Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-11, 19:44   #61
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: galeria SZATYNEK! - ciemne blondy, jasne brązy!

Krolowa Sniegu lol

machnij sobie taki kolor, moim zdaniem jest boooski

fotka nr 2 wynalazlam moj dawny kolor, jest brazowy, wyraznie jasniejszy od czarnej bluzki,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hr1.jpg (31,2 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sa400602.jpg (114,0 KB, 228 załadowań)
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 20:37   #62
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie mozna znac sie na wszystkim, Ty mi polec fachowa literature o kolorach, bo chetnie sie doksztalce, a ja Ci polecam "Biologie" Villego, opasle tomidlo, ale napisane przystepnym jezykiem

Również polecam "Biologię" Villeego (&Solomona&Berga&Martin a ) - posiadam i bardzo lubię

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2008-11-12 o 06:16
pani-jesień jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 20:46   #63
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość

Również polecam "Biologię" Villeego (&Solomona&Berga&Martin a ) - posiadam i bardzo lubię
ale ze mnie BLONDYNA ksiazke mam przed sobą, a zle przepisalam nazwisko, ale wstyd
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-11-11, 21:20   #64
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
ale ze mnie BLONDYNA ksiazke mam przed sobą, a zle przepisalam nazwisko, ale wstyd
Ty mi chcesz powiedzieć, że to wyżej to są Twoje włosy ??

Ja nie będę mogła spać teraz

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:26   #65
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

ja się już pogubiłam
a jetem kolorysta w zawodzie fryzjerskim...zeby nie bylo
może zacznę tak
nazw szatyn,blond czy brunet stosuje sie tylko wskazując na naturalny kolor włosów , a to jeżeli chodzi o odniesienie do numeracji w stosunku do farb profesjonalnych (oraz próbników z włosów naturalnych)i oczywiście , chce zwrócić uwagę tylko w odniesieniu do firm z najwyższej polki (Loreal profesjonal, Renee Blanche, Matrix, Wella)dopiero wtedy przy wykonaniu farbowania przez fachowca (znalezienie naturalnego odcienia włosów, wybranie tonu i odpowiedniego odcienia ,pasującego do osoby i nawazniejsze dobranie oxydantu) daje wynik jaki jest na Palecie kolorów.(zazwyczaj identyczny
wracając
według naturalnych kolorów włosów człowieka dzielimy je na :
1 brunetow
2 szatynow
3 blond
4 jasny blond
5 rudy
6 albinosi
do tego wlosy maja odcienie cieple lub chłodne, co powoduje ze wlosy mogą wydawać siejasniejsze (odcienie cieple) lub ciemniejsze (odcienie chlodne) niz sa w naturze
według numerologii fryzjerskiej w skali od 1-10 wygląda to tak:
brunet od 1-4 (kruczo czarny, czarny, ciemny braz, sredni braz)
5-6 szatyn jasny braz ciemny blond
7-9 blond
10jasnyblond
albinosi nie zaliczja sie do blondów ponieważ ich włosy pozbawione sa pigmentu,wiec nie posiadaja koloru

ODCIEN... właśnie jest to TO cos co daje chłodny odcień lub ciepły, włosy o ciepłym odcieniu wydaja sie jaśniejsze ponieważ odbijają swiatlo, a o chłodnym przyciągają wiec wydaja sie ciemniejsze
ton to barwa jaka dodatkowo chcemy uzyskac na danym odcieniu ,i tu role odgrywają sztuczne pigmenty, co daje nam tez modne tony ...
i nie ma to nic z określaniem nazwy naturalnej barwy włosa co tak usilnie chce tu nam przedstawić johnw57
oczywiście długo mogłabym Wam tu wykładać jak i co trzeba robic , na co zwracać uwage przy farbowaniu, ale to tak napawde tylko czysta teoria jest...bo tu trzeba duzej wiedzy fryzjerskiej i doświadczenia....kazdy wlos jest inny(naturalny ,po zabiegach chemicznych, suchy, krecony , siwy , śliski itp itd)
duza role odgrywa tu odpowiednie dobranie oxydantu....zle dobrany po prostu odbarwi albo zabarwi nam wlos na kolor, ktorego wcale nie zamierzaliśmy , a w przypadku farb z detalu zmieni całkowity jego odcien, czas trzymania rowniez odgrywa tu znaczącą role....czesto nie stosujemy sie do uwag i instrukcji producenta i potem mamy pretensje...
czesto nakładamy farby juz na wlosy farbowane,a wiadomo ze na kolor blond nawet juz w stponiu 7 -8 , wyjdzie blond jaśniejszy niz jak nałożymy na stopien 5-6
oj dlugo duzo o tym bym mogla...
tak wiec wracając do sedna jakiekolwiek koloryzowane juz wlosy nie mozna absolutnie porównywać tylko do probek z palety kolorow naturalnych kolor 6A sredni popielaty blond...juz przez sam swoj ton szarosci powoduje , ze można zaliczyc go do jasnej szatynki o chłodnym odcieniu....a ten sam nr 6 z rudym czy złotym odcieniem bedzie wyglądał na jaśniejszy i mógłby byc....zaznaczam mógłby byc zalczony do ciemnej lub sredniej blondynki
bo blondynki to nie tylko jasny platynowy blond....zreszta nie zgadzam sie tez z określeniem zlota platyna!!! platyna jest o odcieniu srebra wie musi byc chlodna ... a nie zlota..
owszem producenci i ci na rynku i ci profi prześcigają sie w nazewnictwie swoich modnych tonów...a tak naprawdę rzadko sie zdarza zeby ktos mial wlosy np w kolorze słońca pustyni....czy wiśniowej czerni? kto to wymyślił...hihihi czern to czern , owszem może byc czarny z poblaskiem(ktory tak jak granatowy zmywa sie po jednym dwóch myciach) i oczywiście jezeli nalozy ja osoba o jasnym naturalnym kolorze wlosa to ten barwnik sie rozmyje, i cos tam widac...e tam...nie wazne, bo to nie o tym
tak wiec uważam ze wszystkie fotki no możne oprócz kilku bardzo ciemnych włosów można zaliczyć do szatynek i poziomu ciemny blond z odcieniem...
nawet włosy z pasemkami nalezy rozgraniczać uznając za kolor wyjściowy ten , ktory nie jest w pasemku tylko ten , ktory jest od skory...
moje drogie i nie dajcie sie prowokować...przecież już wiecie co nie co o co niektórych osobach..

jak co to prosze pytac...

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-11-11 o 22:09
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:43   #66
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty mi chcesz powiedzieć, że to wyżej to są Twoje włosy ??

Ja nie będę mogła spać teraz
fote nr 1 wygrzebalam z folderu do podolowania sie, boskie sa te wlosy, chociaz wlosy naszej Jolie duzo sie nie roznia od tej pani

swoja fotke wkleilam, zeby pokazac kolorek, taki sobie zrob, dopiero bedziesz sexy samica

Gago fajnie, ze sie wypowiedzialas jako profesjonalny fryzjer a w dodatku spec od kolorow

jak widac, temat koloryzacji to temat rzeka, ale widac, ze lubisz robic to co robisz
mikroREKLAMA

Stary 2008-11-11, 21:47   #67
czarna.noc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tak wiec wracajac do sedna jakiekolwiek koloryzowane juz wlosy nie mozna absolutnie porownywac tylko do probek z palety kolorow naturalnych kolor 6A sredni popielaty blond...juz przez sam wsoj ton szarosci powoduje , ze mozna zaliczyc go do jasnej szatynki o chlodnym odcieniu....a ten sam nr 6 z rudym czy zlotym odcieniem bedzie wygladalna jasniejszy i moglby byc....zaznaczam moglby byc zalczony dociemnej lub sredniej blondynki

jak co to prosze pytac...
I to jest chyba sedno!!

Ja mam jeszcze pytanie odnosnie jednego odcienia, moge?
Co to za kolor tak wlasciwie? I co oznacza to 6.13? (6 to blond, ale .13?) cieply, zimny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal1.jpg (139,1 KB, 76 załadowań)
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:59   #68
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

tam pisze orzechowy bez....bez to cieply kolor w polczeniu z orzechowym....dla mnie cieply odcien, i jak na focie(choc papier nigdy nie odda docelowego koloru)widac ciemny blond (6 jasny szatyn) plus ?no walsnie ...plus co? orzech laskowy to raczej niz wloski...a ten bez po co? hmmmm no te nazewnictwa..sa takie jakie sa choc ja sama czesto mieszam kolory poniewaz czasem trzeba jakis odcien zlamac jakims odcieniem,barwą, aby dopasowac do kolorystyki typu
Stary 2008-11-11, 22:02   #69
czarna.noc
Wtajemniczenie

Tez sie glowilam.. co to za orzech dlatego trzymam farbe w domu od miesiaca i boje sie uzyc.
Stary 2008-11-11, 22:14   #70
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

jaki masz kolor teraz?
Stary 2008-11-11, 22:16   #71
czarna.noc
Wtajemniczenie

Blizej nieokreslony brąz, o cieplym odcieniu (farbowany)
Stary 2008-11-11, 22:30   #72
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

to musisz uważać ...czy ten który jest, nie byl ciemniejszym niz ten,który masz...bo przy odrostach może jaśniejszy, i nie powinno sie ciemniejszych odcieni lub ton w ton np..5 to wszystkie z 5 ....i czymś tam..(cyferki... 5,13 itp) albo 6..to wszystko co 6... farbować więcej niz 3% oxydantem, wtedy unika sie chociaż niespodzianki na odrostach...czyli jaśniejszego koloru w przypadku włosów farbowanych) oczywiście raczej odnosi sie to do kolorystyki z tonów czerwieni -rudości to nigdy z brązów na czerwień bo sie nie uda, ale juz odwrotnie tak czyli te cieplejsze dadzą sie przefarbować na chłodniejsze i ciemniejsze...ale tez tu trzeba uważać przy popielach na złote i na odwrót...bo ze złotymi mogą wyjść zielonkawe a tak jak sie przyglądam temu na fotce...to może oni tego orzecha laskowego hihihi chcieli tak przygasić tym beżem... to tak jak kawę sie gasi mlekiem...bielą...tak ale to nie to samo..trzeba pamiętać ze we włosie sa jeszcze naturalne pigmenty! jeszcze chce cos dodac mamy w Polsce wielu naprawde wspaniałych stylitow, ale często zdaza sie tak , ze nasze gwiazdy...ktore maja poddać sie stylizacji, czy wykreowaniu wizerunku (fryzura , ubiór ,mam na mysli)często "wiedza "lepiej od nich ....bo maja troszke pieniędzy(troszkę w porównaniu do gwiazd zachodnich)i czasem uda sie im poleciec na zakupy za granice, bo sa akurat promocje i one te gwiazdy wiedza lepiej co sie nosi, w co sie ubrać i co im pasuje... tak bywa tez ..sorki ze to powiem..z klietkami..czasem...bo wiadomo ze wszystko zalezy od nas...stylistów... ja mam okazje porównać i dlatego mogę sie wypowiedzieć w tej kwestii,klienci za granica sa bardziej otwarci... a jak jeszcze sie okaże ze mogą sie poddać "obróbce" mistrzowi styliście...to naprawdę...można robić co sie chce nasze polskie Panie nawet za granica, czasem próbują narzucić swoja wersje...co ja jak najbardziej szanuje, ale maja ze mna ciezki żywot bo staram sie tak dlugo drążyć moja wersje... ze czesto przy kolejnej wizycie wymiękają co uwielbiam i uwazam za moj sukces!!

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-11-11 o 22:45
Stary 2008-11-12, 06:18   #73
pani-jesień
Zakorzenienie

Zgłupiałam totalnie i teraz już kompletnie nie wiem, jaki mam kolor włosów
Chyba jednak pozostanę przy wersji, żem szatynka
Stary 2008-11-12, 09:41   #74
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

a jakim kolorem farbujesz wloski? z fotki ...oczywiscie ze jestes szatynką

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-11-12 o 23:15 Powód: literowka
Stary 2008-11-12, 15:36   #75
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
a jakim kolorem farbujesz wloski? z fotki ...oczywiscie ze jestes szatynką
Jakim ja kolorem farbuję włosy? Żadnym

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-11-12 o 23:15 Powód: literowka w mojej wypowiedzi :)
pani-jesień jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:57   #76
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
fote nr 1 wygrzebalam z folderu do podolowania sie, boskie sa te wlosy, chociaz wlosy naszej Jolie duzo sie nie roznia od tej pani
oj bez przesady
Cytat:
Gago fajnie, ze sie wypowiedzialas jako profesjonalny fryzjer a w dodatku spec od kolorow
jak widać można coś wytłumaczyć w sposób grzeczny i zrozumiały- a nie w stylu "jesteście kretynki i się nie znacie a ja jestem boss"
sory Johnw ale większość Twoich postów utrzymana jest w tym tonie i jak widać nie tylko ja to tak odbieram
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 23:20   #77
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Jakim ja kolorem farbuję włosy? Żadnym
sorki ale nie znam wszystkich Twoich postów , jaki większości wizazanek , nie jest to możliwe
ale jeżeli to fotka na której jest kucyk to mysle ze jesteś 100% szatynka

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-11-12 o 23:34
Stary 2008-11-13, 10:32   #78
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze pytanie odnosnie jednego odcienia, moge?
Co to za kolor tak wlasciwie? I co oznacza to 6.13? (6 to blond, ale .13?) cieply, zimny?
Oglądałam dziś go w Rossmanie, jak dla mnie to jest zimny jasny brąz.

Cytat:
sorki ale nie znam wszystkich Twoich postów , jaki większości wizazanek , nie jest to możliwe
pani - jesień ma taki blady karmelek na głowie, wg mnie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 17:07   #79
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Jasne, ja po prostu nie byłam pewna, czy pytanie skierowałaś do mnie
Stary 2008-11-13, 23:43   #80
dezire
Zakorzenienie

A pamietacie ? byl swego czasu Timotei dla brazowych wlosow z dodatkiem henny. Mozna go jeszcze spotkac ?

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.

dezire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 05:55   #81
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
A pamietacie ? byl swego czasu Timotei dla brazowych wlosow z dodatkiem henny. Mozna go jeszcze spotkac ?
Można
Ale ja osobiście go nie lubię
Stary 2008-11-29, 16:42   #82
asienkaaa
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa

Mam pytanie , zawsze chcialm miec taki kolor wlosow jak na zalaczonym obrazku.
Zna moze ktoras z was jakas dobra farbe ktora pozwoli mi osiagniac taki kolr a moze nawet ciut jasniejszy ?

Z gory dzieki za pomoc ;****
(aa obecnie mam wlosy braz ale takie raczej ciemniejsze )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 119_9.jpg (42,7 KB, 76 załadowań)

Nowy : )

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:56   #83
marlenkarr
Rozeznanie

asienkaaa masz farbowane włosy czy naturalne?

jesli farbowane ja bym nie ryzykowała sama w domu jakąś farba rozjaśnającą. Po pierwsze tego typu farby owszem rozjasnią włosy ale nie farbowane wczesniej na ciemno takze efekt moze byc nie zaciekawy kiedy odrosty wyjdą jaśniejsze. Ja zeby uzyskać taki efekt wybrałam sie do dobrego fryzjera farba była bardz delikatna i rozjaśniła mi włosy prawie w całości "prawie" bo najbardziej odrosty i końcówki gdzie poprzednia farba sie juz wymyła i zrobiłam to po dziesieciu miesiącach od farbowania na ciemny brąz. Jednak dobrze to wygląda nie ma ogromnej różnicy. A Tobie asienkaaa radze NIE RÓB TEGO W DOMU

jesli masz nie farbowane włosy to są farby loreal preference rozjaśniające, ale duzo nie moge o nich powiedziec bo nie probowałam bałam sie
marlenkarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 10:14   #84
asienkaaa
Zadomowienie

GG do asienkaaa Send a message via Skype™ to asienkaaa

Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
asienkaaa masz farbowane włosy czy naturalne?

jesli farbowane ja bym nie ryzykowała sama w domu jakąś farba rozjaśnającą. Po pierwsze tego typu farby owszem rozjasnią włosy ale nie farbowane wczesniej na ciemno takze efekt moze byc nie zaciekawy kiedy odrosty wyjdą jaśniejsze. Ja zeby uzyskać taki efekt wybrałam sie do dobrego fryzjera farba była bardz delikatna i rozjaśniła mi włosy prawie w całości "prawie" bo najbardziej odrosty i końcówki gdzie poprzednia farba sie juz wymyła i zrobiłam to po dziesieciu miesiącach od farbowania na ciemny brąz. Jednak dobrze to wygląda nie ma ogromnej różnicy. A Tobie asienkaaa radze NIE RÓB TEGO W DOMU

jesli masz nie farbowane włosy to są farby loreal preference rozjaśniające, ale duzo nie moge o nich powiedziec bo nie probowałam bałam sie
Niestety farbowane cimne i nie wiem co mam robic musze dzisiaj pofarbowac bo nie moge jutro isc do szkoly z "takim czyms" ehhh niesty na frzyiera raczej nie amma kasy bo u mnie w miescie za farbowanie bira 100zl. a ja mam jesczze dlugie i geste wlosy wiec do dodatkowy minus

Nowy : )

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408593 Stary
Zapraszam
asienkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:49   #85
elfik89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
W takim razie, wtrącę, zajrzyj na pielęgnacyjne i przyłącz się do wątku zapuszczalskich

John, ja bym Ci radziła trochę spuścić z tonu, nie krytykować i nie narzucać innym swoich przekonań, jak to masz w zwyczaju. A już na pewno nie w sposób, w jaki to robisz
Wiem, że swoją wiedzę opierasz na odniesieniach do palet i informacji, jaką przekazał Ci, ten, jak mu tam, Hirek [na marginesie - w życiu o nim nie słyszałam, choć podobno taki sławny jest ] - tylko:
- co producent to inne nazwy dla tych samych kolorów
- producenci często znani są z wypisywania głupot zwłaszcza jeśli chodzi o nazewnictwo [słynne jedwabie bez jedwabiu, ceramidy bez ceramidów i masa innych paradoksów].

I w pełni zgadzam się z Truskawkowąwiosną - nawet jeśli palety określają te kolory jako blondy [w co wątpię, nawet specjalnie przyglądałam się ostatnio ], to z blondem raczej nie mają zbyt wiele wspólnego , co zresztą zauważyło wiele osób, więc zgodnie z pewnym powiedzeniem, może to nie my, a Ty jesteś w błędzie?

zgadzam się w 100%
nazwa to jedno a kolor drugie
GAGA RZĄDZI

Edytowane przez elfik89
Czas edycji: 2008-11-30 o 16:00
elfik89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:05   #86
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
ja się już pogubiłam
a jetem kolorysta w zawodzie fryzjerskim...zeby nie bylo
może zacznę tak
nazw szatyn,blond czy brunet stosuje sie tylko wskazując na naturalny kolor włosów , a to jeżeli chodzi o odniesienie do numeracji w stosunku do farb profesjonalnych (oraz próbników z włosów naturalnych)i oczywiście , chce zwrócić uwagę tylko w odniesieniu do firm z najwyższej polki (Loreal profesjonal, Renee Blanche, Matrix, Wella)dopiero wtedy przy wykonaniu farbowania przez fachowca (znalezienie naturalnego odcienia włosów, wybranie tonu i odpowiedniego odcienia ,pasującego do osoby i nawazniejsze dobranie oxydantu) daje wynik jaki jest na Palecie kolorów.(zazwyczaj identyczny
wracając
według naturalnych kolorów włosów człowieka dzielimy je na :
1 brunetow
2 szatynow
3 blond
4 jasny blond
5 rudy
6 albinosi
do tego wlosy maja odcienie cieple lub chłodne, co powoduje ze wlosy mogą wydawać siejasniejsze (odcienie cieple) lub ciemniejsze (odcienie chlodne) niz sa w naturze
według numerologii fryzjerskiej w skali od 1-10 wygląda to tak:
brunet od 1-4 (kruczo czarny, czarny, ciemny braz, sredni braz)
5-6 szatyn jasny braz ciemny blond
7-9 blond
10jasnyblond
albinosi nie zaliczja sie do blondów ponieważ ich włosy pozbawione sa pigmentu,wiec nie posiadaja koloru

ODCIEN... właśnie jest to TO cos co daje chłodny odcień lub ciepły, włosy o ciepłym odcieniu wydaja sie jaśniejsze ponieważ odbijają swiatlo, a o chłodnym przyciągają wiec wydaja sie ciemniejsze
w takim razie jak nic -szatynka ze mnie

Mój naturalny kolor włosów jest tak ciemny że nawet jak fryzjerka nałożyła mi ciemny blond by "wyrównać" kolor włosów do naturalnych odrostów przy głowie to i tak jest to jaśniejszy kolor niż to co widzę na zdjęciach z przed kilku lat (gdy miałam naturalne)

Dziwi mnie to!!
Moje naturalne ciemny blond (a może i już jasny brąz) są ciemniejsze niż fryzjerska farba "ciemny blond"

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:58   #87
majreg
Wtajemniczenie

Szkoda, że ten watek padł. Z chęcią bym pogladała jakies foty szatynkowatych kolorków.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości