi rudy kolor.

Edytowane przez zielonymigotek
Czas edycji: 2015-06-03 o 11:44
Stary 2015-06-03, 12:32   #21
SceneQueene
Zakorzenienie

Mo瞠 mie umiej皻no軼i, ale nie na wszystkich polach... Nie rozumiem sensu pisania na forum, skoro fryzjerka i tak wie lepiej. ;-) Te mia豉m czarne w這sy, ba, te farbowalam Palette. I zesz豉m do platynowego nawet blondu bez zieleni 瘸dnej? Zesz豉m.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-06-03, 13:13   #22
zielonymigotek
Zakorzenienie

Poczekam miesi帷 kolejny, mo瞠 b璠zie mniejszy kontrast i mo瞠 si farba wyp逝ka. Jak mia豉 rude to jaki kolor po這篡豉?
Stary 2015-06-03, 14:59   #23
SceneQueene
Zakorzenienie

Co si na pewno wyplucze. Robi豉m k徙iel rozja郾iajaca i tonowa豉m odpowiednio per豉 lub popielem- ja u篡wa豉m per造, bo po k徙ieli z rudego by這 ju z這to.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-06-03, 16:52   #24
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Zielony migotku, wszystko si DA, tylko trzeba wiedzie, JAK. Fajnie, 瞠 ufasz fryzjerce, ale mo瞠 warto zabra si za to samej? Mog豉by okre郵i, na jakim poziomie masz naturalki? Odcie? Mo瞠 jakie zdj璚ie? No i jak twoje w這sy (farbowane) reaguj na farb? 草趾n?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-07, 15:27   #25
zielonymigotek
Zakorzenienie

Moje w這sy zdj璚ie http://naturenaturelka.blogspot.com/p/wosy.html wi璚 jest to mocny kolor. Nie chc ich rozja郾ia by po這篡 nowy naturalny blond. Nie chc dekoloryzatora, bo moje w這sy nie maj zbyt dobrej kondycji. Szampon przeciw逝pie穎wy nie wyp逝kuje mi koloru, wi璚 chyba ju bardziej nie zejdzie ten rudy. Nie wiem jak moje w這sy reaguj na farb, bo nie pami皻am jak si zachowywa造 jak by造 blond pasemka, ale z tego co pami皻am to ci篹ko mi by這 zimny blond uzyska. Raczej pasemka wtedy wpada造 w 鄴速y, wi璚 sadze 瞠 ciep造. Ale to by造 lata 鈍ietlne i mog造 moje w這sy si zmieni. Znajdziecie te zdj璚ia moich naturelek tam.

Edytowane przez zielonymigotek
Czas edycji: 2015-06-07 o 15:40
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-06-07 15:27:13

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.