Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-06, 16:23   #1
madziorrrka91
Raczkowanie

Jak zrobić "irokeza" z krótkich włosów

Dziewczyny mam problem, może wiecie jak zrobić "irokeza" jak na zdjęciu z tym ze z krótkich włosów. Próbowałam już milion razy, ładnie układam boki lakieruje, potem tapiruje górne pasmo i tu zaczynają się schody a mianowicie gdy je ztapiruje i chce tak jakby zaczesać delikatnie do tyłu to one nie chcą się położyć tylko sterczą pionowo;p poza tym są za krótkie zeby je zpiąć wsówkami.. POMOCY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5111681.jpg (12,6 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 693739.jpg (17,1 KB, 164 załadowań)
madziorrrka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 23:55   #2
neverstop
Raczkowanie

Dot.: Jak zrobić "irokeza" z krótkich włosów

ja ostatnio zrobiłam koleżance takiego samego irokeza jak na drugim zdjęciu (jak chcesz zdjecia to napisz do mnie na PW:P), tyle ze grzywke miała równiez u góry. zeby włoski z boku byly ulizane jak na zdjeciu zrobilam dwa francuzkie warkocze [dobierane] (jak na zdjeciu) przez caly bok ku dołowi za uszami, i podpiełam go z tyłu na samym dole irokeza a irokeza poprostu trzeba ekstremalnie wyrapirować, żeby włosy maksymalnie stały lakierem ful, i delikatnie go 'położyć', lekko 'głaszcząc' (ah jak ja to zmysłowo tłumaczę ) je do tyłu
neverstop jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości