Pomóżcie mi dobrać odpowiedni krem do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-11, 14:55   #1
Perla23
Raczkowanie

Pomóżcie mi dobrać odpowiedni krem do twarzy

Ja juz nie wiem co mam robic Stosowalam juz chyba wszystkie kremy jakie sa na swiecie i kazdy mi nie pasuje. Otoz mam suchą skóre, zawsze jest śćiągnięta, wysuszona i często schodzi mi z twarzy. Nie da sie jej nawilzyc bo nie wiadomo ile bym nalozyla kremu to i tak on nie wsiaknie Poprostu moja skóra to tak jakby to byla skorupa i nałozony krem poprostu nie wsiaka tylko musze go zetrzec Do tego moja skora jest bardzo wrazliwa, wiekszosc kosmetykow mnie uczula, jest zaczerwieniona i mam rozne wypryski i zaskorniki. I jak chce cos zastosowac na te zaskorniki to nie moge bo mnie skora strasznie pali i jest jeszcze bardziej wysuszona. I tak w kolko. Nie wiem co ja mam juz robic
Perla23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:44   #2
princessaa11
Raczkowanie

Dot.: Pomóżcie mi dobrać odpowiedni krem do twarzy

Podłączam się pod wątek bo mam podobny problem, choć już ostatnio troszkę widzę poprawę... Ze swojej strony powiem, że nawilżanie skóry w dzień nic nie daje!! Nakładałam tony kremu a efektu zero;/ Mama powiedziała mi abym to właśnie na noc przed snem oczyściła buzię i wtedy dopiero nałożyła krem ( ja stosuje od dłuższego już czasu krem na noc AA- jest dobry ale szukam teraz czegoś innego). Zauważyłam poprawę ale to jeszcze nie to co chciałabym osiągnąć. Teraz walczę z suchymi skórkami, które jeszcze bardziej widać gdy nałoży się podkład No i każdy Ci to powie i pewnie mówi, aby pić dużo wody! Tylko co jak ktoś nie lubi?? Ja nie wypijam jej nawet szklanki dziennie i pewnie to ma też duży wpływ na stan naszej skóry ;/

_________________________ __________________
princessaa11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 16:27   #3
Perla23
Raczkowanie

Mi te z AA nie odpowiadaja sa za tluste, na noc jeszce moge stosowac ale na dzien potrzebuje takiego co szybko sie wchlania i mocno nawilza
Stary 2008-11-11, 16:34   #4
bianeczkaa
Zakorzenienie

Skoro jest taka sucha to ja bym ją natłuściła właśnie, trudno przemęczysz się, ale przynajmniej nie będzie twardej skorupy, trzeba ja jakoś zmiękczyć. Prawdopodobnie brak ci też witamin. Kup sobie jakieś preparaty na skórę w tabletkach, może też być capivit a+e, obawiam się, że sam kremik nie pomoże, a najlepiej wybierz się do kosmetyczki lub dermatologa

a propos, ja też miałam kiedyś skorupę od źle dobranych kosmetyków, a dokładnie tomiku

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031

Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2008-11-11 o 16:35
bianeczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 20:10   #5
Madelie
Zadomowienie

A może, jeśli skóra nie utrzymuje wilgoci pomimo stosowania kremów, spróbować nawilżyć ją „od środka” np. kapsułkami Capivit Hydrocontrol? Albo wypróbować jakieś serum nawilżające (mnie dermatolog zalecił serum z Vichy do skóry odwodnionej, ale nie pamiętam jak się dokładnie nazywało). Na dzień mogę polecić żele nawilżające Happyderm L’Oréala i Aqua Sensation Nivea Visage. Natomiast sama zmagam się z wyborem podkładu do cery suchej…
Stary 2008-11-11, 21:07   #6
Perla23
Raczkowanie

No wlasnie jutro ide kupic Capivit Hydrocontrol a co do kremu happyderm to nie moge stosowac bo mam uczulenie
Stary 2008-11-11, 22:33   #7
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
No wlasnie jutro ide kupic Capivit Hydrocontrol a co do kremu happyderm to nie moge stosowac bo mam uczulenie
Ja też mam zamiar kupić Capivit Hydrocontrol w tym tygodniu - Capivit Piękne Włosy bardzo mi pomógł i mam nadzieję, że ten okaże się równie dobry.

Przymierzam się też do zakupu lotionu nawilżającego Dramatically Different Clinique.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clq_68LE_158.jpg (6,5 KB, 1 załadowań)

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości