Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-07, 21:31   #451
~Veronique
Zakorzenienie

Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zrobiłam w końcu ten 7.13, to było moje pierwsze samodzielne farbowanie i ze stresu nawet nie patrzyłam na zegarek Miałam do tej pory naturalny swój ciemny blond z przejasnieniami słonecznymi z zeszłego lata. Wyszedł mi taki jak chciałam- ciemny blond orzechowo-laskowy, tam gdzie włosy były jasniejsze zostały jasniejsze. Później załączę fotki przed i po. Ale jestem zadowolona
ooo, jestem bardzo ciekawa tego efektu

~Veronique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 17:18   #452
dorka2601
Przyczajenie

GG do dorka2601

Witam. Skusiłam się na Excell10 ponieważ zacheciły mnie piękne brązy. Niestety, moje kręcone i delikatne włosy zostały mocno po niej zniszczone Wcześniej farbowałam włosy L.Preferance i nie było problemów. Ale cóż... czego oczekiwać po farbie, która działa w 10 minut. Jest bardzo mocna, przy tym moje włosy wrazliwe. Wróciłam do Preferance .... Musiałam jednak podciąć włosy...
Pozdrawiam
Dorota
dorka2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:18   #453
Mirandaa
Raczkowanie

GG do Mirandaa

Cytat:
Napisane przez Alex87 Pokaż wiadomość
a jaki Ci wyszedł ten mroźny beż z castinga? bo wiem ze ludzie na niego narzekali, ze za ciemny wychodzi..... Zalacz fotki jak sie pofarbujesz excellem

racja, wychodzi o wiele ciemniejszy niż na opakowaniu, ale po jakimś tygodniu, dwóch byłam zadowolona z koloru, jak się troszkę sprał
jednak farbuję jutro, oczywiście dam znać co i jak wyszło, obawiam się tylko czy mi złapie kolor tak jak trzeba...
Ach i jeszcze mam pytanko czy w przypadku excella liczycie czas od nałożenia ostatniej porcji farby czy od poczatku nakładania? bo to w końcu tylko 10 minut

Mirandaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:56   #454
loona211
Raczkowanie

Jejku!!! Naczytałam się tego wszystkiego i sama nie wiem który kolor wybrać!!! Waham się między BRĄZEM 4.0 a JASNYM BRĄZEM 5.0. Moje włosy obecnie są farbowane na hebanowy brąz czyli prawie czarny brąz oczywiście zaraz po zafarbowaniu, bo później płowieją do ciemnego brązu. Jednego czego jestem pewna to chcę aby moje włosy po zafarbowaniu były ciemne, brązowe, napewno nie chcę aby miały rudawe czy czerwonawe prześwity. Proszę pomóżcie!! Po której z nich moje włosy będą choć zbliżone do mojego wymarzonego kolorku!!!
loona211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 23:25   #455
Mirandaa
Raczkowanie

GG do Mirandaa
Post Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Moim skromnym zdaniem lepszy będzie brąz

Stary 2009-02-08, 23:40   #456
rzyrafka
Zakorzenienie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309833 tutaj mnie widać po farbie 7.13
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 23:55   #457
Mirandaa
Raczkowanie

GG do Mirandaa

Cytat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309833 tutaj mnie widać po farbie 7.13

kolorek bardzo ładnie i naturalnie wyszedł
ale czy on jest na pewno jest lodowy, to nie wiem... a na opakowaniu 7.13 to lodowy ciemny blond i teraz obawiam sie działania mojego lodowego bardzo jasnego blondu 9.13....

Stary 2009-02-09, 00:02   #458
rzyrafka
Zakorzenienie

włąśnie nei za bardzo wiem co ma znnaczyć to słówko :lodowy" ja bym go nazwała orzechem laskowym
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:14   #459
~Veronique
Zakorzenienie

Cytat:
a mnie się taki podoba i właśnie taki efekt mnie interesuje

Stary 2009-02-09, 14:20   #460
Mirandaa
Raczkowanie

GG do Mirandaa

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
a mnie się taki podoba i właśnie taki efekt mnie interesuje
no właśnie, zależy co się komu podoba mi chodzi o blond taki bardziej... platynowy, tylko nie że biały zaraz

Stary 2009-02-09, 15:51   #461
~Veronique
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirandaa Pokaż wiadomość
no właśnie, zależy co się komu podoba mi chodzi o blond taki bardziej... platynowy, tylko nie że biały zaraz
no tak, a według informacji, powinien wyjść zimny... a ten jaśniejszy też niektórym ciepły wychodzi więc nie wiem jak to jest. ja ciągle się waham

Stary 2009-02-09, 16:32   #462
Mirandaa
Raczkowanie

GG do Mirandaa

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
no tak, a według informacji, powinien wyjść zimny... a ten jaśniejszy też niektórym ciepły wychodzi więc nie wiem jak to jest. ja ciągle się waham

ech.. wkurzyłam się i zawiodłam.. właśnie zafarbowałam tym "bardzo jasnym LODOWYM blondem" 9.13 no i po pierwsze nie złapał mi za bardzo (ale tego się spodziewałam, bo miałam sprany mroźny beż z castingu) a po drugie, przy skórze, tam gdzie chyba złapał jak należy to jest blond, ale właśnie taki ciepły a nie lodowy

pocieszam się tym, ze jak kiedyś przechodziłam na blond z ciemniejszych, to dopiero za drugim farbowaniem tym samym kolorem wyszło mi tak jak należy..

więc teraz odczekam troszkę, aż włosy mi odpoczną i jeszcze raz zafarbuję excellem..

Stary 2009-02-09, 17:12   #463
Vesuvio
Rozeznanie

Przebrnelam przez te 16 ston watku i nadal mam dylemat.
Moj naturlany kolor to ciemy blond, trzy dni temu juz po raz drugi, farbowalam wlosy piaskowym blondem Joanna Multi Cream Color. Mozliwe, ze gdzes na swiecie sa piaski w kolorze moich wlosow, ale ja jeszcze ich nie widzialam
Spodnia warstwa wlosow jest ciemniejsza, w naturalnym odcieniu, za to warstwa wierzchnia to artystyczny melanz pomaranczy i zolci z jasnymi koncowkami. Juz mylam szymponem przeciwlupierzowym i nakladalam wax, jest troche mniej pomaranczowo, ale niejednolicie. Wiem, ze z czasem ta zolc zejdzie (po pierwszym farbowaniou ta farba tez bylo rudo, ale przynajmniej bardziej jednolicie).

Musze cos zrobic z kolorem, pomyslalam o Excell10, bo... jeszcze jej nie uzywalam
Czy moge farbowac wlosy w tak krotkim odstepie czasu? Mysle przede wszystkim o tym, ze jeszcze nie mam odrostow i farba bedzie nakladanan na wlosy w calosci farbowane, bez naturalnego odrostu.
Czy Excell da rade ujednolicic kolor wlosow, bo wlasnie o ujednolicenie mi chodzi, nie zalezy mi na rozjasnieniu, chcialabym pozostac przy aktualnym poziomie "jasnosci", ewentualnie ciut przyciemnic.
Mysle o kolorze 9.13, lub ewentualnie 10.0. Wlosy mam teraz stosunkowo jasne. Boje sie tego 9.13, bo nie chce za bardzo przyciemniac, a poza tym kolor na mojej glowie jest cieply, a 9.13 jest (a raczej ma byc) zimny, a zimny na cieply daje czasem zielony.

Jak myslicie? Farbowac? 9.13 czy 10.0?

A to mam na glowie teraz
09022009008.jpg09022009009.jpg09022009011.jpg
Vesuvio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 00:26   #464
Mirandaa
Raczkowanie

GG do Mirandaa

w sumie nie za bardzo zrozumiałam co chcesz zrobić z Twoimi włoskami?? Bo ja, mając takie włosy, siedziałabym cicho, bo są piękne

Stary 2009-02-10, 00:28   #465
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
w sumie nie za bardzo zrozumiałam co chcesz zrobić z Twoimi włoskami?? Bo ja, mając takie włosy, siedziałabym cicho, bo są piękne

Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 08:36   #466
Vesuvio
Rozeznanie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Dzieki, ale... jesli sa piekne takie jak sa, to tylko do polowy, w sumie na zdjeciach widach wlosy blizej czubka glowy, te rudawe, koncowki sa duzo jasniejsze, bardziej zolte. Zle sie czuje w takim kolorze

Tak to teraz wyglada
10022009012.jpg

10022009014.jpg

Edytowane przez Vesuvio
Czas edycji: 2009-02-10 o 09:31
Stary 2009-02-10, 10:02   #467
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Dzieki, ale... jesli sa piekne takie jak sa, to tylko do polowy, w sumie na zdjeciach widach wlosy blizej czubka glowy, te rudawe, koncowki sa duzo jasniejsze, bardziej zolte. Zle sie czuje w takim kolorze

Tak to teraz wyglada
Załącznik 2024953

Załącznik 2024954
Kurcze, jak rozjaśniałam włosy na blond, też miałam takie dylematy
Chciałam, żeby był w 100% idealny, ale z autopsji wiem, że im bardziej kombinowałam, tym w coraz gorszym stanie były

Dlatego zostałam brunetką i mam spokój

Wracając do tematu- kolor włosków masz bardzo ładny, takie nawet lekko ,,pasemkowy'' To może na te końcówki zżółkłe regenal by pomogł?

Farbowałam tą farbą bardzo jasny lodowy blond, nie podobał mi się efekt. Włosy były o wiele ciemniejsze niż ,,obiecywał'' producent. Gdzieś w tym wątku umieszczałam moje niegdyś blond włosy po farbowaniu tą farbą

A może po prostu przejdziesz się do fryzjera? Tak byłoby najbezpieczniej., żeby poprawić kolor końcówek, a nie psuć kolorku włosów ..
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:42   #468
Vesuvio
Rozeznanie

Mam szampon z Joanny, ten "atramentowy" moze to cos pomoze, Boje sie troche go uzyc, bo z plastyki pamietam, ze niebieski + zolty = zielony, a od zieleni stanowczo wole zolc
Nie wiem, co ja mam za dziwne wlosy, ze zawsze robia mi sie pasemka, brunetka tez juz bylam i tez z pasemkami. Przyciemnienia sie nie boje, bo sama czuje sie lepiej w ciemniejszym blondzie.
Nie wiem tylko, czy moge nalozyc farbe juz, czy jeszcze troche poczekac, zeby zmyc farbe, wlosy myje codziennie, wiec u mnie nie trwa to dlugo.
Farbowal ktos tak raz za razem? Tzn. Excellem na inn farbe?
Stary 2009-02-10, 19:13   #469
dorka2601
Przyczajenie

GG do dorka2601

Dziewczyny, cudem to to nie jest. Niestety..... Pomyślcie, coś co koloryzuje włosy w 10 minut może byc zdrowe dla włosów? W pierwszych dniach włosy może są i błyszczące i kolory żywe ale niestety, po jakimś czasie zauważa się ich pogorszoną kondycję. Pamiętam, że kiedyś raz użyłam Loreala Excellence( jakiś brąz) i strasznie mi się włosy przesuszyły. Teraz tak myslę, że Excell10 to następca Excellence . Nowa szata, nowa formuła itp.... Jednak ma u mnie zaledwie ocenę słabiutką...
dorka2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:41   #470
eM1987
Przyczajenie

czy którejs z was po tej farbie zniszyły sie włosy??
eM1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:23   #471
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dorka2601 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cudem to to nie jest. Niestety..... Pomyślcie, coś co koloryzuje włosy w 10 minut może byc zdrowe dla włosów? W pierwszych dniach włosy może są i błyszczące i kolory żywe ale niestety, po jakimś czasie zauważa się ich pogorszoną kondycję. Pamiętam, że kiedyś raz użyłam Loreala Excellence( jakiś brąz) i strasznie mi się włosy przesuszyły. Teraz tak myslę, że Excell10 to następca Excellence . Nowa szata, nowa formuła itp.... Jednak ma u mnie zaledwie ocenę słabiutką...
Cytat:
Napisane przez eM1987 Pokaż wiadomość
czy którejs z was po tej farbie zniszyły sie włosy??
Ja od 7 lat farbuje wlosy przeroznymi farbami. Dodam, ze wielokrotnie schodzilam z czarnych na blond i odwrotnie, co za tym idzie wiadomo- moje wlosy od niepamietnych czasów sa bardzo zniszczone, ostatnio z blondynki znów postanowilam zrobic sie na ciemno, wybralam sobie braz i swoje postanowienie wprowadzilam rzecz jasna w zycie. Z rozjasnionych wlosow, ciemne farby mega szybko sie wyplukuja, nie jestem jedyna tu wczesniej kolezanka sie wypowiadala, ze Excell pokryl jej tak dobrze, ze nie wyplukuje sie tak jak po innych farbach. Do czego zmierzam. Po farbowaniu, zachwalam farbe, swietny kolorek, wlosy- wrazenie jakby byly ladniejsze, zdrowsze.Jednak ostatnio przytrafila mi sie dziwna rzecz. Suszylam wlosy suszarka i gdy skonczylam podeszlam do lustra i zauwazylam na srodku przedzialka dziwna zółto- brazowa plame, chcialam to sciagnac i wiecie co sie okazalo? To były spalone wlosy! Autentycznie mam malutka plamke na przedzialku jeżyka!!!!!:eek : Przerazilo mnie naprawde, jak te wloski zaczna odrastac, to bedzie koszmar! Jeszcze nigdy nie zdarzylo sie cos takiego, a naprawde wierzcie mi wlosy mialam koszmarne od lat.Farbowane przeroznymi farbami, prostowane, suszone suszarka. Naprawde, nie zrobie wiecej włosów Excellem. Uwazam podobnie jak kolezanka, ze ten czas 10 min musi niesc za soba jakies konsekwencje, moze nie slusznie obarczam wina farbe, ale boje sie i wiecej Excellem wlosow, nie zrobie.

Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2009-02-10 o 21:26
dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 00:06   #472
AKTIPEP
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Suszylam wlosy suszarka i gdy skonczylam podeszlam do lustra i zauwazylam na srodku przedzialka dziwna zółto- brazowa plame, chcialam to sciagnac i wiecie co sie okazalo? To były spalone wlosy!
Witajcie, jestem tutaj nowa i nie chcę wyjść na osobę, która się wymądrza, ale wg mnie to nie farba była przyczyną spalonych wlosów, lecz wspomniana suszarka. Jakiś czas temu miałam dokładnie to samo - zbyt długie i mocne nagrzewanie włosów w danym miejscu (choć nam może wydawać się, ze wszystko było tak jak nalezy) daje taki rezultat.
Pozdrawiam, P.

Edytowane przez AKTIPEP
Czas edycji: 2009-02-11 o 00:08
AKTIPEP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:10   #473
grabka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
A to kolorek po farbowaniu złotym brązem
Piękny kolorek!!! Już jestem zdecydowana na ten kolor. Pozdrawiam
grabka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:03   #474
niniaaa
Przyczajenie

Dzisiaj farbuje kolorem 9.13 bardzo jasny lodowy blond. Mam nadzieje, że zniweluje zółć na moich włosach. Naturalne, raczej średnie blond włosy(w zimnej tonacji) zafarbowałam loreal preference stokholm i nie jestem zadowolona. Stopniowo chce powrócic do mojego naturalnego koloru i mam nadzieje, że excell mi przyciemni włoski tak by odrosty nie byly tak widoczne jak teraz
niniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:17   #475
Mirandaa
Raczkowanie

GG do Mirandaa

Cytat:
Napisane przez niniaaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj farbuje kolorem 9.13 bardzo jasny lodowy blond. Mam nadzieje, że zniweluje zółć na moich włosach. Naturalne, raczej średnie blond włosy(w zimnej tonacji) zafarbowałam loreal preference stokholm i nie jestem zadowolona. Stopniowo chce powrócic do mojego naturalnego koloru i mam nadzieje, że excell mi przyciemni włoski tak by odrosty nie byly tak widoczne jak teraz

hmm.. no ja Ci powiem, że obawiam się, że 9.13 może nie zniwelować żółci.. bo on taki baaradzpo ciepły wychodzi.. ale to też zależy od rodzaju włosków i co wcześniej nakładałaś...
kiedyś też farbowałam stockholmem, ale jednak najbardziej ze wszystkich farb Loreala odpowiada mi Islande taki śliczny kolorek wychodzi i po tej pomyłce z Excellem chyba właśnie Islande sobie nałożę

Niniaaa trzymam kciuki za kolorek

Stary 2009-02-11, 21:18   #476
niniaaa
Przyczajenie

wlasnie jestem po zafarbowaniu włosów kolorem bardzo jasny lodowy blond i wyszedl bardziej jak ciemny lodowy blond ale mimo wszysto jestem zadowolona. Kolor bardzo naturalny i z orzechowym połyskiem, farba nie smierdzi i jest łatwa w użyciu. Włosy pokryte bardzo równomiernie, starczyło mi jedno opakowanie a mam wlosy do polowy pleców i raczej gęste. Mimo zaleceń producenta trzymala 2 minuty na odrostach i 4 minuty na całej długości. Polecam raczej osobom, które chcą uzyskać naturalny sredni blond bądz ciemny bo 9.13 raczej nie rozjasni włosow.
niniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 10:20   #477
Vesuvio
Rozeznanie

Mozesz wrzucic fotki

Ja (baba uparta i zdeterminowana) rzucilam wczoraj na wlosy 10.0. Za jasno wyszlo
Stary 2009-02-12, 15:44   #478
Mirandaa
Raczkowanie

GG do Mirandaa

Cytat:
wlasnie jestem po zafarbowaniu włosów kolorem bardzo jasny lodowy blond i wyszedl bardziej jak ciemny lodowy blond ale mimo wszysto jestem zadowolona. Kolor bardzo naturalny i z orzechowym połyskiem, farba nie smierdzi i jest łatwa w użyciu. Włosy pokryte bardzo równomiernie, starczyło mi jedno opakowanie a mam wlosy do polowy pleców i raczej gęste. Mimo zaleceń producenta trzymala 2 minuty na odrostach i 4 minuty na całej długości. Polecam raczej osobom, które chcą uzyskać naturalny sredni blond bądz ciemny bo 9.13 raczej nie rozjasni włosow.

cieszę się że fajny kolorek Ci wyszedł ja jednak zraziłam się do Excella... ech... tak właściwie to loteria za każdym razem.. nigdy nie wiesz co Ci wyjdzie

Stary 2009-02-12, 15:46   #479
ANGEL-A8
Wtajemniczenie

bardzo fajna farba i szybko działa
ANGEL-A8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:26   #480
wredziulek
Zadomowienie

Cytat:
Też miałam ten kolor i nie byłam zadowolona. Prawie wcale nie chwycił odrostów, i rzeczywiście, jest ciemniejszy.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości