kryzys - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-30, 00:03   #1
rudeee
Raczkowanie

kryzys

zapuszczam włosy, co najmniej od roku. Nie mogę wyjść z długości za łopatki. Mam kompletnego świra na punkcie włosów - liczę każdy, który wypada, stosowałam już chyba wszystko, co może przyśpieszyć porost. I... mam dość. Widzę, że włosy są cienkie. Owszem, widuję dziewczyny z włosami rzadszymi, a do pasa. Ale jaki jest sens mieć takie włosy jak moje aż tak długie? gdyby były gęste, falowane. I myślę sobie, żeby je ściąć, krótko, miejscami wygolone na zero. I zostawić sobie jedno pamo długie, takie jak teraz, żeby nie było szkoda. Myślę o tym coraz częściej. Co sądzicie?

bynajmniej oznacza "wcale, ani trochę, w żadnym wypadku"

więc nie: "bynajmniej mi się to podoba"
rudeee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:07   #2
Gaga78
Raczkowanie

Dot.: kryzys

ja też nie widzę sensu posiadania cienkich długich włosów.
skup się na pielęgnacji swoich włosów i poszukaj fajnej fryzurki dla włosów półdługich, nie ma się co zamęczać. a skoro ci wypadają pomyśl, czy nie stosujesz prostownicy, nie suszysz za często i takich tam zabiegów.
powodzenia
Gaga78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:13   #3
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
Widzę, że włosy są cienkie. Owszem, widuję dziewczyny z włosami rzadszymi, a do pasa. Ale jaki jest sens mieć takie włosy jak moje aż tak długie? gdyby były gęste, falowane
Mam włosy bardzo cienkie, bardzo kruche i łamliwe, i do pasa - i widzę w ich maniu ogromny sens, szczególnie kiedy widzę zazdrość w oczach koleżanek obciachanych na Rihannę lub zachwyt w oczach TŻ, kiedy odbija się w nich (włosach, nie koleżankach) słońce . Czytam już któryś z kolei Twój post i niestety wydaje mi się, że gdybyś miała gęste i falowane to narzekałabyś, że ciężkie w pielęgnacji, że za mało albo zbyt dużo falowane itp.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:21   #4
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
zapuszczam włosy, co najmniej od roku. Nie mogę wyjść z długości za łopatki. Mam kompletnego świra na punkcie włosów - liczę każdy, który wypada, stosowałam już chyba wszystko, co może przyśpieszyć porost. I... mam dość. Widzę, że włosy są cienkie. Owszem, widuję dziewczyny z włosami rzadszymi, a do pasa. Ale jaki jest sens mieć takie włosy jak moje aż tak długie? gdyby były gęste, falowane. I myślę sobie, żeby je ściąć, krótko, miejscami wygolone na zero. I zostawić sobie jedno pamo długie, takie jak teraz, żeby nie było szkoda. Myślę o tym coraz częściej. Co sądzicie?
rudeee, Ty masz piękne włosy, może i są cienkie, ale nie są rzadkie - takie włosy jak Twoje budzą zazdrość i zachwyt

Cytat:
Napisane przez Gaga78 Pokaż wiadomość
skup się na pielęgnacji swoich włosów i poszukaj fajnej fryzurki dla włosów półdługich, nie ma się co zamęczać. a skoro ci wypadają pomyśl, czy nie stosujesz prostownicy, nie suszysz za często i takich tam zabiegów.
powodzenia
A ja widzę Cienkie włosy, pod warunkiem, że nie są zbyt rzadkie, mogą wyglądać super, gdy są długie Cienkie włosy często ładnie lśnią, są plastyczne, podatne na układanie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mam włosy bardzo cienkie, bardzo kruche i łamliwe, i do pasa - i widzę w ich maniu ogromny sens, szczególnie kiedy widzę zazdrość w oczach koleżanek obciachanych na Rihannę lub zachwyt w oczach TŻ, kiedy odbija się w nich (włosach, nie koleżankach) słońce . Czytam już któryś z kolei Twój post i niestety wydaje mi się, że gdybyś miała gęste i falowane to narzekałabyś, że ciężkie w pielęgnacji, że za mało albo zbyt dużo falowane itp.
Popieram
Stary 2008-10-30, 22:31   #5
rudeee
Raczkowanie

dzięki za odpowiedzi

Czytam już któryś z kolei Twój post i niestety wydaje mi się, że gdybyś miała gęste i falowane to narzekałabyś, że ciężkie w pielęgnacji, że za mało albo zbyt dużo falowane itp.

pewnie i racja Przy czym ostatnio na prawdę mnie to włosy jakoś strasznie drażnią...

rudeee, Ty masz piękne włosy, może i są cienkie, ale nie są rzadkie - takie włosy jak Twoje budzą zazdrość i zachwyt

Dziękuję bardzo Chyba mi potrzeba jakiegoś dopingu...

Nie spałam pół nocy bo myślałam co zrobić (jutro wizyta u przyjaciółki - fryzjerki. I stwierdziłam, że chyba trzeba im jakiegoś cięcia, nie tyle z długości, co dla nadania kształtu, jakiejść zmiany. Jak tak dalej będzie źle to zawsze można obciąć na krótko

EDIT: takie miałam włosy najdłuższe w życiu - warto takie mieć? tylko za cholerę nie rozumiem, jakim cudem one były falowane??? teraz są proste jak druty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudeee.jpg (28,0 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez rudeee
Czas edycji: 2008-10-30 o 22:45
Stary 2008-10-30, 22:56   #6
Agula 88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gaga78 Pokaż wiadomość
powodzenia

a jaki jest sens w posiadaniu włosów krótkich i cienki to dopiero makabra .Trzeba na uszach stawać aby były gęstsze tzw nadać im objętości może od razu na zero co? a długie można zakręcić czy związać w kitka i lekko natapirować więcej jest opcji
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 00:50   #7
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
EDIT: takie miałam włosy najdłuższe w życiu - warto takie mieć? tylko za cholerę nie rozumiem, jakim cudem one były falowane??? teraz są proste jak druty
No, ba Pewnie, że warto Warto mieć nawet dłuższe

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2008-10-31 o 00:52
pani-jesień jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 12:00   #8
trollcia
Raczkowanie

masz piekne wlosy, nie warto popadac ze skrajnosci w skrajnosc tzn z dlugich na zero, jezeli nie boisz sie poszalec z cieciem to znajdz takie jakie nada twoim wlosom wiecej przestrzennosci, nawet cienkie wlosy wygladaja fajnie po profesjonanym cieciu, a twoje wygladaja calkiem przyzwoicie
trollcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:16   #9
LadyD
Raczkowanie

ojej jak tu czytam o zazdrości koleżanek jako priorytet w trzymaniu długich włosów to mam ubaw po pachy...Wydaje mi się ,że każdy powinien nosić fryzure i długość taka jaka jemu się podoba.A koleżanki z fryzem na Rihanne zapewne myślą ,że to im się zazdrości modnej fryzury... więc koło się zamyka....

Co do włosów na zdjęciu - przede wszystkim DUŻY PLUS za kolor Jest bardzo ładny poleciła bym jednak podcięcie końcówek i lekkie strzyżenie które nadało by kształt włosom ,ale nie zmieniło długościpozdrawiam
LadyD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 18:11   #10
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LadyD Pokaż wiadomość
ojej jak tu czytam o zazdrości koleżanek jako priorytet w trzymaniu długich włosów to mam ubaw po pachy...Wydaje mi się ,że każdy powinien nosić fryzure i długość taka jaka jemu się podoba.A koleżanki z fryzem na Rihanne zapewne myślą ,że to im się zazdrości modnej fryzury... więc koło się zamyka....

Co do włosów na zdjęciu - przede wszystkim DUŻY PLUS za kolor Jest bardzo ładny poleciła bym jednak podcięcie końcówek i lekkie strzyżenie które nadało by kształt włosom ,ale nie zmieniło długościpozdrawiam
E tam, czego tu zazdrościć - co za problem ciachnąć długie włosy i mieć fryzurę na Rihannę W drugą stronę to nie działa tak prosto, niestety
Stary 2008-10-31, 23:38   #11
rudeee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LadyD Pokaż wiadomość

ale ja nie mam takich włosów jak na zdjęciu - to zdjęcie jest sprzed jakichś 6 lat, kiedy miałam włosy najdłuższe w swoim życiu

A właśnie jestem po wizycie u fryzjerki zmiania długości - żadna, ale mozno wycieniowanie, podniesione, z grzywką. Jestem bardzo zadowolona i do krótkich mi znowu nieprędko - tego mi było trzeba Jutro wkleję zdjęcie

Stary 2008-11-01, 09:59   #12
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
ale ja nie mam takich włosów jak na zdjęciu - to zdjęcie jest sprzed jakichś 6 lat, kiedy miałam włosy najdłuższe w swoim życiu

A właśnie jestem po wizycie u fryzjerki zmiania długości - żadna, ale mozno wycieniowanie, podniesione, z grzywką. Jestem bardzo zadowolona i do krótkich mi znowu nieprędko - tego mi było trzeba Jutro wkleję zdjęcie
Czekamy na fotke

A swoją drogą... Zazdrość koleżanek jako główna mobilizacja byłaby biedna...Ale chyba bardziej chodziło tu o podziw niż o zazdrość. Muszę przyznać, że długie, zadbane włosy w świetle słońca to widok, który mocno przykuwa mój wzrok. Widząc w słoneczny dzień dziewczynę z długimi włosami tęsknię za długością jeszcze bardziej
A z ciekawostek - statystyczna kobieta ubiera się dla koleżanek, nie dla siebie czy mężczyzny. Kto wie co i dla kogo taka pani ze statystyki robi ze swoimi włosami. Taka już kobieca natura - cokolwiek by to nie było

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-11-01 o 10:21 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 13:09   #13
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Czekamy na fotke

A swoją drogą... Zazdrość koleżanek jako główna mobilizacja byłaby biedna...Ale chyba bardziej chodziło tu o podziw niż o zazdrość. Muszę przyznać, że długie, zadbane włosy w świetle słońca to widok, który mocno przykuwa mój wzrok. Widząc w słoneczny dzień dziewczynę z długimi włosami tęsknię za długością jeszcze bardziej
A z ciekawostek - statystyczna kobieta ubiera się dla koleżanek, nie dla siebie czy mężczyzny. Kto wie co i dla kogo taka pani ze statystyki robi ze swoimi włosami. Taka już kobieca natura - cokolwiek by to nie było
Po to, żeby wzbudzić zazdrość - w końcu jesteśmy rywalkami
Ale ja osobiście nie ubieram się z takiego powodu, przynajmniej nie świadomie Ale ja zawsze byłam dziwna - nienawidzę np. zakupów ciuchowych

Niektóre dziewczyny autentycznie zazdroszczą innym długich włosów - mi niektóre mówiły to wprost
Stary 2008-11-01, 18:24   #14
Gaga78
Raczkowanie

dla mnie długie włosy to takie, które są do pasa. Takie włosy są moim zdaniem mało atrakcyjne, to po pierwsze a po drugie cienkie długie włosy wyglądają fatalnie.
Droga koleżanko, jeśli masz kryzys i nie wiesz co z sobą zrobić to utrzymaj długość taką jaką masz, może pocieniuj włosy, a jeśli chcesz radykalnej zmiany to obetnij je zupełnie na krótko. Uważam,że gdy ktoś ma cienkie włosy świetnie wygląda w króciutkiej fryzurce. MOja koleżanka ma z natury włosy cienkie, lekko falowane. Całe studia nosiła długie włosy do pasa, wtedy była taka moda. Teraz ma krótkie, zwyczajną fryzurkę bez udziwnień i uważam że wygląda świetnie.
Ja mam gęste włosy i miałam już każdą możliwą fryzurę, od włosów do pasa po irokeza na głowie i na zapałkę. Trzeba próbować i szukać tej, w której wygląda się i czuje najlepiej.

Pomyślałam sobie,że mogłabyś ściąć włosy na tzw. pazia czy Rihannę (czy jak tam się to pisze) wbrew koleżankom, które nie lubią podążać za modą.
To bardzo twarzowa fryzura i myślę,że pasowałaby Ci. Jest kompromisem między długimi i krótkimi fryzurkami.
powodzenia.
Gaga78 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości