które tipsy french ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-29, 19:30   #1
szade
Przyczajenie

które tipsy french ?

Witam wszystkie dziewczyny

Jestem tu Nowa i proszę o pomoc.Przedewszystkim chciałam Wam podziękować za to że jesteście, bo dzięki Wam dużo sie nauczyłam i dowiedziałam.Od niedawna robię tipsy ale mam duzy problem z frenchem, nie jest to moja mocna strona.Kupiłam żel french z activ ale nie pasuje Mi.Jest za rzadki, ciężko zrobić idealną linię uśmiechu i na dodatek po wyciągnięciu z lampy jest mokry.A lampa nowa.Zdecydowałam się na tipsy french i tu pytanie do Was moje drogie.Czy któraś z Was miała z Quality Nails z przezroczystą kieszonką.Słyszałam że te z EZ Flow z głęboką linią uśmiechu są fajne ale na stronie producenta nie widzę na zdjęciu jaką maja kieszonkę.Ale się rozpisałam !!!!

Gorąco Pozdrawiam i proszę o pomoc.
szade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:42   #2
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235
Dot.: które tipsy french ?

Każdy żel po wyjęciu z lamy jest mokry, bo podczas utwardzania tworzy się na nim warstwa dyspersyjna...
Tipsy french są bez kieszonki - jeszcze nie widziałam tipsów do frencha z przeźroczystą kieszonką
misiu235 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:46   #3
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

szade a czy aby ten biały żel po utwardzeniu nie jest lepki ale utwardzony? bo to akurat normalne, to warstwa dyspersyjna. Tipsy french odradzam, nie wyglądaja naturalnie. Kup lepiej fajniejszy żel biały
asikczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 20:02   #4
szade
Przyczajenie

Te tipsy z przezroczystą kieszonką są w ofercie firmy Quality Nails, warto zobaczyć Asiczku.Teraz mam tipsy z Activa i bardzo ładnie wyszły tylko mają 2 mm kieszonkę i boje się że szybko odpadną ledwo przyklejone są na lini brzegu.
Jeśli chodzi o mój żel french to to że ma warstwę despresyjną to normal tylko jak go przemywam to się trochę rozmazuję.Nie wiem co źle robię.Nawet dawałam już bonder i to samo.

Jaki żel french polecacie dla poczatkującej.Ja potrzebuję chyba jakiś gęsty abym mogła zrobić ładną linię uśmiechu.

P.s Dziękuje za odpowiedzi
Stary 2008-10-29, 20:12   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Te tipsy z przezroczystą kieszonką wydają mi się ciekawym pomysłem przynajmniej nie skrócą optycznie płytki Ale 47zł za 70 sztuk to drogo. Z SF są tipsy french bez kieszonki za 36 zł z groszami za 500sztuk.
Stary 2008-10-29, 20:14   #6
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

jak sie rozmazuje to znaczy że sie nie utwardził. Przemieszaj go przed użyciem, potrzymaj dłużej w lampce, lub wymień żarówki albo nałóż żel na dwa razy.
Dobre żele dla początkujących i do tego gęste to ibd, christrio (bardzo gesty nie jest, ale linia usmiechu wychodzi rewelacyjna)
asikczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 21:58   #7
Mroowka04
Przyczajenie

Witam Już dość trochę wykonuje tipsy i jednak nie wybieram tych "gotowych french'ów". Osobiście wolę natiralne bądź też przeźroczyste Zauważyłam że białe końcówki z biegiem czasu czarnieją pod żelem. Pozdrawiam
Mroowka04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 22:02   #8
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mroowka04 Pokaż wiadomość
Zauważyłam że białe końcówki z biegiem czasu czarnieją pod żelem. Pozdrawiam
Jak to?
Stary 2008-10-29, 23:37   #9
Albertyna
Zakorzenienie

Może żel sie odwarstwia od tipsa i włazi tam brud?
Stary 2008-10-30, 12:22   #10
szade
Przyczajenie

Droga Oblabobla zgadzam się z Tobą że mogą być ciekawe bo takie potrzebuję tipsy french, z ładną linią uśmiechu ale takie które nie będą skracać optycznie naturalną płytkę paznokcia bo to nie naturalnie wygląda.Jeśli chodzi o te z EZ Flow bez kieszonki to najlepiej stosować na dłuższą płytkę paznokciową ale większość moich klientek mają krótkie płytki no i takie tipsy rozchodzą się trochę na boki, przynajmniej mi.
Albertynko z Tobą również się zgadzam z Tym brudem.Ale zrobiłam teraz eksperyment na sobie, mam tipsy french gotowe z Activa jak wcześnie pisałam ale przed nałożeniem żelu dałam bonder niby ma to pomóc.Zobaczymy.
Stary 2008-10-30, 19:12   #11
mama victorii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Te tipsy z przezroczystą kieszonką wydają mi się ciekawym pomysłem przynajmniej nie skrócą optycznie płytki Ale 47zł za 70 sztuk to drogo. Z SF są tipsy french bez kieszonki za 36 zł z groszami za 500sztuk.
Mam juz te tipsy z sun flower do frencha, bez kieszonki .Dzieki oblabobla ,ze mi je doradzilas Sa super!I maju sliczny gleboki usmiech .Polecam rowniez .To moje zdanie ale bardzo ladnie sie prezentuja i nie wygladaja wcale nienaturalnie .Jak dla mnie sa boskie ..
mama victorii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 10:18   #12
szade
Przyczajenie

Mamo Victori masz na myśli te tipsy elastan french głęboki uśmiech.Powiedz Mi czy kleiłaś je może na mała płytkę paznokciową i czy dobrze się je obrabia.

Pozdrawiam gorąco
Stary 2008-10-31, 14:31   #13
mama victorii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szade Pokaż wiadomość
Mamo Victori masz na myśli te tipsy elastan french głęboki uśmiech.Powiedz Mi czy kleiłaś je może na mała płytkę paznokciową i czy dobrze się je obrabia.

Pozdrawiam gorąco
Hej !Naklejalam je na srednio dluga plytke .Tak chodzi mi o te biale tipsy french z glebokim usmiechem bez kieszonki .Tipsow french nie obrabia sie wcale tzn nie piluje sie progu tipsa tylko delikatnie matowi ,zeby nie zatrzec lini usmiechu .Jestem bardzo zadowolona z tych tipsow .Kupilam je w firmowym sklepie sun flower .Na dodatek maja sliczna biel i wygladaja bardzo ladnie z mlecznym rozem (do lini usmiechu )Kiedys zamowilam tipsy frech z kieszonka z allegro tez z sun flower ale mialy taki brzydki szary odcien .Na dodatek bardzo skracaly plytke .Pozdrowionka
mama victorii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:57   #14
szade
Przyczajenie

Dzięki śliczne za odpowiedź mamo Victorii.Kupię je sobie na pewno.Gorzej tylko jak któraś przyjdzie do mnie z małą płytką paznokciową i będzie chciała frencha a ja nie umiem żelem go dobrze wykonać.Może to rzeczywiście wina mojego żelu.

Pa pa i pozdrowionka
Stary 2008-12-28, 13:28   #15
magda.p84
Przyczajenie

Witajcie, mam problem z tipsami french. prosze o waszą rade. zakupilam sobie tipsy french dobrej jakosci, bo w salonie gdzie robilam kurs. zel rowniez z tego salonu. ale nie wiem dlaczego zel odpada, kruszy sie
robie wszystko wg zalecen, tj matowie plytke paznokciowa, tipsa, efekt koncowy jets zadowalajacy, tlyko po paru ndiach odpada jaka moze byc tego przyczyna? bardzo porsz eo odpowiedz. pozdrawiam
magda.p84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 01:42   #16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magda.p84 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam problem z tipsami french. prosze o waszą rade. zakupilam sobie tipsy french dobrej jakosci, bo w salonie gdzie robilam kurs. zel rowniez z tego salonu. ale nie wiem dlaczego zel odpada, kruszy sie
robie wszystko wg zalecen, tj matowie plytke paznokciowa, tipsa, efekt koncowy jets zadowalajacy, tlyko po paru ndiach odpada jaka moze byc tego przyczyna? bardzo porsz eo odpowiedz. pozdrawiam
Niestety chyba nikt nie jest w stanie się domyślić gdzie jest "ten salon", a żele chyba też mają jakąś nazwę? Czy nie powinnaś tych pytań skierować do "tego salonu gdzie robiłaś kurs"?
Stary 2010-04-14, 23:54   #17
Gusia10
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mama victorii Pokaż wiadomość
Mam juz te tipsy z sun flower do frencha, bez kieszonki .Dzieki oblabobla ,ze mi je doradzilas Sa super!I maju sliczny gleboki usmiech .Polecam rowniez .To moje zdanie ale bardzo ladnie sie prezentuja i nie wygladaja wcale nienaturalnie .Jak dla mnie sa boskie ..
Czesc czy te tipsy do frenchu z sun flower to tipsy ELASTAN FRENCH gleboki usmiech?? chce je kupic i nie jestem pewna czy to te wlasciwe
Gusia10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 20:59   #18
czarno_biala87
BAN stały

GG do czarno_biala87

Ja kupiłam rewelacyjne tipsy do frencha u Dobrej Rady. Mają naprawdę głęboki uśmiech, są bez kieszonki i są wytrzymałe, świetnie się je przykleja, polecam gorąco. Jest ich kilka rodzajów, moje to chyba American French...
czarno_biala87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości