mnie też pomóżcie zminić fryzure i kolor- bardzo bardzo prosze! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-30, 09:36   #1
zielonka88
Raczkowanie

Exclamation

mnie też pomóżcie zminić fryzure i kolor- bardzo bardzo prosze!

Bardzo was proszę, mam ochotę na zmianę, jednak nie wiem konkretnie co zrobić. Myslalam nad zmianą koloru- strasznie marzy mi sie rudy- ewentulanie taki brąz wpadający w miedź....
Poza tym- fryzura.... Od ok. 5 lat mam na głowie to samo
Na zdjęciu ktore dodałam mam naturalny kolor włosów i tak się mneij wiecej same układają- raz kręcą się bardziej,a raz mneij;P
Bardzo proszę o pomoc, bo zwiariuje z tej nudy;P!

ps. dodam może ze mam 20 lat i dość tego, że wciaz wygladam jak 15-latka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0344.jpg (44,4 KB, 193 załadowań)

Edytowane przez zielonka88
Czas edycji: 2008-10-30 o 09:43
zielonka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 10:45   #2
trollcia
Raczkowanie

Dot.: mnie też pomóżcie zminić fryzure i kolor- bardzo bardzo prosze!

moje propozycje dla Ciebie:
dwie na podatne i krecone wosy,jedna na proste,ale mysle ze ciecie do prostych tez dobrze by wygladalo przy kreconych kosmykach
co do rudosci, sadze ze masz swietna cere wlasnie do takich odcieni jak na fotkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q.jpg (21,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qq.jpg (30,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qqq.jpg (27,7 KB, 39 załadowań)
trollcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 13:16   #3
zielonka88
Raczkowanie

bardzo dziękuje za odpowiedź. Cieszę się zeten rudy nie wydaje się być takim beznadziejnym, pomysłem
Jak myslicie jaki to kolor na 3 zdjęciu? Bardzo mi się podoba ale nie wiem czym takie coś osiągnąc No i lepiej szamponem do 28 myć (licząc że nie do końca zejdzie tak szybko) czy farbą(licząc że odrosty nie będą az tak widoczne)?
Stary 2008-10-31, 13:33   #4
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Też uważam, że będzie Ci świetnie w rudościach. Co do koloru z ostatniego zdjęcia - stawiałabym na jakiś brąz miedziany - myśle, że w granice poziomów 5 i 4, ewentualnie majirel 6.46 to taki intensywny miedziany brąz z dodatkiem czerwieni.
Przy rudościach mimo wszystko zainwestowałabym w farbę, gdyż rudy ma tendencję do blaknięcia i wypłukiwania.
edit: Dołączam zdjęcia farb profesjonalnych w miedzi i czerwieni.
Pierwsze zdjęcie majirel, drugie luocolor, trzecie richesse - słowem profesjonalny l'oreal.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miedziane.jpg (62,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1654_5.jpg (57,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1554_3.jpg (25,2 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-10-31 o 13:38
madziunia80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 21:50   #5
trollcia
Raczkowanie

strasznie podoba mi sie 4.65 z 2 fotki
Stary 2008-11-01, 00:01   #6
dorotkap87
Raczkowanie

Witam drogie Wizażanki nie chcę śmiecić nowym wątkiem, więc podepnę się cichutko do tego, mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe

Też prosiłabym o radę przy doborze fryzury i koloru włosów. Moje fotki w załącznikach

Moje włosy są dość cienkie, mają skłonności do przetłuszczania się i szybko robią się 'oklapnięte' :/ Wyglądają w sumie zdrowo, mają połysk i są miękkie, może nawet trochę zbyt delikatne... Ostatnio mam też spore problemy z wypadaniem i łamaniem, ale to już mniej ważne
Mimo że zawsze marzyłam o kręconych, moje włosy są proste, dość trudne do układania i wszelkie modelowanie itp za długo się na nich niestety nie trzyma...

Włosy są po koloryzacji szamponem (w sierpniu, pierwszy raz w życiu ;p), ale kolor już się prawie wypłukał, mój naturalny jest taki trochę mysi, może o dwa tony jaśniejszy niż mam teraz (na zdjęciach kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż jest). Zastanawiam się nad odcieniami typu mahoń, coś wpadającego w rudości, albo ciepłe brązy. Kolor chyba nie powinien być zbyt ciemny, myślę że jestem do tego zbyt blada

Zastanawia mnie też taka rzecz: kiedy pytałam o radę na pewnym forum fryzjerskim, pan poradził, żebym nigdy nie farbowała się na blondy (tylko ciemne kolory), a ja do piątego bodajże roku życia miałam właśnie jasne blond włoski też myślicie, że jasne nie dla mnie?

Od kilku lat mam podobną fryzurę i trochę mi się znudziło, może przydałaby się jakaś zmiana Liczę na Wasze rady, pozdrawiam

Edytowane przez dorotkap87
Czas edycji: 2014-02-09 o 15:03 Powód: poprawki
dorotkap87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 00:08   #7
Cherry82
Raczkowanie

zielonka88 Moim skromnym zdaniem odcienie rudości podkreśliły by Ci ślicznie oczy, moim zdaniem kolor karmelu też byłby odpowiedni. Może też jakies odcienie blondu, ale blondu złotego.
Cherry82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 10:02   #8
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zielonka88 Pokaż wiadomość
Bardzo was proszę, mam ochotę na zmianę, jednak nie wiem konkretnie co zrobić. Myslalam nad zmianą koloru- strasznie marzy mi sie rudy- ewentulanie taki brąz wpadający w miedź....
Poza tym- fryzura.... Od ok. 5 lat mam na głowie to samo
Na zdjęciu ktore dodałam mam naturalny kolor włosów i tak się mneij wiecej same układają- raz kręcą się bardziej,a raz mneij;P
Bardzo proszę o pomoc, bo zwiariuje z tej nudy;P!

ps. dodam może ze mam 20 lat i dość tego, że wciaz wygladam jak 15-latka
Nie farbuj wlosow na rudo, to najgorsze co mozesz zrobic! Chyba, ze zrobisz sobie gleboką czerwien, taką winną Na tym zdjeciu wygladasz na zime - typ chłodny. Jeśli chcesz jakiejs zmiany spróbuj zafarbowac na ciemniejsze brązy albo na czerń. Cieple odcienie kompletnie nie są dla Ciebie, natomiast w ciemniejszych brązach będziesz wyglądać genialnie.

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-11-01 o 10:03 Powód: blad
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:31   #9
zielonka88
Raczkowanie

hmm... dziękuję za wszystkie sugestie nie chciałabym zrobić czegoś pod wpływem impulsu a potem wstydzieć się chodzić na zajęcia Nie wiem czy to coś pomoże, ale może tego na zdjęciu nie widać- mam dość ciemną karnacje- może nie ciemną, jak hiszpanka, ale na pewno troszkę bardziej opaloną niż typowe słowianki. Moja mama mowi że jestem "śniada" Oczy mam takie zielono- nijakie
A co myślicie o tym, bym bliżej wiosny obcięła włosy do ramion? No i wycienioowała, te sprawy?
Stary 2008-11-01, 22:41   #10
dorotkap87
Raczkowanie

zielonka88, nie jestem specjalistką, ale może warto byłoby zadbać, żeby cięcie podkreśliło skręt włosa? warto wykorzystać tendencję do kręcenia, a zbyt mocne wycieniowanie mogłoby ją chyba znacznie osłabić. chociaż w sumie masz regularne rysy twarzy, w prostych pewnie też byłoby ładnie ja tak za tym skrętem obstawiam, bo zazdroszczę kurcze, moje są proste jak druty :/

Cytat:
Napisane przez trollcia Pokaż wiadomość
strasznie podoba mi sie 4.65 z 2 fotki
mi też!

a dla mnie żadnych sugestii nie ma kobietki?

Czas edycji: 2008-11-01 o 22:46
Stary 2008-11-03, 19:49   #11
trollcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dorotkap87 Pokaż wiadomość
Witam drogie Wizażanki nie chcę śmiecić nowym wątkiem, więc podepnę się cichutko do tego, mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe

Też prosiłabym o radę przy doborze fryzury i koloru włosów. Moje fotki w załącznikach

Moje włosy są dość cienkie, mają skłonności do przetłuszczania się i szybko robią się 'oklapnięte' :/ Wyglądają w sumie zdrowo, mają połysk i są miękkie, może nawet trochę zbyt delikatne... Ostatnio mam też spore problemy z wypadaniem i łamaniem, ale to już mniej ważne
Mimo że zawsze marzyłam o kręconych, moje włosy są proste, dość trudne do układania i wszelkie modelowanie itp za długo się na nich niestety nie trzyma...

Włosy są po koloryzacji szamponem (w sierpniu, pierwszy raz w życiu ;p), ale kolor już się prawie wypłukał, mój naturalny jest taki trochę mysi, może o dwa tony jaśniejszy niż mam teraz (na zdjęciach kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż jest). Zastanawiam się nad odcieniami typu mahoń, coś wpadającego w rudości, albo ciepłe brązy. Kolor chyba nie powinien być zbyt ciemny, myślę że jestem do tego zbyt blada

Zastanawia mnie też taka rzecz: kiedy pytałam o radę na pewnym forum fryzjerskim, pan poradził, żebym nigdy nie farbowała się na blondy (tylko ciemne kolory), a ja do piątego bodajże roku życia miałam właśnie jasne blond włoski też myślicie, że jasne nie dla mnie?

Od kilku lat mam podobną fryzurę i trochę mi się znudziło, może przydałaby się jakaś zmiana Liczę na Wasze rady, pozdrawiam

witaj, przepraszam ze odzew dopiero teraz ale lepiej pozno niz pozniej:P
1 fryzurka takie upiecie na codzien gdzybys nie chciala zbyt duzych zmian
2 wydaje mi sie ze masz podobny ksztalt twarzy i bardzo podoba mi sie ciecie, nie koniecznie farbowanie
3 doda objetosci cienkim wloskom z tendencja do klapania

jesli chodzi o koloryzacje wydaje mi sie ze dobrze byloby ci w kazdym kolorze pod warunkiem ze bedzie czysty i w chlodnym odcieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (21,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (29,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (31,4 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez trollcia
Czas edycji: 2008-11-03 o 19:50 Powód: zapomnialam o fotkach:P
Stary 2008-11-03, 20:17   #12
dorotkap87
Raczkowanie

wielkie dzięki kochana szkoda tylko, że bardziej mi pasują chłodne odcienie, bo przepadam za ciepłymi jedna z Wizażanek określiła mnie jako lato, czyli niby typ chłodny, a ja lepiej się czuję w ciepłych barwach... ale ja zawsze byłam na odwrót

trollcia, a ten 4.65 luocolor z palety, którą wcześniej wrzucała madziunia80 to jak widziałby Ci się dla mnie?

Czas edycji: 2008-11-04 o 01:23
Stary 2008-11-04, 20:11   #13
trollcia
Raczkowanie

kolor jest przepiekny, sadze ze swietnie bys w nim wygladala
Stary 2008-11-04, 21:47   #14
dorotkap87
Raczkowanie

hły hły hły, no to czekam na zastrzyk gotówki i chyba spróbuję ten kolorek
Stary 2008-11-06, 15:50   #15
Madziulka304
Przyczajenie

A jaka mi najbardziej pasuje fryzura? dodam że na tym zdjeciu mam pokrecone wlosy ale normalnie mam proste///
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gty.jpg (38,8 KB, 22 załadowań)
Madziulka304 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości