W這sy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-18, 13:35   #31
MissWeroniqa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: W這sy cieniowane- zapraszam dziewczyny/panie z takimi

Ja swoj znalaz豉m w zwyk造m sporzywczaku, ale podobno s te w drogeriach Natura, musz si przyczai na wersj nawil瘸j帷, ale nigdzie nie mog jej znale潭
MissWeroniqa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-05, 08:38   #32
karolinatomek17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

no na tym drugim zdjeciu fajnie wygladasz, ja mam taka sama fryzurke z grzywka.pozdrwaiam
karolinatomek17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-05, 22:22   #33
KERA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

Ja te mam problem z wycieniowanymi w這sami. Wygl康aj okropnie i 瘸逝j, 瞠 je obcie豉m, teraz s do ramion. Po pierwsze pusz si, ale najgorsze jest to 瞠 nie da si ich u這篡!!! Ty mam wycieniowany tak, 瞠 nawet po prostowaniu nie s proste, a wcze郾iej nie mia豉m z tym problemu. Z przodu po prostowaniu uk豉daj si w miar ok, ale po jakim czasie zaczynaj si wywija na zewn徠rz i wygl康am okropnie, jakbym mia豉 10 lat wi璚ej. Poza tym gdy jest wilgo mam na g這wie szop, nic mi nie pomaga, staram si je maksymalnie obci捫y, ale to nie skutkuje. Nie wiem ju co robi, chcia豉m zapu軼i, ale mam ju ich do嗆. Jak kt鏎a z was ma sposoby jak je poskromi prosz o ratunek!!!
Mam podobnie obci皻e w這sy jak te na zdj璚iu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (41,6 KB, 19 za豉dowa)
KERA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-16, 19:06   #34
klaudek884
Z Krainy Sn闚

Wiadomo軼i: 310
Wpisy w blogu: 6

Hej, solidaryzuje si z wami, posiadaczkami cieniowanych w這s闚. Zawsze mi si takie w這sy bardzo podoba造 a w ko鎍u w zesz造m roku zdecydowa豉m si na cieniowanie na ca貫j d逝go軼i. Wymodelowane bardzo 豉dnie si uk豉da造 i faktycznie wydawa造 si bardziej g瘰te (mam cienkie, falowane w這sy). Niestety po pewnym czasie ko鎍闚ki na ca貫j d逝go軼i by造 bardzo zniszczone, wysuszone od suszarki i bez stylizacji fryzura wygl康a豉 strasznie:/ Teraz zapuszczam, nie susz, nie prostuj, dbam jak mog i staram si zej嗆 troch z cieniowania. Musz przyzna, 瞠 na t decyzj wp造n窸y opini z blog闚 w這somaniaczek, jakoby cieniowanie by這 gorsze od w這s闚 prostych...troch si tym zasugerowa豉m ale tylko w po這wie. Moim zdaniem o w這sy proste 豉twiej zadba, jednak takie fryzury moim zdaniem wygl康aj nienaturalnie (w ko鎍u w這sy rosn wg krzywizny g這wy, wi璚 naturalnie ok豉daj si stopniowo, nie ko鎍z si na r闚nej linii). W這sy cieniowane s natomiast podatne na zniszczenia, ale takie fryzury wygl康aj naturalnie, lekko i "篡wo"
Moje najkr鏒sze kosmyki obecnie sa za ucho, a najd逝窺ze do 這patek, lubi t fryzur, ale musz pami皻a o zabezpieczaniu ko鎍闚ek na ca貫j g這wie i spinaniu ich na noc.
klaudek884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-30, 15:38   #35
Earvette
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

No w豉郾ie, ja chc zej嗆 ca趾owicie z cieniowania, mia豉m je chyba z kilkana軼ie lat i ju najwy窺zy czas na zmian (mam problem z dbaniem o takie w這sy, zdarza sie omin望 kr鏒sze kosmyki, a ja w dodatku mam t逝ste u nasady). Poza tym wracam do swojego naturalnego koloru w這s闚- to tak nawiasem. Najbardziej interesuje mnie jak podci望 w這sy, 瞠by powsta taki lekki 逝k- bardzo mi si podoba zw豉szcza kiedy w這sy s kr璚one. Nie wiem jak si do tego zabra, na razie tego nie zrobi, dopiero gdy b璠 mia豉 za ramiona, jednak pytanie mog zada ju teraz, nieprawda?
Earvette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-01, 18:59   #36
malincia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Ja cieniowa豉m w這sy i malowa豉m na jasny blond. Pare lat temu postanowi豉m nie 軼in帷 w這s闚 u fryzjera, bo zawsze ko鎍zy這 si to tym, 瞠 co odchodowa豉m by這 skracane. Moje w這sy kompletnie nie nadaj si do cieniowania, krusz si i urywaj. Kiedy ju mog豉m je 軼ia postanowi豉m p鎩嗆 do fryzjerki po tak d逝gim czasie i 軼ie豉m w這sy na r闚no do ramion. By豉m strasznie zadowolona, ale kiedy uda豉m si po 3 miesi帷ach do fryzjerki 瞠by od鈍ie篡 wlosy i podci望 ko鎍e..prze篡豉m szok bo fryzjerka bez mojej wiedzy pocieniowa豉 mi ty w這s闚. Nie wiem co mam teraz zrobi bo znowu nie s r闚ne. Dodam 瞠 przemalowa豉m wlosy na ciemny blond 瞠by dodatkowo farba nie niszczy豉 mi w這s闚. Podpowiecie mi mo瞠 jakich masek czy od篡wek u篡wacie do swoich w這s闚 aby ko鎍e nie wysusza造 sie zbyt mocno.
malincia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-01, 19:43   #37
Earvette
Raczkowanie

W豉郾ie dlatego unikam fryzjer闚 szerokim 逝kiem, bo da sobie podci望 ko鎍闚ki w這s闚 r闚na si kilka cm mniej ni planowa豉m. Za ka盥ym razem gdy posz豉m do fryzjera, by這 tak samo, nie tylko ja, jak widz.

Malincia, je郵i masz d逝gie w這sy na tyle, 瞠by je wyr闚na, to fryzjerka powinna naprawi sw鎩 b陰d i podci望 ko鎍闚ki tak jak chcia豉, a nie wg jej widzimisi. Ja bym do niej nie posz豉 nast瘼nym razem. Co do masek, to w徠pi, 瞠by sama maska co zdzia豉. Ja natomiast kupi豉m sobie szampon brzozowy i tylko tym myj w這sy podczas mycia robi masa opuszkami palc闚 i sp逝kuje zimn wod, oczywi軼ie po takim szamponie od篡wka to konieczno嗆. Wyrastaj mi ju nowe w這sy co mnie bardzo cieszy, to znaczy 瞠 to dzia豉. Tylko nie wiem, czy jeszcze poczeka wytrzyma 1-2 miesi帷e i dopiero wtedy podci望 na r闚no. Ko鎍闚ki podcinam sobie sama.

Edytowane przez Earvette
Czas edycji: 2014-04-01 o 19:57
Stary 2014-04-02, 13:02   #38
malincia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

No w豉郾ie ju nie da si ich wyr闚na... Teraz postanowi豉m tak瞠, 瞠 sama b璠 sobie podcina豉 co jaki czas ko鎍e. Dzi瘯i za informacje, a ten szampon w drogeriach mo積a kupi czy w aptece? Nie s造sza豉m jeszcze o brzozowym szamponie..musze o nim poczytac.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Przed chwil troche poczyta豉m o tym szamponie i zdziwi豉m si, naprawd wida efekty po u篡waniu? Ile cm rosn掖 Ci w這sy przez miesi帷? Chyva jak tylko sko鎍z mi si moje szampony to kupi sobie te brzozowy.
malincia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-02, 22:57   #39
Earvette
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malincia Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie ju nie da si ich wyr闚na... Teraz postanowi豉m tak瞠, 瞠 sama b璠 sobie podcina豉 co jaki czas ko鎍e. Dzi瘯i za informacje, a ten szampon w drogeriach mo積a kupi czy w aptece? Nie s造sza豉m jeszcze o brzozowym szamponie..musze o nim poczytac.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Przed chwil troche poczyta豉m o tym szamponie i zdziwi豉m si, naprawd wida efekty po u篡waniu? Ile cm rosn掖 Ci w這sy przez miesi帷? Chyba jak tylko sko鎍z mi si moje szampony to kupi sobie te brzozowy.
Szampon mo積a kupi w drogeriach, tak瞠 marketach, ja akurat u篡wam z Eva Nature Style, s te z Barwy, z reszt kupi豉m ten szampon kieruj帷 si opiniami na tym portalu. W這sy rosn tak jak innym, ok 1 cm, mo瞠 1,5cm na miesi帷. Staram si nie przegl康a ci庵le w lustrze, bo inaczej jestem sk這nna pomy郵e, 瞠 w這sy wcale nie rosn, a to przecie nie o to chodzi. Zdarza si, 瞠 zapominam o tym podcinaniu, ale za miesi帷 znowu podetn te najd逝窺ze, najkr鏒sze o 0,5 cm g鏎a.

Ile masz jeszcze tych szampon闚, kochana? Mo瞠sz kupi sobie ma陰 butelk, co ci szkodzi? Nie zapominaj o masa簑 sk鏎y g這wy (bro Bo瞠 paznokciami, tylko opuszkami palc闚), sp逝kuj zimn, albo odrobin letni wod, 瞠by domkn望 逝ski w這s闚, po takim szamponie na pewno konieczna jest maseczka lub od篡wka. Co do rozczesywania w這s闚- nie jest to trudne, gdy u篡wa si grzebienia z szeroko rozstawionymi z瑿ami. Je郵i zaczniesz czesa od ko鎍闚ek, bez szarpania, mniej w這s闚 znajdzie si na grzebieniu. Do szamponu mo積a doda 1-2 olejku rycynowego, rozetrze i na這篡 na w這sy. Nie wiem jak u innych, ale po zastosowaniu tego sposobu, wypada這 mi ok. 3-4 w這s闚 nawet po rozczesywaniu. Trzeba cierpliwo軼i, nie oczekiwa efekt闚 z dnia na dzie, nawet ja doznawa豉m takich rozczarowa, a ju tym bardziej, 瞠 ci庵le si przegl康am w lustrze. Mam nadziej, 瞠 pomog豉m, oczywi軼ie nie musisz korzysta z wszystkich rad, kt鏎e ci daj, wybierz to ci s逝篡 najlepiej.

Wiem, wiem... Mam talent do rozpisywania si :eh em:
Stary 2014-05-10, 18:32   #40
kroliczka4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do kroliczka4

Nie bardzo mog豉m znale潭 to o co dok豉dnie mi chodzi i nie by豉m pewna czy zak豉da nowy w徠ek, w ostateczno軼i stwierdzi豉m, 瞠 napisz tu ;3
Ot騜 mam w這sy cieniowane i od oko這 p馧 roku o nie dbam, stosuj maski, 豉godne szampony, raz w tygodniu staram sie je oczyszcza mocniej, zabezpieczam ko鎍闚ki i inne (tylko ich nie olejuj, ale mam to w planie)
W przeci庵u tego czasu stan moich w這s闚 bardzo si poprawi, jednak dalej mam rozdwojone ko鎍闚ki (przynajmniej nie rozdziesi皻nione !) I ka盥y w這s ma inn d逝go嗆 przez to, 瞠 si 豉ma造.
Moje pytanie jest takie : czy 瞠by w這sy wygl康a造 zdrowo, pi瘯nie, och i ach, musz by 軼i皻e na prosto? Nie spotka豉m si jeszcze z 瘸dn wlosomaniaczk kt鏎a mia豉by grzywk i mocno wycieniowane w這sy.
Uwa瘸cie, 瞠 zapuszcza w這sy ''na prosto'' czy dalej je cieniowa? Je瞠li trzeba to dzisiaj po umyciu w這s闚 zrobi zdjecia jak wygl康a moja fryzura, w這sy.
Je瞠li napisa豉m w z造m miejscu prosz mnie wyprowadzi z b喚du ;3
kroliczka4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-10 18:32:19

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.