Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-20, 23:33   #91
rzyrafka
Zakorzenienie

Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

No, ten kolorek jest piękny a mi się nie chce co tydzień siedzieć godzinę z tym szamponem na głowie, a po dwóch myciach kolor wyraźni eblaknie (chociaz do końca wypłukuje się przez tydzień- tak jak producent pisze na opakowaniu). Na farbach profesjonalnych się totalnie nie znam, ale chyab muszę się za to wziąć wreszcie.
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:38   #92
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

a moze wellaton? orzech wloski bodajrze lub casting - tez cos z orzechem w nazwie?
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 08:33   #93
effcia82
Zakorzenienie

ja na moich mysich włosach uzyskiwałam jasny ciepły brąz za pomocą średnich złotych / miodowych blondów bo brązy nawet najjaśniejsze też mi wychodziły czarne
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 23:01   #94
zelixa
Raczkowanie

hej dziewczyny mam do was pytanie czy używała któraś z was farby loreala kolor jasny blond złocisto opalizujący? jesli tak to jaki wyszedł efekt bo ja mam blond włosy i zastanawiam sie jaki wyjdzie ten kolor czy jest on podobny jak wygląda na opakowaniu z góry dzieki za rady
zelixa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 01:34   #95
johnw57
BAN stały

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam do was pytanie czy używała któraś z was farby loreala kolor jasny blond złocisto opalizujący? jesli tak to jaki wyszedł efekt bo ja mam blond włosy i zastanawiam sie jaki wyjdzie ten kolor czy jest on podobny jak wygląda na opakowaniu z góry dzieki za rady
Wpisz sobie w wyszukiwarce-wątek o blondynkach-tam jest bardzo dużo stron do czytania a wiem, że to były końcowe strony (ale nie przedostatnia strona tylko tam wcześniej) jest tam efekt po tym kolorku. Na pewno jest, bo oglądałam ten kolor na fotce.

A odnośnie średniego blondu złocistego-to nie jest to ciepły jasny brąz, bo na mysich włosach uzyska się właśnie średni złoty blond, ten kolor jest ciemny i niektórzy myślą, że to jasny brąz a to tak nie jest, dlatego, że kolory włosów inaczej określa się niż kolory np. rzeczy, ubrań, etc.
To jest ten kolor, znalazłam dla Ciebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maaa.jpg (40,5 KB, 623 załadowań)

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-22 o 01:51 Powód: dodany kolor Berlin
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 12:36   #96
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=15708

nie wiem ,czemu nie da sie wrzycic recenzjii na wizazu,jakis Problem sie pojawia :/
Stary 2008-11-22, 13:52   #97
Anethka
Zakorzenienie

Miałam sobie ją kupić kilka dni temu, ale się przestraszyłam i zrezygnowałam. Możecie mi powiedzieć czy ta farba jest lepsza od Castingu? Po jakim czasie kolor się wypłukuje?
Stary 2008-11-22, 20:00   #98
ekspresja
Raczkowanie

Jestem 3 tygodnie po farbowaniu - farba sie nie wyplukuje a wlosy sa ladne i nadal utrzymuje sie efekt delikatnych refleksow, widoczny szczegolnie pod swiatlem lub w sloncu.
Odradzam Casting a szczegolnie ten z orzechem w nazwie - wychodzi jak wsciekla pomarancza zmiksowana z pomidorem - plastikowy odcien jak fryzura cyrkowego klowna i na dodatek nie do wyplukania - musialam dekoloryzowac.
ekspresja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 10:13   #99
cuksa
Raczkowanie

GG do cuksa

Niestety nie wkleje zdjecia, bo tydzien po nalozeniu Excell10 nałozylam garniera 100% kolor jasny blond w celu przycuemnienia czupryny....po 3 myciach rudy odrost włosy zniszczone a kolor wyplukany . Musialm pojsc do fryzjera i obciac włosy na krotko. a takie ładne byly po tym excellu......:m ur:
cuksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:07   #100
zelixa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Wpisz sobie w wyszukiwarce-wątek o blondynkach-tam jest bardzo dużo stron do czytania a wiem, że to były końcowe strony (ale nie przedostatnia strona tylko tam wcześniej) jest tam efekt po tym kolorku. Na pewno jest, bo oglądałam ten kolor na fotce.

A odnośnie średniego blondu złocistego-to nie jest to ciepły jasny brąz, bo na mysich włosach uzyska się właśnie średni złoty blond, ten kolor jest ciemny i niektórzy myślą, że to jasny brąz a to tak nie jest, dlatego, że kolory włosów inaczej określa się niż kolory np. rzeczy, ubrań, etc.
To jest ten kolor, znalazłam dla Ciebie.
hej dzieki za odpowiedz ale kurcze nie moge poszukac tego watku a link wchodzi mi ten na którym pisze plis napisz jeszcze raz
Stary 2008-11-24, 22:32   #101
domcia1001
Raczkowanie

GG do domcia1001

eh a ja dzisiaj farbowałam na kolor brąz nr 4 i sama nie wiem miałam w sumie fajne włoski w końcu zmyły mi sie po koszmarze jaki przeżyłam po malowaniu farba loreala casting 300 ciemny braz....(pomijajac fakt ze kolor wyszedł czarny jak torf to mega zniszczyły mi sie włosy i przez 3 miesiace farba nie chciała sie zmyc..dopiero niedawno przy pomocy wielu iodzywek jakos do siebie doszly te moje wloski) no ale nic farbowałam dzisiaj tym brazem excella i powiem ze wyszlo przyzwoicie farbe rzeczywiscie nakłada sie na 10 minut zmyłam równo po sa blyszczace farba nie pachniała intensywnie amoniakiem wiec w sumie jest ok tylko teraz troszeczke załuje ze nie pomałwoałam jasnym brazem jest taki kolor wyszedłby ciut jasniejszy włąsnie taki jak chciałam...no ale cóż może nastepnym razem...
Ps. pokrywa siwe włosy... moje zostały zamaskowane
domcia1001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 10:49   #102
johnw57
BAN stały

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość
hej dzieki za odpowiedz ale kurcze nie moge poszukac tego watku a link wchodzi mi ten na którym pisze plis napisz jeszcze raz
Zobacz proszę mój 5 post od góry na tej stronie. Są tam włosy o tym kolorku.
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 15:54   #103
magda246magda
Przyczajenie

Hej dziewczyny. Mam problem z dobraniem koloru. Obecnie na głowie mam: czubek ciemny, mysi blond, środek i końce jasny brąz (końcówki brąz), a przez to wszystko prześwituje rudy poblask (pozostałość po castingu). Moim celem jest blond w odcieniu takim jak ma ekspresja na zdjęciach z drugiej sesji. Czy mam wybrać blond 8.0 (który nie wiem czy rozjaśni końcówki), czy też 9.13 , który może zbytnio rozjaśnić górę? A może jeszcze jakieś inne rozwiązanie?
magda246magda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:30   #104
ms.Julcia
Wtajemniczenie

Hmm... tak się zastanawiam nad tą farbą, czy znów eksperymentować

Bo po przygodzie z Castingiem to koszmar
Jeszcze "walczę" i pozbywam się kolorku już miesiąc...
pomaga mi w tym szampon oczyszczający z Avonu, który mogę polecić jeśli któraś z was nie trafiła z kolorkiem. Myślę, że niebawem pozbędę się go na dobre!!!
Mój naturalny kolor włosków to ciemny blond i chciałabym uzyskać głębię swego kolorku może nawet ciut rozjaśnić
( bo castingiem go przyciemniłam na maxa wyszedł prawie czarny )
Nigdy więcej Castinga!!!

Jaki odcień z Excella polecacie na moje włoski???

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:10   #105
ekspresja
Raczkowanie

magda246magda jak chcesz taki kolor jak moj, to musisz kupic blond nr 7 - ja tez mam naturalne wlosy w kolorze ciemnomysiego blondu i mialam dosc duzy odrost a reszta po roznych farbach - po farbowaniu excell 10 wszystko sie zrownalo
Odcienie z numerami 8 i 9 raczej rozjasnia Twoj naturalny kolor ale konce zostana ciemniejsze
7 jest ciut ciemniejsza i powinna stonowac calosc
zycze powodzenia
ekspresja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:23   #106
Anethka
Zakorzenienie

Ech, farbowałam przed chwilą włosy tą farbą. Moim wyjściowym kolorem był średni/ciemny brąz (farbowany) więc przed "właściwym" farbowaniem troszkę rozjaśniłam włosy.
Ufarbowałam je nr. 5.15 - "czekoladowym kasztanem". Odrosty mam teraz kasztanowe a reszta póki co czarna. Mam nadzieję, że to wina światła. Zobaczę rano czy wyszły jakieś "cuda" . Już się boję...
Stary 2008-11-25, 19:26   #107
magda246magda
Przyczajenie

dzięki ekspresjatak pewnie zrobię i napiszę jak wyszło
Stary 2008-11-25, 19:46   #108
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Ech, farbowałam przed chwilą włosy tą farbą. Moim wyjściowym kolorem był średni/ciemny brąz (farbowany) więc przed "właściwym" farbowaniem troszkę rozjaśniłam włosy.
Ufarbowałam je nr. 5.15 - "czekoladowym kasztanem". Odrosty mam teraz kasztanowe a reszta póki co czarna. Mam nadzieję, że to wina światła. Zobaczę rano czy wyszły jakieś "cuda" . Już się boję...
a wrzucisz fotki? bo bardzo interesuje mnie ten kolor i co dalej sa czarne?
Stary 2008-11-26, 21:28   #109
ms.Julcia
Wtajemniczenie

Żadna z was mi nie doradzi, jaki kolor farby wybrać?

Będę wam wdzięczna za poradę!

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:37   #110
zelixa
Raczkowanie

hej i jak z tym złocisto opalizującym blodnem? macie jakieś fotki i infirmacje?
Stary 2008-11-27, 15:07   #111
szakira
Przyczajenie

kurcze mnie tak bardzo intryguje ta farba bo bardzo chcialabym miec wlosy blond tylko takie natralne moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond kiedys robilam balejage ale to raczej niewypał a teraz robie castingiem blon albo perłowy blond ale pod światło jest taki połysk rudawy i denerwuje mnie to a w nowym excell 10 widzialam taki ładny lodowy blond tylko nie chche miec zniszconych włosów moja fryzjerka mi pwoiedzila ze teraz farby te nowe sa juz ok ze nie niszcza tak wlosów a ta ma niby je ODZYWIAC?
dziewczyny które farbowaly blondem jakims z nowego excell 10 napiszcie czy wasze wlosy sa po tej farbie zniszczone?bo ja po castingu mam bardzo miekkie i fajne włosy ale on amoniaku nie zawiera
szakira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:30   #112
Apsik
Rozeznanie

GG do Apsik

Farbuję tą farbką już od pół roku. Mieszkam za granicą i tutaj zagościła nieco wcześniej. Miałam włosy suche, zniszczone eksperymentami (rozjaśnianie). Lubiłam Casting, bo był delikatny ale kolor doszczętnie zmywał się po tygodniu. Włosy w moim stanie nie nadawały się do farbowania częstszego niż raz na 4-6 tygodni, więc możecie sobie wyobrazić jak bardzo byłam zła przez conajmniej 3 tygodnie. Szukałam czegoś, co nie naruszy bardziej struktury włosa i będzie dodatkowo trwałe. Ta farba to dla mnie strzał w 10! Po pierwsze ufarbowała równiutko wszystkie włosy, choć wiadomo, że nie każda farba sobie z tym radzi jeśli włosy wcześniej były katowane rozjaśniaczami (czyli nie było efektu jasna góra - czarne końcówki), po drugie krtóki czas trzymania na głowie chyba nie zdąża naruszyć włosów. Po ufarbowaniu są lśniące, śliskie i nawet po kilku tygodniach nadal gładkie. Dla mnie to najlepsza farba do takich włosów jak moja. Kolor bez naruszenia trzyma się ok 6-8 tyg (przy codziennym myciu głowy), później stopniowo blaknie ale w gruncie rzeczy farbując nawet raz na 2,5 - 3 miesiące można wyglądać na zadbana. Z czystym sumieniem polecam.
Aha i jeszcze jedno, kolor o nazwie "golden brown" jest po prostu obłędny. Wybarwia się dosyć ciemno, ale to bardzo seksowny kolor. Ma w sobie trochę fioletu ale kompletnie nie wygląda nieatrakcyjnie u osób, u których za ciemny i za zimny kolor podkreśla cienie pod oczami. Ja jestem właścicielką takiej urody właśnie i to jedyny taki kolor, który urodę podkreśla a nie przekreśla.
Apsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:25   #113
M-ka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Farbuję tą farbką już od pół roku. Mieszkam za granicą i tutaj zagościła nieco wcześniej. Miałam włosy suche, zniszczone eksperymentami (rozjaśnianie). Lubiłam Casting, bo był delikatny ale kolor doszczętnie zmywał się po tygodniu. Włosy w moim stanie nie nadawały się do farbowania częstszego niż raz na 4-6 tygodni, więc możecie sobie wyobrazić jak bardzo byłam zła przez conajmniej 3 tygodnie. Szukałam czegoś, co nie naruszy bardziej struktury włosa i będzie dodatkowo trwałe. Ta farba to dla mnie strzał w 10! Po pierwsze ufarbowała równiutko wszystkie włosy, choć wiadomo, że nie każda farba sobie z tym radzi jeśli włosy wcześniej były katowane rozjaśniaczami (czyli nie było efektu jasna góra - czarne końcówki), po drugie krtóki czas trzymania na głowie chyba nie zdąża naruszyć włosów. Po ufarbowaniu są lśniące, śliskie i nawet po kilku tygodniach nadal gładkie. Dla mnie to najlepsza farba do takich włosów jak moja. Kolor bez naruszenia trzyma się ok 6-8 tyg (przy codziennym myciu głowy), później stopniowo blaknie ale w gruncie rzeczy farbując nawet raz na 2,5 - 3 miesiące można wyglądać na zadbana. Z czystym sumieniem polecam.
Aha i jeszcze jedno, kolor o nazwie "golden brown" jest po prostu obłędny. Wybarwia się dosyć ciemno, ale to bardzo seksowny kolor. Ma w sobie trochę fioletu ale kompletnie nie wygląda nieatrakcyjnie u osób, u których za ciemny i za zimny kolor podkreśla cienie pod oczami. Ja jestem właścicielką takiej urody właśnie i to jedyny taki kolor, który urodę podkreśla a nie przekreśla.
A czy ten kolor wyszedł Ci jak jasny, średni czy może ciemny brąz?Też jestem zainteresowana tym odcieniem, tylko że nie wiem czy wybrać 5.3(golden brown) czy 4.3(dark golden brown)
Stary 2008-11-27, 16:32   #114
Apsik
Rozeznanie

GG do Apsik

Cytat:
Napisane przez M-ka Pokaż wiadomość
A czy ten kolor wyszedł Ci jak jasny, średni czy może ciemny brąz?Też jestem zainteresowana tym odcieniem, tylko że nie wiem czy wybrać 5.3(golden brown) czy 4.3(dark golden brown)
Farbowałam 5.3 Golden Brown i wyszedł ciemny. Wcześniej miałam średni brąz ale włosy były po rozjaśnianiu (rozjaśniałam przez 3 misiące ale jakieś pół roku przed sięgnięciem po ten L'oreal), myślę, że to dlatego wyszedł ciemny. Ale i tak niewiele bardziej niż na opakowaniu (kolor z wierzchu opakowania a nie z tabelki odcieni na boku), zwykle wychodził mi czarny jeśli farbowałam np Wellatonem.
Apsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 17:09   #115
szakira
Przyczajenie

czyli ta farba jednak jest spoko.tylko interesuje mnie bardzo czy jasne blondy tez nie niszcza bo napewno sa bardziej inwazyjne niz brązy a nie chche miec siana na głowie bo pamietam jak kiedys farbowalam na bardzo jasno wlosy to tak starsznie to wysuszalo wlosy ze tylko w kucyku dalo sie chodzic
a tak mnie męczy ta farba
Stary 2008-11-27, 18:12   #116
magda246magda
Przyczajenie

szakira,
ja przejrzalam wlasnie kilka forow na stronach zagranicznych, gdzie dziewczyny piszą, ze owszem nawet blondy z tej serii nie niszcza włosów, ale za to wychodza (dotyczy wszystkich odcieni) o 2 tony ciemniej niz na opakowaniu!! ja sama mam teraz na czubku średni blond przechodzący u dolu w brąz (wszystko z rudą nutą castinga) i zastanawialam sie nad lodowym blondem, który daje efekt blondu lub sredniego blondu (wg opinii na tych forach), ale nie wiem czy mi chwyci ciemniejsze koncowki.....
Nie wiecie może o ile tonów może ta farba rozjasnic wlosy i czy wyrownam nią swoją "tecze" na glowie ???
Stary 2008-11-27, 20:30   #117
nimrodel
Rozeznanie

no prosze- takie nowe cudo. musze wyprobowac. zachecam dziewczyny, ktore farbowaly jakimis brazami: wrzucajcie fotki!

na poczatku watku podjeto ciekawe pytanie- czy to, ze ta farba dziala TYLKO w 10 minut oznacza ze jest bardzo nafaszerowana chemia? odpowiedzi zdaje sie udziala nam te osoby, ktore farbowaly ta farba jakis czas temu wlosy i teraz moga ocenic stan swoich wlosow
nimrodel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:38   #118
szakira
Przyczajenie

ja wlasnie tez po castingu mam taki rudawy odcień starsznie mnie to drażni ale on ma słabą wode to pewnie dlatego a jak dziewczyny pisaly wczesniej ze nawet na 12 wodzie jest to jest bardzo mocna i dlatego dziwi mnie to ze nie niszczy włosów
Stary 2008-11-27, 20:42   #119
szakira
Przyczajenie

kurcze ale MAGDA jak piszesz ze one takie cimne wychodza?lodowy blond jest bardzo jasny na opakowaniu,ale przewaznie tak jest.ja tylko chche zeby byl taki nie ciemny nie jasny moze sie uda ale musze przeczekac bo wczoraj robilam castinga perłowy blond ale nie ma prawie zadnej roznicy w porownaniu do blond casting moze mniej rudosci ale raczej niezauwazalne
Stary 2008-11-27, 20:45   #120
szakira
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez magda246magda Pokaż wiadomość
szakira,
ja przejrzalam wlasnie kilka forow na stronach zagranicznych, gdzie dziewczyny piszą, ze owszem nawet blondy z tej serii nie niszcza włosów, ale za to wychodza (dotyczy wszystkich odcieni) o 2 tony ciemniej niz na opakowaniu!! ja sama mam teraz na czubku średni blond przechodzący u dolu w brąz (wszystko z rudą nutą castinga) i zastanawialam sie nad lodowym blondem, który daje efekt blondu lub sredniego blondu (wg opinii na tych forach), ale nie wiem czy mi chwyci ciemniejsze koncowki.....
Nie wiecie może o ile tonów może ta farba rozjasnic wlosy i czy wyrownam nią swoją "tecze" na glowie ???
magda a nie lepiej bedzie ci podciąc te koncowki?i pofarbowac wtedy ja tak zrobilam jak mialam balejaz z jasnym blondem i ciemnym brazem pofarbowalam wszystko castingiem blond spoko pokryl ale te koncowki niebardzo i je wkoncu podcielam i teraz jest juz ok nie am sladu po moim balejazu
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości