Classic Grey & Pink - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-06, 21:44   #1
Basia8212
Wtajemniczenie

Classic Grey & Pink

Witajcie Dziewczyny.

Kiedyś zrobiłam do pewnego konkursu taki makijaż,ale mam tylko jedną fotkę niestety.Zdjęcie jest troszkę obrobione,nie ukrywam,ale tutaj większoś wizażanek obrabia zdjęcia.Konkurs też pozwalał na to niestety nie wygrałam,ale w wielu innych tak

Kosmetyki :
podkład hean
sypki Avon
Róż Avon
tusz eveline
konturówka Avon
Cienie poczwórne Avon
pomadka Pierre rene

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (29,7 KB, 363 załadowań)
Stary 2008-11-06, 22:21   #2
frywolna franka
Zakorzenienie

Dot.: Classic Grey & Pink

Obrabianie widać... Dodatki nie z mojej bajki, ale oczy... wow jak z dobranocki księżniczki jakiejś.
frywolna franka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:21   #3
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Bardzo mi się podoba to zdjęcie Rzeczywiście widać znaczne wygładzenie twarzy, ale rozumiem, że to było potrzebne..
Chociaż nie zgodzę się z tym, że większość Wizażanek obrabia swoje zdjęcia. Moim zdaniem znacznie częściej pojawiają się te, które nie są dotknięte PS i szczerze mówiąc, takie wolę o wiele bardziej, gdyż nie sztuką jest tak przerobić zdjęcie, by każdy makijaż prezentował się idealnie. Sztuką jest tak się pomalowac, by PS nie był potrzebny.

Ale wracając do tematu- fotka śliczna. Bardzo mi się podobasz. Śliczne połączenie kolorów.
Jedyne, do czego się przyczepię, to wydaje mi się, ze odrobinę się rozmazał wewnętrzny kącik.
Ale poza tym- dla mnie REWELACJA
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:23   #4
hellena85
Rozeznanie

GG do hellena85

Makijaż bardzo mi się podoba, ale to wygładzenie twarzy...grrr... nienawidze tego, tworzy to efekt takiej plastikowej buzi, a przecież naturalną masz taką ładną
Stary 2008-11-06, 22:25   #5
antii
Zakorzenienie

łoooo jak seksi
ładnie

antii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:29   #6
Basia8212
Wtajemniczenie

frywolna franka,cathy,hellena85 ,antii dziękuję
Zauważyłam w paru makijażach obróbkę,ale zgadzam się, że nie jest to sztuką.To zdjęcie akurat na potrzeby konkursu obrobiono.Ja wszystkie inne moje zdjęcia tutaj zamieszczone nigdy nie obrabiałam nawet minimalnie i niechcę tego robic.Szkoda, że nie mam orginalnych fotek,ale mąż przeinstalowywał system i mi się potraciły

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2008-11-06 o 22:31
Basia8212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:32   #7
marioladabr
Zakorzenienie

Szkoda, że tak dużo PSa - nie lubie nie lubię (bo sama nie mam i nie używam a może i bym chętnie podrasowała swoje zdjęcia). Musisz jeszcze raz zmalować ten makijaz i zrobić więcej fotek. Oczka wyglądaja przepięknie!
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:33   #8
agentka101
Raczkowanie

no scarlet wygladasz jak scarlet..bajer
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:44   #9
Basia8212
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Szkoda, że tak dużo PSa - nie lubie nie lubię (bo sama nie mam i nie używam a może i bym chętnie podrasowała swoje zdjęcia). Musisz jeszcze raz zmalować ten makijaz i zrobić więcej fotek. Oczka wyglądaja przepięknie!
Ja też nie mam PS, nie ja przerabiałam dziękuję za ocenę i obiecuję jeszcze raz zrobic ten makijaż z kilkoma fotkami,dobrze?

Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
no scarlet wygladasz jak scarlet..bajer
Ale mi słodzisz jeszcze w to uwierzę ha ha ha
Stary 2008-11-06, 22:45   #10
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
frywolna franka,cathy,hellena85 ,antii dziękuję
Zauważyłam w paru makijażach obróbkę,ale zgadzam się, że nie jest to sztuką.To zdjęcie akurat na potrzeby konkursu obrobiono.Ja wszystkie inne moje zdjęcia tutaj zamieszczone nigdy nie obrabiałam nawet minimalnie i niechcę tego robic.Szkoda, że nie mam orginalnych fotek,ale mąż przeinstalowywał system i mi się potraciły
Tak jak napisałam- rozumiem powód obróbki tej fotki i wcale nie krytykuję w tym szczególnym przypadku. A poza tym - nie potrzebujesz obrabiania fotek. Masz śliczną cerę i absolutnie nie jest Ci to potrzebne. A co do braku oryginalnych fotek - nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zmalowała coś podobnego jeszcze raz Ja z chęcią obejrzę więcej zdjęć tego makijażu - szczególnie chętnie popatrzyłabym na zamknięte oczka.
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:50   #11
Basia8212
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam- rozumiem powód obróbki tej fotki i wcale nie krytykuję w tym szczególnym przypadku. A poza tym - nie potrzebujesz obrabiania fotek. Masz śliczną cerę i absolutnie nie jest Ci to potrzebne. A co do braku oryginalnych fotek - nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zmalowała coś podobnego jeszcze raz Ja z chęcią obejrzę więcej zdjęć tego makijażu - szczególnie chętnie popatrzyłabym na zamknięte oczka.
Co do cery to mogłoby byc lepiej bo jest tłusta ale pocieszam się, że na takiej później pojawiają się zmarszczki Widzę po mojej mamie,ma swoje lata a cere ma lepszą niż moja ciocia wiele lat młodsza.obiecuję zrobi ten makijaż,może taki sam nie wyjdzie ale bardzo podobny
Stary 2008-11-07, 06:39   #12
Candy Killer
Zakorzenienie

piekny makijaz a z ta "odrobina" przerobki to hmm..ja bym powiedziala ze duzo bo zbyt mocno rozmyte aleeeeeee ja nie o tym fakt faktem sporo dziewczyn swego czasu wygladzalo cere niewiadomo po co skoro pozniej juz nie widac nalozenia rozu czy pudru..no chyba ze umie sie tak wygladzic cere zeby bylo naturalnie ale wiekszosc nie umie
ja tam PS uzywam jedynie do kadrowania zdjec i wycinania zebyscie ladnie widzialy wszystko
a Tobie proponuje zmalowanie tego makijazu i pokazanie nam go z bliska bo ciekawie bardzo sie prezentuje

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 08:16   #13
Basia8212
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
piekny makijaz a z ta "odrobina" przerobki to hmm..ja bym powiedziala ze duzo bo zbyt mocno rozmyte aleeeeeee ja nie o tym fakt faktem sporo dziewczyn swego czasu wygladzalo cere niewiadomo po co skoro pozniej juz nie widac nalozenia rozu czy pudru..no chyba ze umie sie tak wygladzic cere zeby bylo naturalnie ale wiekszosc nie umie
ja tam PS uzywam jedynie do kadrowania zdjec i wycinania zebyscie ladnie widzialy wszystko
a Tobie proponuje zmalowanie tego makijazu i pokazanie nam go z bliska bo ciekawie bardzo sie prezentuje

Dziękuję Postaram się coś zmalowac w wolnej chwili, w przyszłym tygodniu,bo weekend w szkole spędzę
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości