Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-16, 17:49   #391
martoocha8
Przyczajenie

Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Postaram sie zrobic jutro w swietle dziennym bo nie mam aparatu tylko komorke... kolorek mialam taki mysiowo-popielowaty mozliwe ze teraz jest troche bardziej wyraźny
martoocha8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 10:17   #392
daha
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

No i zrobiłam sobie pasemko jasny orzech (6.0) - i dobrze, że TYLKO pasemko...kolor - jak zwykle!!! - wyszedł jasny brąz z czerwonawą poświatą...
chyba wrócę do swojego Islande...chociaż korci mnie jakaś zmiana - jak uzyskać chłodny, popielaty ciemny blond? Bez żółci, miedzi, czerwieni...ech!
Stary 2009-01-17, 10:27   #393
elfik89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez daha Pokaż wiadomość
No i zrobiłam sobie pasemko jasny orzech (6.0) - i dobrze, że TYLKO pasemko...kolor - jak zwykle!!! - wyszedł jasny brąz z czerwonawą poświatą...
chyba wrócę do swojego Islande...chociaż korci mnie jakaś zmiana - jak uzyskać chłodny, popielaty ciemny blond? Bez żółci, miedzi, czerwieni...ech!
Z takiego koloru jaki masz, to niestety nie uzyskasz tak łatwo blondu, ewentualnie stopniowo i u fryzjera... Sama jepiej nie próbuj, bo nikomu to jeszcze na dobre nie wyszło
elfik89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:19   #394
Alex87
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

A jaki masz kolor wyjsciowy? Ja musze troche zwrócić honor tej farbie. Kumpela wczoraj nakładała sobie kolorek (mimo iż jej odradzałam, niepotrzebnie jak sie później okazało) 9.13 zmieczany z 7.13. Ona ma długie włosy i potrzebowala 2 opakowan, wymyśliła że zmiesza sobie 9.13 z 7.13 pół, na pół. Kolorek wlosów wyjściowy miała cieeemny blond. Wyszedł jej cudny kolorek! Naprawde jak z reklamy:O Taki średnio jasny, chłodno-popielaty blondzik! No kurcze tak jej zazdroszcze tego kolorku!:P:P
Alex87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:07   #395
daha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Alex87 Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor wyjsciowy? Ja musze troche zwrócić honor tej farbie. Kumpela wczoraj nakładała sobie kolorek (mimo iż jej odradzałam, niepotrzebnie jak sie później okazało) 9.13 zmieczany z 7.13. Ona ma długie włosy i potrzebowala 2 opakowan, wymyśliła że zmiesza sobie 9.13 z 7.13 pół, na pół. Kolorek wlosów wyjściowy miała cieeemny blond. Wyszedł jej cudny kolorek! Naprawde jak z reklamy:O Taki średnio jasny, chłodno-popielaty blondzik! No kurcze tak jej zazdroszcze tego kolorku!:P:P
Naturalny mam ciemny blond (odcień chłodny), ale miała wcześniej nałożony kolor Islande l'oreala, który też tak do końca mi nie odpowiada, bo w niektórym oświetleniu wychodzi rudy... (?) - szczególnie widać na fotkach
Stary 2009-01-19, 22:01   #396
Alex87
Raczkowanie

Cytat:
Naturalny mam ciemny blond (odcień chłodny), ale miała wcześniej nałożony kolor Islande l'oreala, który też tak do końca mi nie odpowiada, bo w niektórym oświetleniu wychodzi rudy... (?) - szczególnie widać na fotkach
Hmmm czyli pewnie przez to, bo gdybyś miała swój czysty naturalny kolor, to pewnie złapało by inaczej (tak jak mojej kumpeli)
Stary 2009-01-20, 08:48   #397
daha
Przyczajenie

Ale wczoraj użyłam po raz pierwszy farby l'oreal 8,1 (jasny popielaty blond) i jak na razie efekt jest bliższy moim oczekiwaniom - kolor wyszedł ciemniejszy niż na próbniku, ale o to mi chodziło :P i jak na razie nie widzę miedzi - zobaczymy co będzie jak kolor będzie się wypłukiwał - bo pewnie będzie będę informować
Stary 2009-01-20, 08:52   #398
Alex87
Raczkowanie

Cytat:
Ale wczoraj użyłam po raz pierwszy farby l'oreal 8,1 (jasny popielaty blond) i jak na razie efekt jest bliższy moim oczekiwaniom - kolor wyszedł ciemniejszy niż na próbniku, ale o to mi chodziło :P i jak na razie nie widzę miedzi - zobaczymy co będzie jak kolor będzie się wypłukiwał - bo pewnie będzie będę informować
Ale jakiej farby? Majirel?
Stary 2009-01-20, 12:49   #399
prosto89
Przyczajenie

elfik89: jak tam Twoj zlocisty braz? nie zmywa sie do rudego u mnie w szafce wciaz leży czekoladowy kasztan i nie mam odwagi go nałożyć na włosy;/ także postanowilam kupic inna farbe myslę nad BRĄZEM excell. farbowal ktoś?
prosto89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 19:15   #400
L0LA
Raczkowanie

Wczoraj zafundowałam włosom Bursztynowy Kasztan (6.41). Na opakowaniu kolor jest piękny, intensywny, jasno - kasztanowy ze złotymi refleksami. W praktyce, tuż po farbowaniu, wygląda to nieco inaczej...

Moje włosy były rozjaśniane, a od około czterech miesięcy farbuje je brązami (ostatnio Kasztanowy Brąz Joanny). Po nałożeniu Excell'a włosy są w kolorze bardzo bardzo ciemnego brązu, z kasztanową poświatą. Końcówki są czarne!

Post edytuję: Powinni tego zabronić, wycofać z rynku i nałożyć karę grzywny na l'Oreal!

Edytowane przez L0LA
Czas edycji: 2009-01-22 o 17:02 Powód: Efekt farbowania zachwycał tylko jeden dzień, póżniej prawda wyszła na jaw...
L0LA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 08:33   #401
daha
Przyczajenie

Cytat:
Ale jakiej farby? Majirel?
l'oreal Excellence
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg llor.jpg (2,6 KB, 101 załadowań)
Stary 2009-01-21, 12:58   #402
aniesia20
Raczkowanie

Witam
Wczoraj przeczytałam cały ten wątek o farbie L'Oreal Excell 10 i postanowiłam spróbować tego cuda Dość dawno nie farbowałam samodzielnie włosów gdyż od prawie roku robię jasne pasemka u fryzjera.
Początkowo kusił mnie odcień nr 7 - ciemny blond, ale po przeczytaniu Waszych opinii mój wybór ostatecznie padł na nr 9.13 - jasny lodowy blond
I wczoraj wieczorem zafarbowałam włosy Efekt ???? ... Mam na głowie śliczny i bardzo naturalny średni blond Tzn. tam gdzie miałam jasne pasemka wyszedł średni blond a tam gdzie miałam mój naturalny kolor włosów (ciemny blond) wyszedł taki bardzo ciemny blond Wszystko w zimnej tonacji
Jestem bardzo zadowolona z tej farby Nawet odrosty bardzo fajnie mi złapało

To dzięki Wam skusiłam się na farbowanie Tylko mam nadzieję, że farba nie spłuka się za szybko, bo ten kolorek bardzo mi odpowiada
Stary 2009-01-21, 18:28   #403
daha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj przeczytałam cały ten wątek o farbie L'Oreal Excell 10 i postanowiłam spróbować tego cuda Dość dawno nie farbowałam samodzielnie włosów gdyż od prawie roku robię jasne pasemka u fryzjera.
Początkowo kusił mnie odcień nr 7 - ciemny blond, ale po przeczytaniu Waszych opinii mój wybór ostatecznie padł na nr 9.13 - jasny lodowy blond
I wczoraj wieczorem zafarbowałam włosy Efekt ???? ... Mam na głowie śliczny i bardzo naturalny średni blond Tzn. tam gdzie miałam jasne pasemka wyszedł średni blond a tam gdzie miałam mój naturalny kolor włosów (ciemny blond) wyszedł taki bardzo ciemny blond Wszystko w zimnej tonacji

To dzięki Wam skusiłam się na farbowanie Tylko mam nadzieję, że farba nie spłuka się za szybko, bo ten kolorek bardzo mi odpowiada
Możesz zamieścić jakieś fotki efektu? Z góry dziękuję
Stary 2009-01-22, 10:38   #404
elfik89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez prosto89 Pokaż wiadomość
elfik89: jak tam Twoj zlocisty braz? nie zmywa sie do rudego u mnie w szafce wciaz leży czekoladowy kasztan i nie mam odwagi go nałożyć na włosy;/ także postanowilam kupic inna farbe myslę nad BRĄZEM excell. farbowal ktoś?
Mi kolorek się trochę wypłukał i jest odrobinę jaśniejszy coś jak czekolada i żadnych rudości nie widzę
Baaaardzo mi się podoba, znajomym też, do tego stopnia że ich pozarażałam, żeby włosy farbować na brąz
elfik89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 16:59   #405
L0LA
Raczkowanie

Dziewczyny, dobrze zastanówcie się nad brązami. Jeżeli po tej farbie chciałybyście rozjaśnić włosy to nie ma takiej możliwości aby przy tym doszczętnie ich nie zniszczyć. Najlepszy fryzjer w moim mieście nie mógł tego dokonać, co więcej, nie mógł zrobić na nich nawet refleksu! Składniki tej farby wyżarają wszystkie inne!

Cofam swoją poprzednią wypowiedź, bo kolor choć ciekawy to jednak wżerający się głęboko we włosy. A po paru myciach otwarte łuski włosa porażają z daleka!
L0LA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:49   #406
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dobrze zastanówcie się nad brązami. Jeżeli po tej farbie chciałybyście rozjaśnić włosy to nie ma takiej możliwości aby przy tym doszczętnie ich nie zniszczyć. Najlepszy fryzjer w moim mieście nie mógł tego dokonać, co więcej, nie mógł zrobić na nich nawet refleksu! Składniki tej farby wyżarają wszystkie inne!

Cofam swoją poprzednią wypowiedź, bo kolor choć ciekawy to jednak wżerający się głęboko we włosy. A po paru myciach otwarte łuski włosa porażają z daleka!
no niestety musze sie zgodzic ,po kilku myciach luski moze nie sa az tak pzerazajace jak u Ciebie,ale widac ,ze sa pootwierane,dlatego przerzucilam sie Wellaton (ktory polecam),choc kolor - zarowno jasny braz jak i czekoladowy kasztan sa boskie
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:17   #407
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
no niestety musze sie zgodzic ,po kilku myciach luski moze nie sa az tak pzerazajace jak u Ciebie,ale widac ,ze sa pootwierane,dlatego przerzucilam sie Wellaton (ktory polecam),choc kolor - zarowno jasny braz jak i czekoladowy kasztan sa boskie

Ja się w ogóle nie zgodzę, mam okropnie zniszczone włosy (rozjasniałam je dlugi czas na blond) postanowilam zrobic sie na ciemno i jak wiadomo na rozjansionych wlosach ciemne farby blyskawicznie sie wyplukuja, zrobilam i wellatonem i N&E I Reciatlem i tylko ta farba trzyma sie fajnie, plucze tak,ze zostaje bardzo ladny brazik. Jestem niewiarygodnie zadowolona, a co chcialam przede wszystkim napisac, moje zniszczone wlosy sa bardzo miekkie po niej i delikatne sie zrobily. Jestem baaardzo zadowolona. Na kazde wlosy inaczej dzialaja rozne farby, kazdy wlos inaczej na nie reaguje

dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:13   #408
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Ja się w ogóle nie zgodzę, mam okropnie zniszczone włosy (rozjasniałam je dlugi czas na blond) postanowilam zrobic sie na ciemno i jak wiadomo na rozjansionych wlosach ciemne farby blyskawicznie sie wyplukuja, zrobilam i wellatonem i N&E I Reciatlem i tylko ta farba trzyma sie fajnie, plucze tak,ze zostaje bardzo ladny brazik. Jestem niewiarygodnie zadowolona, a co chcialam przede wszystkim napisac, moje zniszczone wlosy sa bardzo miekkie po niej i delikatne sie zrobily. Jestem baaardzo zadowolona. Na kazde wlosy inaczej dzialaja rozne farby, kazdy wlos inaczej na nie reaguje
ale w gruncie,rzeczy to nie jest zla farba tez dosc dlugo rozjasniaalm wlosy i zdecydowalam sie podobnie jak Ty na braz,wlosy po samym farbowaniu naprawde byly super,farba wyplukuje sie niewiele,mimo rozjasniania,poprostu podluzszym czasie bylam wstanie dostrzec w lustrze,ze luski sa pootwierane,ale moze to nie kwestia farby tylko poprzedniego stanu moich wlosow,ogolnie oceniam ja pozytywnie,ale wiadomo,wszystko zalezy od wlosow
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 23:39   #409
kocimietka
Rozeznanie

GG do kocimietka

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Pokaż wiadomość
Witam

wiesz , ja jestem teraz 2 miesiace po farbowaniu tym kolorkiem ... i kilka osób zachwycało się (dosłownie, nie koloryzuję) moim kolorem, mówiło "ah ale masz super kolor włosów, naturalne,nie?", albo pytalo co to za farba itd

Kolor mi się troche spłukał,ale teraz jest jeszcze ładniejszy.. i mimo ,że mam odrosty(nie az tak bardzo widoczne,no ale są..) to nie chcę ich farbować jeszcze, bo znów będę miała ten kolor 'z drogerii" i będe czekać az mi się troche spłuka

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 08:47   #410
daha
Przyczajenie

Dziewczęta, ponawiam prośbę o zdjęcia efektów po 9,13 (jasny lodowy blond)!!!
Jaki kolor wyjściowy miałyście? Czy jak mam ciemny blond a chcę uzyskać średni, popielaty to ten kolor (9,13) da radę?
Stary 2009-01-23, 11:33   #411
celashe
Przyczajenie

Ja farbuje sie u fryzjera (raz pofarbowalam sie sama goldwellem- mial byc blond a byl braz wpadajacy mocno w rudy i wtedy powiedzialam ze nigdy wiecej) ale od jakiegos czasu nie jestem zadowolona z efektu farbowania przez fryzjera i dlatego znow mnie korci zeby samej sie pofarbowac. Mam teraz zloty odcien blondu wpadajacy w rudy i juz robia mi sie odrosty. i boje sie ze jak naloze farbe to wyjdzie mi pomarancz no i odrosty w calkiem innym kolorze!co myslicie?czy ta farba dobrze pokryje nawet odrosty?i czy nie wyjdzie za ciemny kolor nawet jak wezme jakis jasny odcien blondu...ten najjasniejszy chyba.wiem, ze juz pisalyscie ze wychodza ciemniejsze ale na tych załaczonych 2 zdjeciach wygladal bbb ladnie.
Pozdrowionka

Edytowane przez celashe
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:49
celashe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 11:25   #412
Alex87
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczęta, ponawiam prośbę o zdjęcia efektów po 9,13 (jasny lodowy blond)!!!
Jaki kolor wyjściowy miałyście? Czy jak mam ciemny blond a chcę uzyskać średni, popielaty to ten kolor (9,13) da radę?

A masz naturalny kolor? jak naturalny to da rade, jak masz farbowany to nie
Stary 2009-01-24, 20:18   #413
Bea97
Przyczajenie

hej,

niestety ten czekoladowy kasztan okazał się u mnie całkowitym niewypałem. Wypłukał się po ok. 5-6 myciach (na ufarbowanych jaśniejszych odrostach) na brzydki rudy kolor :-( pomimo, ze farbowałam w Sylwestra nie wytrzymałam tego paskudztwa na włosach i dałam ostatnią szansę tej farbie i dzisiaj rzuciłam brąz (4.0). Farbę nałożyłam tylko na odrosty. Wyszły b. ciemne, prawie czarne, ale teraz mam równomierny kolor na całej długości. Zobaczymy co będzie po kilku myciach, ale póki co jest OK.
Bea97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:34   #414
celashe
Przyczajenie

Question Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
UUUUU, to na moim złotym odcieniu ta 10tka chyba tez nie chwyci co?A czy jesli mam zloty odcien to moge w ogole jakas farbe sama nalozyc czy wyjda mi zielone?Cos przestalam wierzyc w facowosc fryzjerow bo juz kolejny raz sie zawiodłam.Co tu robic??
Stary 2009-01-25, 11:50   #415
daha
Przyczajenie

Cytat:
niestety - farbowany obecnie (excellence jasny popielaty blond), ale naturalny też miałam ciemny blond. Nie wiem - zaryzykować??
Stary 2009-01-25, 15:23   #416
celashe
Przyczajenie

A ja poradzilam sie fryzjera na forum fryzjerskiem i powiedzial ze mam zle dobrany kolor i jakbym sama cos zaczela z tym robic to moze wyjsc zielen wiec lepiej nie ryzykowac i wybrac sie do dobrego fryzjera. Do dobrego niby chodzilam wiec teraz to ciezka sprawa- bo nie wiem d kogo sie wybrac((
Stary 2009-01-25, 16:18   #417
Alex87
Raczkowanie

Cytat:
niestety - farbowany obecnie (excellence jasny popielaty blond), ale naturalny też miałam ciemny blond. Nie wiem - zaryzykować??

Ja zaryzykowałam i mi wyszła dupa blada za przeproszeniem.......
Moja kumpela robiła na naturalnycj i wyszedł pięęęękny kolor, ale na farbowanych.... nie
Stary 2009-01-25, 17:39   #418
Chaos_Girl
Zadomowienie

A po moim jasnym lodowym blondzie nie pozosta; nawet slad. Farbowalam jakies trzy czy cztery tygodnie temu. Najpierw zrobilam pasemka, a po paru dniech juz nie bylo ich widac, bo farba sie tak wyprala. Teraz znow zrobilam pasemka i mam jasne wlosy.
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:22   #419
~Veronique
Zakorzenienie

Cytat:
czyli na naturalnych włosach farba wychodzi jaśniej niż na farbowanych?

~Veronique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 22:13   #420
Alex87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
czyli na naturalnych włosach farba wychodzi jaśniej niż na farbowanych?

Na naturalnych wychodzi prawie tak samo (moze minimalnie ciemniej, ale po paru myciach sa takie same), na farbowanych jest totolotek.... nie wiesz co uzyskasz;/ Ja na farbowanych wlosach janym lodowym blondem 9.13 uzyskalam ciemny brąz z rudą poświatą:| Z kolei mojej kolezance ten sam kolor na naturalnych wyszedl przecudnie.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości