Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-13, 13:08   #571
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Już mi się rozjasnil Mam teraz ładny brązik
no to super moze jakies fotki?
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 18:24   #572
AbeilleMaja
Raczkowanie

Cześć, sporo osób prosiło o czekoladowy kasztan (5.15), załączam zdjęcia. Moim zdaniem wyszło nieźle (zwłaszcza, że trochę się bałam że wyjdą czarne, jak wspominało wiele osób albo, że inne będą odrosty i reszta głowy), ale na szczęście jest ok.
Tyle niestety, jak zwykle widać, jak dużo ma do powiedzenia światło - farbowałam o 23 więc w sztucznym świetle (zdjęcie małe) mi się niebywale podobało, w dziennym już mniej (duże zdjęcie) - pocieszam się, że wszystkie lustra, jakie mam w domu są w sztucznym świetle .
BTW może któraś z Was wie, jakiego koloru użyć, żeby efekt finalny i świetle dziennym był taki jak u mnie na zdjęciu w sztucznym oświetleniu??

A z innych pewnie potrzebnych informacji:
Farbowałam na włosy już farbowane (wcześniej był Excellence Creme nr 5 Jasny Brąz, który zaczął się wypłukiwać do takiego brzydkiego jasnobrązowego koloru), natomiast moje naturalne włosy są koloru ciemnoblond (dosyć popielate). A te takie pasemka, to nie wina farby, tylko ze mnie już taki model - od zawsze mam naturalne refleksy, za taki efekt nie winię farby.

Co do samej farby, trzymałam 10 minut od zakończenia aplikacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CzekoladowyKasztan.jpg (32,2 KB, 507 załadowań)

Edytowane przez AbeilleMaja
Czas edycji: 2009-03-15 o 22:05 Powód: zła nazwa koloru
AbeilleMaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:34   #573
kocimietka
Rozeznanie

GG do kocimietka

Gdyby Was to zainteresowało to w REALU jest Excell10 po 23 zł + szampon elseve gratis

DO blondynek , które sa rozczarowane jasnoscia blondów..
kiedy ufarbowałam moje włosy 9.13 włosy pokryły sie równiutko , a farba schodziła powoli, wiec odrozty nei były bardoz widoczne.
kiedy ufarbowalam 10.0 farba szybko si espłukała, a odrost jest teraz bardzo widoczny..
Dlatego lepiej ufarbowac troche ciemneijsyzm odcieniem i cieszyc sie równomiernym kolorem niz chodzić z odrostami po miesiacu.
pozdrawiam.

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:43   #574
Vesuvio
Rozeznanie

Ja wczoraj farbowalam 9.13. Mialam centymetrowe, ciemne odrosty, chcialam je wyrownac, tzn. rozjasnic do poziomu reszty wlosow. No i wyrownalam... tyle, ze to nie odrosty sie rozjasnily, to moje blond wlosy przyciemnily sie do poziomu odrostow.
Ten bardzo jasny lodowy blond zmienil mnie z blondynki w brunetke. Pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzylo.
Vesuvio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:12   #575
martaxyz
Przyczajenie

Dziewczyny chciałam malować LOREAL EXCELL 10 ale sie nie zdecydowałam na brązy, poznieważ są one w ciepłych barwach i będą wypłukiwały się na czerwony odcień co zupełnie nie będzie mi pasowało --->> jestem typem zimy więc postawiłam ponownie na LOREAL CASTING odcień: mroźny kasztan włosy są piękne, zdrowe i lśniące i ich odcień wygląda tak:

http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura125439.htm
martaxyz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 15:06   #576
kocimietka
Rozeznanie

GG do kocimietka

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Ja wczoraj farbowalam 9.13. Mialam centymetrowe, ciemne odrosty, chcialam je wyrownac, tzn. rozjasnic do poziomu reszty wlosow. No i wyrownalam... tyle, ze to nie odrosty sie rozjasnily, to moje blond wlosy przyciemnily sie do poziomu odrostow.
Ten bardzo jasny lodowy blond zmienil mnie z blondynki w brunetke. Pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzylo.
bo to nie jest rozjaśniacz...
ja mam identycznie, farbowałam 4 dni temu. wyszedł ciemny blond( na pewno nei wyszedł ci braz). Ale taka jest rola farby- zamaskowac odrosty - dlatego ja nei narzekam.

hiszpański A2->B1
Stary 2009-03-18, 15:29   #577
Vesuvio
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
bo to nie jest rozjaśniacz...
ja mam identycznie, farbowałam 4 dni temu. wyszedł ciemny blond( na pewno nei wyszedł ci braz). Ale taka jest rola farby- zamaskowac odrosty - dlatego ja nei narzekam.
Juz raz uzywalam tej farby, ale w innym odcieniu, to byl ten najjasniejszy blond ale nie lodowy, nie pamietam ani nazwy, ani numeru. Wtedy bylo OK, troche rozjasnil ten jasny blond, ktory mialam wtedy na glowie. Z cala pewnoscia nie przyciemnil.
Teraz uzylam bardzo jasnego lodowego i on przyciemnil wlosy. Nie o takie zamaskowanie odrostow mi chodzilo. OK, mogloby sie zdarzyc, ze odrosty nie rozjasnilyby sie do poziomu juz kilkakrotnie rozjasnianej reszty, moglbym sie z tym pogodzic, ale to, ze najjasniejsza farba maskuje odrosty farbujac jasne wlosy na kolor ciemnych odrostow to juz przegiecie.
Nie mialam zamiaru wracac do naturalnego koloru, chcialam sie jeszcze troche nacieszyc blondem, a tu
Zaluje tylko, ze nie zachowalam paragonu, bo na stronie Loreala jest informacja o mozliwosci zwrotu pieniedzy, jesli jest sie niezadowlonym, a ja jestem bardzo niezadowolona.
Stary 2009-03-19, 15:14   #578
aniesia20
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Juz raz uzywalam tej farby, ale w innym odcieniu, to byl ten najjasniejszy blond ale nie lodowy, nie pamietam ani nazwy, ani numeru. Wtedy bylo OK, troche rozjasnil ten jasny blond, ktory mialam wtedy na glowie. Z cala pewnoscia nie przyciemnil.
Teraz uzylam bardzo jasnego lodowego i on przyciemnil wlosy. Nie o takie zamaskowanie odrostow mi chodzilo. OK, mogloby sie zdarzyc, ze odrosty nie rozjasnilyby sie do poziomu juz kilkakrotnie rozjasnianej reszty, moglbym sie z tym pogodzic, ale to, ze najjasniejsza farba maskuje odrosty farbujac jasne wlosy na kolor ciemnych odrostow to juz przegiecie.
Nie mialam zamiaru wracac do naturalnego koloru, chcialam sie jeszcze troche nacieszyc blondem, a tu
Zaluje tylko, ze nie zachowalam paragonu, bo na stronie Loreala jest informacja o mozliwosci zwrotu pieniedzy, jesli jest sie niezadowlonym, a ja jestem bardzo niezadowolona.
Nie martw się Ciemny kolorek się szybko wypłuka i będziesz znowu miała jasne włoski Też farbowałam tym kolorem
Stary 2009-03-19, 17:07   #579
kocimietka
Rozeznanie

GG do kocimietka

Cytat:
rozumiem.
W sumei ja też byłam zdziwiona ,że wyszedł taki ciemny .za pierwszym razem - (daje sobei glowe uciac) był jasniejszy...
Pocieszy cię to,jak ci powiem ,że ciemniejsze włosy zazwyczaj wyglądają zdrowiej i bardziej blyszcza?
I faktycznie, mozesz liczyc na to, że..
Cytat:
Napisane przez aniesia20 Pokaż wiadomość
Ciemny kolorek się szybko wypłuka i będziesz znowu miała jasne włoski Też farbowałam tym kolorem

hiszpański A2->B1
Stary 2009-03-21, 08:37   #580
karolajn91
Zadomowienie

Ciekawi mnie kolor ciemny blond, jasny orzech i ten lodowy blond. Może mógłby ktoś wrzucić fotki?

karolajn91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:28   #581
dagirll
Wtajemniczenie

Widziałyście dziewczyny nowe odcienie Excella?Mokka, wiśniowy mahon i jeszcze jakieś... Wczoraj chciałam wziąc mokke, ale skusil mnie mrozny kasztan Castinga..

Która będzie farbowac tymi kolorkami niech wkleja fotki

dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:42   #582
Clara80
Przyczajenie

po przeczytaniu Waszych postów skusiłam się na farbę Loreal Excell 10 9:13 właśnie mam ją na włosach. Jak już będzie po wszystkim to wkleję zdjęcia przed farbowaniem i po. Ale taka ważna informacja dla wszystkich Kobietek które będą będą farbowały tą farbą pierwszy raz-tuba z farbą jest koszmarnie niewygodna, ciężko z niej cokolwiek wycisnąć gdy ma się rękawiczki mokre od farby, tubka ucieka wręcz z dłoni i nie ma nawet mowy o wyciśnięciu wszystkiego, wiec lepiej po wymieszaniu obu składników wycisnąć całą zawartość do plastikowej miseczki.
Clara80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 13:10   #583
Clara80
Przyczajenie

właśnie się załamałam-efekty na zdjęciach.Mam nadzieję że ta fabra szybko się spłucze albo przynajmniej rozjaśni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010859.jpg (56,1 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010863.jpg (39,6 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010867.jpg (84,6 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010870.jpg (73,4 KB, 229 załadowań)
Stary 2009-03-24, 13:26   #584
Vesuvio
Rozeznanie

Jakiego koloru uzylas?
Stary 2009-03-24, 13:40   #585
Clara80
Przyczajenie

9:13 bardzo jasny lodowy blond

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

w świetle dziennym-przy oknie-widać kolory:rudy,szary,kasztan owy i gdzieś tam może i widać jakiś blond...
Stary 2009-03-24, 14:07   #586
Mia694
Zadomowienie

Może się przyda
Włoski farbowane miesiąc temu brązem 4.0.
Kolor zmywa się więc, do takiego jaki jest na opakowaniu, ale trzeba troszkę poczekać.
Dlatego nie załamywać się, kolorek będzie ok
W świetle dziennym o c
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (75,9 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 2.jpg (11,9 KB, 266 załadowań)

Edytowane przez Mia694
Czas edycji: 2009-03-24 o 14:19
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:29   #587
Latania
Przyczajenie

Witam całą płeć piękną
Nawiązując do nowej serii farb Loreal Excell 10 chciałam przyznać, że jest zadowolona z aplikacji i z efektów także. Farbowałam sie brązem 4dni temu. Jest to moja pierwsza koloryzaja farbą trwałą... wcześniej używałam np. Castingu na 28myć. Kolor wyszedł ciemny a nawet czarny... ale taki miałam cel (od kumpeli wiedziałam, że może wyjść b. ciemny kolor) ale naprawde bardzo ładny Jednak p[o 2 myciu mam wrażenie, że kolor się spłukuje a tego bym nie chciała... Jak myślicie co zrobić aby zachować kolor jak najdłużej?? Nie chciałabym decydować się na inną farbę trwała(np. czerń) gdyż boję się o swoje włosy (są bardzo delikatne i raczej nie za grube ).
Co ile farbujecie się Excell??
Pozdrawiam wszystkie maniaczki farbowania
Latania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:34   #588
Latania
Przyczajenie

No i jak tam dziewczyny??
Opisze mi któraś...??
Buziaki
Stary 2009-03-25, 19:17   #589
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Latania Pokaż wiadomość
No i jak tam dziewczyny??
Opisze mi któraś...??
Buziaki

Co do trwałości koloru słyszałam o:
- używanie delikatnych szamponów (dla dzieci), które nie mają silnych detergentów przez co nie wymywają farby z włosów tak szybko
- olej rycynowy, ponoć sprawia, że włosy są ciemniejsze
- na rynku jest wiele odżywek, które pomagają zachować kolor dłużej ( warto sprawdzić w KWC kosmetyki najwyższe rangą dla włosów farbowanych
- hmmm....ja robię też tak, że ,,szoruję'' skórę głowy i włosy bliżej skóry te troszkę przetłuszczone, a sama piana myje mi resztę włosów jak spływa

Więcej sposobów nie pamiętam. Z tego co widać, farbka nie wypłukuję się bardzo szybko. Efekt po jakimś czasie jest podobny do zdjęcia z opakowania.
Stary 2009-03-25, 19:38   #590
Latania
Przyczajenie

Dzięki za odp Miejmy nadzieje, że kolor tak szybko się nie zmyje. Jedyne co mnie zastanawia to to, że przy 3 myciu głowy piana jest lekko brązowa... a niby jest to farba trwała...hmm Dziwi mnie to bo nawet tak nie miałam jak używałam Castingu L'Oreala...
A może znasz jakiesz dobre firmy farb majacych w swojej palecie czerń... Z góry odrzucam Palett po którym strasznie wychodziły mi włosy;/
Stary 2009-03-26, 13:54   #591
grabka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Latania Pokaż wiadomość
Witam całą płeć piękną
Nawiązując do nowej serii farb Loreal Excell 10 chciałam przyznać, że jest zadowolona z aplikacji i z efektów także. Farbowałam sie brązem 4dni temu. Jest to moja pierwsza koloryzaja farbą trwałą... wcześniej używałam np. Castingu na 28myć. Kolor wyszedł ciemny a nawet czarny... ale taki miałam cel (od kumpeli wiedziałam, że może wyjść b. ciemny kolor) ale naprawde bardzo ładny Jednak p[o 2 myciu mam wrażenie, że kolor się spłukuje a tego bym nie chciała... Jak myślicie co zrobić aby zachować kolor jak najdłużej?? Nie chciałabym decydować się na inną farbę trwała(np. czerń) gdyż boję się o swoje włosy (są bardzo delikatne i raczej nie za grube ).
Co ile farbujecie się Excell??
Pozdrawiam wszystkie maniaczki farbowania
Farbowałam ponad miesiąc temu złocistym brązem (4,3). Po kilku myciach toszkę się rozjaśnił - z czego jestem zadowolona, ponieważ wyszedł prawie czarny. W tej chwili jest kolor taki jak na opakowaniu i wydaje mi się, że nie jaśnieje po kolejnych myciach. Używam szamponów i odżywek do włosów farbowanych. Pozdrawiam
grabka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:21   #592
Latania
Przyczajenie

Mam nadzieje, że przestanie się zmywać choć jak na razie mija 7 dzień i nadal piana jest zabarwiona Jak tak dalej pójdzie będę musiała kupić kolejna farbę ale teraz już czerń... chociaz mało jest firm b. dobrych gdzie ten kolor jest Może któraś z was orjentuje się która jest dobra i bezpeczna???? Mam nadzieje, że nie będę łysa po takich częstych farbowaniach
Stary 2009-03-27, 19:58   #593
frau92
Przyczajenie

Ja mam zamiar jutro zafarbować złocistym brązem.Może któraś z was farbowała już tą farbą?Chciałabym wiedzieć jakie są efekty byłabym wdzięczna za jakieś fotki
frau92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 23:11   #594
Mia694
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez frau92 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar jutro zafarbować złocistym brązem.Może któraś z was farbowała już tą farbą?Chciałabym wiedzieć jakie są efekty byłabym wdzięczna za jakieś fotki

W tym wątku już umieszczałam fotkę z tym kolorkiem
Stary 2009-03-30, 08:36   #595
aniesia20
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Smile Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Witam Was ponownie
Wczoraj już po raz trzeci farbowałam włosy tą farbą i znowu mnie nie zawiodła
Tym razem użyłam koloru nr 7.0 czyli ciemny blond. I mam ciemny blond Nie czarny, nie brązowy a ciemny blond To jedyna farba, która na moich włosach wychodzi tak jak powinna
Stary 2009-03-30, 11:53   #596
Buffi
Raczkowanie

Czesc ja farbowalam 9.13 i za pierwszym razem bylam bardzo zadowolona chcialam wrocic do naturalnego koloru czyli mysi sredni blond i to sie udalo farbowalam wlosy po dekoloryzacji (rude) z 7 centymetrowym odrostem ktorymi zaden fryzjer nie mogl dojsc do ladu . Kolor wyszedl piekny, rowny i bardzo naturalny. Za drugim razem kolor wyszedl mi juz duzo jasniejszy jednak tez w zimnej tonacji ani sladu rudego . Teraz zastanawiam sie nad ciemniejsza farba, nawet mam juz ja w domu tylko boje sie zrobic. Farbowal ktos wlosy blond na kolor 7.13 ciemny zimny blond ?
Buffi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 17:17   #597
Lady Murasaki
Przyczajenie

Dziewczyny, uwazajcie na farbę Loreal Exel Ciemny Lodowy Blond. Mialam naturalne, dlugie wlosy ciemny blond w pieknym zimnym kolorze. Niestety zauwazylam pierwsze siwe na skroniach - podkusilo mnie, chciaz od 20 lat nic sama z wlosami nie robie - polozylam ten lodowy blond i po 10 minutach mialam ciemnobrazowe wlosy z ruda poświata - dla mnie dramat, tragedia i 600 zl na naprawe u fryzjera.
Lady Murasaki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:45   #598
mme
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martaxyz Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam malować LOREAL EXCELL 10 ale sie nie zdecydowałam na brązy, poznieważ są one w ciepłych barwach i będą wypłukiwały się na czerwony odcień co zupełnie nie będzie mi pasowało --->> jestem typem zimy więc postawiłam ponownie na LOREAL CASTING odcień: mroźny kasztan włosy są piękne, zdrowe i lśniące i ich odcień wygląda tak:

http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura125439.htm
Rzeczywiście brązy dają taki czerwonawy połysk widoczny pod światło. Ja farbowałam EXCELL-em 10 trzy razy (bursztynowy kasztan). Za pierwszym razem byłam zachwycona. Wprawdzie kolor niezupełnie mi odpowiadał (moim zdaniem EXELL ma jednak ubogą gamę kolorów). Jednak tę "niedoskonałość" koloru zrekompensował mi piękny połysk, który utrzymywał się po kolejnych myciach ze zwykłą odżywką. To mnie zachęciło do ponownego zakupu tej farby, bo po tych , których używałam wcześniej (a wypróbowałam chyba wszystkie dostępne firmy i rodzaje z wyjatkiem farb profesjonalnych) moje włosy z czasem matowiały. Jednak po trzeciej koloryzacji EXELL-em zniechęciłam się. Mam w tej chwili na głowie mozaikę kolorów- odrost (ten po trzech farbowaniach) jest jaśniejszy od reszty włosów, a ta część, na której przed EXELL-em była w wyjściowym kolorze jaśniejszym, teraz znacznie pociemniała. W dodatku kolor z odrostów chyba szybciej sie wypłukuje niż z reszty włosów (wolałabym odwrotnie)
Dodatkowo zaczęłam mieć wątpiwości po przeczytaniu niektórych Waszych opinii, że ta 10 minutowa farba wcale nie jest łagodniejsza niz te "normalne". Postanowiłam więc zakończyć swoją przygodę z EXELL-em 10, no chyba że pojawi się jakiś nowy, interesujący mnie kolor.
mme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:57   #599
sylw
Raczkowanie

Cześć, minął miesiąc odkąd zafarbowałam włosy tą farbą w kolorze ciemnego blondu. Moje spostrzeżenia: kolor początkowo był bardzo ciemny, ale się rozjaśnił do - uwaga-....złotego koloru!!!! Porównałabym je do koloru miodu pomieszanego z miedzią, a mi taki bardzo ciepły odcień w ogóle nie pasuje(zwłaszcza przy moim 6-centymetrowym zimnym odroście). Nie wiem co mam teraz robić, wstydzę się moich włosów. Chciałam wyrównać kolor a wyszły takie rzeczy... Doradźcie mi coś! Może któraś używa/używała farby w "mysim" kolorze, która nie dawała złotego poblasku
sylw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 16:17   #600
crawik15
Raczkowanie

http://www.redomcosmetics.pl/wm.php?...44f6f9d8c4cb89 <= a czy któraś z Was używała może koloru tego po lewej stronie? jest śliczny
crawik15 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości