doradzcie???????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-03, 09:47   #1
S.rykiel
Raczkowanie

Question

doradzcie????????

Dziewczyny doradzcie, jaki podkład wybrac, Estee Lauder Double Wear Light (miałam próbke, 03 za ciemny, to jaki kolor?) czy może Shiseido Sun Protection Liquid Fundation SPF 40 (miałam próbke 60 i 40, 40 kolorystycznie super). Ale który z tych dwóch
Stary 2008-11-03, 09:56   #2
Soso
Zakorzenienie

Dot.: doradzcie????????

To dwa totalnie rózne podkłady, może napisz czego oczekujesz od podkładu, jaką masz skórę itp

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 09:57   #3
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez S.rykiel Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie, jaki podkład wybrac, Estee Lauder Double Wear Light (miałam próbke, 03 za ciemny, to jaki kolor?) czy może Shiseido Sun Protection Liquid Fundation SPF 40 (miałam próbke 60 i 40, 40 kolorystycznie super). Ale który z tych dwóch
ale jak miałaś próbki obu to sama najlepiej wiesz który lepiej "leżał" na Twojej buzi

jak już będziesz wiedziała, który lepiej sie nakłada, komfort dla skóry, jak zachowuje sie po kilku godzinach pozostaje tylko wybrać kolor
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 09:59   #4
eres
Rozeznanie

Ja wole Shiseido SPF, ale jak juz wspomnialy dziewczyny - dobor podkladu to indywidualna sprawa ...
Stary 2008-11-03, 10:47   #5
Soso
Zakorzenienie

Eres czy możesz odpowiedzieć, czy u Ciebie ten podkład jest bardzo trwały? Mam tu na mysli konkretną sytuacje, kiedy dotkniesz buzi reką, czy podkład 'opiera' się temu , pozostając na twarzy, czy sciera się pod wpływem dotyku. Bo przyznam, że mój główny zarzut kierowany w jego stronę, to własnie brak trwałości i teraz nie wiem, czy to kwestia kremu, czy on po prostu taki jest.

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2008-11-03 o 10:48 Powód: literówka
Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 10:57   #6
eres
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Eres czy możesz odpowiedzieć, czy u Ciebie ten podkład jest bardzo trwały? Mam tu na mysli konkretną sytuacje, kiedy dotkniesz buzi reką, czy podkład 'opiera' się temu , pozostając na twarzy, czy sciera się pod wpływem dotyku. Bo przyznam, że mój główny zarzut kierowany w jego stronę, to własnie brak trwałości i teraz nie wiem, czy to kwestia kremu, czy on po prostu taki jest.
Moze zaczne od tego, ze jestem posiadaczka cery tlustej i po nalozeniu jakiegokolwiek fluidu ZAWSZE przysypuje go pudrem sypkim, zeby sie lepiej trzymal (czyli standard). Tak zaaplikowany Shiseido zostaje nieruszony na buzce dopoki ta nie zacznie sie przetluszczac (wtedy do akcji wkraczaja bibulki tej samej firmy i jest ok), dotykanie wiele mu nie robi ... zreszta zaden z podkladow, ktore obecnie posiadam nie ma tego problemu. Ale moze dlatego, ze zwracam OGROMNA uwage na to by nie macac buzki raczkami Ogolnie mowiac - nie za bardzo mam sie przy tym podkladzie do czego przyczepic
Stary 2008-11-03, 13:24   #7
S.rykiel
Raczkowanie

Cera raczej bez problemów, ale pory rozszerzone, i zmarszczki ( 32 lata) choc stosuje dobre kremy, Clinique, ROC, Auriga (Flavo-C), ostatnio PerfectionistCP, ale może za duzo wymagam, chciałabym buzikę jak okładki. A może inny mi doradzicie. Zależy mi na wygładzeniu i zmniejszeniu porów, aktualnie mam Revlon ColorStay 180, wczesniej miałam MAC, Clinique, jak czytam o podkładach to juz zwariowałam, u mnie nie ma Sephory ani Douglasa, jest Marionnud, a Oni zawsze skąpią próbek, a nie umiem tak wejśc i stac przy testerach pół godziny, bo miny sprzedawczyń mówią za siebie.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości