Przedłużanie rzęs Wrocław - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-04, 00:04   #91
Czarny Kocur
Przyczajenie

Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Rozumiem, że osoby z jedny postem są mało wiarygodne, ja też podchodzę do takich wypowiedzi bardziej sceptycznie (chociaż z drugiej strony w końcu trzeba kiedyś zacząć ). I być może ktoś jest zadowolony z usług p. Anety, a ja po prostu miałam pecha.. Chciałam się po prostu podzielić z Wami swoją opinią, bo gdybym ja wcześniej mogła przypuszczać jak to się skończy wybrałabym usługę w salonie lub wcale. Wam życzę więcej szczścia
Czarny Kocur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:26   #92
agaa125
Raczkowanie

Wstrzymam się na razie z przedłużaniem , może będzie więcej opinii, tym bardziej że parę postów wcześniej Wizażanka napisała że robiąc rzęsy u jednej z polecanych Pań (nie napisała u której) ma teraz problemy z rzęsami.
Czyli p. Aneta nie ma swojego salonu? Ja osobiście wolę iść do salonu niż np. do kogoś do domu. Pozdrawiam
agaa125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 22:07   #93
Czarny Kocur
Przyczajenie

Tak p.Aneta przyjmuje u siebie w domu.
Chciałam się też z Wami podzielić jeszcze jednym moim spostrzeżeniem. Ja co prawda nie przedłużałam wcześniej rzęs w salonie, ale chodziłam kiedyś "robić" paznokcie do salonu na ulicy Ruskiej i tam również dziwczyny przedłużały rzęsy i miałam okazję się przyjrzeć efektom. I co zwróciło moją uwagę, rzęsy były wykonane z jedwabiu, były miękkie, delikatne. Rzęsy założone mi przez p.Anetę były syntetyczne, sztywne, kłujące. Myślę, że z tąd m.i. ta atrakcyjna cena.
Stary 2011-05-06, 12:07   #94
anetastyl
Przyczajenie

GG do anetastyl Wyślij wiadomość przez MSN do anetastyl

Wczoraj w nocy pisałam odpowiedź do Pani postu. A dzisiaj sobie Panią przypomniałam i już wiem o kogo chodzi, ( Pani jest tą osobą, którą przywoził mąż i czekał na dole w samochodzie ) więc już piszę i wyjaśniam
A więc tak, chciała pani najgrubsze bo efektowne, a rzęski im grubsze tym sztywniejsze , przyszła Pani je ściągnąć do mnie ponieważ próbowała Pani je sama ściągnąć, - czyli na zasadzie wyrywania, bo przecież nie dysponuje Pani specjalnym płynem i stąd efekt zniszczonych rzęs, Ja już ściągnęłam resztę - która jeszcze nie była powyrywana i zniszczona. Gdy Pani się u mnie zjawiła to nie z reklamacją, tylko ze stwierdzeniem że raczej Pani nie może nosić rzęs bo podrażniają oczy, - nie miała pani ani zaczerwienionych oczu, ani też wysypki na powiekach - ale jest to możliwe że oko reaguje w taki czy inny sposób na bliskość ciała obcego. To że niektóre rzęsy są skręcone, to już jest taki urok Pani rzęs, przy naturalnych tego aż tak nie widać a przy jedwabnych i do tego grubych 0,25 od razu się rzuca w oczy, no i przy takiej grubości jak są ubytki to niestety też są widoczne, jeśli chodzi o wypadanie to ani Pani ani Ja nie jesteśmy w stanie określić w jakim cyklu są Pani rzęsy i stąd czasami się zdarza że zaraz po założeniu wypadnie ( nie mylić z odklejeniem ) troszkę więcej, a później wypada ich mniej ale to już jest natura na którą my nie mamy wpływu.
Wydaje mi się ze w ostatnim poście reklamuje Pani gabinet na ul. Ruskiej - Pani prawo - ale czy trzeba to robić w taki sposób ???
Rzęsy jakich używam to Secret Lashes, klej moja tajemnica zawodowa choć dla klientów certyfikat i atest oraz faktura zakupu do wglądu - wspomnę ze w hurtowni 189zł,. i na 100% nie uczula, objawy łzawienia nie koniecznie są od kleju.
Więc stwierdzenie że słaba jakość materiału = niska cena nie ma tu potwierdzenia, niska cena bo usługa wykonywana w domu ( brak opłat czynszowych za lokal, no i warunki mniej komfortowe niż gabinecie ) .
Do momentu porodu współpracowałam z kilkoma gabinetami ( Klinika Zdrowia i Urody NANTES - lecz cena była wyższa ( 300zł ), i wykonywałam też w domu bo nie każdego jest stać na rzęsy za 300 czy 250zł, teraz wykonuję w domu bo mam trzy miesięcznego maluszka, który wymaga 3 x dziennie ćwiczeń rehabilitacyjnych, - więc są ograniczenia czasowe a wiążąc się z gabinetem trzeba być do dyspozycji cały dzień.
I sprawa ostatnia gdyby przyszła Pani z reklamacją to : poprawiłabym za darmo, lub ściągnęła i oddała pieniądze, a tak zapłaciła Pani 50zł, ( 30 zł ) Ja po założeniu rzęs byłam pewna że Panią szybciutko zobaczę znowu - takie zabiegi trzeba dobrze przemyśleć, bo o takie rzęsy trzeba dbać i niestety uzupełniać - bo tylko wtedy to ma sens.

Trochę nie bardzo rozumie te żale, - bo to raczej od samego początku Pani nastawienie do tej aplikacji było na nie, - no ale cóż i takie klientki się zdarzają, Jeśli Panią uraziłam to przepraszam, ale lubię jasne sytuacje, a inne forumowiczki przepraszam za nie co dłuższą lekturę, lecz chciałam żeby poznały też wersję drugiej strony.

Do czarnego kocura nie zamierzam się wdawać w dalszy dialog w tym temacie, życzę powodzenia

pozdrawiam

P.S. post ze strony 3 - AVARIEL - szczerość w cenie

Edytowane przez anetastyl
Czas edycji: 2011-05-06 o 12:51
anetastyl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 10:58   #95
Czarny Kocur
Przyczajenie

Również nie mam ochoty wdawać się w dyskusje, ale chyba mnie z kimś Pani myli. Byłam u Pani raz. To było moje pierwsze zakładanie rzęs. Więcej się nie pojawiłam, a wysypkę leczył lekarz, także nie mogła jej Pani widzieć. Męża też nie mam
A gdybym reklamowała salon na ul. Ruskiej to podałabym jego nazwę, bo jest tam kilka salonów... Pozatym wspomniałam tylko, że tam zakładają jedwabne rzęsy, a Pani już na początku mojej wizyty powiedziała, że te które Pani zakłada są z syntetycznego jedwabiu. Jest to więc zasadnicza różnica. W cenie na pewno też.
To tyle w tym temacie.
Stary 2011-05-09, 09:58   #96
anetastyl
Przyczajenie

No pomylić się ludzka rzecz , a nawet powiem inaczej cieszę się że Pani nie jest tą osobą o której myślałam, ponieważ myślałam że mi mówi co innego a na forum coś innego , a Pani tym bardziej powinna przyjść na reklamację, ściągnęłabym rzęsy tak że na pewno nie byłyby uszkodzone i zwróciła pieniądze, a tak albo Pani je sama ściągała na zasadzie wyrywania , lub poszła Pani do konkurencji która jak to już jest w naszej polskiej rzeczywistości musi skrytykować koleżankę po fachu - jedna z dwóch opcji jest prawdziwa . Droga Pani ja Pani nie okłamałam że używam rzęs z syntetycznego jedwabiu - bo NIE MA rzęs na całym świecie z czystego jedwabiu, a jeżeli ktoś twierdzi że takowe są to kłamie lub jest oszukiwany przez dostawcę, na potwierdzenie wklejam wypowiedzi innych profesjonalnych koleżanek w tym fachu. ( FORUM KONKURENCYJNE - więc nie podaję nazwy )

[04.05.2011] 10:59
dzikakura Gdynia
Do iwag76

Droga kolezanko po fachu, proponowałabym abyś nie wprowadzala potencjalnych klientek w błąd i nie pisała o rzęsach JEDWABNYCH, ktore po prostu nie istnieją, rzęsy,ktore aplikujemy to mieszanka jedwabiu i syntetyku, w zależności od firmy,ktora dystrybuuje rzęsy, te mieszanki są w roznych proporcjach. Potem dzieje się tak, że klientki pytają nas-stylistki o rzęsy jedwabne i co.. mamy kłamać?
Pytanie:czy rzęsy są jedwabne to najczęściej zadawane mi pytanie przez moje klientki i obawiam się, że jest to pokłosie takich informacji jakie sprzedajesz Paniom ty właśnie i Tobie podobne stylistki, ktore nie zadały sobie trudu aby zapoznać się z tym, co kleją, a rzęsy mink..... to nic innego jak rzęsy na pasku -nie mają nic wspolnego z czystym jedwabiem

Apeluję, abyś przed kupnem rzęs poprosiła firmę o specyfikację, w której powinien być skład rzęsy. Jeśli rzęsy dopuszczone są na rynek polski firma dystrybuująca powinna je posiadać, bądź udzielić Ci informacji chociażby telefonicznie. Warto wiedzieć na czym pracujesz. Klientka,która pierwszy raz robi rzęsy jest przestraszona, że bedzie jej się grzebać przu oku, łaknie rzetelnych informacji. Badźmy profesjonalne i uczciwie informujmy Panie z czym tak naprawdę mają do czynienia.

[05.05.2011]
natallla h
ZGADZAM SIE Z MOJA POPRZEDNICZKA dzikakura Gdynia W 100%. NIE SPOTKAŁAM SIĘ JESZCZE Z FIRMA KTORA PRODUKUJE CZYSTO JEDWABNE RZESY NIE MA CO SIE OSZUKIWAC!!!!
A RZĘSY MINK ROZNIA SIE OD RESZTY TYLKO TYM ZE SA W PASKU PRZEZ CO ULATWIAJA KOSMETYCZCE APLIKACJE.
WIEM CO MOWIE BO JUZ ZAJMUJE SIE KILKA LAT STYLIZACJA RZES I NAJWIECEJ NAUCZYLAM SIE NA WLASNYCH DZIELACH.
POZDRAWIAM
N.H
PS. ZAPRASZAM NA RZESY DZIEWCZYNY Z BYDGOSZCZY

Powiem Pani tak : mogłabym przemilczeć to całe zamieszanie ale po pierwsze, pracuje już trzy lata na to aby nazwa " Aneta Styl " była kojarzona z profesjonalnymi usługami z zakresu stylizacji. Po drugie : swoją działalność przenoszę od 15 maja do U.K. bo tam też mam wiele zadowolonych klientek oczywiście nie zapominając o klientkach w Polsce - więc też mogłabym powiedzieć a skoro wyjeżdżam to mi nie zależy, a co tam jeden taki post - ALE OPINIA WŚRÓD KLIENTÓW JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZA , no i po trzecie jak już wcześniej wspomniałam mogła Pani podejść z reklamacją - Ja odpowiedzialności nie unikam

Czas edycji: 2011-05-09 o 10:12
Stary 2011-05-09, 20:10   #97
olga2002
Przyczajenie

Tak się składa że jestem od roku czasu stałą klientką p. Anety i coś mi w tych postach czarnego kocura nie pasuje, już mówię o co mi chodzi.
Ja gdybym poszła wykonać usługę za 15o zł ( czy tam 120 zł ) i ktoś by mi spieprzył to wracam do tej osoby i reklamuję i albo poprawiamy lub żądam zwrotu pieniędzy, jeżeli nie mogę się do gadać to wtedy ostrzegam przed tą osobą innych. A tu sytuacja taka, dziwczyna pierwszy raz a udaje mądrą że sztywne że nie jedwabne, że w domu , a co pod drzwiami się dowiedziała że w domu, pisze że p. Aneta powiedziała jej syntetyczny jedwab, czyli o wszystkim poinformowana a lezie i robi i ma pretensje, ja powiem jeszcze raz znam p. Anetę i wiem że jest to jedna z najlepszych stylistek we Wrocławiu, i spokojnie mogłaś ( czarny kocur) to załatwić w inny sposób, dla mnie to świadczy źle o tobie zresztą słusznie osoby które nawet nie znają p. Anety podważają w postach twoją wiarygodność, szkoda że wiele osób się już nie przekona o zaletach p. Anety ( wyjazd do U.K. ) a ja mam nadzieją że są jeszcze tak dobrzy fachowcy jak p. Aneta, bo przecież ktoś musi mi uzupełniać . A i jeszcze jedno czarny kocurku ja noszę rzęski od ponad roku i nie mam zniszczonych swoich rzęs, jak ci jakiś rzeźnik ściągał albo sobie sama ściągałaś to teraz się wstydź tego co masz na oczach.
I proszę nie kombinuj że jestem nasłana itd. - Ja jestem dorosła, odpowiedzialna i niezależna

Edytowane przez olga2002
Czas edycji: 2011-05-09 o 20:14
olga2002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 10:36   #98
agaa125
Raczkowanie

Na grouponie jest oferta przedłużanie rzęs w Madeline Studio, 175 zł. Paznokcie robią dobrze z tego co słyszałam więc może rzęsy też..korzystał ktoś??
Stary 2011-05-11, 08:14   #99
nivka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość
Na grouponie jest oferta przedłużanie rzęs w Madeline Studio, 175 zł. Paznokcie robią dobrze z tego co słyszałam więc może rzęsy też..korzystał ktoś??
Widzę, że ktoś ma podobny problem co ja Też się zastanawiam nad grouponem, z kolei wiem także, że gruper daje kupon do salonu esthea za 129, a fast deal do salonu inspitation za 199. Szczerze to nie wiem, którą opcję wybrać - oprócz tej esthea, bo oni wykorzystują rzęsy wyczesywane z nerek (??) a ja mam uczulenie na sierść, więc automatycznie ta oferta dla mnie odpada.
Dodatkowo oferta z fast deal wydaje się być lepsza, bo salon jest rekomendowanyprzez Nouveau Lashes. Czy ktoś przedłużał tam rzęsy??
nivka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 18:31   #100
Ewuchh
Przyczajenie

Również zastanawiam się nad ofertą z Groupona, ale ich ceny mimo wszystko (uzupełnianie drogo wyjdzie) są wysokie. Dlatego też rozważam opcję wizyty u Anety, którą zachwalacie.
Trochę się boję, że rzęsy się podniszczą i że jak zacznę, to już nie będę mogła skończyć, bo się będę czuła 'łyso'. Ale chciałabym spróbować, bo moje rzęsy są proste, sztywne i układają się po swojemu, chociaż są dość grube i dość długie, czarne. Więc codzienne tuszowanie ich jest męczące, by ułożyć je odpowiednio. Jeśli jeszcze któraś z Was była u Anety, to proszę, niech podzieli się swoimi doświadczeniami.

pozdrawiam
Ewuchh
Ewuchh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 10:52   #101
agaa125
Raczkowanie

Wizażanka parę postów wyżej pisze że p .Aneta wyjeżdża do U.K. więc chyba trzeba się pospieszyć.. tylko co później z ewentualnym uzupełnieniem?

Edytowane przez agaa125
Czas edycji: 2011-05-12 o 10:55 Powód: literówki
Stary 2011-05-12, 19:04   #102
Ewuchh
Przyczajenie

no właśnie.. co z uzupełnieniem ? trzeba byłoby poszukać kogoś innego, raczej w salonie (czy gdziekolwiek indziej) nie będą prostestować, że zakładał ktoś inny i uzupełnią. Jednak wiadomo, że lepiej zakładać, uzupełniać i zdejmować w jednym miejscu.
Tylko ja bym chciała raczej pod koniec wakacji je zrobić, więc jeśli wyjedzie mi przed nosem, to ciągle pozostaję bez stylistki. Wcześniej Wizażanki pisały również o Aleksandrze, jej ogłoszenia nawet znalazłam w Internecie, jednak jakoś Aneta podpasowała mi bardziej. Mam nadzieję więc, że nie spieszy się z opuszczaniem naszej pięknej Polski
Stary 2011-05-12, 21:19   #103
anetastyl
Przyczajenie

Witam
Podpowiem dobrą radę dla Ewuchh, i innych niezdecydowanych koleżanek : najlepiej zdecydować się na jedną stylistkę bo z reguły tak jest że jedna po drugiej nie lubi robić, albo daje nam do zrozumienia że w ostateczności - po co za własne pieniądze fundować sobie ten dyskomfort . Pamiętajmy nie ma czysto jedwabnych rzęs, żądajmy okazania atestu i faktury zakupu kleju, bo klej powinien być używany max do 3 miesięcy po otworzeniu ( pomoże to nam uniknąć niepotrzebnych sytuacji ), PAMIĘTAJMY najlepszą reklamą jest POCZTA PANTOFLOWA , cena nie świadczy o jakości usługi, przy profesjonalnie wykonanej usłudze twoim rzęsom nic nie grozi, decydując się na aplikacje trzeba przestrzegać zaleceń stylistki - a gwarantuje że rzęski będą się dobrze i długo nosiły.
No i sprawa najistotniejsza ja już nie przyjmuję, bo do 20 maja muszę być U.K
Jeżeli komuś mogę jakoś pomóc to proszę na priv - anetastyl79@o2.pl

Pozdrawiam
Stary 2011-05-13, 09:00   #104
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie

GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa

Edytowane przez tequillaaaaaa
Czas edycji: 2014-12-17 o 21:10
tequillaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:05   #105
Czarny Kocur
Przyczajenie

Heh widzę, że ktoś mnie tu źle zrozumiał więc napiszę inaczej. O przedłużaniu rzęs dowiedziałam się w innym salonie i tam Pani mnie poinformowała, że rzęsy są jedwabne. Być może nie są, nie jestem ekspertem więc wierzę w to co piszecie, że był to chwyt reklamowy. Faktem jest, że rzęsy wyglądały inaczej niż te u Pani Anety, ale cena (ok. 600zł) dla mnie jest nie do przyjęcia. Wychodzę też z złożenia, że inne nie znaczy gorsze, a może się okazać lepsze, więc mimo że rzęsy u Pani Anety były inne niż te, które widziałam, zdecydowałam się na założenie. Nie "macłam" ich od razu, więc o tym, że są sztywne przekonałam się po założeniu. I nie wiem, skąd opinia, że ktoś źle mi ściągnął rzęsy skoro o niczym takim nie pisałam. Fakt, może powinnam przyjść z reklamacją, ale w moim przypadku to wyglądało tak, że na następny dzień wylądowałam u lekarza. Pani doktor wołała następną na konsultacje, bo nie miała pojęcia jaka substancja mogła wywołać aż taką reakcję. Przypominam: wysypka, łzawienie, pieczenie do tego stopnia, że nie mogłam normalnie funkcjonować. Lekarka zapisała mi kilka specyfików, w tym maść sterydową, i zabroniła jakiej kolwiek chemii. Dlatego też nie szkuałam kogoś kto mi ściągnie rzęsy, bo mogło by to jeszcze zaognić reakcję uczuleniową, a tak powoli było coraz lepiej. Zanim poszłam do lekarza zastanawiała się czy iść do Pani Anety z reklamacją, ale szczerze mówiąc po prostu straciłam do niej zaufanie i bałam się, że ściąganie mogłoby jeszcze bardziej podrażnić moje oczy, a nie myślałam, o innej formie rozpatrzenia reklamacji, bo niestety tak już u nas w kraju jest . Nie mówię, że to reguła, ale zrozumcie byłam zła, obolała i zrezygnowana. Nie miałam ochoty na ewentualne spieranie się. Tak czy inaczej leki pomogły, a rzęsy zaczęły się wykrzywiać i część wypadła z moimi naturalnymi rzęsami, część bez. Tak jak pisałam wcześniej odniołam wrażenie, że naturalne rzęsy są obciążone przez te sztuczne. Nikt mi ich nie ściągał, ja też ich nie wyrywałam. Prawdopodobnie leki też przyspieszyły ich wypadanie (i być może też wpłynęły na ich stan), bo po miesiącu mam ich może po 3-4 na każdym oku. Być może Pani Aneta jest świetną specjalistką, na pewno na plus dla niej jest to, że tu się wypowiada i nie unika odpowiedzialności. Nie wiem, może po prostu takie rzęsy nie są dla mnie i taka sytuacja miałaby miejsce też u innej stylistki. Faktem jest, że akurat u Pani Anety byłam i stało się tak jak się stało. Ja piszę tutaj nie po to by zabrać Pani Anecie klientów tylko dlatego, że wszędzie wszyscy piszą jakie to jest bezpieczne i antyalergiczne a nie jest. Nigdzie nikt nie pisze, że takie sytuacje mają miejsce, a nie wierzę w to, że jestem jedyna, ani nikt też przed zabiegiem nie pyta czy klientka jest na coś uczulona (Pani Aneta też mnie nie spytała). A może wtedy byśmy unikneli przykrych zdarzeń.
Pozdrawiam i życzę więcej scześcia wszystkim przedłużającym
Stary 2011-05-13, 15:35   #106
Ewuchh
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anetastyl Pokaż wiadomość
Witam
Podpowiem dobrą radę dla Ewuchh, i innych niezdecydowanych koleżanek : najlepiej zdecydować się na jedną stylistkę bo z reguły tak jest że jedna po drugiej nie lubi robić, albo daje nam do zrozumienia że w ostateczności - po co za własne pieniądze fundować sobie ten dyskomfort . Pamiętajmy nie ma czysto jedwabnych rzęs, żądajmy okazania atestu i faktury zakupu kleju, bo klej powinien być używany max do 3 miesięcy po otworzeniu ( pomoże to nam uniknąć niepotrzebnych sytuacji ), PAMIĘTAJMY najlepszą reklamą jest POCZTA PANTOFLOWA , cena nie świadczy o jakości usługi, przy profesjonalnie wykonanej usłudze twoim rzęsom nic nie grozi, decydując się na aplikacje trzeba przestrzegać zaleceń stylistki - a gwarantuje że rzęski będą się dobrze i długo nosiły.
No i sprawa najistotniejsza ja już nie przyjmuję, bo do 20 maja muszę być U.K
Jeżeli komuś mogę jakoś pomóc to proszę na priv - anetastyl79@o2.pl

Pozdrawiam
anetastyl - dziękuję za radę; bardzo żałuję, że Pani wyjeżdża, już byłam zdecydowana na Panią, a teraz znowu muszę szukać jakiejś sprawdzonej stylistki.
W takim razie przejrzę jeszcze dziewczyny wymione przez szugarbejb, chociaż o nich pisze się dużo mniej niż o anetastyl.
PS. Do anetastyl: życzę powodzenia w UK, ale ojczyzny nic nie zastąpi, więc mam nadzieję, że Pani wróci
Stary 2011-05-14, 01:40   #107
anetastyl
Przyczajenie

eDo Czarny Kocur
Dlatego proszę pamiętać na przyszłość, że nie można myśleć że wszyscy są tacy sami, gdyby Pani się od razu ze mną skontaktowała że coś się dzieje niedobrego, to po pierwsze od razu byśmy to ściągnęły, i udałabym się z Panią do lekarza zabierając klej na którym podany jest skład - myślę że i p. doktor było by łatwiej. Dodam tylko ze my stylistki kierujemy się tym że to klient nam mówi czy jest na coś uczulony - choć często bywa tak ze nawet klientki nie wiedzą że są na coś uczulone - i czasami takie przypadki mogą się przytrafić, ja prawdę mówiąc na około 600 klientek Pani przypadek jest pierwszy - choć do końca nie wiemy czy to przez klej, rzęsy czy może inna przyczyna.
Dlatego też proponuję przed przystąpieniem do aplikacji rzęs poczytać w internecie informacje na temat aplikacji jest mnóstwo artykułów, no i w razie wątpliwości pytać , pytać i jeszcze raz pytać. - Bo to nasze pieniądze i oczy
Ja dalej twierdzę, i będę twierdzić że jeśli nie ma ogólnie znanych przeciwwskazań to aplikacja u profesjonalnej stylistki jest w 100% bezpieczna .

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do "zdrowia "

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Na temat dziewczyn polecanych przez szugarbejb słyszałam też dobre opinie ale która najlepsza z nich tego nie wiem, - wybór należy do Was

P.S. - Do Ewuchh - dzięki i już żałuję że się wcześniej nie spotkaliśmy, ale mówią że co się odwlecze to nie ucieknie . Ojczyzny nie porzucam bo tu mam klientki, którym trzeba pilnować szaf , zobaczymy bo jeśli mi się uda to raz w miesiącu na tydzień będę przylatywać do Polski dla swoich klientek ale najwcześniej od września, bo najpierw muszę zorganizować czas na realizacje swoich marzeń w dziedzinie stylizacji a pomału sie realizują

Pozdrawiam i być może do zobaczenia

P.s Jak będę we Wrocławiu to dam znać forum

Czas edycji: 2011-05-14 o 01:47 Powód: literówki
Stary 2011-05-14, 14:20   #108
Ewuchh
Przyczajenie

do anetastyl:
byłoby wspaniale, gdyby Pani przylatywała do Polski regularnie, ja chcę nałożyć rzęsy pod koniec wakacji, więc na razie jeszcze mogę poczekać z decyzją co do wyboru stylistki. Więc proszę dać znać, gdy już Pani będzie wiedziała na pewno, kiedy dokładnie przyleci, bo może nie będę musiała wybierać już nikogo innego od Pani, jeśli Pani wróci np. na początku września Czekam więc z niecierpliwością na Pani powrót.
Powodzenia w realizacji marzeń i mam nadzieję, że do zobaczenia
Stary 2011-05-15, 13:48   #109
emma2011
Przyczajenie

Smile Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Hm, też myślałam o tym,żeby kiedys zrobić u Pani Anety, ale nie moglam sie dodzwonic i w piątek(piątek 13 podobno pechowy..) byłam w Vip lashes, u p.Żanety.

Wcześniej już zakładałam rzęsy, ale miałam przerwe 2 miesiące.
Jak wyszłam od pani Żanety byłam w szoku. Miałam tak gęstą firanką jak nigdy wcześniej... po prostu nie raz kosmetyczkom się nie chce zakładać na wszystkie rzęski syntetycznych, bo czas i materiały kosztują:/
Robią tak,zeby byl fajny efekt ( troche sie juz znam, bo nosze rzesy od 1,5roku), ale nie zawsze solidnie niestety.

Wciąż patrząc w lustro nie moge się nadziwić jak geste mam rzesy, i to w 3 godziny, wcześniej miałam o połowe mniej...
Gorąco polecam.
emma2011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 16:16   #110
agaa125
Raczkowanie

Ale czy długie zakładanie rzęs nie niszczy tych naturalnych? Nie chciałabym skonczyć z paroma rzęsami..
Stary 2011-05-15, 17:05   #111
emma2011
Przyczajenie

Smile Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość
Ale czy długie zakładanie rzęs nie niszczy tych naturalnych? Nie chciałabym skonczyć z paroma rzęsami..

To zalezy, jesli masz 3 rzesy na krzyż i każesz sobie założyć 25tki (sa rozne grubosci 0,10 0,15 0,20 0,25) to na pewno się niszcza, bo łamią i sa poniszczone....

Mi p.Żaneta świetnie dobrała, ja sobie moge pozwolić na 0,20 i 0,25 ( bardzo grube), ale z tego co słyszałam to niektórym klientkom zakłada i ,10 i 0,15 jak sa bardzo cienkie. Krzywdy na pewno ci nie zrobi, widac,ze ma troche doswiadczenia. Mozesz zadzwonić i sie skonsultować.
Stary 2011-05-16, 03:49   #112
zyrafa5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tequillaaaaaa Pokaż wiadomość
Teraz jest promocja na rzesy w Perfect Glamour na Kamieńskiego,szczegoly moge podac na prv

O to ja bardzo poproszę
zyrafa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 10:15   #113
emma2011
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zyrafa5 Pokaż wiadomość
O to ja bardzo poproszę
Na Kamińskiego założenie rzes kosztuje 400zł (390 + 10 płatki) i uzupełnienie 190 (ale mi promocja). U Żanety dość czesto sa promocje z 300 na 200 =, wystarczy,ze powiesz,ze gdzies widziałas i chciałas sie załapac na promocje. Jest bardzo miła, na pewno normalnie zapisze.
Stary 2011-05-16, 19:59   #114
agaa125
Raczkowanie

Akurat jest promocja na gumtree 200 zł
Stary 2011-05-16, 23:19   #115
emma2011
Przyczajenie

Ja akurat nie wiedziałam i ona mi powiedziała,ze jest własnie promocja i dostałam stówke z powrotem (co mi sie pierwszy raz zdażyło u kosmetyczki)
Stary 2011-05-17, 12:54   #116
agaa125
Raczkowanie

Szukam wytrwale informacji na temat wrocławskich stylistek i zastanawiam się nad tymi salonami : 1. Perfect Glamour, 2.Looksus Lashes, 3. Vip lashes - najlepsza cenowa oferta jak na ten moment 200 zł/normalnie 300. W glamour najdrożej - 390 zł, w Looksus 350 zł. Juz sama nie wiem kogo wybrać .. ! Chcę przedłużać rzęsy regularnie co 3, 4 tygodnie, i chcę je mieć zrobione idealnie
Stary 2011-05-17, 18:54   #117
anulka321
Przyczajenie

Witam ,
Co prawda nie jestem z Wrocławia ale okolic Krakowa .. proszę o pomoc !!
Niedawno ukończyłam kurs SL ze stylizacji rzęs.. zrobiłam paru koleżanką w ramach reklamy i jestem załamana ..bo się odkleiły po tygodniu ..
Masakra ..nie wiem w czym problem ..zakupiłam nowy klej . Pracowałam na bezbarwnym jaki był w zakupionym kuferku .. mam nadzieję że to jego wina !
Chciałam zacząć pracę w salonie ..ale kicha na razie ! Nie pozwolę sobie na takie rzeczy żeby klientki przyszły mi po tygodniu z rzęsami w dłoni.
Oj dla mnie byłaby to porażka . Dlatego proszę doświadczone wizażanki w stylizacji - przedłużaniu rzęs o radę . Dobrą radę! Co może być powodem takiego stanu rzeczy ? samoistnego odklejania ?
Liczę na Wasze wsparcie !
anulka321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 23:04   #118
emma2011
Przyczajenie

Wink Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Nie jestem stylistką, ale może zrobiłaś kurs w jakieś mało znanej firmie, która ma niższej jakości kleje. Kleje przede wszystkim powinny być czarne (żeby był bardziej naturalny wygląd. Z tego co wiem to ich ceny wachaja sie od 100 do 500zł (np. w Extreme Lashes,ale to sa najdroższe rzesy i niekoniecznie najlepsze)

Moja stylistka Żaneta z Vip zaopatruje się w materiały w looksus.eu (looksus lashes)
podobno maja tam dobre materiały i zniżki dla stylistek,które ukończyły tam kurs.

Cytat:
Napisane przez anulka321 Pokaż wiadomość
Witam ,
Niedawno ukończyłam kurs SL ze stylizacji rzęs.. zrobiłam paru koleżanką w ramach reklamy i jestem załamana ..bo się odkleiły po tygodniu ..
Masakra ..nie wiem w czym problem ..zakupiłam nowy klej . Pracowałam na bezbarwnym jaki był w zakupionym kuferku .. mam nadzieję że to jego wina !
Chciałam zacząć pracę w salonie ..ale kicha na razie ! Nie pozwolę sobie na takie rzeczy żeby klientki przyszły mi po tygodniu z rzęsami w dłoni.
Oj dla mnie byłaby to porażka . Dlatego proszę doświadczone wizażanki w stylizacji - przedłużaniu rzęs o radę . Dobrą radę! Co może być powodem takiego stanu rzeczy ? samoistnego odklejania ?

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Moim zdaniem jak ide do kosmetyczki, to do dobrej i konretnej,a nie takiej, która robi troche tego troche tamtego...

Perfect Glamour - to salon urody, gdzie ZAWSZE bedzie drożej niż w ganiecie czy studio.

Looksus Lashes i Vip Lashes, to te same materiały. Na stronie internetowej Vip też jest napisane,że zaopatrują się w ich rzęsy. To jedno i to samo,ja wolałam u Żanety(vip lashes), bo ona ma sam gabinet zajmujacy sie przedluzaniem, a pani Patrycja z Looksus Lashes bardziej prowadzi hurtownie, a klientki przyjmuje tak przy okazji, wydaje mi się,ze to dla niej "taki zarobek na boku", bo zaopatruje sie u niej wiekszosc salonow we Wrocławiu.

Ja polecam miejsce, gdzie byłam i wiem, że dziewczyny mi zrobią całość dokladnie i tak,zeby wygladalo estetycznie,a przy okazji tanio.

Mam nadzieje,ze pomogłam.
Daj znać gdzie jednak poszłaś.

Cytat:
Napisane przez anulka321 Pokaż wiadomość
Witam ,
Stary 2011-05-17, 23:20   #119
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie

GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa

Edytowane przez tequillaaaaaa
Czas edycji: 2014-12-17 o 21:10
tequillaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 02:04   #120
anetastyl
Przyczajenie

anulko321
Początki zawsze są trudne , ale nie można się poddawać ,
Postaraj się aby klientki, przychodziły bez tuszowanych rzęs, a jeśli już przyjdzie to bardzo dokładnie zmyj makijaż, starannie rozczesz rzęsy, dokładnie trzeba je odtłuścić, rozczesz rzęsy - przygotowanie rzęs do aplikacji jest tak samo ważne jak sama aplikacja. Zainwestuj w dobry klej - nie oszczędzamy, ja osobiście nie polecam klejów w zestawach startowych.
No i rzecz jasna ćwiczymy , ćwiczymy i ćwiczymy - nie rób gratisów, rób z początku na koleżankach ale po kosztach, to też jest jakaś forma motywacji dla Ciebie

Pozdrawiam i Powodzenia

Czas edycji: 2011-05-18 o 02:07 Powód: literówka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości