Przedłużanie rzęs Wrocław - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-24, 10:17   #151
szugarbejb
Zakorzenienie

Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez olga2002 Pokaż wiadomość
szugarbejb coś tam poleca mi osobiście u niektórych z tych osób nie bardzo odpowiadało, ale to u każdego rzecz indywidualna.
Napisz co, to może czytelniczkom będzie łatwiej się na kogoś zdecydować. Ja uważam, że te stylistki, które wymieniłam są jak najbardziej ok i są to osoby pewne, które wiedzą co robią, pracują na dobrych kosmetykach i nie robią krzywdy. Fakt faktem na zabieg składa się nie tylko założenie rzęs, ale ogólna atmosfera, sposób dogadania się z kosmetyczką itp. czy nawet odległość salonu od domu (dlatego na przykład nie chodzę już do Looksus, bo dojazdy na Ołtaszyn mnie wykańczały, i dlatego tez nie jeżdżę do Perfect Glamour), ale jeśli chodzi o sam zabieg to jak najbardziej polecam.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja będę szła do iflore, ale dopiero we wrześniu.(...)Po jakim czasie mi odrosną, żebym mogła przedłużyć?
To będziesz zadowolona, ale myślę, ze wrzesień to za wcześnie. Powinnaś odczekać tak ze 2 miesiące, aż odrosną Ci wszystkie rzęsy i trochę odpoczną, podczas tego czasu stosuj odżywki do rzęs, np. L'Biotica (na dozie znajdziesz).

Cytat:
Napisane przez mychamarta Pokaż wiadomość
Droga Szugarbejb napisałaś, że Ize polecasz od wczoraj wiec rozumiem że dzien przed napisaniem posta robiłas sobie u niej rzęsy. Teraz mineło troszke czasu wiec możesz napisać coś więcej na jej temat ?
A co chciałabyś wiedzieć ? Rzęsy były dobrze zrobione, więc trzymają się standardowo, kształt oka mimo ubytków rzęs jest ładny i taki jak powinien być. Wszystko bardzo dobrze.

Nie wiem, o co Wam chodzi z tą ceną, cena jest standardowa jak na warunki wrocławskie; pani pracuje na Looksus Lashes, nie na rzęsach z złota czy diamentów, przyjmuje w domu, ma sprawne dłonie, więc zabieg wykonuje szybko. Koszty więc niewysokie, ale jakość bardzo dobra.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 17:05   #152
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
To będziesz zadowolona, ale myślę, ze wrzesień to za wcześnie. Powinnaś odczekać tak ze 2 miesiące, aż odrosną Ci wszystkie rzęsy i trochę odpoczną, podczas tego czasu stosuj odżywki do rzęs, np. L'Biotica (na dozie znajdziesz).
Postanowiłam odczekać i wizytę odwołałam. Używam odżywki keratynowej GAL, wcieram codziennie na noc. Rzęsy są w lepszym stanie, ale wciąż nie jest ich za wiele.
Jak będą już wyglądały dobrze to wybiorę się do iflore.
Fenris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 00:35   #153
marryme21
Zakorzenienie

Feneris,możesz jeszcze zwykły olejek rycynowy stosować.

Dziewczyny,tak szczerze z ręką na sercu,to ja się dziwię,że przedłużacie,skoro jest rewelacyjny środek na porost własnych rzęs. Tak,tak ten na L.Rewelacja.

marryme21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 08:57   #154
screamowsky
Raczkowanie

Ja polecam odzywki revitalash,wiele moich klientek ich uzywa i sobie chwalą
screamowsky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:50   #155
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,tak szczerze z ręką na sercu,to ja się dziwię,że przedłużacie,skoro jest rewelacyjny środek na porost własnych rzęs. Tak,tak ten na L.Rewelacja.
Ja mam teraz rzęsy 2 cm i niestety z żadną odżywką mi takie nie urosną No i nie będą takie grube i podwinięte.

L'Biotica jest też dobra na porost brwi, od miesiąca stosuję i widzę efekty

Cytat:
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
Stary 2011-09-01, 18:56   #156
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam teraz rzęsy 2 cm i niestety z żadną odżywką mi takie nie urosną No i nie będą takie grube i podwinięte.

Zależy jaką masz wyjściówkę własną.Jak w miarę ładne rzęsy,to na bank urosną długaśne i podkręcone.Bardzo się wywijają do góry i niektórym mogą też się przyciemnić.
Ja mam akurat czarne,to tego nie zauważyłam.

Stary 2011-09-01, 20:32   #157
mpt
Zakorzenienie

Cytat:
Zależy jaką masz wyjściówkę własną.Jak w miarę ładne rzęsy,to na bank urosną długaśne i podkręcone.Bardzo się wywijają do góry i niektórym mogą też się przyciemnić.
Ja mam akurat czarne,to tego nie zauważyłam.
Choćbyś miała nie wiem jak cudne własne, to efekt doklejanych zawsze będzie bardziej wyrazisty i przyciągający wzrok. Żadna odżywka Ci tego z oczami nie zrobi, nie ma co się oszukiwać. Mam znajomą, która ma cudne długie rzęsy, ale przy dobrze doklejonych wygląda jak łysa, życie
mpt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 22:24   #158
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Choćbyś miała nie wiem jak cudne własne, to efekt doklejanych zawsze będzie bardziej wyrazisty i przyciągający wzrok.

Z tym się nie zgodzę.Rzecz gustu.

Cytat:
Żadna odżywka Ci tego z oczami nie zrobi, nie ma co się oszukiwać. Mam znajomą, która ma cudne długie rzęsy, ale przy dobrze doklejonych wygląda jak łysa, życie

Swoje rzęsy mam grube,gęste i długie(18 mm).Po L. mam rzęsy długości 24 mm i podkręcone.Nie stosuje już,bo aż groteskowo to wygląda.

Zresztą,ja tam nie będę nikogo przekonywać,wyraziłam tylko swoje zdanie.

Stary 2011-09-01, 22:35   #159
screamowsky
Raczkowanie

Nie wiem jak jest z odzywka o ktorej mowicie,ale ta revitalash mozna stosowac na przedluzone rzesy. Pewnie zapytacie po co? U klientek uzywajacych odzywke efekt jest bardziej spektakularny i utrzymuje sie dluzej (Mam wiecej rzes do ktorych moge sie dokleic,a wszystkie rzesy trzymaja sie dluzej na oku,wiec tak szbko nie trzeba dopelniac).
Sama uzywam i ogolnie polecam!
Stary 2011-09-02, 16:52   #160
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Swoje rzęsy mam grube,gęste i długie(18 mm).Po L. mam rzęsy długości 24 mm i podkręcone.Nie stosuje już,bo aż groteskowo to wygląda.
A co to za odżywka na L? Proszę o PW.
Fenris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 10:54   #161
mpt
Zakorzenienie

Cytat:

Zresztą,ja tam nie będę nikogo przekonywać,wyraziłam tylko swoje zdanie.
Foto Bo brzmi aż nieprawdopodobnie, może też zacznę coś w siebie wcierać.
Stary 2011-09-08, 15:15   #162
screamowsky
Raczkowanie

Cytat:

tezwto nie uwierze,przeciez rzęsy 2,5 cm siegałyby za brwi

Rzęsy 13 mm są juz naprawde meeega długie
Stary 2011-09-08, 15:16   #163
szugarbejb
Zakorzenienie

Yyyyyy, nie są.

Ja mam 20 mm i spokojnie mogłyby być jeszcze dłuższe.

Cytat:
(...)
Stary 2011-09-08, 15:36   #164
screamowsky
Raczkowanie

Cytat:
Yyyyyy, nie są.

No ja 13 przyklejam juz klientkom ktore chcą 'teatralny' look... najdluzsze mam 15. Nawet na stronie np.Lash Perfect najdluzsze mozliwe do kupienia to 16, na stronie EBC 15. W zestawach startowych roznych firm 13 mm to max, a optymalne dlugosci to 11,12 mm. 25 mm sobie jakos nie potrafie wyobrazic. Szugarbejb ,a ktora firma produkuje 20 mm?

Edytowane przez screamowsky
Czas edycji: 2011-09-08 o 15:40
Stary 2011-09-08, 16:03   #165
szugarbejb
Zakorzenienie

Secret Lashes ma 17 i 20. Być może jak ktoś ma bardzo małe oczy i bardzo krótkie rzęsy to 20 mm to faktycznie teatralny look, ale np. ja nawet w wewnętrznych kącikach mam 15.

Cytat:
(...)
Stary 2011-09-08, 16:21   #166
screamowsky
Raczkowanie

Cytat:
Secret Lashes ma 17 i 20. Być może jak ktoś ma bardzo małe oczy i bardzo krótkie rzęsy to 20 mm to faktycznie teatralny look, ale np. ja nawet w wewnętrznych kącikach mam 15.
Szczerzemowiac pierwszy raz sie spotykam z tym ze zaklada się tak długie rzęsy,moze niech wypowiedzą się inne stylistki bo ja juz zgłupiałam.
Stary 2011-09-08, 17:31   #167
mpt
Zakorzenienie

Cytat:
No dobra, ale tu podobno po jakimś specyfiku rosną do 24 mm. Jak zapuszczę takie na nogach, to zaczynają się wić, więc chętnie zobaczę takie naturalne cudo na oczach
Stary 2011-09-08, 18:01   #168
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:

Dla mnie działanie tego specyfiku również było nieprawdopodobne. Normalnie nie jestem ufna w stosunku do takich ''cudów na kiju'',ale ten naprawdę działa.

Cytat:
Napisane przez screamowsky Pokaż wiadomość
No ja 13 przyklejam juz klientkom ktore chcą 'teatralny' look... najdluzsze mam 15.

Cytat:
Yyyyyy, nie są.

Szugar ma rację.Wszystko zależy od naszej wyjściówki.Wiadomo,że osoba,która całe życie ma rzęsy o długości ,powiedzmy 5-7 mm,jak założy takie 12 mm czy 14 mm,to jest dla niej wielki szok i diametralna zmiana.Istotny tez jest fakt,jak kto ma osadzone oczy-czy głęboko czy nie,na jakiej wysokości ma brwi. U każdego człowieka jest ciut inaczej.Jednemu rzęsy 20 mm będą sięgać za brwi,a drugiemu do połowy powieki tylko.

Cytat:
No dobra, ale tu podobno po jakimś specyfiku rosną do 24 mm. Jak zapuszczę takie na nogach, to zaczynają się wić, więc chętnie zobaczę takie naturalne cudo na oczach

Mpt,nie przekręcaj moich słów,bo potem tworzą się nieprawdopodobne historie. Wyraźnie napisałam,że swoje naturalne mam ok.18 mm.Po stosowaniu Lumiganu urosły ok. 6 mm.Więc rzeczywista zasługa tego specyfiku to tylko(a raczej ''aż'' ) 6 mm.Mniej więcej podobne rezultaty miały inne osoby,które ''widziałam'' w internecie.A takiego cuda,które od długości kilku mm doprowadzi do ponad 2 cm rzęs chyba jeszcze nie ma.

Stary 2011-09-08, 18:13   #169
mpt
Zakorzenienie

Cytat:
Mpt,nie przekręcaj moich słów,bo potem tworzą się nieprawdopodobne historie. Wyraźnie napisałam,że swoje naturalne mam ok.18 mm.Po stosowaniu Lumiganu urosły ok. 6 mm.Więc rzeczywista zasługa tego specyfiku to tylko(a raczej ''aż'' ) 6 mm.Mniej więcej podobne rezultaty miały inne osoby,które ''widziałam'' w internecie.A takiego cuda,które od długości kilku mm doprowadzi do ponad 2 cm rzęs chyba jeszcze nie ma.
A w takim razie ok, nie wiedziałam o jaki preparat dokładnie chodzi. W takim razie rzeczywiście wierzę, że tyle urosły, jednak ja bym nie zaryzykowała.
Stary 2011-09-08, 19:50   #170
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Szczerzemowiac pierwszy raz sie spotykam z tym ze zaklada się tak długie rzęsy,moze niech wypowiedzą się inne stylistki bo ja juz zgłupiałam.
Ale co tu się wypowiadać, normalnie się zakłada, bo ja sobie takie życzę i wyglądam w nich bardzo dobrze.
Od zewnętrznnego kącika: 20, 17, 15.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011_09080049.jpg (115,1 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011_09080050.jpg (50,8 KB, 227 załadowań)

Cytat:
(...)
Stary 2011-09-08, 20:25   #171
screamowsky
Raczkowanie

Firma na ktorej pracuje nawet nie produkuje takich dlugosci dlatego byłam zaskoczona. A z czystej ciekawosci: Próbowałas zdjac rzesy? Ciezko mi uwierzyc ze sa rzesy ktore bez uszczerbku na wlasnym wygladzie udzwignełyby 20mm (+0,25 grubosc o ile sie nie myle) przez dluzszy czas. Nie niszcza Ci sie naturalne?
Stary 2011-09-08, 20:40   #172
szugarbejb
Zakorzenienie

Oczywiście, że się niszczą, tak jak przy każdej długości i grubości, co pół roku trzeba robić przerwę. Ja właśnie za jakiś miesiąc planuję sobie miesiąc odpocząć i poodżywiać rzęsy keratyną i rycyną.

Cytat:
(...)
Stary 2011-09-08, 21:15   #173
screamowsky
Raczkowanie

Cytat:
Oczywiście, że się niszczą, tak jak przy każdej długości i grubości, co pół roku trzeba robić przerwę. Ja właśnie za jakiś miesiąc planuję sobie miesiąc odpocząć i poodżywiać rzęsy keratyną i rycyną.

Przy nakladaniu krotszych rzes nie trzeba robic przerw tak czesto,ja nakladajac 11 i 12 zrobilam pierwsza przerwe po 1,5 roku i rzesy potrzebowaly tygodnia aby wrocic do porzedniego stanu.
Stary 2011-09-08, 21:56   #174
szugarbejb
Zakorzenienie

No błagam. Rzęsy nie niszczą się od sztucznych rzęs, a od kleju, klej ma kontakt ze skórą i działa drażniąco na powiekę i na proces wzrostu, wiec również na cebulki. Więc trzeba robić dłuższe przerwy, minimum miesięczne, żeby powieka odzwyczaiła się od żrącego kleju, i żeby nastąpiła wymiana np. połamanych czy wygiętych rzęs, oraz żeby zaczęły ponownie rosnąć rzęsy w miejscach, gdzie przestały rosnąć z powodu kleju.
Sama rzęsa, tak jak włos na głowie, jest martwa, i jeśli jest uszkodzona - rozdowojona czy połamana, to tak jak z włosem - nie da się jej naprawić, żadną odżywką, tylko trzeba poczekać aż wypadnie. Więc w bajki o tygodniu nie wierzę.

Cytat:
(...)
Stary 2011-09-08, 22:10   #175
screamowsky
Raczkowanie

Cytat:
No błagam. Rzęsy nie niszczą się od sztucznych rzęs, a od kleju, klej ma kontakt ze skórą i działa drażniąco na powiekę i na proces wzrostu, wiec również na cebulki. Więc trzeba robić dłuższe przerwy, minimum miesięczne, żeby powieka odzwyczaiła się od żrącego kleju, i żeby nastąpiła wymiana np. połamanych czy wygiętych rzęs, oraz żeby zaczęły ponownie rosnąć rzęsy w miejscach, gdzie przestały rosnąć z powodu kleju.
Sama rzęsa, tak jak włos na głowie, jest martwa, i jeśli jest uszkodzona - rozdowojona czy połamana, to tak jak z włosem - nie da się jej naprawić, żadną odżywką, tylko trzeba poczekać aż wypadnie. Więc w bajki o tygodniu nie wierzę.
Przy przedluzanie rzes ,klej NIE MA PRAWA miec kontaktu ze skórą,a tym bardziej 'działac drazniąco na powiekę'. Rzesy sztuczne wypadaja tylko z naturalna wiec polamanych czy pogietych tez raczej nie zostawiaja,no bo jak(skoro na ich miejsce rosna nowe? Na cebulki dzialaja tylko rzesy ktore sa za ciezkie ,ktorych naturalna rzesa nie jest w stanie udzwignac,wtedy wypada zbyt wczesnie-dlatego wlasnie od dluzszych i grubszych rzesy bardziej sie niszczą, po ich sciagnieciu mamy mniej rzes niz wczesniej.
Stary 2011-09-08, 22:43   #176
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Przy przedluzanie rzes ,klej NIE MA PRAWA miec kontaktu ze skórą,a tym bardziej 'działac drazniąco na powiekę'.
Śmieszniejszej rzeczy dawno nie czytałam
Cytat:
Rzesy sztuczne wypadaja tylko z naturalna wiec polamanych czy pogietych tez raczej nie zostawiaja,no bo jak(skoro na ich miejsce rosna nowe?
Oczywiście, że zostawiają połamane i podniszczone, bo raz - zdarza się, że sztuczna odpada od naturalnej (np. klej rozpuszcza się z powodu potu czy sebum), dodatkowo klej działa na rzęsy, więc też są osłabione. Jak ściągasz rzęsy to też jest możliwe, że niektóre połamiesz, jak czeszesz również.

Bzdury wypisujesz i jak widać na rzęsach się znasz średnio.

Cytat:
(...)
Stary 2011-09-08, 22:47   #177
mpt
Zakorzenienie

Cytat:
Śmieszniejszej rzeczy dawno nie czytałam Oczywiście, że zostawiają połamane i podniszczone, bo raz - zdarza się, że sztuczna odpada od naturalnej (np. klej rozpuszcza się z powodu potu czy sebum), dodatkowo klej działa na rzęsy, więc też są osłabione. Jak ściągasz rzęsy to też jest możliwe, że niektóre połamiesz, jak czeszesz również.

Bzdury wypisujesz i jak widać na rzęsach się znasz średnio.
I ja się zgadzam - rzęsy się niszczą. Po odklejeniu miałam krótsze, słabsze i przez miesiąc wcierałam w gały olejek rycynowy. Odrosły, są takie jak dawniej, ale nikt mi nie powie, że po kilku doklejaniach rzęsy będą takie, jak przed założeniem.
Stary 2011-09-09, 10:05   #178
screamowsky
Raczkowanie

Tak tylko ja mowie o sytuacji kiedy przestajemy je przedluzac i sobie rosna,po sciagnieciu moze tak. Ja sciagalam jak mialam ich juz tylko kilka dlatego nie zobaczylam az tak duzej roznicy. Odklejenie samoistne rzesy mi się nie zdarzyło.

I nadal nie wiem jak Twoja stylistka to robi ze klej drazni Ci skore,i nikt mi nie wmowi ze to jest ok;]
Stary 2011-10-02, 09:55   #179
francuzzka
BAN stały

Hej
Chciałam zapytać czy może któraś z Was dodawała sobie tylko tzw kępki?
Jaki jest po tym efekt. Zastanawiam się na zabiegiem ale nie wiem na co się zdecydować.
francuzzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 14:35   #180
aagusiaa88
Zakorzenienie

Hej czy ktoras z Was byla albo slyszala opinie o tym salonie Rosaline?
aagusiaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości