Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-03, 14:38   #2101
kasiek74
Rozeznanie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

ja juz zaczelam odchudzanie
napisałam sobie że nie mogę jeść po 18tej
coś na początek
a przede mną jszcze jakieś 6-8 kg.... tylko jak ja to zrobie

oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline  
Stary 2009-01-03, 14:40   #2102
mmagdaa_p
Zakorzenienie

Chciałam się Was zapytać czy widziałyście ostatnio może na tru podkład DW w kolorze bone. Nigdzie nie mogę go znaleźć
A mój już się skończył Na ebayu też nie ma

Jakbyście zauważyły to proszę dajcie mi znać
Stary 2009-01-03, 15:17   #2103
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
dotąd używałam 03 DW light, ale tak zbladłam na zimę, że teraz wydłubuję DW light 02 ale z próbek Dostałam 20% zniżkę w seph to chyba pójdę go kupić jak mi się te próbasy skończą

mi się nogi poprawiły od czasu jak podnoszę/dźwigam dziecko naprawdę dobry trening hehehe
Miałam DW light na lato ale po pirwsze mnie zapychał a po drugie wkurzały mnie te złote drobinki, u mnie były bardzo wiodoczne na skórze. Ale mam już rozeznanie w kolorkach więc wiem co i jak

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Trudno okreslic ktory lepszy bo kazdy z nich jest inny i uzywam wg potrzeb
jak dla mnie to najlepsze korektory jakie mialam i moge zachowac dowolnosc kiedy uzywam filtra lub nie

Dla mnie JT sa najlepsze w swojej klasie bo maja praktycznie wszystko to,co czego oczekuje od blyszczyka,FG kusi ale stopuje mnie tez jego mala pojemnosc bo mimo wszystko lubie duze tubki ale przyjrze sie FG.

Ja uwielbiam JT przede wszytkim za cudownie apetyczne zapachy i właściwości pielegnacyjne. Pod tym ostatnim względem są bezkonkurencyjne (zachwalany Superbalm Clinque do pięt im nie dorasta).
Ale FG tez chyba kupie skoro Dimiti tak zachwala

Takze mam Magika 02 a z Clinique idealnie pasuje 01.

Hexxano skoro Tobie pasuje Magik 02 (a z tego co kojarzę masz jasną skórę) to mi tez bedzie pasował

Jaki krem Clarinsa?bo wielbie Multi Active dla cery suchej ale ma zbojecka cene i tym samym zniechaca mnie do siebie bo u mnie pielegnacja pochlania wiecej niz kolorowka ze wzgledu na problemy ze skora

Ja kupuje kremy w tubkach po 5 ml bo 50 ml w próbkach wychodzi średnio 3-4 razy taniej niż pełnowymiarowe opakowanie.
Miałam Multi active na dzień (krem do wszystkich typów oraz żel do mieszanej cery), teraz mam krem Multi Active na noc (rewelacja), po pare sztuk kremu przeciwzmarszczkowego 40+, na dzień i na noc aby przez jakiś czas zrobić sobie mocną kurację (jak doradziła Sisleys ) a teraz kupuję Hydra Quench krem do suchej i norlmalnej i żel do mieszanej.
Zakochałam się w Clarinsie, używane przeze mnie do tej pory kremy gabinetowe Clareny i Bandi wysiadają w przedbiegach

Jakis czas temu wrzucalam foty na Zbiory i one mi uswiadomily,ze mam wszystkiego za duzo podobnie bylo z perfumami ale w tej kwestii nie jestem w stanie byc elastyczna i perfumy sa zawsze must have
Od czasu do czasu przeprowadzam maly odwyk ale ....rezultat jest taki,ze pozniej z nawiazka sobie go wynagradzam

Bo to chyba psychika tak działa że nie lubimy miec czegoś mniej niż mieliśmy wcześniej (nie dotyczy zbędnych kilogramówi i problemów )
Cytat:
to może wobec tego zmienimy na ubytki centymetrowe? Bo to fakt z tymi kg A przecież często jest tak, że waga się nagle zatrzymuje, ale obwód idzie w dół
Ja zamieniam na pewno kg na cm
Muszę się jeszcze tylko zmierzyć ale się boję

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
coś na początek
U mnie ograniczenie jedzenia nie działa. Tzn. zamiana niezdrowego na zdrowe tak ale rezygnacja z kolacji nie przejdzie
Wolę więcej ćwiczyć niż mniej jeść

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-01-03 o 15:22
dennyrose jest offline  
Stary 2009-01-03, 15:55   #2104
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez dennyrose
Ja uwielbiam JT przede wszytkim za cudownie apetyczne zapachy i właściwości pielegnacyjne. Pod tym ostatnim względem są bezkonkurencyjne (zachwalany Superbalm Clinque do pięt im nie dorasta).
Ale FG tez chyba kupie skoro Dimiti tak zachwala

Denny,moge sie pod tym podpisac obiema łapkami a Superbalmy to najwiekszy bubel jaki zdarzylo mi sie kupic i nie posiada zadnych wlasciwosci pielegnacyjnych a co wiecej zauwazylam,ze on szybko sie psuje i zmienia zapach co akurat nie tylko ja zauwazylam.Z ulga pozbylam sie zapasow

Cytat:
Napisane przez dennyrose
Hexxano skoro Tobie pasuje Magik 02 (a z tego co kojarzę masz jasną skórę) to mi tez bedzie pasował
Dla mnie 01 jest duzo duzo za jasny wrecz sprawial wrazenie,ze wygladalam jak chora z nienaturalnie jasnymi okolicami oczu
Mam jasna karnacje ale nie jestem bladolica i skora ma odcien brzoswkiniowy-jezeli to cosik pomoze poza tym 02 wcale nie jest ciemna,uwazam ze to ladny jasny odcien bezu.

Cytat:
Napisane przez dennyrose
Ja kupuje kremy w tubkach po 5 ml bo 50 ml w próbkach wychodzi średnio 3-4 razy taniej niż pełnowymiarowe opakowanie.
Miałam Multi active na dzień (krem do wszystkich typów oraz żel do mieszanej cery), teraz mam krem Multi Active na noc (rewelacja), po pare sztuk kremu przeciwzmarszczkowego 40+, na dzień i na noc aby przez jakiś czas zrobić sobie mocną kurację (jak doradziła Sisleys ) a teraz kupuję Hydra Quench krem do suchej i norlmalnej i żel do mieszanej.
Zakochałam się w Clarinsie, używane przeze mnie do tej pory kremy gabinetowe Clareny i Bandi wysiadają w przedbiegach
Preferuje apteczna pielegnacje i nie patrze na oznaczenia wiekowe bo najwazniejsza jest kondycja i potrzeby skory dlatego tez lubie od czasu do czasu siegac po roznosci na BU czy Mazidla ale czesto z braku czasu i wrodzonego lenistwa wole gotowce.Dodam,ze niezastapiony jest zel hialurownowy ktory swobodnie mozna dodawac do kremow,mleczek,balsamow itd.

Mam sentyment do Clarinsa chociaz ja ogolnie nie przepadam za pielegnacja selektywna z tego wzgledu,ze nic nowego nie jest w stanie ona zaproponowac a w duzej mierze placimy za marke
Jednak do czego daze,bo choc sklady Clarinsa nie sa do konca takie dopracowane to i tak oferuja dobre jakosciowo produkty,dorzuce jeszcze Decleora szczegolnie aromaesencje-bajka

Masz kogos sprawdzonego u kogo kupujesz miniprodukty?bo ostatnio tak sobie liczylam po srednich cenach allegrowych ze niby sie oplaca ale tak srednio i wolalam wziac z Tru,miniatury sa fajne ale pod katem mobilnosci bo nie musze wszystkiego upychac po torbach i tak kolko sie zamyka....

A tak poza tym to ja caly czas jade na Active C i Redermicu pod oczy,od czasu do czasu robie sobie kuracje z Dirosealu bo to dobrze tez na moje naczynka dziala i przy okazji laduje pod oczy i ma tez dzialanie przeciwzmarszczkowe i..filtry
W okresie jesienno zimowym lubie dogodzic mojej skorze bo potrzebuje dobrego nawilzenia i natluszczenia wiec dlatego Multi Active jest niezly ale ostatnio odkrylam tez emulsje Nuxe,ktora ma bardzo podobne dzialanie.
Z ciekawosci wyprobuje sobie chwalony przez Ciebie Hydra Quench

To taki maly OT i dziekuje za opis

Cytat:
Napisane przez dennyrose
Bo to chyba psychika tak działa że nie lubimy miec czegoś mniej niż mieliśmy wcześniej (nie dotyczy zbędnych kilogramówi i problemów )
Jeszcze jest magia Wizazu robi swoje
Stary 2009-01-03, 16:06   #2105
.::MaŁGosia::.
Raczkowanie

Cytat:
dotąd używałam 03 DW light, ale tak zbladłam na zimę, że teraz wydłubuję DW light 02 ale z próbek Dostałam 20% zniżkę w seph to chyba pójdę go kupić jak mi się te próbasy skończą
Ten kupon dostałaś? Myślisz, że dostaniesz na niego EL ze zniżką . EL to marka dostępna w każdej perfumerii, a ten kupon jest na marki dostępne wyłącznie w seph, o ile się nie mylę... Chyba że chodzi o jakąś inną zniżkę.
.::MaŁGosia::. jest offline  
Stary 2009-01-03, 16:30   #2106
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Ten kupon dostałaś? Myślisz, że dostaniesz na niego EL ze zniżką . EL to marka dostępna w każdej perfumerii, a ten kupon jest na marki dostępne wyłącznie w seph, o ile się nie mylę... Chyba że chodzi o jakąś inną zniżkę.
hmm no jakiś taki bon zniżkowy na 20%, który się dostaje za zakupy powyżej 200zł, nie wczytywałam się czy na cały asortyment, czy tylko na seph nie mam go przy sobie aktualnie, to nie sprawdzę A jak się okaże, że faktycznie, to sobie na razie podaruję
Priyaa jest offline  
Stary 2009-01-03, 16:52   #2107
dennyrose
Zadomowienie

Cytat:
Denny,moge sie pod tym podpisac obiema łapkami a Superbalmy to najwiekszy bubel jaki zdarzylo mi sie kupic i nie posiada zadnych wlasciwosci pielegnacyjnych a co wiecej zauwazylam,ze on szybko sie psuje i zmienia zapach co akurat nie tylko ja zauwazylam.Z ulga pozbylam sie zapasow

Dla mnie 01 jest duzo duzo za jasny wrecz sprawial wrazenie,ze wygladalam jak chora z nienaturalnie jasnymi okolicami oczu
Mam jasna karnacje ale nie jestem bladolica i skora ma odcien brzoswkiniowy-jezeli to cosik pomoze poza tym 02 wcale nie jest ciemna,uwazam ze to ladny jasny odcien bezu.

Ja na zimę zbladłam i wydaje mi się że jestem maksymalnie jasna ale skoro Chanel Mat Lumiere 20 jest dla mnie za jasny a wyczytałam że dla dziewczyn bladolicych jest za ciemny to znaczy że wcale taka blada nie jestem
Magik 02 powinien być dobry, skoro jest beżowy to będzie mi pasował, wszystko byleby nie było różowe i pomarańczowe bo ja typowy żółtek jestem

Preferuje apteczna pielegnacje i nie patrze na oznaczenia wiekowe bo najwazniejsza jest kondycja i potrzeby skory dlatego tez lubie od czasu do czasu siegac po roznosci na BU czy Mazidla ale czesto z braku czasu i wrodzonego lenistwa wole gotowce.Dodam,ze niezastapiony jest zel hialurownowy ktory swobodnie mozna dodawac do kremow,mleczek,balsamow itd.

Ja to w ogóle jestem wygodna, te mazidła, mieszanie, dodawanie itp to zupełnie nie dla mnie

Mam sentyment do Clarinsa chociaz ja ogolnie nie przepadam za pielegnacja selektywna z tego wzgledu,ze nic nowego nie jest w stanie ona zaproponowac a w duzej mierze placimy za marke
Jednak do czego daze,bo choc sklady Clarinsa nie sa do konca takie dopracowane to i tak oferuja dobre jakosciowo produkty,dorzuce jeszcze Decleora szczegolnie aromaesencje-bajka

Niestety składów analizować nie umiem, miałam postanowienie żeby zacząć zgłębiać wiedzę biochemiczną ale prawdę mówiąc jakoś mnie to średnio pociąga
Wolę testować kremy na skórze opierając sie w dużej mierze na opiniach i pomocy Wizażanek
Dwa problemy z którymi walczę to zmarszczki mimiczne i rozszerzone naczynka na nosie i policzkach. Mam co prawda pare blizn (od małego rozdrapuje kazdy strupek i kazdy pryszcz, wiem że nie wolno ) i oraz przebarwienia słoneczne ale naprawde mi to nie przeszkadza. Może dlatego że te paskudne naczynka przyćmiewają wszystkie inne defekty więc nie sa one dla mnie takie ważne

Masz kogos sprawdzonego u kogo kupujesz miniprodukty?bo ostatnio tak sobie liczylam po srednich cenach allegrowych ze niby sie oplaca ale tak srednio i wolalam wziac z Tru,miniatury sa fajne ale pod katem mobilnosci bo nie musze wszystkiego upychac po torbach i tak kolko sie zamyka....

Nie mam jednego Sprzedawcy, tak sie akurat do tej pory złożyło że za każdym razem zamawiałam u kogoś innego. Zwracam uwagę na inne przedmioty Sprzedajacego jeżeli ma dużo innych próbek to znaczy że ma jakies dojście do tego typu rzeczy i nie boję się zamawiać.
Chociaż raz dziewczyna wystawiła parę różnych próbek Clarinsa w rewelacyjnych cenach a miała 0 komentarzy i od razu zamówiłam u niej na prawie 100zł.
Intuicja+sprawdzenie innych aukcji użytkownika+komentarze + cena - to wszystko razem ma wpływ na moją decyzję o zakupie

A tak poza tym to ja caly czas jade na Active C i Redermicu pod oczy,od czasu do czasu robie sobie kuracje z Dirosealu bo to dobrze tez na moje naczynka dziala i przy okazji laduje pod oczy i ma tez dzialanie przeciwzmarszczkowe i..filtry
W okresie jesienno zimowym lubie dogodzic mojej skorze bo potrzebuje dobrego nawilzenia i natluszczenia wiec dlatego Multi Active jest niezly ale ostatnio odkrylam tez emulsje Nuxe,ktora ma bardzo podobne dzialanie.
Z ciekawosci wyprobuje sobie chwalony przez Ciebie Hydra Quench

To taki maly OT i dziekuje za opis

Jeszcze jest magia Wizazu robi swoje
O tak magia Wizażu ma ogromne pole rażenia. Od czasu aktywnego podczytywania i pisania moje zbiory kosmetyczno-pielęgnacyjne zwiększyły się tak lekko licząc trzykrotnie
dennyrose jest offline  
Stary 2009-01-03, 17:02   #2108
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
O tak magia Wizażu ma ogromne pole rażenia. Od czasu aktywnego podczytywania i pisania moje zbiory kosmetyczno-pielęgnacyjne zwiększyły się tak lekko licząc trzykrotnie

Ja to już nic nie mówie, jak pomyśle jakich kosmetyków używałam przed rokiem to zgroza! Teraz grzecznie chowam wszystko w lazience w koszyczkach i modle się żeby goście nie wpsikali i nie wymaziali wszytskiego.

Ostatnio bratanica mi wywaliła kuferek z cieniami, próbkami perfum i pudrami... Rany! całe szczęście że tylko się próbki potłukły. Swoja drogą waliło niemiłosiernie....
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 17:16   #2109
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
hmm no jakiś taki bon zniżkowy na 20%, który się dostaje za zakupy powyżej 200zł, nie wczytywałam się czy na cały asortyment, czy tylko na seph nie mam go przy sobie aktualnie, to nie sprawdzę A jak się okaże, że faktycznie, to sobie na razie podaruję
Na tym bonie jest takie dziwne sformułowanie: -20% na produkty marek dostępnych wyłącznie w Sephora oraz marki Sephora. No i pytanie...jakie marki są tylko w Sephorze?
Mieciulabis jest offline  
Stary 2009-01-03, 17:19   #2110
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Napisane przez Mieciulabis Pokaż wiadomość
Na tym bonie jest takie dziwne sformułowanie: -20% na produkty marek dostępnych wyłącznie w Sephora oraz marki Sephora. No i pytanie...jakie marki są tylko w Sephorze?
Hmmm a mnie nic nie dały jak robiłam zakupy
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 17:20   #2111
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:

wylączność sephora ma na te marki:

http://www.sephora.pl/wylacznosci.html
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 17:24   #2112
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie 02 to już kolor opalony
Reese jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:08   #2113
Mieciulabis
Raczkowanie

Talking Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość

Bardzo dziękuję!
Mieciulabis jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:08   #2114
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:

phi.. to mogą mnie pocałować w
Priyaa jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:12   #2115
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
phi.. to mogą mnie pocałować w

O ile faktycznie o to im chodzi, to mogą sie wypchać

Oj szybko chyba nie zrobią jakiejś fajnej promocji
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:14   #2116
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
Hmmm a mnie nic nie dały jak robiłam zakupy
Bo one dawały ten bon tylko jak
albo

a tak na poważnie to za zakupy powyżej 200 zł albo
Dostałam też bon na makijaż albo manicure z opłatą 1 zł.
Mieciulabis jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:18   #2117
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Bo one dawały ten bon tylko jak
albo

a tak na poważnie to za zakupy powyżej 200 zł albo
Dostałam też bon na makijaż albo manicure z opłatą 1 zł.
W sumie przy tej promocji tylko pędzel kupiłam do PI
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:25   #2118
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
W sumie przy tej promocji tylko pędzel kupiłam do PI
Ja tylko cienie do brwi, ale dostałam próbki kremów tak drogich,że na pewno ich nie kupię a już z pewnością nie w Sephorze,najwyżej na Tru.
Ten bon na makijaż też chyba wykorzystam,bo jeszcze nigdy mnie nie malowała wizażystka.
Mieciulabis jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:29   #2119
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Ja tylko cienie do brwi, ale dostałam próbki kremów tak drogich,że na pewno ich nie kupię a już z pewnością nie w Sephorze,najwyżej na Tru.
Ten bon na makijaż też chyba wykorzystam,bo jeszcze nigdy mnie nie malowała wizażystka.

Co do kremów, to ja już przechodze małe załamanie w przypadku kremu pod oczy, nic nie mogę sobie dobrać. Jeszcze mi Strivectin został do przetestowania na te moje cienie pod oczami. Może coś polecicie? ( zmarszczki małe, cienie duże )
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:35   #2120
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
Co do kremów, to ja już przechodze małe załamanie w przypadku kremu pod oczy, nic nie mogę sobie dobrać. Jeszcze mi Strivectin został do przetestowania na te moje cienie pod oczami. Może coś polecicie? ( zmarszczki małe, cienie duże )
Jak pytałam teraz o krem na przebarwienia,bo robi mi się plama na policzku ,to te babki w Sephorze mówiły,że mają jakieś cudo z masą perłową na cienie pod oczami ale czy to pomoże na moją plamę, to nie wiedzą.Mnie Strivectin na nic nie pomógł, a jego zapach to mnie wykańczał.
Mieciulabis jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:42   #2121
kasiek74
Rozeznanie

Cytat:
ja tez mam problem z kremem pod oczy
właśnie kończę RoC'a, próbowałam też innych ale jakoś bez rewelacji, nie mam cieni, ani opuchlizny, tylko lekki zmarszczki mimiczne przy koncikach... no i nie wiem co dalej. Chciałabym coś co by wreszcie dało jakiś efekt, typowo przeciwzmarszczkowy...

kasiek74 jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:43   #2122
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Jak pytałam teraz o krem na przebarwienia,bo robi mi się plama na policzku ,to te babki w Sephorze mówiły,że mają jakieś cudo z masą perłową na cienie pod oczami ale czy to pomoże na moją plamę, to nie wiedzą.Mnie Strivectin na nic nie pomógł, a jego zapach to mnie wykańczał.

ciekawe co to za cudo z ta masą perłową :conf used:
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:45   #2123
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
ja tez mam problem z kremem pod oczy
właśnie kończę RoC'a, próbowałam też innych ale jakoś bez rewelacji, nie mam cieni, ani opuchlizny, tylko lekki zmarszczki mimiczne przy koncikach... no i nie wiem co dalej. Chciałabym coś co by wreszcie dało jakiś efekt, typowo przeciwzmarszczkowy...
Na mimiczne to chyba ciężko będzie. Ja dałam sobie jeszcze 5 lat i ide sobie wstrzyknąć odpowiedni preparat!
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:47   #2124
kasiek74
Rozeznanie

Cytat:
polecam Ci żel AVA do kupienia w Rossmanie za śmieszne pieniądze.
Mojej przyjaciółce cuda zdziałał z wielgachnymi podkówkami, ja czasem też go używam.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16022

kasiek74 jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:48   #2125
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
ciekawe co to za cudo z ta masą perłową :conf used:
Zapytaj w Sephorze o krem na cienie z masą perłową.Chyba nie mają zbyt wielu.
Mieciulabis jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:49   #2126
kasiek74
Rozeznanie

Cytat:
Na mimiczne to chyba ciężko będzie. Ja dałam sobie jeszcze 5 lat i ide sobie wstrzyknąć odpowiedni preparat!
Jesusiczku!!! nie przerażaj mnie... cieżko? to mam sie juz nie smiać? bo one wyłażą mi jak sie uśmiecham, to wtedy oczy mi sie trochę marszczą... (chyba sie na to mówi kurze łapki???)

kasiek74 jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:54   #2127
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
polecam Ci żel AVA do kupienia w Rossmanie za śmieszne pieniądze.
Mojej przyjaciółce cuda zdziałał z wielgachnymi podkówkami, ja czasem też go używam.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16022
To muszę się wybrać i poszukać. Za 10 zł można robić eksperymenty
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:55   #2128
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Zapytaj w Sephorze o krem na cienie z masą perłową.Chyba nie mają zbyt wielu.
Jak będę to na pewno zapytam Dzięki
albin_ek jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:56   #2129
agunia37
Rozeznanie

Cytat:
coś na początek
A ja sie nieszczesliwie zakochalam i przez Swieta
schudlam 3 kg.
agunia37 jest offline  
Stary 2009-01-03, 18:59   #2130
Mieciulabis
Raczkowanie

Cytat:
Jesusiczku!!! nie przerażaj mnie... cieżko? to mam sie juz nie smiać? bo one wyłażą mi jak sie uśmiecham, to wtedy oczy mi sie trochę marszczą... (chyba sie na to mówi kurze łapki???)
W starym Twoim Stylu wyczytałam,że większość kremów ma dobry wpływ ale na nasze samopoczucie,że należy dbać o nawilżenie cery,jej ochronę a na zmarszczki iść w odpowiednim czasie do chirurga plastycznego, bo to wyjdzie taniej i efekt będzie lepszy, o ile to komuś potrzebne do szczęścia.
Ja nigdzie nie pójdę ,bo nie chcę,żeby przy uśmiechu, jedynie nos mi się śmiesznie marszczył.
Mieciulabis jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
strawberrynet, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości