Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-28, 14:50   #271
Mia694
Zadomowienie

Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

To nie jest trwała farba...

W sumie zależy to od włosów Ja miałam rozjaśniane, a teraz po kilkunastu myciach włosów widzę, że farba znacznie zeszła...
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:06   #272
klajdla
Wtajemniczenie

To prawda, rzeczywiscie to nie jest trwala farba... Mojej mamie po 2 tygodniach, calkiem odslonila siwe wlosy...
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:16   #273
eloonia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez stokrotka710 Pokaż wiadomość
Własnie kupiłam farbe jasny złocisty brąz i jutro bede farbować wiec wieczorem

dodam już zdjecia
Jej ja właśnie się zastanawia nad tym kolorem bo troche wystraszyły mnie fotki koleżanki której wyszły prawie czerne włoski.
Czekam NIECIERPLIWIE na fotki.
Sorki jeśli nie doczytałam ale jaki masz kolor włosów. Ja mam naturalny ciemny blond i zależy mi właśnie na ciepłym złocistym brązie. Ale nie wiem czy uzyskam coś takiego tą farbką.
HELP
Stary 2008-12-28, 20:20   #274
elfik89
Raczkowanie

Nie wiem dziewczyny od czego zależy intensywność koloru, ale jak wcześniej fotki wrzuciłam to widać, że moje włosy nie wyszły takie ciemne, że aż czarne... Mam tu na myśli kolor Złocisty blond...
A co do wypłukiwania się, u mnie tak intensywnie sie nie wypłukuje... a nawet jeśli to mi to odpowiada Zanim zdecydowałam sie na tą farbe, chciałam wrócić do naturalnego koloru, ale że byłoby to zbyt niszczące dla moich włosów to postanowiłam tej farby użyć, więc mam nadzieje, że troszke sie zleje z mim odcieniem hehe

Powodzenia
elfik89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 22:48   #275
Angelline
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
Na moich włosach to wyszedł ciemny brąz z ciepłym odcieniem, chociaż w każdym innym świętle inaczej się prezentuje...
Tzn to jest taka moja niefachowa opinia, ale mogę wrzucić foty

Piękny kolorek Jaki był Twój kolor wyjściowy?
Angelline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 01:17   #276
elfik89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Angelline Pokaż wiadomość
Piękny kolorek Jaki był Twój kolor wyjściowy?
Na stronie 8 masz mój post, gdzie jest przekierowanie na strone, na której sa moje wcześniejsze foty
Stary 2008-12-29, 21:49   #277
prosto89
Przyczajenie

farbowala ktoras z Was czekoladowym kasztanem?) ciekawa jestem rezultatu.

i jeszcze jedno pytanie ogolne Czy nakładacie tę farbę normalnie ( pędzelkiem najpierw odrosty, nastepnie reszta) czy traktujecie ją jak szamponetkę i wmasowujecie w mokre włosy?
prosto89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:06   #278
elfik89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez prosto89 Pokaż wiadomość

i jeszcze jedno pytanie ogolne Czy nakładacie tę farbę normalnie ( pędzelkiem najpierw odrosty, nastepnie reszta) czy traktujecie ją jak szamponetkę i wmasowujecie w mokre włosy?
Ja zanim pofarbowałam, namoczyłam włosy, odsaczyłam ręcznikiem i za pomocą tego grzebyka dołączonego do farby nakładałam bardzo poręczne hehe
Stary 2008-12-30, 13:19   #279
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:

tak ja farbowalam,obiecuje Wam fotki od tygodnia,ale mialam problemy z aparatem,w tym tygodniu postaram sie wrzucic,ja nie bAwie sie w jakies pedzelki ,grzebyki czy inne i wcieram poprostu w osuszone recznikiem wlosy
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:55   #280
Alex87
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Lipa, lipa i jeszcze raz LIPA!
I co ja mam teraz zrobic?;/ Kurcze, kobiety takie sa ze zawsze przedobrza;/ Mialam na glowie moj sredni "mysi" blondzik z pasemkami zrobionymi rozjasniaczem. Jednak od pewnego czasu chcialam cos zmienic i gdy zobaczylam w sklepie ta nowa farbe excell 10 kolor 9.13 czyli bardzo jasny lodowy blond to oszalalam. Kolor pieky! dokladnie w takiej tonacji w jakiej powinnam nosic kolory, czyli jasny, chlodny, takie wrecz srebrzysty....no cudo. Kupilam 2 opakowania ze wzgledu na moje dlugie wlosy i wczoraj (specjalnie przed dzisiejszym sylwestrem) polozylam farbke.
Niestety................. .. przezylam traume;| Po umyciu wlosow kolor na glowie byl ciemniejszy niz wyjsciowo i do tego rudawy................;|; | Ludzie nie masakra!! Jak mozna takie numery odstawiac?! Ja nie mialam ciemnych wlosow! Jak moglo mi je przyciemnic i nadac rudej posmwiaty!? Jestem zalamana........... nigdy wiecej;/

Zalaczam efekty mojego farbowania....;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie521.jpg (86,2 KB, 644 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie522.jpg (76,5 KB, 763 załadowań)
Alex87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 12:37   #281
elfik89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Alex87 Pokaż wiadomość
I co ja mam teraz zrobic?;/ Kurcze, kobiety takie sa ze zawsze przedobrza;/ Mialam na glowie moj sredni "mysi" blondzik z pasemkami zrobionymi rozjasniaczem. Jednak od pewnego czasu chcialam cos zmienic i gdy zobaczylam w sklepie ta nowa farbe excell 10 kolor 9.13 czyli bardzo jasny lodowy blond to oszalalam. Kolor pieky! dokladnie w takiej tonacji w jakiej powinnam nosic kolory, czyli jasny, chlodny, takie wrecz srebrzysty....no cudo. Kupilam 2 opakowania ze wzgledu na moje dlugie wlosy i wczoraj (specjalnie przed dzisiejszym sylwestrem) polozylam farbke.
Niestety................. .. przezylam traume;| Po umyciu wlosow kolor na glowie byl ciemniejszy niz wyjsciowo i do tego rudawy................;|; | Ludzie nie masakra!! Jak mozna takie numery odstawiac?! Ja nie mialam ciemnych wlosow! Jak moglo mi je przyciemnic i nadac rudej posmwiaty!? Jestem zalamana........... nigdy wiecej;/

Faktycznie ciemny wyszedł, jak na lodowy blond....
Może nie tego oczekiwałaś, ale jak na moje oko nie ma takiego aż dramatu, refleksy się porobiły, a kolor nie widzę żeby był wybitnie rudy
Moim zdaniem nie jest tak źle A na przyszłość nie polecam takich zmian przed ważnymi wydarzeniami, bo trzeba się przyzwyczaić do nowego wizerunku, żeby czuć się pewnie
A wniosek tylko jeden... Niedwiadomo czemu ta farba w palecie blondu na każdych włosach wypada inaczej i czemu daje ciemniejszy efekt... Blondynki muszą uwazać...
Stary 2008-12-31, 14:17   #282
Bea97
Przyczajenie

Witam serdecznie, jestem tutaj nowa, ale od dawna czytam opinie i wcielam w życie cenne uwagi Wizażanek !

właśnie jestem po nałożeniu kolorku 5.15 - czekoladowy kasztan. Bardzo podobał mi się ten kolorek na testerze, ale niestety nie dla mnie ten kolor. Miałam jaśniejsze odrosty, na całość praktycznie nie nakładałam i niestety jest duża różnica pomimo, że trzymałam ciut dłużej niż 10 minut. Jeśli ktoś ma jednolity kolor włosów to pewnie jest dobrze, ale przy odrostach niestety nieciekawie to wygląda, tym bardziej przy jaśniejszych odrostach. Sama farba ok, dobrze się aplikuje, dobrze zmywa, co prawda wyjątkowo tym razem zapaskudziłam łazienkę, ale nie jest źle. Kolor niestety zupełnie nie dla mnie a chciałam ożywić włosy, żeby nie były takie ciemne. Cóż za tydzień lub dwa zrobię brązem, może nie wyłysieję. Nie będzie na Sylwestra super kolorku Pozdrawiam i życzę super zabawy a w Nowym Roku samych wspaniałości i piękknych kolorków na włosach, takich wymarzonych
Bea97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 14:18   #283
Mia694
Zadomowienie

Cytat:

Nie martw się, niedługo kolor się wypłucze i będzie ok.
Też tak miałam, użyłam tego samego odcienia blondu i kolor w ogóle nie wyszedł taki jak miał wyjść...Byłam wściekła.

Po kilku myciach kolor znacznie się wypłukał. Tak jak napisałam kilka postów wcześniej, farba się szybko wypłukuje.

Pozdrawiam, i głowa do góry!
Nie jest źle!!
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 14:41   #284
Alex87
Raczkowanie

Dzieki Dziewuszki za słowa otuchy..... mam nadzieje że bedzie tak jak mówicie
Stary 2008-12-31, 15:04   #285
Chaos_Girl
Zadomowienie

A moim zdaniem ladny ten kolor wyszedl. Ja farbowalam jakis tydzien temu tym samym i mam ciemniejszy. Dodam, ze codziennie myje glowe i nie widze zmian. Mi sie jakos nie chce wyplukac.
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 15:26   #286
elfik89
Raczkowanie

Widać wyraźnie, że farba na każdych włosach zachowuje się inaczej, bo w moim przypadku nie zauważyłam zeby farba się mocno wypłukała, raczej nieznacznie :P
Ponadto ja też przed farbowaniem nie miałam jednolitego koloru, ale balejaż i odrost od baljażu też i w moim przypadku pokryła jednolicie.
Ja jestem zadowlona, że moje włosy nie wyglądają jak "pofarbowany hełm"
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANE
Stary 2008-12-31, 17:27   #287
prosto89
Przyczajenie

właśnie jestem po nałożeniu kolorku 5.15 - czekoladowy kasztan.-> no to mnie wsytraszylas, bo skusila mnie promocja w carefurze ( 21zł z te farbe) i kupilam wlasnie ten kolor mam pofarbowane wlosy ciemnym brązem brillance i jeszcze ciemniejsze odrosty 3miesieczne;D matkooooooo;o nie wiem co to wyjdzie. najwyzej kupie inny kolor.

prosilabym o jakies fotki tego czekoladowego kasztanu.... bo nie wiem czego sie spodziewac;o
Stary 2009-01-01, 21:04   #288
Angelline
Przyczajenie

Cytat:
właśnie jestem po nałożeniu kolorku 5.15 - czekoladowy kasztan.-> no to mnie wsytraszylas, bo skusila mnie promocja w carefurze ( 21zł z te farbe) i kupilam wlasnie ten kolor mam pofarbowane wlosy ciemnym brązem brillance i jeszcze ciemniejsze odrosty 3miesieczne;D matkooooooo;o nie wiem co to wyjdzie. najwyzej kupie inny kolor.

prosilabym o jakies fotki tego czekoladowego kasztanu.... bo nie wiem czego sie spodziewac;o
I jak Ci wyszedł ten kolorek? Mogłabyś wrzucić fotkę? Ja własnie kupiłam sobie czekoladowy kasztan i mam zamiar niebawem farbnąć włosy, trochę się wprawdzie obawiam co wyjdzie. Moje włosy aktualnie są w kolorze nazwałabym to "bardzo ciemny brąz".
Dziewczyny jak ufarbuję włosy, to postaram się wrzucić fotki.

Pozdrawiam

Edytowane przez Angelline
Czas edycji: 2009-01-01 o 21:13
Angelline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:20   #289
małolata
Raczkowanie

hej farbowała może któraś z was odcieniem bursztynowy kasztan 6.41? jak on wyglada w rzeczywistosci, tak jak na sztucznych wlosach? bo na pudelku kolorek sliczny
małolata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:41   #290
prosto89
Przyczajenie

Angelline:

to Bea97 farbowala czekoladowym kasztanemja skopiowalam tylko pierwsze zdanie jej postu.
tez sie boje co wyjdzie;/ narazie kupilam farbe, bo byla w przecenie ale faruje gdzies za miesiac, bo musze zapuscic grzywke (obcinalam ostatnio samą;/ i mi tak wystrzygla, ze teraz musze czekac az odrosnie zeby ja znow normalnie obciac u swojej fryzjerki po farbowaniu;/)
Stary 2009-01-02, 12:43   #291
Bea97
Przyczajenie

zrobilam już fotki, zaraz zrzucę na kompa i umieszcze na wizazu. No u mnie to nieciekawie wyszło. Co prawda zastanawiam się, czy jabym teraz non stop farbowała tym kolorem i zarazem ścinała swoje włosy to może z tych farbowanytch odrostów wyjdzie coś ciekawego, ale z drugiej strony koszmarnie to będzie wyglądać jak dół czarny a od głowy coś z przebłyskami rudego. Zgodnie z obietnicą zaraza przerobię fotki z aparatu i wrzucę tutaj. Pozdrawiam
Stary 2009-01-02, 12:48   #292
kocimietka
Rozeznanie

GG do kocimietka

Cytat:

bo tzreba wiedziec ,że bez rozjaniacza nigdy nei wyjdzie ci taki kolor jak an opakowaniu.. gdybyś miala wczesniej rozjasnione włosy do bardzo bardzo jasnego blondu to wyszedł by Ci taki jak na oapkowaniu(moze troszkę ciemniejszy). bo ta afrba nadaje odcien, a nie zmienia calkowicie kolor
Al espokojnie, z czasem sie pzrekonasz do koloru- bo to zawsze jakaś zmiana i to wcale nienajgorsza wg mnie

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:15   #293
Bea97
Przyczajenie

dziewczyny zgodnie z obietnicą ten mój nieszczęsny czekoladowy kasztan , czyli 5.15. Kolor wyjściowy jasne odrosty ok. 3 cm, taki mysi blond, reszta włosów ciemna, farbowana, taki ciemny brąz. U mnie wyszło badziewnie, zdjęcia robiłam dzisiaj w dziennym świetle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.15._1-1.jpg (11,0 KB, 569 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.15_2.jpg (16,9 KB, 612 załadowań)
Stary 2009-01-02, 14:02   #294
prosto89
Przyczajenie

Bea97:

kurcze,wiesz. ładny ten kolor. problem jest w tym, że miałaś jasne odrosty i ciemny brąz reszty włosów. powinnaś nałożyć na dłużej farbe na odrosty, a póżniej ca całość.
różnica byłaby mniejsza.

myślę,że u mnie nie powinno być problemu, bo mam ciemne odrosty i sprany ciemny brąz.
ale zobaczymy.
Stary 2009-01-02, 14:51   #295
Alex87
Raczkowanie

Hmmm to w takim razie może za jakieś 2 tyg strzele sobie rozjaśniacz na głowe (np. palette blond - ultraintensywny rozjaśniacz) i dopiero po tym jeszcze raz zrobie podejscie do tego kolorku 9.13. Co o tym sądzicie?
Stary 2009-01-02, 15:01   #296
Alex87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
bo tzreba wiedziec ,że bez rozjaniacza nigdy nei wyjdzie ci taki kolor jak an opakowaniu.. gdybyś miala wczesniej rozjasnione włosy do bardzo bardzo jasnego blondu to wyszedł by Ci taki jak na oapkowaniu(moze troszkę ciemniejszy). bo ta afrba nadaje odcien, a nie zmienia calkowicie kolor
Al espokojnie, z czasem sie pzrekonasz do koloru- bo to zawsze jakaś zmiana i to wcale nienajgorsza wg mnie

hmmmm to moze za jakieś 2 tyg strzele sobie głowe rozjaśniaczem (np palette blond-ultraintensywny rozjaśniacz) i dopiero na to poloze farbe 9.13. Co o tym sądzicie?
Stary 2009-01-02, 15:04   #297
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
hmmmm to moze za jakieś 2 tyg strzele sobie głowe rozjaśniaczem (np palette blond-ultraintensywny rozjaśniacz) i dopiero na to poloze farbe 9.13. Co o tym sądzicie?

Spalisz sobie wlosy, zrezygnuj z rozjasniaczy...

dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:17   #298
Agami
Raczkowanie

Witam!
Mam farbowane włosy na kolor bardzo bardzo jasny popielaty, ale chciałabym wrócić do naturalnego ciemnego/średniego mysiego blondu. Kupiłam dziś Excell10 kolor 7.13 - ciemny lodowy blond, ale po przeczytaniu paru opinii z tego watku boję się, że wyjdzie mi bardzo ciemny. czy któraś z Was farbowała tym kolorem i mogłaby wkleic fotki? A może jeśli potrzymam 5 minut a nie 10 to wyjdzie troche jasniej?
Agami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:20   #299
kocimietka
Rozeznanie

GG do kocimietka

Cytat:
Napisane przez Agami Pokaż wiadomość
Witam!
Mam farbowane włosy na kolor bardzo bardzo jasny popielaty, ale chciałabym wrócić do naturalnego ciemnego/średniego mysiego blondu. Kupiłam dziś Excell10 kolor 7.13 - ciemny lodowy blond, ale po przeczytaniu paru opinii z tego watku boję się, że wyjdzie mi bardzo ciemny. czy któraś z Was farbowała tym kolorem i mogłaby wkleic fotki? A może jeśli potrzymam 5 minut a nie 10 to wyjdzie troche jasniej?
nie wiem czy wyjdzie jasniej.. mozesz probowac, bo teraz masz jasniejsze niz ten co kupilas ..

Alex- na tym polega problem ze rozjasniacz wypali ci wlosy, sa takei przypadki ze włosy całkiem sie wypalaja i odpadaja... to jest duze ryzyko.. no i szkoda zdrowych włosów!!
Zeby z ciemnych włosów przejsc do bardzo jasnych to jest sztuka, a przy tym nie miec na głowie"kurczaka" i jeszcze całkiem zdrowe włosy- tego to się już chyba nie da...

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 16:23   #300
Bea97
Przyczajenie

Cytat:
Bea97:

kurcze,wiesz. ładny ten kolor. problem jest w tym, że miałaś jasne odrosty i ciemny brąz reszty włosów. powinnaś nałożyć na dłużej farbe na odrosty, a póżniej ca całość.
różnica byłaby mniejsza.

myślę,że u mnie nie powinno być problemu, bo mam ciemne odrosty i sprany ciemny brąz.
ale zobaczymy.
prosto89;

ja dokładnie tak zrobiłam, na odrostach trzymałam dłużej niż zalecane 10 minut. Na te ciemne włosy nałożyłam tylko na 3 min. i wyszło beznadziejnie. Gdybym miała całe włosy jasne myślę, że byłoby nawet OK, taki całkiem fajny dość jasny brąz. Spróbuje jeszcze jasnym brązem, a jeśli dalej będą taki różnice to wracam do mokki brąz z Londy, bo tam wszystko wychodzi mi jednolicie pomimo znacznej różnicy pomiędzy odrostem a resztą włosów.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości