Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-13, 17:44   #481
niniaaa
Przyczajenie

Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

zdjęcie moich włosów po farbowaniu 9.13. ciemniejsze włosy przy skórze głowy i ruda poswiata w pewnych miejscach to wina zdjęcia robionego z telefonu. W rzeczywistości włoski zafarbowane są bardzo równomiernie i wyglądaja tak jak zaznaczony fragment na obrazku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy111.jpg (48,2 KB, 721 załadowań)

Edytowane przez niniaaa
Czas edycji: 2009-02-13 o 17:51
niniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 19:13   #482
Mirandaa
Raczkowanie

GG do Mirandaa
Post Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

rzeczywiście piękny kolorek wyszedł no ale czemu mi nie chwycił to ja nie mam pojęcia...

Mirandaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 23:24   #483
~Veronique
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niniaaa Pokaż wiadomość
zdjęcie moich włosów po farbowaniu 9.13. ciemniejsze włosy przy skórze głowy i ruda poswiata w pewnych miejscach to wina zdjęcia robionego z telefonu. W rzeczywistości włoski zafarbowane są bardzo równomiernie i wyglądaja tak jak zaznaczony fragment na obrazku.
śliczny Ci wyszedł ten kolor, jaki miałaś kolor wyjściowy? no i czy naturalne?

~Veronique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 11:15   #484
niniaaa
Przyczajenie

polozylam farbe na wlosy raz zafarbowane loreal preference stokholm. kolor nie wyszedł jak na opakowaniu. Uzyskałam raczej zółty jasny blond. Wtedy farbowałam naturalne włosy w kolorze identycznym jak ten co mi wyszedl po excell 10. I własnie dzieki jasnemu lodowemu blondowi powrocilam do mojego naturalnego koloru ale nie trzymalam farby tak długo jak zalecal producent bo widziałam ze mocno przyciemnia.
niniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 11:23   #485
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

Cytat:

a mialas wczesniej wloski rozjasniane? bo ja mam juz parokrotnie rozjasniane i boje sie ze mi nie pokryje jasniejszych pasm wloskow... a wlasnie chcialabm je przyciemnic do bardziej naturalnego kolorku...
Stary 2009-02-14, 11:33   #486
~Veronique
Zakorzenienie

Cytat:
polozylam farbe na wlosy raz zafarbowane loreal preference stokholm. kolor nie wyszedł jak na opakowaniu. Uzyskałam raczej zółty jasny blond. Wtedy farbowałam naturalne włosy w kolorze identycznym jak ten co mi wyszedl po excell 10. I własnie dzieki jasnemu lodowemu blondowi powrocilam do mojego naturalnego koloru ale nie trzymalam farby tak długo jak zalecal producent bo widziałam ze mocno przyciemnia.
hmmm no to ja już nie wiem, chyba w ogóle się nie zdecyduję bo się będę bała

~Veronique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:47   #487
Individuum
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Witam. Dziś pofarbowałam włosy kolorem jasny brąz 5.0.
Z obawy, że włosy mogą wyjść czarne, nie trzymałam farby zalecane 10 minut tylko krócej.
Kolor wyszedł piękny, nie jest to może jasny brąz, bo farbowałam i tak już ciemne włosy, ale wyszedł bardzo głęboki, śliczny brąz.(wpadający w czekoladę)
Nie wiem jak będzie z trwałością, ponieważ jak już mówiłam farby nie trzymałam na włosach zbyt długo i obawiam się, że zmyje się po kilku myciach.
Ale dla tak pięknego koloru jaki uzyskałam, mogę jej wybaczyć słabą trwałość
Następnym razem wypróbuje odcień złoty brąz (?). Zobaczymy jak się spisze.
Farbę polecam. Włosy sa po niej gładkie, lśniące, choć wątpię by efekt ten utrzymał sie dłużej niż do następnego mycia ;]
Individuum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:40   #488
misiokoczka
Raczkowanie

i jak ta farbka sie zmywa? zmywa się wogóle boję się odrostów a chodzi za mna mroxny brąz.
misiokoczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:21   #489
dagirll
Wtajemniczenie

a ja dzis kupilam zloty braz, mialam nie robic, ale

dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:46   #490
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
a ja dzis kupilam zloty braz, mialam nie robic, ale
Mi się wypłukał już i został dosyć jasny brąz
I zdałam sobie sprawę, że z naturalnych włosów (tych zdrowych już odrastających) się wypłukuje szybciej
Dodaj fotki po farbowaniu
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:55   #491
Lainathiel
Wtajemniczenie

GG do Lainathiel

Ja farbowałam wlosy kolorem orzechowy brąz. wychodzą niemal czarne, wypłukują się na rudo. nie byłam zadowolona, z kolorem wytrzymalam 2 tyg po czym rozjaśniłam...

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:03   #492
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Mi się wypłukał już i został dosyć jasny brąz
I zdałam sobie sprawę, że z naturalnych włosów (tych zdrowych już odrastających) się wypłukuje szybciej
Dodaj fotki po farbowaniu

Mi odrost zawsze jaśniej wychodzi, ale minimalnie, bardzo widoczne, to nie jest A wklejam fotki. Kolor prawie czarny na żywo, ale jak bedzie sie wyplukiwal, to bedzie akurat, jestem zadowolona, wlosy trzymaja sie jeszcze glowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zz flashem.jpg (45,3 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez flasha.jpg (37,0 KB, 332 załadowań)

Stary 2009-02-21, 18:40   #493
tosia22
Przyczajenie

Ja kupiłam sobie właśnie 7.0 ciemny blond. Ale wyczytałam teraz, że 7.0 to raczej średni blond, no i martwie się, że wyjdą mi za jasne. No ale juz trudno, zobaczymy jaki będzie efekt. Farbuję w poniedziałek, to wam wpadnę powiedzieć jak wyszło. Aha, a może wiecie czy jak potrzymam dłużej o pare minut to wyjdą ciemniejsze?? Czy może lepiej nie ryzykować..?
tosia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 19:12   #494
aniesia20
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Witam Was ponownie
Wcześniej pisałam, że zafarbowałam włosy kolorem 9.13 (bardzo jasny lodowy blond) i byłam bardzo zadowolona z efektu
Po około miesiącu kolorek niestety zrobił się o wiele jaśniejszy (farbowałam na włosy rozjaśniane) i choć nadal był bardzo ładny postanowiłam zafarbować się na kolor 7.13 czyli ciemny lodowy blond i ... znowu jestem zachwycona efektem
Teraz mam na głowie śliczny i bardzo naturalny ciemny blond Na początku wydawało mi się, że kolorek wpada w rudy, ale w świetle dziennym włosy mają zimny odcień ... Zresztą w świetle jakie mam w łazience wszystkie kolory włosów mają rudy odcień.

Także jeszcze raz polecam tą farbę Włosy nadal są miękkie i lśniące.

PS. Dla dziewczyn, którym kolor po farbowaniu się podoba i nie chcą aby się szybko zmył polecam mycie włosów szamponem dla malutkich dzieci ... Taki szampon jest bardzo łagodny i nie wypłukuję farby tak szybko
Stary 2009-02-22, 13:34   #495
misskasia
Przyczajenie

Hej, Jutro Wybieram się po tą farbę i nie wiem jaki kolor farby wybrać a chcę mieć kolor włosów taki ciemny brąz ale nie za bardzo ciemny...

Więc zastanawiam się nad kolorem nr. 4.0 tylko nie wiem jak wyjdzie bo nie chce mieć czarnych ;/
Chciałabym zobaczyć fotki kto już malował tą farbą kolor nr. 4.0
proszę o fotki jaki kolor wyjdzie
misskasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:30   #496
maguuudalena
Przyczajenie

Witam, z zapałem czytam wasze wypowiedzi bo sama użyłam ciemnego blondu nr 7. Miałam wcześniej bardzo bardzo jasny blond z odrostami w kolorze średni popielaty - może ciemny popielaty blond. Wyszły ciemne ale bardzo ładne. Położyłam jednak za dużo farby na włosy przy skroniach i tam wyszły ciemniejsze. Czy isnieje jakiś sposób, żeby je trochę rozjaśnić? i jeszcze jedno pytanie, czy jak będę farbowała ponownie to nakładać farbę na całość czy najpierw na odrosty a później na resztę ( bo teraz odrosty wyszły mi troszkę ciemniejsze niż reszta. To jak już tak pytam to zapytam jeszcze o coś jeśli chciałabym uzyskać nieco jaśniejszy odcień to myślicie, że to doby pomysł położyć na to jasny lodowy blond - wyjdzie wtedy średni blond? z góry dziękuję za odpowiedzi i czekam z niecierpliwością. pozdraiwam serdecznie
maguuudalena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 15:07   #497
misskasia
Przyczajenie

Kto już używał już tego koloru 4.0 proszę powiedzcie i jaki kolor wyszedł jeśli można to proszę o zdjęcia jeszcze bo muszę wiedzieć czy nie za ciemny wyjdzie
Stary 2009-02-22, 17:25   #498
tosia22
Przyczajenie

Właśnie jestem po farbowaniu ciemnym blondem nr 7.0. Trzymałam równiutkie 10 minut. Wyszły rzeczywiście trochę ciemniejsze niż na opakowaniu. Przynajmniej tak wyglądają w sztucznym świetle. Jutro dopiero zobacze jak będą wyglądały w świetle dziennym. Ale wydaje mi się, że bardziej wpadają w taki jasny brąz czy karmel niż blond. Bo blond wydaje mi się trochę zimniejszy. Zobaczymy jak będzie z czasem. Narazie się przyzwyczajam bo miałam trochę jaśniejsze
Stary 2009-02-22, 17:38   #499
maguuudalena
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tosia22 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po farbowaniu ciemnym blondem nr 7.0. Trzymałam równiutkie 10 minut. Wyszły rzeczywiście trochę ciemniejsze niż na opakowaniu. Przynajmniej tak wyglądają w sztucznym świetle. Jutro dopiero zobacze jak będą wyglądały w świetle dziennym. Ale wydaje mi się, że bardziej wpadają w taki jasny brąz czy karmel niż blond. Bo blond wydaje mi się trochę zimniejszy. Zobaczymy jak będzie z czasem. Narazie się przyzwyczajam bo miałam trochę jaśniejsze

A farbowałaś całą długość od razu, i czy kładłaś farbę na naturalne włosy czy już farbowane z odrostami?
Stary 2009-02-22, 17:58   #500
misskasia
Przyczajenie

Kto Ma Fotki włosów pomalowanych kolorem 4.0 Brąz ??
Stary 2009-02-22, 19:00   #501
tosia22
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maguuudalena Pokaż wiadomość
A farbowałaś całą długość od razu, i czy kładłaś farbę na naturalne włosy czy już farbowane z odrostami?
Kładłam farbę na włosy wcześniej farbowane kolorem blond z garnier naturals, ale od ostatniego farbowania minęły 3 miesiące więc kładłam na całe włosy, bo tak nawet pisało w instrukcji. Jutro może wkleje zdjęcie, bo teraz wieczorem nie wyjdzie za dobre.
Stary 2009-02-22, 19:09   #502
maguuudalena
Przyczajenie

Cytat:
Kładłam farbę na włosy wcześniej farbowane kolorem blond z garnier naturals, ale od ostatniego farbowania minęły 3 miesiące więc kładłam na całe włosy, bo tak nawet pisało w instrukcji. Jutro może wkleje zdjęcie, bo teraz wieczorem nie wyjdzie za dobre.
czyli jak rozumiem miałaś odrosty? i jeśli możesz to wklej te zdjęcia jak tylko będziesz miała czas dziekuję
Stary 2009-02-22, 19:14   #503
tosia22
Przyczajenie

No miałam odrosty, ale jak tamta farba nieco się zmyła to były one mało widoczne, bo miałam kolor zbliżony do naturalnego. Jutro postaram się wkleić zdjęcie..
Stary 2009-02-22, 23:08   #504
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Mi odrost zawsze jaśniej wychodzi, ale minimalnie, bardzo widoczne, to nie jest A wklejam fotki. Kolor prawie czarny na żywo, ale jak bedzie sie wyplukiwal, to bedzie akurat, jestem zadowolona, wlosy trzymaja sie jeszcze glowy
To tak jak mi

Nie obraź się czasem, ale masz tak bardzo zniszczone włosy jak ja
Rozjaśnianiem, prawda?
Teraz tylko czekam, aż będą rosły mi już te zdrowe...
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 09:14   #505
tosia22
Przyczajenie

Tak wygląda mój ciemny blond 7.0 w świetle dziennym, powiedziałabym że to bardziej podchodzi pod karmel czy jasny brąz.

Edytowane przez tosia22
Czas edycji: 2009-02-23 o 09:26
Stary 2009-02-23, 09:34   #506
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
To tak jak mi

Nie obraź się czasem, ale masz tak bardzo zniszczone włosy jak ja
Rozjaśnianiem, prawda?
Teraz tylko czekam, aż będą rosły mi już te zdrowe...

Taak rozjaśnianiem zniszczone.One i tak juz lepiej wyglądaja Też czekam aż odrosną już moje, farbuje je na ciemno, ale mam wrazenie, ze ciemne farby w ogole nie niszcza włosów, a blondy, jesczcze te mocno rozjasniajace, koszmar, wlosy powykruszaly mi sie strasznie, ale teraz bedzie juz coraz lepiej

Stary 2009-02-23, 11:44   #507
Vesuvio
Rozeznanie

Cytat:

Tak wygląda mój ciemny blond 7.0 w świetle dziennym, powiedziałabym że to bardziej podchodzi pod karmel czy jasny brąz.
Piekny kolor, teraz wiem, jakiej farby uzyc, zeby wrocic (kiedys) do naturalnego koloru. Jaki mialas kolor wyjsciowy? Jasniejszy?
Vesuvio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:54   #508
renata00
Raczkowanie

W sobotę zafarbowałam włosy bardzo jasnym lodowym blondem i wyszły mi bardzo ciemne a najgorsze jest to że kolor wcale nie jest zimny tylko rudawy
renata00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:59   #509
misskasia
Przyczajenie

Kto Ma Jakieś Fotki tego koloru po farbie brąz 4.0 ???
Stary 2009-02-23, 13:09   #510
renata00
Raczkowanie

100_0221.jpg Tak mi wyszedł lodowy blond
renata00 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości