Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-07, 21:35   #661
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Virginia1987 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj jasny brąz Trzymałam jakieś 11 min. i jak wysuszyłam włosy to się przeraziłam, że prawie czarne ale na świetle dziennym taki ciemny brąz...powiem tak chociaż efekt nie zgodny z opakowaniem kolor i blaski są śliczne Podoba mi się. Kumpela twierdzi, że po 14 dniach będę mieć takie jak na opakowaniu. A Excell mimo tego, że jest farbą nie wżera się tak we włosy jak CASTING, który jest szamponem pozdrówka;D i
powodzonka farbowiczki;D

Sliczny kolorek. Jasny braz to jaki nr mogla bys napisac Ja ostatnio pomalowalam sie 5.3 Zlotym Brazem wlsy wyszly prawie czerne...a pod swiatlo raz sa w odcieniu kasztana a innym razem wpadaja w zloty braz
*milka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 23:13   #662
kamilara84
Przyczajenie

Moje doświadczenie dnia dzisiejszego! Do tej pory farbowałam włosy farbą Palette średni brąz. Kolor wychodził oczywiście prawie czarny. Zdecydowałam się na dekoloryzację ale dowiedziałam sie że nasza ukochana farba Palette tak łatwo nie schodzi, więc postanowiłam zacząc farbować odrosty inną farbą, żeby po jakimś czasie dekoloryzacja mogła dojść do skutku. Wybór padł na Loreal Excell 10 odcień brąz. Powiem Wam że efekt jest całkiem niezły W takim sensie że kolor pokrył równomiernie odrosty i resztę włosków. No ale nadal jest i raczej będzie za ciemny. Mój naturalny kolor to dziwny średni blond. Zastanawiam czy istnieje jakiś sposób , żeby te moje prawie czarne włoski rozjaśnić, oczywiście omijając dekoloryzację i pasemka. Czytałam, że jeśli będzie się farbować coraz jaśniejszymi odcieniami brązu to te ciemne włosiaki zrobią się jaśniejsze. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale może któraś z Was miała podobne doświadczenia? Chciałabym mieć trochę jaśniejsze włosy Przeklinam dzień kiedy zdecydowałam się na zmiane koloru z jasnego blondu na średni brąz.
We wrześniu ślub i to mój więc nie chcę i boję sie kombinować, żeby wogóle mieć w co wczepić welon. Poradźcie proszę
kamilara84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 13:56   #663
Ashane
Raczkowanie

Smile Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej ja też kilka ładnych lat temu miała ten problem-bo farbowałam długo czarną palette,fakt kolor trochę zblakł ale chciałam wrócić do naturalnego średniego brązu-spotkał mnie rozczarowanie gdy chwyciłam za farby typu-"rozjaśnia o kilka tonów" moje włosy stały się nierównomiernie ni to czerwone ni brązowe z prześwitami czerni i postanowiłam wtedy,że chwycę za dekoloryzator loreal-musiałam użyć dwóch opakowań bo,mam długie włosy ale rozjaśniło na blond z prześwitami rudości-to był dla mnie sukces bo słyszałam,że palette niczym się nie da ściągnąć.Po tym nałożyłam brąz i miałam włoski niemalże jak naturalne-jak już zaczęły mi odrastać to nie było widać że końce są pofarbowane
Ja jednak ze względu na to że masz ślub widzę dla Ciebie 2 opcje-albo znaleźć ładny brąz i pokryć nim włoski,albo poddać sie dekoloryzacji,bo takimi lekko rozjaśniającymi farbami tez można sobie niezły cyrk narobić na głowie.Aha jeśli zdecydujesz sie na dekoloryzacje to pamiętaj ze farbki na zdekoloryzowanych włoskach wypłukują sie troszkę szybciej i w rezultacie po kilku tygodniach mogą być nawet jaśniejsze niż na opakowaniu(ja tak miałam z brązem)
Powodzenia w podjęciu dobrej decyzji

Edytowane przez Ashane
Czas edycji: 2009-06-10 o 13:58
Ashane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 21:20   #664
demoniqa
Przyczajenie

To excell10 bursztynowy kasztan 6.41 kładziony na orzech laskowy innej firmy (ten z kolei na platynowy przepalony farbami blond po 2 latach rozjaśniania),w świetle dziennym nieco ciemniejsze niż na fotce,zmywa się umiarkowanie 10 myć za mną.Włosy są ok ale ja używam na codzień kosmetyków biosilk i mocne maski regenerujące,plus bellisa od środka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair11.jpg (29,0 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair22.jpg (31,8 KB, 299 załadowań)

Edytowane przez demoniqa
Czas edycji: 2009-06-11 o 21:34
demoniqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:13   #665
frau92
Przyczajenie

Ja też farbowałam złocistym brązem. Teraz wyglądają tak jak na opakowaniu. Na początku się przeraziłam, bo wyszły bardzo ciemne. Teraz jestem zadowolona. Załączę zdjęcia robione po farbowaniu.28-03-09_2056.jpg

28-03-09_2057.jpg

28-03-09_2058.jpg
frau92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:20   #666
mlancin
Przyczajenie

Witam, ostatnio kupiłem tą farbe "jasny złocisty brąz", i dziękuje Panu Bogu ze dzis farbiując to robiła to znajoma fryzjerla, która miała wiele zastrzezen do farby, ale powiedziałem zeby się nie martwiła, i jakby coś to bedzie moja wina, moim bazowym kolorem był rudy < nie jasny i nie ciemny, taki sredni z refleksami, którego nienawidze>, farbe zmyła mi po ok 8 min, i jak podniosłem głowe, to nogi mi się z waty zrobiły, włosy miałem czarne jak smoła, a tak ok 2 cm od głowy miałem hmmm rubinowe<bordo> <włosy mam krótkie z tyłu i długą grzywke>, własnie ta fryzjerka tez się przeraziła i powiedział, ze takiego efektu się nie spodziewała, a ze niby Loreal, wiedzielismy ze wlosy beda ciemne, ale nie czarno bordowe. Dobrze ze fryzjerka szybko zajechała do domu po rozjasniacz, skonczyła mi rozjasniac ok 22, masakra, teraz mi się bardzo podoba efekt, mam jasnobrązowe włosy z refleksami, nigdy wiecej nie bede farbował się sam, never ever, a w szczegolności tą farbą, pozdrawiam

Edytowane przez mlancin
Czas edycji: 2009-06-13 o 23:22 Powód: literówki
mlancin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:32   #667
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez mlancin Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio kupiłem tą farbe "jasny złocisty brąz", i dziękuje Panu Bogu ze dzis farbiując to robiła to znajoma fryzjerla, która miała wiele zastrzezen do farby, ale powiedziałem zeby się nie martwiła, i jakby coś to bedzie moja wina, moim bazowym kolorem był rudy < nie jasny i nie ciemny, taki sredni z refleksami, którego nienawidze>, farbe zmyła mi po ok 8 min, i jak podniosłem głowe, to nogi mi się z waty zrobiły, włosy miałem czarne jak smoła, a tak ok 2 cm od głowy miałem hmmm rubinowe<bordo> <włosy mam krótkie z tyłu i długą grzywke>, własnie ta fryzjerka tez się przeraziła i powiedział, ze takiego efektu się nie spodziewała, a ze niby Loreal, wiedzielismy ze wlosy beda ciemne, ale nie czarno bordowe. Dobrze ze fryzjerka szybko zajechała do domu po rozjasniacz, skonczyła mi rozjasniac ok 22, masakra, teraz mi się bardzo podoba efekt, mam jasnobrązowe włosy z refleksami, nigdy wiecej nie bede farbował się sam, never ever, a w szczegolności tą farbą, pozdrawiam
Po mimo wszystko kolor mi sie podoba. Chociaz nie spodziewalam sie, ze wyjda az tak ciemne na opakowaniu kolor byl o wiele jasniejszy...Co prawda wyszly prawie czarne, ale juz po 2-3 myciach bylo calkiem niezle...Podoba mi sie ze raz sa bordowe(chociaz to pewnie zasluga poprzedniego malowania wlosy mialam rude wpadajace w czerwien) a innym razem na sloncu maja zlocisty polysk Czy wam tez tak wypadaja wlosy po malowaniu
Stary 2009-06-14, 16:47   #668
Ashane
Raczkowanie

Wypadają niestety ale jak to po każdej farbce-w końcu osłabiają włoski-jednak muszę z przykrościa powiedzieć że stosowałam różne farby-garnier,loreal, nawet palette ,ale po żadnej włosy mi nie wypadały jak po excelle 10'' wiem,że to dobra firma -jednak widocznie musi mieć silny skład chemiczny skoro farbuje nawet na tak ciemno w 10 minut! Jednak wiadomo kolorki kusza,by je wypróbować
W każdym razie nie ma wyjścia i trzeba stosować kosmetyki do pielęgnacji włosów farbowanych.Ja teraz szukam dobrej maseczki regenerującej-może macie jakies sprawdzone dziewczyny?

poza tym-nie będziemy piękne bez ciągłego szukania,próbowania...... ...
Stary 2009-06-14, 20:29   #669
Lady in Blue
Zakorzenienie

Obecnie mam kolor Głęboki kasztan M2 (L'Oreal oczywiście) i teraz zobaczyłam cudny kolor Czekoladowy Kasztan -> Loreal Excell 10 Krem koloryzujący nr 5.15 Czekoladowy kasztan albo brąz nr4, ale koloryzacja w 10 min jakośmnie nie przekonuje zawsze trzymam ok 40 min farbę a tu ma byc 10 min? Co o tym myślicie?
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram

Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2009-06-14 o 20:49
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:34   #670
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

To niech Cie przekona u mnie po 10 min kolor 5.3 Zloty Braz wyszedl prawie czarny...ale jestem teraz zadowolona z koloru. Tylko, zeby wloski tak nie wypadaly to bylo by cudnie...Dzis moze wrzuce jakies foty po malowaniu.

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-06-14 o 23:35
Stary 2009-06-15, 00:28   #671
mme
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez demoniqa Pokaż wiadomość
To excell10 bursztynowy kasztan 6.41 kładziony na orzech laskowy innej firmy (ten z kolei na platynowy przepalony farbami blond po 2 latach rozjaśniania),w świetle dziennym nieco ciemniejsze niż na fotce,zmywa się umiarkowanie 10 myć za mną.Włosy są ok ale ja używam na codzień kosmetyków biosilk i mocne maski regenerujące,plus bellisa od środka
Bardzo mi się podoba Twój kolor. Jestem zaskoczona, że uzyskałaś taki efekt; może to dzięki temu "platynowemu podładowi"; ja farbowałam bursztynowym kasztanem Exell10 po wcześniejszym bursztynowym blondzie też L"Oreala (Exelence albo Preference?- nie pamiętam). Moje włosy po Exell10 6.41 były bardzo ciemne i w dodatku nierówno ufarbowane.
mme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 10:00   #672
Lady in Blue
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
To niech Cie przekona u mnie po 10 min kolor 5.3 Zloty Braz wyszedl prawie czarny...ale jestem teraz zadowolona z koloru. Tylko, zeby wloski tak nie wypadaly to bylo by cudnie...Dzis moze wrzuce jakies foty po malowaniu.
Właśnie boję się tego wypadania włosów no i z nakładaniem farby tez pewnie się trzeba streszczać, a ja lubię jak farba jest starannie nakładana ...
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Stary 2009-06-15, 10:39   #673
demoniqa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba Twój kolor. Jestem zaskoczona, że uzyskałaś taki efekt; może to dzięki temu "platynowemu podładowi"; ja farbowałam bursztynowym kasztanem Exell10 po wcześniejszym bursztynowym blondzie też L"Oreala (Exelence albo Preference?- nie pamiętam). Moje włosy po Exell10 6.41 były bardzo ciemne i w dodatku nierówno ufarbowane.

Nierówno pokryte i bury kolor wyszedł mi właśnie po orzechu laskowym przy pierwszym farbowaniu,nie spodziewałam się spektakularnych efektów bo na rozjaśnionych mocno włosach nic nie trzyma się,więc dlatego zdecydowałam się na tą farbę w niedługim czasie po.Trzymałam 7 minut bo wiedziałam wcześniej,że chwyta bardzo ciemno prawie na wszystkich odcieniach,praktycznie nałożyłam i siedziałam z lusterkiem w ręku i włączona ciepłą wodą do spłukiwania
demoniqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 12:49   #674
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

5.3 Zloty Braz odrazu po malowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Copy of IMGP6327.jpg (85,9 KB, 373 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Copy of IMGP6308.jpg (148,5 KB, 349 załadowań)

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-06-15 o 12:51
Stary 2009-06-15, 13:20   #675
Lady in Blue
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
5.3 Zloty Braz odrazu po malowaniu
Ładniutki kolorek Masz piękne długie włosy, ile nakładałaś farbę?

instagram
Stary 2009-06-15, 19:56   #676
Ashane
Raczkowanie

Smile Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Fajny kolorek *milka* tylko jak na złocisty to ma chyba odcienie mahoniu albo czerwieni? farbowałaś wcześniej na jakiś odcień czerwieni czy wyszło tak na naturalnych? Ja trzymałam farbkę na włosach pierwszy raz 15 minut(szybciej się nie dało bo włosy mam do pół pleców)a drugi raz już 11 minut-oczywiście licząc od rozpoczęcia nakładania farby do spłukania.Na moje włoski to trochę nie bardzo z tym czasem 10'' bo strasznie ciężko się sprężyć żeby było dokładnie-choć byłam farbowana przez kogoś.

Edytowane przez Ashane
Czas edycji: 2009-06-15 o 19:57
Stary 2009-06-17, 22:05   #677
madziullka
Wtajemniczenie

Cytat:
piękny kolor, naprawde, i cięcie też sliczne podoba mi sie bardzo. Jednakże nigdy z rudościami nie eksperymentowałam, ale jak patrze na Twoje zdjęcie to mam ochotę
madziullka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:32   #678
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ładniutki kolorek Masz piękne długie włosy, ile nakładałaś farbę?
Wiesz, ze nie pa mietam jakies 15-20 min ...streszczalam sie jak moglam, ale musze przyznac, ze farbka nie jest wydajna. Casting lepiej sie rozprowadza.

Cytat:
Napisane przez Ashane Pokaż wiadomość

Fajny kolorek *milka* tylko jak na złocisty to ma chyba odcienie mahoniu albo czerwieni? farbowałaś wcześniej na jakiś odcień czerwieni czy wyszło tak na naturalnych? Ja trzymałam farbkę na włosach pierwszy raz 15 minut(szybciej się nie dało bo włosy mam do pół pleców)a drugi raz już 11 minut-oczywiście licząc od rozpoczęcia nakładania farby do spłukania.Na moje włoski to trochę nie bardzo z tym czasem 10'' bo strasznie ciężko się sprężyć żeby było dokładnie-choć byłam farbowana przez kogoś.

Wczesniej mialam Mahon z Castinga ktory splukal sie na czerwono, wiec zdecydowalam sie na Mrozny kasztan ktory niestety wyplukiwal sie na rudo no to chwycilam za "Zloty braz" ktory wyszedl prawie czarny ...

Mam pytanko jak naloze ten dekoloryzator z lorala to jaki kolor mi wyjdzie Jakos nie moge sie przyzwyczaic do tych ciemnych wlosow chyba chce wrocic do blondu...
Stary 2009-06-19, 23:33   #679
Ashane
Raczkowanie

Ogólnie to nie można liczyć,że po dekoloryzatorze wyjdą super blond włoski-ja po użyciu dwóch opakowań dekol. loreala miałam rudo-blond włosy ale rozjaśniałam nim czarną palette ,więc i tak poradził sobie rewelacyjnie Napewno jakbyś spróbowała,to rozjaśni Ci duzo bo nie masz przecież bardzo ciemnych włosów-a po dekoloryzacji miej od razu pod ręką farbkę z blondem.Powinno sie udać .Powodzenia *milka*
Stary 2009-06-24, 18:24   #680
marttyna15
Raczkowanie

Hej ) POtRZebuje pomocy ! Chcialabym taki kolor wlosow ale nie wiem jaki to odcien( Moze ktoras z was wie jaka to farba i kolor??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1220882803.jpg (133,2 KB, 223 załadowań)

Edytowane przez marttyna15
Czas edycji: 2009-07-02 o 19:30
marttyna15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 23:21   #681
Kalina:D
Raczkowanie

GG do Kalina:D

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Pokaż wiadomość
Hej ) POtRZebuje pomocy ! Chcialabym taki kolor wlosow ale nie wiem jaki to odcien( Moze ktoras z was wie jaka to farba i kolor??
wklejam fotke
http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg

podbijam, ja też jestem bardzo ciekawa jaki to kolor zawsze o takim marzyłam
Stary 2009-06-27, 13:08   #682
sabina113
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Również podbijam...
sabina113 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 10:50   #683
annaizablla
Przyczajenie

Cytat:
Bardzo ładny kolor, ja natomiast wczoraj użyłam Excell 10 kolor czekoladya 4.35 i trzymałam bardzo krótko, sugerując się Waszymi opiniami. Kolor wyszedł jak na opakowaniu, a blask i gładkość włosów jest niesamowita. Duża zasługa na pewno tej dołączonej odżywki do farby. Dodam,że farbuję włosy od kilkunastu lat, w zasadzie zawsze (ze sporadycznymi wyjątkami) u fryzjera, a kolor wyszedł piękny i jednolity. Z tym jednolity,to nie wiem,bo są delikatne refleksy, jakby drugi kolor wydobywał się gdzieś z głebi,ale zdjęcie na opakowaniu przedstawiało dokładnie to samo i właśnie to mnie skusiło,mimo wysokiej ceny farb w sklepie. Jak ktoś będzie zainteresowany dodam zdjęcie. Bądź co bądź jest bardzo zadowolona,bo opinie na temat tej farby były podzielone. Na pewno sięgnę po nią raz jeszcze. A Was poproszę o nazwę dobrych masek na suche i szorstkie włosy w kilku miejscach z natury dane-To dziwne ale w niektórych miejscach mam gładkie i proste a w niektórych suche i skręcające się z przsuszenia (szczególnie przy skroniach) Muszę je modelować i naciągać na grubą szczotkę ,by były gładkie i proste,a marzy mi się dzień takich wlosów od razu po umyciu.. Pozdrawiam
annaizablla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:07   #684
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez Ashane Pokaż wiadomość
Ogólnie to nie można liczyć,że po dekoloryzatorze wyjdą super blond włoski-ja po użyciu dwóch opakowań dekol. loreala miałam rudo-blond włosy ale rozjaśniałam nim czarną palette ,więc i tak poradził sobie rewelacyjnie Napewno jakbyś spróbowała,to rozjaśni Ci duzo bo nie masz przecież bardzo ciemnych włosów-a po dekoloryzacji miej od razu pod ręką farbkę z blondem.Powinno sie udać .Powodzenia *milka*
Dziekuje za wsparcie
Powiedz mi czy ten rozjasniacz
http://www.allegro.pl/item679144121_...ku_loreal.html
poradzi sobie z tym moim kolorkiem Wlosy juz troszke mi wyjasnialy i zastanawiam sie nad RICHESSE DE DIACOLOR
http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-07-08 o 12:09
Stary 2009-07-08, 12:43   #685
edziiaa
Rozeznanie

czesc to moj pierwszy post na tym forum, ale od pewnego czasu je czytam
w maju farbowalam sobie wlosy czekoladowym kasztanem i ladnie mi wtedy zlapala ta farba ale ostatnio zastnawiam sie nad bursztynowym kasztanem. teraz poprzednia forba juz sie troche zmyla i jak myslicie warto uzywac tego jasniejszego koloru? czy zlapie? myslalam tez nad kolorem 4.35 ale juz sama nie wiem :P
annaizablla - wlasnie zastanawiam sie nad tym odcieniem, mozesz pokazac fotke?

Edytowane przez edziiaa
Czas edycji: 2009-07-08 o 12:49
edziiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 19:26   #686
Perla23
Raczkowanie

Witam serdecznie
Mam obecnie taki kolorek jak na pierwszym zdjeciu ale marzy mi sie takie cos jak ma Aniston. Wedlug mnie to jest jasny braz ale nie znam sie zbytnio na tym wiec moge sie mylic. Jakim odcieniem moglabym takie cos uzyzkac bo z tego co tu wyczytalam to te kolorki wychodza inaczej niz na opakowaniach )
Perla23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 19:28   #687
Perla23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam obecnie taki kolorek jak na pierwszym zdjeciu ale marzy mi sie takie cos jak ma Aniston. Wedlug mnie to jest jasny braz ale nie znam sie zbytnio na tym wiec moge sie mylic. Jakim odcieniem moglabym takie cos uzyzkac bo z tego co tu wyczytalam to te kolorki wychodza inaczej niz na opakowaniach )
Zapomnialam o zdjeciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00919.jpg (151,7 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aniston 1.jpg (61,6 KB, 131 załadowań)
Stary 2009-07-08, 19:39   #688
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Witam serdecznie
a ten kolor Aniston to nie przypadkiem jakiś jasny złoty- miodowy blond? Jasny brąz to na pewno nie jest, ja używam z loreal casting blondu i mam dużo ciemniejsze włosy ale jak z białego blondu przyciemniałam to użyłam excela, coś z gamy blondów (średnich), i miałam kolor jak beyonce -zresztą nadal go mam tylko już używam castinga by włosów nie niszczyć
kat123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:17   #689
Perla23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a ten kolor Aniston to nie przypadkiem jakiś jasny złoty- miodowy blond? Jasny brąz to na pewno nie jest, ja używam z loreal casting blondu i mam dużo ciemniejsze włosy ale jak z białego blondu przyciemniałam to użyłam excela, coś z gamy blondów (średnich), i miałam kolor jak beyonce -zresztą nadal go mam tylko już używam castinga by włosów nie niszczyć
A pamietasz moze co to byl za odcien?? Bo Beyonce ma wlasnie cos podobnego a moze bylabys tak mila i wrzucila fotki swojego obecnego kolory ? Bylabym bardzo wdzieczna
Stary 2009-07-08, 20:23   #690
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
A pamietasz moze co to byl za odcien?? Bo Beyonce ma wlasnie cos podobnego a moze bylabys tak mila i wrzucila fotki swojego obecnego kolory ? Bylabym bardzo wdzieczna
No właśnie nie mogę sobie przypomnieć bym musiała zobaczyc palete lub po pudełku bym poznała.

Zdjęcie nie wiem czy mam z takich nowszych -zaraz zobacze. A ja mam ten ciemniejszy beyonce, nie ten blond co ma aktualnie. Zaraz zzreszta postaram się poprzec to fotkami
kat123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości