Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-20, 14:46   #721
Amphetamina
Zadomowienie

Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Hej, włosy farbowałam jakiś miesiąc temu tym właśnie odcieniem.
Powiem Wam szczerze, że się rozczarowałam.
Liczyłam na intensywniejszy kolor i lepszy efekt.
Obecnie kolor mam totalnie wypłowiały.
Dołączam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (166,7 KB, 249 załadowań)
Amphetamina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 20:56   #722
Filifonka
Rozeznanie

Amphetamina Myślę, że powodem mało intensywnego efektu jest zbyt ciemny kolor wyjściowy. Rudy wypłukuję się szybko, a szczególnie jeśli efekt jest zbyt mało intensywny (jest mniej koloru do wypłukania).
Filifonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 12:58   #723
201611241302
Konto usunięte

A ja myślę, że jeszcze ze 2, 3 farbowania i będzie lepiej U mnie tak było.
201611241302 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 18:25   #724
kaja0604
Raczkowanie

Doriskaaa cudny masz ten kolor włosów z 23.07 (chyba) po drugim farbowaniu,szczególnie ten w słońcu to taki kolor o którym od dawna marze.W sumie przez chwile miałam rude włosy ale to nie był taki ładny zywy kolor kupiłam sobie farbe RB jasny blond z papryka ale cos mi strzeliło do głowy i dałam go z wodą 3% i troche mi przyciemniło i włosy "zczerwieniały" zastanawiam sie czy ta farba o której piszecie cos zdziała na moich włosach czy tylko bede miała ruda poswiate.I czy poraz kolejny bede musiała robic dekolaryzacje
P.S. Orientujecie sie jaka woda jest w tej farbie pure paprika ?

Dzasminka piszesz,ze Ty miałaś podobnie jak kolezanka u góry czyli po 2-3 farbowaniach było lepiej tzn ze tez farbowałas na ciemniejsze włosy bez rozjaśniania??

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2011-10-25 o 19:05
kaja0604 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 08:57   #725
Doriskaaa
Raczkowanie

już nie mam takiego odcienia ponieważ farbowałam kilka razy garnierem ale chyba planuję powrócić do mango
a te fotki co Ci się podobają to 2 tygodniowa papryka
Doriskaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 16:56   #726
kaja0604
Raczkowanie

Dziewczyny,a nie wiecie może czy tą farbe moge zmieszać z własnym utleniaczem???
Ponieważ chciałabym odrost zrobić 6% a reszte 4,5% orientujecie sie czy jest to możliwe??Nie wiem jaki utleniacz jest dodany do tej farby,a nigdzie tego nie moge znaleźć na opakowaniu

Właśnie zafarbowałam włosy "własną mieszanką" ale z uzyciem Pure paprika..zobaczymy co mi wyjdzie..

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2011-11-04 o 13:33
Stary 2011-11-04, 15:58   #727
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaja0604 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a nie wiecie może czy tą farbe moge zmieszać z własnym utleniaczem???
Ponieważ chciałabym odrost zrobić 6% a reszte 4,5% orientujecie sie czy jest to możliwe??Nie wiem jaki utleniacz jest dodany do tej farby,a nigdzie tego nie moge znaleźć na opakowaniu

Właśnie zafarbowałam włosy "własną mieszanką" ale z uzyciem Pure paprika..zobaczymy co mi wyjdzie..
Wrzuć fotki jeśli możesz
Stary 2011-11-06, 11:35   #728
kaja0604
Raczkowanie

A wiec ja juz po farbowaniu,szczerze to nie podoba mi sie za bardzo ten kolor,troche żałuje bo wyszedł bardziej czerwony..a miałam juz takie ładne jasne rude chciałam nadać im bardziej ostrego,wyrazistego koloru a tu lipa sa ciemniejsze i czerwone..także jak pojade do Pl to znowu dekolaryzacja..i nic na własną ręke
załączam fotki
1-przed farbowaniem
2- po farbowaniu z lampą
3/4-bez lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (58,2 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (71,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ccc.jpg (44,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (44,4 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2011-11-06 o 12:09
Stary 2011-11-06, 11:47   #729
Amphetamina
Zadomowienie

Cytat:
A wiec ja juz po farbowaniu,szczerze to nie podoba mi sie za bardzo ten kolor,troche żałuje bo wyszedł bardziej czerwony..a miałam juz takie ładne jasne rude chciałam nadać im bardziej ostrego,wyrazistego koloru a tu lipa sa ciemniejsze i czerwone..także jak pojade do Pl to znowu dekolaryzacja..i nic na własną ręke
załączam fotki
1-przed farbowaniem
2- po farbowaniu z lampą
3-bez lampy
Mi tam się bardzo podoba Twój kolor, sama chciałabym taki mieć
i założę się że niejedna dziewczyna także
No ale dogodzić kobiecie...
Myślę, że nie warto męczyć włosów ponowną dekoloryzacją, farbowaniem, itd.
Kolor masz super i tyle
Ale ja to tam zboczona jestem na punkcie takich rudości i czerwieni, także wiesz
Amphetamina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 12:06   #730
kaja0604
Raczkowanie

Amphetamina Dzięki bardzo,ja jakoś nie mogę sie przekonać,mam nadzieje,ze w miare szybko sie wypłucze ten kolor. Przeszłam długą droge zeby zejsc wkonću z czarnych włosów do rudych..a tu psikus i sama zepsułam efekt.Dziewczyny wczesniej pisałym ze po kazdym myciu robi sie bardzieej rudy,wiec licze na to bardzo
Stary 2011-11-06, 21:37   #731
Filifonka
Rozeznanie

Święte słowa kobiecie nie dogodzisz ja też tyle kolorów już użyłam i sama nie wiem jaki chcę mieć na głowie;p
A czym farbowałaś wcześniej? (pierwsze zdjęcie) bardzo naturalny odcień
Aktualny kolor też bardzo ładny ale wiem jak to jest jak się ma wymarzone jasne włosy a farba je przyciemnia. Na pewno się wypłuka
Stary 2011-11-07, 08:28   #732
Douillet
Przyczajenie

kaja0604, miałam dokładnie taki kolor jak Ty (po farbowaniu) z tym, że był on po farbie: "P54 - intensywny miedziany kasztan". Jednak jakiś czas temu zachciało mi się jaśniejszych rudości i po przeczytaniu świetnych opinii popartych załączonymi zdjęciami - zdecydowałam się Pierwsze farbowanie? Hmmmmm, włosy niby dość jasne, ale strasznie szybko kolor się wypłukał i przy czubku głowy był wręcz żółtawy ;/ .... teraz to moje 4 mango i powiem szczerze, że kolor jest ok: nie są tak ciemne jak były przed, ale i nie są też tak jasne jak na zdjęciach dziewczyn....niestety bardzo, bardzo szybko się wypłukuje i wygląda nieciekawie (przynajmniej na moich włosach), musiałabym nakładać farbę średnio co dwa tygodnie ;/ ehs ;/
Douillet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 15:21   #733
userka
Przyczajenie

a u mnie wielkie odliczanie. z jasnego blondu robię w środę MANGO
Kupiłam 2 opakowania bo mam dość długie włosy i zobaczymy.
Troche boję się, że marchewka wyjdzie.

Jak już kupiłam to mango to kilka innych farb wpadło mi w oko za 14zł garnier Złocisto Miedziany Blond. Używała któraś z Was tej farby?>

Zobaczymy , najwyżej się spłucze bo podobno z jasnych włosów to szybko traci.
userka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:23   #734
kaja0604
Raczkowanie

Filifonka,nie wiem dokładnie jaki to był kolor,ponieważ robiła mi go fryzjerka(jakaś mieszanka) kurcze teraz jak patrze na ten kolor to tak bardzo mi sie podoba a chciałam tylko odświezyc kolor.No nic już postanowione,jak bede w Pl zawitam do mojej fryzjerki

Douillet u mie przeraża mnie własnie to,ze kolor wyszedł ciemny,dwa razy miałam dekolaryzacje,wiec to jest chyba najgorsze,ze teraz znowu je przyciemniłam,modle sie żeby sie wypłukał jaknajszybciej..no ale napewno nie spłucze sie do takiego jasnego jak miałam wczesniej,mysle,ze jak sie wypłucze to potraktuje go z ciekawości moze własnie mango,może to coś da

Najgorsze to czekanie...bede myła włosy chyba codziennie..

Userka jak przefarbujesz to sie pochwal nam tu

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2011-11-07 o 17:31
Stary 2011-11-07, 18:29   #735
201611241302
Konto usunięte

Cytat:
Doriskaaa
Dzasminka piszesz,ze Ty miałaś podobnie jak kolezanka u góry czyli po 2-3 farbowaniach było lepiej tzn ze tez farbowałas na ciemniejsze włosy bez rozjaśniania??
Tak ,nie rozjasniałam
Wcześniej miałam brąz, zresztą tu wklejałam fotki:

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=662

A pure paprika jest czerwona tylko na początku, zmywa się do rudego
Stary 2011-11-07, 20:29   #736
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Filifonka,nie wiem dokładnie jaki to był kolor,ponieważ robiła mi go fryzjerka(jakaś mieszanka) kurcze teraz jak patrze na ten kolor to tak bardzo mi sie podoba a chciałam tylko odświezyc kolor.No nic już postanowione,jak bede w Pl zawitam do mojej fryzjerki
Śliczny ten kolor ale nowy też niczego sobie chociaż ja również uwielbiam takie jaśniejsze rudości z doświadczenia jednak wiem, że czerwienie się spierają
Stary 2011-11-07, 21:28   #737
kaja0604
Raczkowanie

dzasminka śliczny masz ten kolor porównujac do mojego to niebo,a ziemia..są całkiem różne..aż trudno uwierzyć,ze to ten sam kolor.Ja w opakowaniu miałam taki dodatek kolor buster,moze to przez niego mam takie czerwone?? no i zmieszałam z inną farbą Renee Blanche blondo paprika

Filifonka w sumie to znam jeden kolor farby ,który uzyła moja fryzjerka,ale nie wiem z jaka farba ona jeszcze go zmieszała.w załączniku foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 626e27f1c421ba71037cbd858797.jpg (11,3 KB, 47 załadowań)
Stary 2011-11-07, 23:01   #738
201611241302
Konto usunięte

kaja0604 dziękiJa też miałam color buster We wszystkich pure paprikach jest hehe. Po farbowaniu podchodzi pod czerwony, a pózniej już ładny miedziany mam.
Ale jak mieszałaś to faktycznie mogło wyjść różnie Ja wolę nie eksperymentować i nie mieszać
Spoko, zobaczysz po paru myciach jak będzie
Stary 2011-11-08, 01:46   #739
kattte
Przyczajenie

dawno do was dziewczęta nie zaglądałam

przejrzałam dziś parę waszych nowych zdjęć mango i sie przeraziłam... strasznie ciemny ten kolor wyszedł u kilku z was, moje drogie...

swoje włoski od dawna farbuje mango - reguralnie prawie co miesiąc, i ani razu nie miałam aż tak ciemnego koloru...
już nawet zaczęłam sie zastanawiać czy składu po cichu nie zmienili, ale sprawdzałam ostatnio opakowania jakie mam w domu z tymi najnowszymi kupionymi i wszystko jest jak było....

moje całkiem świeże mango - umyte 3 razy wygląda tak (zdjecia niżej) i przegladając zdjęcia z ostatniego czasu zauważyłam, że wraz z myciem kolor mi się ledwo co zmienia - fakt, traci troszkę na blasku i intensywności, ale wciąż jest to ładny odcień rudego i gdyby nie odrosty, nie musiałąbym ich tak często farbować...

przy okazji:
kiedyś pisałam w tym wątku o szamponach do włosów czerwoych i rudych - ostatnio w rossmanie pojawił sie szampon ISANA do rudości (jest to dokładnie to samo co wcześniejszy Accent, którego też używałam) i jestem zachwycona tym szamponem - włoski po myciu naprawdę ładnie prezentują się w lekko odświeżonym henną odcieniu... zdecydowanie polecam

edit
dopiero teraz dojrzałam, ze pierwsze zdjęcie jest jeszcze sprzed ostatniego farbowania, więc jest to już tak jakby mój sprany odcień mango
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kate mango.jpg (69,6 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mango kate.jpg (181,9 KB, 144 załadowań)

second chances they don't ever matter, people never change...

Edytowane przez kattte
Czas edycji: 2011-11-08 o 01:49
kattte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:15   #740
201611241302
Konto usunięte

Moja paprika teraz też tak wygląda sprana, może troche intensywniej oo trzeba farbowanko uskutecznić.
Stary 2011-11-08, 15:01   #741
joluska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kattte Pokaż wiadomość
kiedyś pisałam w tym wątku o szamponach do włosów czerwoych i rudych - ostatnio w rossmanie pojawił sie szampon ISANA do rudości (jest to dokładnie to samo co wcześniejszy Accent, którego też używałam) i jestem zachwycona tym szamponem - włoski po myciu naprawdę ładnie prezentują się w lekko odświeżonym henną odcieniu... zdecydowanie polecam
no to niestety mamy podzielne zdanie, gdyż ten szampon spiera mi kolor (własnie mango) całkowicie... wiem że rudy sie spiera szybko ale mam porównanie jak umyłam nim po farbowaniu a wcześniej myłam po dwóch tygodniach po poprzednim farbowaniu kolor prawie brązowy... ja nie polecam
joluska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 22:04   #742
kattte
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez joluska Pokaż wiadomość
no to niestety mamy podzielne zdanie, gdyż ten szampon spiera mi kolor (własnie mango) całkowicie... wiem że rudy sie spiera szybko ale mam porównanie jak umyłam nim po farbowaniu a wcześniej myłam po dwóch tygodniach po poprzednim farbowaniu kolor prawie brązowy... ja nie polecam
i widać właśnie jak róznie włosy reagują na te same kosmetyki
ja używałam wcześniej Johna Friedę i Ghula do czerwonych włosów, które sporo osób poleca, a mi niestety nie podpasowały... a ta nówka z Isany akurat mi odpowiada... tylko w moim przypadku, mimo częstego mycia, kolor niewiele traci i do okolic 4 tygodnia naprawdę ładnie się prezentuje

z kosmetykami niestety trzeba przejść drogę prób i błędów - niektórym coś pasuje, inym nie - samo życie

second chances they don't ever matter, people never change...

kattte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 23:36   #743
joluska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kattte Pokaż wiadomość
i widać właśnie jak róznie włosy reagują na te same kosmetyki
ja używałam wcześniej Johna Friedę i Ghula do czerwonych włosów, które sporo osób poleca, a mi niestety nie podpasowały... a ta nówka z Isany akurat mi odpowiada... tylko w moim przypadku, mimo częstego mycia, kolor niewiele traci i do okolic 4 tygodnia naprawdę ładnie się prezentuje

z kosmetykami niestety trzeba przejść drogę prób i błędów - niektórym coś pasuje, inym nie - samo życie
Oczywiście jak najabrdziej się z tobą zdadzam
i też często myję włosy (codziennie...) i różnie z tym kolorem u mnie, raz tak raz tak
a jakieś inne szampony do rudych oprócz tych wymienionych ?

aha wg mnie połączenie odżywki z mango i szamponu z pure paprica daje oszłamiający efekt
joluska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 12:20   #744
201611241302
Konto usunięte

A ja nie używam tego szamponu z farby jakiś taki tłusty jest, no nie lubię go(Bo ja generalnie lubię ziołowe szampony).A później mam na półce 3 pełne tubki nie wiem co z tym robić.
Stary 2011-11-11, 12:28   #745
al10dona
Raczkowanie

Witam ja ze swoimi włosami jestem już po przejściach , miesiąc temu farbowałam sobie bursztynem bo nie było nigdzie mango i o zgrozo wyszedł ciemny kolor.. brązowy , myślałam że już sie nie zmyje, na szczęście już go praktycznie nie ma na mojej głowie
Wiecie może czy wycofali mango ze sprzedaży? bo nadal nie moge na niego trafić..

... w przyszłości

kocham Cię

al10dona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:56   #746
MaddieWay
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez al10dona Pokaż wiadomość
Witam ja ze swoimi włosami jestem już po przejściach , miesiąc temu farbowałam sobie bursztynem bo nie było nigdzie mango i o zgrozo wyszedł ciemny kolor.. brązowy , myślałam że już sie nie zmyje, na szczęście już go praktycznie nie ma na mojej głowie
Wiecie może czy wycofali mango ze sprzedaży? bo nadal nie moge na niego trafić..
gdzie tam wycofali. ;P
u mnie w Tesco i Rossmanie ciągle jest dostępny. i ten drugi rudy odcień Ferii także
MaddieWay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 15:54   #747
Ula 25
Rozeznanie

jakis czas temu pisalam ze mango bardzo mnie zawiodlo bo nie lapie wogle odrostu jedynie odswieza reszte wlosow, no i w koncu zmienilam na joanne plomienna iskra i zadowolona jestem, nie wiem jakos mi mango nie podeszlo, moze jeszcze kiedys nim zrobie, ale sama nie wiem bo w koncu odrost ok kolor tak nie blaknie, a przy mango wyplukiwal sie do zoltego i wygladalo to okropnie
Ula 25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 18:07   #748
kaja0604
Raczkowanie

Hej dziewczyny
wiem ,ze to nie dokońca miejsce na recenzje kosmetyków,ale czytam,ze piszecie równiez o szamponach,wiec i ja chciałabym sie z wami podzielić moim doświadczeniem
Otóż używam od 1,5 tygosnia szampon loreal vitamino color,w połączeniu z odżywką równiez loreal apsoluc repair,oraz maskę z tresemme(ochrona koloru)(wszystko z innej beczki )
ale..musze wam powiedzieć ze z moimi włosami zdziałało CUDA
Ogolnie jestem scptykiem i do konca nie wierze w działanie,ale naprawde dopiero po 3 uzyciu maski w połączeniu z szamponem i odzywką moje włosy są zaje...te,mięciutkie,błys zczące,lejace,gładkie.Jes tem naprawde zadowolona ..no i moge stwierdzić ze to moje połączenie naprawde działa.Na poczatku nie widziałam zadnych efektów i juz zwatpiłam az tu nagle odmiana
Co do trwałosci koloru to tez musze powiedzieć ze naprawde kolor sie tak szybko nie wypłukuje(CHOCIAŻ MOIM ZAMIERZENIEM BYŁO ABY GO WYPŁUKAĆ JAK NAJSZYBCIEJ) no ale pogodziłam sie z nim narazie i do momentu wizyty u fryzjerki postanowiłam o niego dbać.

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2011-11-11 o 18:11
Stary 2011-11-13, 19:34   #749
userka
Przyczajenie

Moje mango wyszło bardzo intensywne i czerwone.
A przed tą farbą miałam jasne blond pasemka.
Na zdjęciu wygląda idealnie ale w rzeczywistości są ciemniejsze i podchodzą pod czerwony, dlatego mam nadzieję że kolor się trochę wypłucze i będą takie jak wyszły aparatem.

Pierwsze wrażanie to to, że farba ma nieprzyjemny zapach i do 2go mycia on się jeszcze utrzymuje, włosy są miękkie dzięki dołączonej odżywce ale trochę obciąża ona włosy ,że szybko mi się przetłuszczają.
Na moją długość poszło 1,5 opakowania.

Ogólnie jeszcze się nie przyzwyczaiłam i nie wiem jakie kolory ubrań pasują do takiej głowy, mój ulubiony czerwony zbyt się zlewa.

Jakie kolory ubrań pasują rudzielcom poza szarym? zielone?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (30,7 KB, 255 załadowań)
userka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 19:46   #750
kaja0604
Raczkowanie

WOW!!! Userka piękny ten Twój kolor,z tego co wyczytałam to robiłas na blond,jest poprostu przecudny.Marze o takim
A czerwieni to ja u Ciebie nie widze

Edytowane przez kaja0604
Czas edycji: 2011-11-13 o 19:47
Odpowiedz

Tagi
blond na rudy, farbowanie na rudy, koloryzacja, l'oréal paris, preference mango

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości