Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-13, 21:44   #1351
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Może się uda jutro przy dziennym świetle zrobić
o super
bo kusie mnie tez ten potrojny ze smashboxa i nie wie ktory kliknac
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-13, 22:37   #1352
candace1
Zakorzenienie

Cytat:
mam... mam całkiem fajne. Trzyma się dobrze, ma taką żelową konsystencję i mieni się takimi srebrnymi drobinkami.

Takie maleństwo ale fajny ten al`a pędzelek. Zrobiłam zdjęcie ale jest ciemno niestety i mało widoczne.

Termin ok. 2007-10. Mam ten czarny.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe i co tez nad nim myslisz?

Tiiiaaa - już 10 razy zaczynałam składać zamówienie i rezygnowałam
Ale chyba go kupię - tylko poczekam jeszcze na te zdjęcia
candace1 jest offline  
Stary 2008-12-13, 23:44   #1353
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Tiiiaaa - już 10 razy zaczynałam składać zamówienie i rezygnowałam
Ale chyba go kupię - tylko poczekam jeszcze na te zdjęcia
hym ja wlasnie myysle i mysle nad nim bo ten smashbox tez fajny ale w sumie mam eyeliner w sloiczku inglota
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 00:09   #1354
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:

sine.ire zrobilam tak jak napisalas z tym rozem bourjoisa i faktycznie jest znow mieciutki papiery z UC nareszcie sie na cos przydaly
"ira"
A widzisz
Stary 2008-12-14, 00:38   #1355
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Spróbuje całej białej
Na pewni nie będziesz żałować Ja wcześniej skusiłam się na bazę Primer Clinique i to była porażka jakaś Lancome jest niezawodny

Cytat:
Dziewczyny jestem przerazona, wyobrazcie sobie ze bytom wogole nie czyta tych maili, policzyli mi podwójny vat. 1 zamowienie poszło 2 paczkami (perfumy + kolorówka) no i najpierw złapali jedną paczke wiec wysłałam potwierdzenie (to na ktorym byly rowniez perfumy) no i paczke tez złapali. Teraz patrze a na kolorowce wartosc całego zamowienia razem z perfumami wiec pewnie sobie policza za perfumy znow jako całe zamowienie. Pisałam im maila, bo dodzwonic sie do nich to święto. Jak zapłace to oddadzą mi potem? Czy nie płacic? Ale nie dostane paczki Poradzcie cos.
Kurczę, ja miałam kilka razy sytuację taka, że zamawiałam kolorówkę z perfumami razem i jedna paczka wpadała w łąpy UC, a druga nie, więc faksowałam im OC i skreślałam tę pozycję, której to nie dotyczyło i pisałam, że nie dotyczy tej przesyłki bo kolorówka i perfumy są wysyłane osobno chociaż były w jednym zamówieniu. Zawsze pomagało. Raz zadzwoniła do mnie babka z UC zapytać co to znaczy i jej wyjaśniłam i było ok. Ale mnie obsługuje UC Poznań, więc zawsze mogę się dodzwonić prawie bez problemu Oni zresztą też kilka razy do mnie dzwonili jak coś nie wiedzieli i paczki odprawiają w ciągu 3 dni.

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Chyba już ktos tak miał ze naliczyli mu vat od kwoty w dolarach....i z tego co pamietam to po wyjaśnieniu sprawy w Bytomiu a nieodebraniu paczki naliczyli dobrze. Zadzwoń, dzwoń, dzwoń ja siew końcu dodzwoniłam i pojechałam osobiscie a i tak jednej paczki mi nie dali
Ja tak miałam Jakiś młodziak w UC Poznań źle spojrzał i naliczyli mi VAT od 315 USD zamiast 315 zł Nie odebrałam paczki, zadzwoniłam do UC, kazali jej nie odbierać, a napisać na tym papierze z UC, że odmawiam przyjęcia, bo źle został naliczony VAT. Taka paczka wraca do nich i ponownie naliczją VAT. Od chwili odesłania miałam ją z powrotem u siebie w ciągu niecałego tygodnia.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-12-14, 00:55   #1356
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny jestem przerazona, wyobrazcie sobie ze bytom wogole nie czyta tych maili, policzyli mi podwójny vat. 1 zamowienie poszło 2 paczkami (perfumy + kolorówka) no i najpierw złapali jedną paczke wiec wysłałam potwierdzenie (to na ktorym byly rowniez perfumy) no i paczke tez złapali. Teraz patrze a na kolorowce wartosc całego zamowienia razem z perfumami wiec pewnie sobie policza za perfumy znow jako całe zamowienie. Pisałam im maila, bo dodzwonic sie do nich to święto. Jak zapłace to oddadzą mi potem? Czy nie płacic? Ale nie dostane paczki Poradzcie cos.
Virtual już była taka sytuacja ze vat był źle naliczony, tylko nie pamiętam u kogo. UC kazał odmówić przyjęcia paczki tak aby wróciła ona do nich i zeby ponownie, juz poprawnie,naliczyli vat.
Kiedy listonosz przyniesie paczkę poinformuj go że UC się pomylił i ze paczka musi wrócić do nich celem skorygowania kwoty vatu. Napisz na odwrocie dowodu nadania paczki ze odmawiesdz przyjęcia przesyłki ponieważ jest błędnie naliczony vat i prosisz o poprawne naliczenie. Nawet jek listonosz będzie prostestował że nie trzeba tyle pisać to i tak zrób swoje.
Na początek radziłabym Ci jeszcze próbować dzwonić do UC zeby wiedzieli jaka jest sytuacja.

Ale może tez być inaczej. Kiedyś UC złapał komuś parę paczek, naliczył zbiorczy vat i podłączył je do jednej z paczek a każdą z nich puścił osobno. Dziewczyna odebrała tą paczkę z naliczonym vatem, zapłaciła myśląc ze w jednej paczce sa wszystkie kosmetyki a tam były tylko kosmetyki z jednego zamówienia. A jedna z paczek z kosmetykami za które zapłaciła vat gdzieś zaginęła ale koniec końców skończyło się szczęśliwie.
Może w Twoim przypadku też tak zrobili że vat doliczyli do jedej paczki a perfumy przyjdą już bez pobrania.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mialam niedawno podobna sytuacje. Tez sie troche stresowalam. Zlapali mi jedna paczke z takiego zamowienia. Druga przyszla normalnie, wiec wiedzialam co zlapali i to dokladnie wyszczegolnilam i zakresililam na wysylanym potwierdzeniu....no i naliczyli dobrze.....no ale jak zlapia obie to rzeczywiscie trudno stwierdzic,o ktora im chodzi
Ale z tego co piszecie to widze ze po prostu wszystko lapia, moje Cilnique przylecialy w czwartek do Polski, no ale cos sie poczta nie odzywa wiec pewnie wpadly im w lapy
Taszanta jak przyleciały w czwartek to się nie masz co stresować, paczuszkę powinnaś dostać ok wtorku, zazwyczaj 2-3 dni robocze po wylądowaniu a pamietaj że teraz przed swiętami opóźnienia są.

Cytat:
Drobinki mało widoczne, nie ma się co obawiać.

Współczuje z tymi paczkami. Koszmar
Mnie całe szczęście puścili: jedną miałam z tym eyelinerkiem a drugą z podkładem Shiseido. Bałam sie, że podkład złapią ale ok.

A swoją drogą podkład polecam. Średnio kryjący, nawilża i fajnie się rozprowadza. Kolorek też tym razem trafiłam

ooo to ten: http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL
Albin_ek super wybór z tym podkładem bo Shiseido to w ogóle dobra firma. Chociaż hydro cień mi się nie spodobał ale podkłady mają super, przynajmniej dla mnie
dennyrose jest offline  
Stary 2008-12-14, 01:17   #1357
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Virtual już była taka sytuacja ze vat był źle naliczony, tylko nie pamiętam u kogo. UC kazał odmówić przyjęcia paczki tak aby wróciła ona do nich i zeby ponownie, juz poprawnie,naliczyli vat.
Kiedy listonosz przyniesie paczkę poinformuj go że UC się pomylił i ze paczka musi wrócić do nich celem skorygowania kwoty vatu. Napisz na odwrocie dowodu nadania paczki ze odmawiesdz przyjęcia przesyłki ponieważ jest błędnie naliczony vat i prosisz o poprawne naliczenie. Nawet jek listonosz będzie prostestował że nie trzeba tyle pisać to i tak zrób swoje.
Na początek radziłabym Ci jeszcze próbować dzwonić do UC zeby wiedzieli jaka jest sytuacja.
To właśnie u mnie tak było

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-12-14, 10:01   #1358
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
"ira"
A widzisz
pozno bylo
no starlam ta warstwe twarda i roz jest zupelnie inny i bardzo dobrze bo ostatnio myslalam ze sie wsciekne
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 10:30   #1359
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Dzieki dziewczyny tak tez zrobie, tatus dostanie instrukcje jakby mnie nie bylo i zostawie liscik miłosny dla listonosza
virtual_reality jest offline  
Stary 2008-12-14, 10:32   #1360
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
no starlam ta warstwe twarda i roz jest zupelnie inny i bardzo dobrze bo ostatnio myslalam ze sie wsciekne
Wszystkie "wypiekanki" Bourjoisa (i nie tylko) tak mają - ja to stosowałam także do cieni i pudrów
Stary 2008-12-14, 10:38   #1361
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Dzieki dziewczyny tak tez zrobie, tatus dostanie instrukcje jakby mnie nie bylo i zostawie liscik miłosny dla listonosza
juz taka rozpusta przed walentynkami?

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Wszystkie "wypiekanki" Bourjoisa (i nie tylko) tak mają - ja to stosowałam także do cieni i pudrów
heh dobrze ze pod ta warstwa juz jest normalnie bo bym sie pozbywala wszystkich rozy nie mam nerwow do takich cudow
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 10:43   #1362
virtual_reality

Cytat:
juz taka rozpusta przed walentynkami?

heh dobrze ze pod ta warstwa juz jest normalnie bo bym sie pozbywala wszystkich rozy nie mam nerwow do takich cudow
Heheh a jak Ostatnio do mnie dzownil, a ze nie odebrałam (nie odbieram dziwnych obcych numerow) to mi napisal smsa ze prosi o przesłanie peselu lol podpisał sie "Listonoszek" eh ja to mam znajomosci
Stary 2008-12-14, 10:51   #1363
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Heheh a jak Ostatnio do mnie dzownil, a ze nie odebrałam (nie odbieram dziwnych obcych numerow) to mi napisal smsa ze prosi o przesłanie peselu lol podpisał sie "Listonoszek" eh ja to mam znajomosci
ladnie!
moj to ostatnio jak nic nie zamawialam z HK pytal sie co to taka cisza ze zadnych paczuszek nie ma? ze chyba sie nic nie staram taki pogadany ale esow jeszcze mi nie pisal:P faktycznie TY to juz masz znajomosci na tej PP
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 10:53   #1364
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Im taką kurację co parę-parenaście tygodni trzeba robić (w zależności od częstoliwości używania/otwierania). Ale one i tak są wieczne, więc to ścieranie nie robi im wielkiej krzywdy (najstarszy ścierany cień miałam chyba 7 lat, z czego pierwsze 2-3 był używany bardzo często, a w końcu trafił do kosza, bo zaczął mi się jakoś dziwnie zachowywać - na oko jeszcze na conajmniej 2-3 lata wystarczyłby)
Stary 2008-12-14, 10:57   #1365
virtual_reality

Cytat:
ladnie!
moj to ostatnio jak nic nie zamawialam z HK pytal sie co to taka cisza ze zadnych paczuszek nie ma? ze chyba sie nic nie staram taki pogadany ale esow jeszcze mi nie pisal:P faktycznie TY to juz masz znajomosci na tej PP
Moj to zawsze pyta co zamawiam Jak mam zły humor to mnie az korci zeby mu powiedziec cos w stylu "różowy wibrator z naturalnymi zyłami i dodatkową wypustką analną" Ciekawski jest strasznie. Jak dostaje paczuchy z wymianek to pyta "ile jeszcze?", a ze taka tylpowa "baba-plotkara" wszystkie sąsiadki wiedzą że zamaowiam perfumy z HK
Stary 2008-12-14, 11:00   #1366
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Im taką kurację co parę-parenaście tygodni trzeba robić (w zależności od częstoliwości używania/otwierania). Ale one i tak są wieczne, więc to ścieranie nie robi im wielkiej krzywdy (najstarszy ścierany cień miałam chyba 7 lat, z czego pierwsze 2-3 był używany bardzo często, a w końcu trafił do kosza, bo zaczął mi się jakoś dziwnie zachowywać - na oko jeszcze na conajmniej 2-3 lata wystarczyłby)
heh nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie?ja z tych rozy ktore mam to dopiero pare razy uzylam 95 i 35, bo sie odzwyczailam od rozy a mam jeszcze 33, 34 i 36 do mnie leci ale z tymi cieniami to dobrze bo podobaja mi sie jedne wiec bedzie mozna uzywac do woli

virtual za tego wibratora to bys dostala ode mnie jakas nagrode chyba! ale faceci to sa niezle plotkary to fakt znalam paru takich, przy ktorych kobiety to pikusie!
heh dobrze ze moj sie tak nie pyty co to ja zamawiam bo by mnie chyba za ktoryms razem cos trafilo

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-12-14 o 11:02
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 11:02   #1367
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:

Albin_ek super wybór z tym podkładem bo Shiseido to w ogóle dobra firma. Chociaż hydro cień mi się nie spodobał ale podkłady mają super, przynajmniej dla mnie

Już mam pare rzeczy z Shiseido m.in. korektor i tusz do rzęs. Bardzo zadowolona jestem. Choć tusz ciężko się zmywa...

Zdjecia postaram się zrobiś za jakąś godzinę... siedze właśnie z farbą na włosach i peelingiem na twarzy... Masakra wyglądam jak ZOMBIE
albin_ek jest offline  
Stary 2008-12-14, 11:06   #1368
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Już mam pare rzeczy z Shiseido m.in. korektor i tusz do rzęs. Bardzo zadowolona jestem. Choć tusz ciężko się zmywa...

Zdjecia postaram się zrobiś za jakąś godzinę... siedze właśnie z farbą na włosach i peelingiem na twarzy... Masakra wyglądam jak ZOMBIE
dawaj zdjecia!
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 11:10   #1369
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
dawaj zdjecia!

he he obawiam się , że to zbyt okrutne jak na niedzielne przedpołudnie ....

ale za to potem..... hmmm ( pod warunkiem, ze kolor wyjdzie a peeling nie uczuli.. )
albin_ek jest offline  
Stary 2008-12-14, 11:15   #1370
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
he he obawiam się , że to zbyt okrutne jak na niedzielne przedpołudnie ....

ale za to potem..... hmmm ( pod warunkiem, ze kolor wyjdzie a peeling nie uczuli.. )
OOooooOO to buzka bedzie jak u niemowlecia co?
ja zaraz lece i tez bede te cuda nakladac!
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 12:35   #1371
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

No niestety, nie udało mi się zrobić dobrego zdjęcia.

Nie widać żadnych drobinek. Aparat jednak z takiego zooma nie zrobi dokładego zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1753.jpg (21,5 KB, 31 załadowań)
albin_ek jest offline  
Stary 2008-12-14, 12:38   #1372
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
No niestety, nie udało mi się zrobić dobrego zdjęcia.

Nie widać żadnych drobinek. Aparat jednak z takiego zooma nie zrobi dokładego zdjęcia.
nie przejmuj sie wymecze Cie pytaniami i bedzie git ten eyeliner daje odcien czarny ze czarny gleboki ? boje sie ciut tych drobinek zeby sie nie okazalo ze sa takie jak w eyelinerze essenca'

dziewczyny a myslicie ze wygladalabym strasznie gdybym sobie ciut przyciemnila wlosy?

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-12-14 o 12:56
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 13:48   #1373
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
nie przejmuj sie wymecze Cie pytaniami i bedzie git ten eyeliner daje odcien czarny ze czarny gleboki ? boje sie ciut tych drobinek zeby sie nie okazalo ze sa takie jak w eyelinerze essenca'

dziewczyny a myslicie ze wygladalabym strasznie gdybym sobie ciut przyciemnila wlosy?
Dimiti czy ty się nudzisz:confuse d: zostaw farbowanie na za 10 lat fajny masz kolor!!!!
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-12-14, 13:50   #1374
ananke_2
Rozeznanie

Przyszly do mnie pomadki Toma Forda i niestety, rozczarowalam sie. Mam St.Tropez Nude i Azuree Nude. Mialam nadzieje na ladne chlodne cieliste kolory. Niestety obie nadaja taki jasny, prawie bialy perlowy polysk. Wyglada to wedlug mnie tandetnie, cos a la plastikowa Barbie. Pokombinuje z nakladaniem ich na matowe kolory, ale zal mi wydanych pieniedzy.
Aha, obie sa z 2006 roku.

ananke_2 jest offline  
Stary 2008-12-14, 14:14   #1375
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Przyszly do mnie pomadki Toma Forda i niestety, rozczarowalam sie. Mam St.Tropez Nude i Azuree Nude. Mialam nadzieje na ladne chlodne cieliste kolory. Niestety obie nadaja taki jasny, prawie bialy perlowy polysk. Wyglada to wedlug mnie tandetnie, cos a la plastikowa Barbie. Pokombinuje z nakladaniem ich na matowe kolory, ale zal mi wydanych pieniedzy.
No tak z tym rokiem to już wiemy
Za to Twój opis mnie przestraszył, biały perłowy połysk to dla mnie okropieństwo
Chociaż pewnie dużo zależy od naturalnej barwy ust, ja lubie wszystko co rozjaśnia ale białej perły nie zniosę

No nic, nie pozostaje tylko czekać az dostane paczkę i przetestuję osobiscie.
Szkoda że Tobie nie pasuja
dennyrose jest offline  
Stary 2008-12-14, 14:15   #1376
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dimiti czy ty się nudzisz:confuse d: zostaw farbowanie na za 10 lat fajny masz kolor!!!!
a szamponetka?

Cytat:
oj to mnie zmartwilas teraz ja wzielam wlasnie azuree nude i cap bronzee nude
a azuree ma chociaz rozowawy odcien?
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 14:23   #1377
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
a szamponetka?

Bez przesady.. mała zmiana jest bardzo ok

Ja tam zaczełam farbować w wieku 23 lat i jeszcze mi włosy nie wypadly ( pomimo złowieszczych wróżb babci)

Teraz już tylko odrosty na miły jasny złoty blond robie. Do fryzjera nie chodzę, bo mi pare razy faktycznie zrobili krzywdę.

dimiti jeśli chodzi o ten eyelainerek to ten ze smashbox jest chyba bardziej uniewersalny. Jak już masz jakiś czarny to ja bym chyba na towim miescu zaryzykowała ten 4 kolorowy
albin_ek jest offline  
Stary 2008-12-14, 14:26   #1378
ananke_2
Rozeznanie

Cytat:
No tak z tym rokiem to już wiemy
Za to Twój opis mnie przestraszył, biały perłowy połysk to dla mnie okropieństwo
Chociaż pewnie dużo zależy od naturalnej barwy ust, ja lubie wszystko co rozjaśnia ale białej perły nie zniosę

No nic, nie pozostaje tylko czekać az dostane paczkę i przetestuję osobiscie.
Szkoda że Tobie nie pasuja
No niestety. Mialam nadzieje, ze beda takie kremowe, a sa srednio kryjace, dla mnie perlowe. Nie z drobinkami, tylko wlasnie blyszczaca-perlowe.

Cytat:
Jak obie pomazalam na rece to Azuree jest cieplejsza od St.Tropez. St.Tropez jest prawie blado-sina, a Azuree ma lekko rozowo-brzoskwiniowy odcien. Na pewno bedzie bardziej rozowa od Cap Bronzee.

ananke_2 jest offline  
Stary 2008-12-14, 14:33   #1379
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Bez przesady.. mała zmiana jest bardzo ok

Ja tam zaczełam farbować w wieku 23 lat i jeszcze mi włosy nie wypadly ( pomimo złowieszczych wróżb babci)

Teraz już tylko odrosty na miły jasny złoty blond robie. Do fryzjera nie chodzę, bo mi pare razy faktycznie zrobili krzywdę.

dimiti jeśli chodzi o ten eyelainerek to ten ze smashbox jest chyba bardziej uniewersalny. Jak już masz jakiś czarny to ja bym chyba na towim miescu zaryzykowała ten 4 kolorowy
heh mialam kiedys z ciekawosci szamponetke i wlosy mi wypadaly jak wsciekle ale z ciekawosci znowu mnie kusi
pisalam do dziewczyny ktora ma ten ze smashboxa i pisala ze czarny nie jest gleboka czernia ze zielony i brazowy fajne, ale z czrnego moge nie byc zadowolona
hym mysle i mysle mam brazowy eyeliner i zielony a praktycznie nie uzywam bo ja tylko czarny i czarny

Cytat:
No niestety. Mialam nadzieje, ze beda takie kremowe, a sa srednio kryjace, dla mnie perlowe. Nie z drobinkami, tylko wlasnie blyszczaca-perlowe.

Jak obie pomazalam na rece to Azuree jest cieplejsza od St.Tropez. St.Tropez jest prawie blado-sina, a Azuree ma lekko rozowo-brzoskwiniowy odcien. Na pewno bedzie bardziej rozowa od Cap Bronzee.
to przypuszczam ze cap bronze bedzie calkowicie biala! heh no truskawa nas lekko zrobila w balonika ale nie przypuszczalam ze to bedzie cos perlowego! myslalam ze to typowy mat
dimiti jest offline  
Stary 2008-12-14, 15:07   #1380
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:

Cytat:
heh mialam kiedys z ciekawosci szamponetke i wlosy mi wypadaly jak wsciekle ale z ciekawosci znowu mnie kusi
pisalam do dziewczyny ktora ma ten ze smashboxa i pisala ze czarny nie jest gleboka czernia ze zielony i brazowy fajne, ale z czrnego moge nie byc zadowolona
hym mysle i mysle mam brazowy eyeliner i zielony a praktycznie nie uzywam bo ja tylko czarny i czarny

to przypuszczam ze cap bronze bedzie calkowicie biala! heh no truskawa nas lekko zrobila w balonika ale nie przypuszczalam ze to bedzie cos perlowego! myslalam ze to typowy mat
A mi się wydaje że ta Cap Bronze będzie miała właśnie mlecznobrązowo-beżowy odcień. No nic, pożyjemy zobaczymy co to za cudo sobie sprawiłyśy

Ja miałam nadzieję że to bedzie coś w stylu Dior Addict Ultra shine
dennyrose jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości