makijaż na zime - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-14, 13:42   #1
angel166
Zakorzenienie

makijaż na zime

jakie kolory w zimowym makijażu aby być orginalną chce sobie odswiezyc kosmetyczke i nie wiem na jakich kolorach sie skupic dodam ze lubie eksperymentowac
angel166 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 13:51   #2
eweska
Moderatoreska

Dot.: makijaż na zime

Wątek na forum pytania do wizażystki, przenoszę.
eweska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:24   #3
angel166
Zakorzenienie

aha oki
angel166 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:58   #4
Olila9
Raczkowanie

To ja sie podlacze do pytania, bo nie chce od razu zakladac nowego watku. Z tym, ze ja tak bardziej konkretnie : wiem, ze jest taka zasada, zeby latem uzywac na policzki brazowego koloru a zima rozowego. Ja natomiast mam z natury bardzo sniada cere i rumience sie na mojej twarzy z natury nigdy nie pojawiaja, po prostu sie nie czerwienie. W zwiazku z tym, czy powinnam uzywac rozu zima? Czy moze pozostac przy lekkim brazie? Czy zima w ogole nie dotykac pedzelkiem policzka?
Olila9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:12   #5
MorticiaAdams
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Olila9 Pokaż wiadomość
To ja sie podlacze do pytania, bo nie chce od razu zakladac nowego watku. Z tym, ze ja tak bardziej konkretnie : wiem, ze jest taka zasada, zeby latem uzywac na policzki brazowego koloru a zima rozowego. Ja natomiast mam z natury bardzo sniada cere i rumience sie na mojej twarzy z natury nigdy nie pojawiaja, po prostu sie nie czerwienie. W zwiazku z tym, czy powinnam uzywac rozu zima? Czy moze pozostac przy lekkim brazie? Czy zima w ogole nie dotykac pedzelkiem policzka?

ja i zimą i latem używam rózu taki nawyk, że nie wyjde z domu bez uróżowionych policzków
MorticiaAdams jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:31   #6
Olila9
Raczkowanie

Wiesz, tylko ja nie wiem, czy przy moim typie urody to pasuje. Zwlaszcza, ze u mnie lekkiego rozu nie widac - cere mam taka oliwkowo- brazowawa, a jak z kolei nakladac tak do skutku - to zaczynam wygladac jak clown... No i nie wiem, czy w tej sytuacji nie zrezygnowac z rozu i nie uzywac tylko brazu...Ale gdyby ktos mial dobry pomysl na uzycie rozu przy tak ciemnej cerze, bylabym bardzo wdzieczna.
Stary 2008-11-15, 21:03   #7
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Olila9 Pokaż wiadomość
Wiesz, tylko ja nie wiem, czy przy moim typie urody to pasuje. Zwlaszcza, ze u mnie lekkiego rozu nie widac - cere mam taka oliwkowo- brazowawa, a jak z kolei nakladac tak do skutku - to zaczynam wygladac jak clown... No i nie wiem, czy w tej sytuacji nie zrezygnowac z rozu i nie uzywac tylko brazu...Ale gdyby ktos mial dobry pomysl na uzycie rozu przy tak ciemnej cerze, bylabym bardzo wdzieczna.
ja mam sniada cere i od czasu do czasu uzywam rozu ale tylko odrobine wiec efekt jest taki delikatny, wyglada to jakby rumieniec chcial dopiero wyjsc ale ogolnie to przywyklam do brazerow i teraz tez czasami nakladam brazer i dopiero na to, na gore kosci policzkowych roz wydaje mi sie ze warto kombinowac ze wszystkim
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:21   #8
Olila9
Raczkowanie

A bede probowac. Chociaz to juz raczej dopiero jutro, ciemno sie juz robi, a ja chce zobaczyc efekt w naturalnym swietle.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości