Wella Koleston Blondy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-22, 13:33   #421
iwonka24_83
Przyczajenie

Dot.: Wella Koleston Blondy

Dziękuję za odpowiedź.
iwonka24_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 18:21   #422
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Buuu zrobiłam połowę farby 10.16 z wodą 9% , włosy zrobiły mi się złoto-beżowe. moje naturalne mają poziom 8. I rosjaśniałam naturalki, odrosty. Trzymam już godzinę. Chyba nałożyłam za mało, pojutrze zrobię od nowa, nie widzę innego wyjścia.

To moje odrosty, są miodowe, od razu po myciu. Czy jeśli nałożę jutro farbę, to mi rozjaśni bardziej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0476.jpg (46,3 KB, 137 załadowań)

Edytowane przez _Tinkerbell
Czas edycji: 2013-05-28 o 18:52
_Tinkerbell jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:09   #423
SceneQueene
Zakorzenienie

Rozjaśnić może Ci tylko farba rozjaśniająca (poziom 12)

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 15:43   #424
guacamole
Wtajemniczenie

Albo farba rozjasniajaca, albo... niezalowanie farby. Farby nierozjasniajace miesza sie w relacji 1:1, jesli zrobilas tylko polowe mieszanki, to masz 60 ml. To zdecydowanie malo, jesli farbuje sie na blond.

Miodowy odcien - coz, wychodzi, bo moze malo mieszanki, albo to maks. efekt, jaki mozesz uzyskac ta farba. Jesli przy kolejnym farbowaniu chwycisz ten miodowy ta sama farba, kolor bedzie jasniejszy. Chocby z tego powodu warto farbowac co 4 tyg, by chwycic odrost aktualny i ten poprzdni. Wtedy nic nie rzuca sie w oczy, nawet, jak wychodzi maly miodek przy samej skorze.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:32   #425
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Nałożyłam resztę mieszanki, drugie 60 ml. Zobaczę jak wyjdzie, za 2 miesiące dam szansę jeszcze jedną i nałożę całość, zobaczymy co wyjdzie. Jak nie, to poszukam innej farby która będzie działać na oxy 9%

EDYTUJĘ

no i już po ponad godzinnym trzymaniu.. po lewej wczorajsze, po prawej dzisiejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (20,9 KB, 180 załadowań)

Edytowane przez _Tinkerbell
Czas edycji: 2013-05-29 o 18:32
_Tinkerbell jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:04   #426
Eveline1000
Rozeznanie

Hej
Wstawiam zdj po farbowaniu kolestonem 12.1 i 12.89 pół na pół.Jestem bardzo zadowolona z efektu

Guacamole dziękuję za wszystkie rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia 001.jpg (51,4 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia 008.jpg (66,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia 010.jpg (86,5 KB, 103 załadowań)
Eveline1000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 16:47   #427
guacamole
Wtajemniczenie

Eveline, piekny chlod uzyskalas . Robilas na wodzie 9 czy 12?
Stary 2013-06-01, 17:36   #428
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Eveline, piekny chlod uzyskalas . Robilas na wodzie 9 czy 12?
Na 9
Stary 2013-06-06, 19:33   #429
lucciola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej
Wstawiam zdj po farbowaniu kolestonem 12.1 i 12.89 pół na pół.Jestem bardzo zadowolona z efektu

Guacamole dziękuję za wszystkie rady
Fajny kolor. Ale pewnie Twój naturalny kolor włosów to jakiś ciemny blond, że tak ładnie Ci rozjaśniła...?
Ja farbuję 12/89 i 12/11 i zawsze są tuż po farbowaniu lekko żółtawe (farbuję tylko odrosty) a potem te nowo zafarbowane żółkną jeszcze bardziej
lucciola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 19:45   #430
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Fajny kolor. Ale pewnie Twój naturalny kolor włosów to jakiś ciemny blond, że tak ładnie Ci rozjaśniła...?
Ja farbuję 12/89 i 12/11 i zawsze są tuż po farbowaniu lekko żółtawe (farbuję tylko odrosty) a potem te nowo zafarbowane żółkną jeszcze bardziej
DziękiTak moje naturale to tzw mysi blonda na jakiej wodzie robisz i jakie masz naturale?
Stary 2013-06-06, 20:05   #431
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Sprobuj znalezc 12.16 - to jest taki pogromca na zolcenie sie wlosow. Ew. 12.81 - tez dobry.
12.89 - fajny, jak ma sie ciensze lub asniejsze wlosy - wtedy wybija delikatny pastelowy niuans, 12.11 to taka mocna popiel, co dobra w sumie jest dla wlosow rudawych - dobija rudosc i normalizuje do neutralu. Na innych wlosach moze sobie tak ladnie nie poradzic, jesli sa ciemniejsze niz sredni blond. Wtedy to ten 12.16 najlepszy, bo ma fiolet. No i wszelkie plukanki, maski koloryzujace, ochrona oloru, sprej UV itd. Blond to upierdliwy kolor dla kieszeni, jesli chce sie zachowac kondycje i kolor i nie uzywac rozjasniacza...
Stary 2013-06-06, 20:38   #432
SceneQueene
Zakorzenienie

Zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem zdecydowanie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-06-06, 22:16   #433
lucciola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
DziękiTak moje naturale to tzw mysi blonda na jakiej wodzie robisz i jakie masz naturale?
Na 12%, naturalne mam ciemny brąz.

Cytat:
Sprobuj znalezc 12.16 - to jest taki pogromca na zolcenie sie wlosow. Ew. 12.81 - tez dobry.
12.89 - fajny, jak ma sie ciensze lub asniejsze wlosy - wtedy wybija delikatny pastelowy niuans, 12.11 to taka mocna popiel, co dobra w sumie jest dla wlosow rudawych - dobija rudosc i normalizuje do neutralu. Na innych wlosach moze sobie tak ladnie nie poradzic, jesli sa ciemniejsze niz sredni blond. Wtedy to ten 12.16 najlepszy, bo ma fiolet. No i wszelkie plukanki, maski koloryzujace, ochrona oloru, sprej UV itd. Blond to upierdliwy kolor dla kieszeni, jesli chce sie zachowac kondycje i kolor i nie uzywac rozjasniacza...
A jaki kolor będzie najlepszy dla włosów naturalnych ciemnobrązowych, na których popiele i wszelkie chłodne kolory wychodzą ciepłe?
Kiedyś fryzjerka dodała mi jakąś fioletową farbę (tak mówiła, może chodziło właśnie o wspomnianą 12/16) i włosy były jeszcze bardziej żółte niż przy połączeniu 12/11 i 12/89.
Wszelkie szampony fioletowe powodują u mnie efekt zupełnie odwrotny: odrosty z dwóch ostatnich farbowań stają się nieznośnie żółte i jeszcze bardziej odróżniają się od reszty.

Jak wyszedłby 12/81 na moich włosach? Bo na próbniku wygląda fajnie ale na mnie wszystko już wygląda inaczej

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

A tak przy okazji. Wiecie może jak używa się tych nowych kolorów 0/11 i 0/81 (pół na pół z innym kolorem czy sam, z jaką wodą)? I jak to wygląda na włosach?
Stary 2013-06-07, 12:56   #434
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Na 12%, naturalne mam ciemny brąz.

A jaki kolor będzie najlepszy dla włosów naturalnych ciemnobrązowych, na których popiele i wszelkie chłodne kolory wychodzą ciepłe?
Kiedyś fryzjerka dodała mi jakąś fioletową farbę (tak mówiła, może chodziło właśnie o wspomnianą 12/16) i włosy były jeszcze bardziej żółte niż przy połączeniu 12/11 i 12/89.
Wszelkie szampony fioletowe powodują u mnie efekt zupełnie odwrotny: odrosty z dwóch ostatnich farbowań stają się nieznośnie żółte i jeszcze bardziej odróżniają się od reszty.

Jak wyszedłby 12/81 na moich włosach? Bo na próbniku wygląda fajnie ale na mnie wszystko już wygląda inaczej

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

A tak przy okazji. Wiecie może jak używa się tych nowych kolorów 0/11 i 0/81 (pół na pół z innym kolorem czy sam, z jaką wodą)? I jak to wygląda na włosach?
Zaczne od korektorow - dodaje sie je w malej ilosci. Przepis w srodku. Przy jasnych blondach max 2 cm wycisniete z tubki na 30 ml farby. Ja bym byla ostrozniejsza i dala 1 cm na 60 ml.

Farbuj ktorakolwiek z tych farb, ktora jestes w stanie znalezc. Nawet jesli wyjdzie Ci zolc. Masz ciemne wlosy i niestety - nie da sie tak latwo. Mozesz dodac tego 0/81 - bedzie dodatek chlodzacego fioletu.

Nawet jak Ci zzolknie - mozesz potem wlosy tonowac. Wlosy ciemne wymuszaja tonowanie po farbowaniu i nie ma zmiluj. Toner - to moze byc Colour touch 9.16 czy 10.16 albo 10.81 na pol godziny do 45 minut (musisza sama ocenic) - jak znajdziesz, albo farba koleston 10.16 lub 9.16 kladziona jako pastel na ok 20 min z woda 3 proc.

Jesli wlosy bedziesz traktowac rozjasniaczem, tez bedziesz musiala je tonowac.

Chlodne wlosy osiagniesz bez dodatkowych problemow przy wlosach ciemny blond i wyzej, inaczej musisz tonowac. Moje tez zolkna, a mam ciemny blond rozjasniany Kolestonem, ale ostatnio mam inne priorytety i moje odzywki i rekonstruktory dosc ocieplaja kolor.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem zdecydowanie
Nooo o czlowieka lapy swedza, by mordowac wlosy. Ja ostatnio przesadzilam z czasem i to przesadzilo o tym, ze stawiam na pasemaka. Zamowilam doczepki i chce, by zaczepily mi sie na silnych odrostach nielicznie rozjasnianych, niz maja mi drapac po jasnym blondzie
Stary 2013-06-08, 20:34   #435
lucciola
Zakorzenienie

Cytat:
Zaczne od korektorow - dodaje sie je w malej ilosci. Przepis w srodku. Przy jasnych blondach max 2 cm wycisniete z tubki na 30 ml farby. Ja bym byla ostrozniejsza i dala 1 cm na 60 ml.

Farbuj ktorakolwiek z tych farb, ktora jestes w stanie znalezc. Nawet jesli wyjdzie Ci zolc. Masz ciemne wlosy i niestety - nie da sie tak latwo. Mozesz dodac tego 0/81 - bedzie dodatek chlodzacego fioletu.

Nawet jak Ci zzolknie - mozesz potem wlosy tonowac. Wlosy ciemne wymuszaja tonowanie po farbowaniu i nie ma zmiluj. Toner - to moze byc Colour touch 9.16 czy 10.16 albo 10.81 na pol godziny do 45 minut (musisza sama ocenic) - jak znajdziesz, albo farba koleston 10.16 lub 9.16 kladziona jako pastel na ok 20 min z woda 3 proc.

Jesli wlosy bedziesz traktowac rozjasniaczem, tez bedziesz musiala je tonowac.

Chlodne wlosy osiagniesz bez dodatkowych problemow przy wlosach ciemny blond i wyzej, inaczej musisz tonowac. Moje tez zolkna, a mam ciemny blond rozjasniany Kolestonem, ale ostatnio mam inne priorytety i moje odzywki i rekonstruktory dosc ocieplaja kolor.[COLOR="Silver"]
Lepiej dodać 0/81 do 12/89 czy 12/11? Czy w ogóle sobie odpuścić te mixy bo i tak po kilku myciach odrosty mi zżółkną?
Jak często używać tych tonerów między farbowaniami? I kiedy: tuż po farbowaniu czy jak już włosy zżółkną?
Stary 2013-06-08, 23:44   #436
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Lepiej dodać 0/81 do 12/89 czy 12/11? Czy w ogóle sobie odpuścić te mixy bo i tak po kilku myciach odrosty mi zżółkną?
Jak często używać tych tonerów między farbowaniami? I kiedy: tuż po farbowaniu czy jak już włosy zżółkną?

Jak masz wlosy w dobrej kondycji to mozesz farbowac tylko odrosty, a dlugosc robic tonerem na 2 proc wodzie co jakis miesiac czy poltora, jak zaczna wlosy zolknac. Nie ma sensu czesciej, bo tylko wlosy zmacerujesz. Farby rozjasniajacej wolalabym raczej nie rozprowadzac po calosci (jesli juz calosc wlosow jasna, jedynie zoltawa), nawet przy malaksowaniu pod koniec. Lepiej irysowy toner np. Colour Touch 9.16.

Korektor to dobra sprawa, czy dodasz go do 12.81 czy do 12.11 - bedzie efekt ok, ale nie jestem Ci w stanie z dokladnoscia mikroskopowa przewidziec efektu. Wazne, by z korektorem nie przesadzic, bo potem kilka myc zajmie zdjecie szarego fioletu z baby hair i miejsc naturalnie jasniejszych. No i najlepiej te jasniejsze miejsca pokrywac na samym koncu, by sie potem nie odroznialy od reszty. Jak bylas zadowolona z mieszania wskazanych farb - to pozostan przy nich, najwyzej czasem polozysz toner ew. farbe 10.16 KOleston na wodzie 3 proc - wtedy bedzie chlodny pastel. Toner teoretycznie nie ma amoniaku, farba ma. Co Twoje wlosy lubia bardziej, to uzyj. Warto jednak wybrobowac tonera, bo jednak 2 proc woda to prawie jak nic, a efekt ochlodzenia powinien byc osiagniety

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-06-08 o 23:47
Stary 2013-06-10, 01:01   #437
lucciola
Zakorzenienie

Cytat:
Jak masz wlosy w dobrej kondycji to mozesz farbowac tylko odrosty, a dlugosc robic tonerem na 2 proc wodzie co jakis miesiac czy poltora, jak zaczna wlosy zolknac. Nie ma sensu czesciej, bo tylko wlosy zmacerujesz. Farby rozjasniajacej wolalabym raczej nie rozprowadzac po calosci (jesli juz calosc wlosow jasna, jedynie zoltawa), nawet przy malaksowaniu pod koniec. Lepiej irysowy toner np. Colour Touch 9.16.

Korektor to dobra sprawa, czy dodasz go do 12.81 czy do 12.11 - bedzie efekt ok, ale nie jestem Ci w stanie z dokladnoscia mikroskopowa przewidziec efektu. Wazne, by z korektorem nie przesadzic, bo potem kilka myc zajmie zdjecie szarego fioletu z baby hair i miejsc naturalnie jasniejszych. No i najlepiej te jasniejsze miejsca pokrywac na samym koncu, by sie potem nie odroznialy od reszty. Jak bylas zadowolona z mieszania wskazanych farb - to pozostan przy nich, najwyzej czasem polozysz toner ew. farbe 10.16 KOleston na wodzie 3 proc - wtedy bedzie chlodny pastel. Toner teoretycznie nie ma amoniaku, farba ma. Co Twoje wlosy lubia bardziej, to uzyj. Warto jednak wybrobowac tonera, bo jednak 2 proc woda to prawie jak nic, a efekt ochlodzenia powinien byc osiagniety
Dzięki

edit. Szukałam na all tego tonera i nie ma nic z takim numerem. Czy wella nie zmieniła numeracji tych kolorów?

Edytowane przez lucciola
Czas edycji: 2013-06-10 o 01:26
Stary 2013-06-10, 19:10   #438
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzięki

edit. Szukałam na all tego tonera i nie ma nic z takim numerem. Czy wella nie zmieniła numeracji tych kolorów?
9/16 na pewno funkcjonuje jako toner w Welli i powinien byc w sprzedazy w PL. Poszukaj w sklepach fyzjerskich stacjonarnie i w necie .
Stary 2013-06-11, 20:17   #439
dixie1990
Zakorzenienie

Hej Kobietki

Chcialabym wrocic do blondu po farbowaniu henna na ciemny blond . Ostatni raz w lutym.

Mialam już zrobione pasemka i robilam 3 kapiele rozjasniające .
Włosy wyprowadzilam juz na taki odcien jak na foto z tym ze gora jest jasniejsza juz o 2 tony po ost kapieli . Zależy mi na jasnych blond wloskach ale nie popielatych . Jakiego kolestonu powinnam uzyc i czy myslicie ze wyjdzie ?

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c59c1670c95511e2a52322000a9e02f9_7.jpg (39,1 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez dixie1990
Czas edycji: 2013-06-11 o 20:19
dixie1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 20:51   #440
SceneQueene
Zakorzenienie

Jakie piękne włoski masz! Popatrz na paletę 10.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-06-11, 22:20   #441
dixie1990
Zakorzenienie

Cytat:
Jakie piękne włoski masz! Popatrz na paletę 10.
Dziekuję myslalam o 10/38 z wodą 9%
Stary 2013-06-12, 17:17   #442
SceneQueene
Zakorzenienie

Spróbuj. 10 ładnie, czysto, jasno wychodzą

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-06-12, 17:38   #443
dixie1990
Zakorzenienie

Cytat:
Spróbuj. 10 ładnie, czysto, jasno wychodzą
Dziekuję za rady myslisz , ze nie muszedodawac zadnego popielu ?
Stary 2013-06-12, 20:03   #444
SceneQueene
Zakorzenienie

Jeśli chcesz mieć jasny chłodny blond to polecam 10/16. Z tego co jednak pisałaś- popieli nie chcesz, tylko powrotu do jasnego blondu. Więc myślę, że jeśli wybierzesz na poziomie 10, oxy9 kolor jaki Ci się podoba to powinien wyjść.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-06-13, 10:13   #445
dixie1990
Zakorzenienie

Sprobuje na poczatku lipca i zdam tutaj relacje Dziekuje Ci za rady Kochana
Stary 2013-06-13, 16:56   #446
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy trzymam kciuki

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-06-20, 14:25   #447
Aska15
Przyczajenie

Hej dziewczyny proszę o pomoc,mam już dość farb drogeryjnych i kolorów które nie wychodzą w cale takie jak na opakowaniu ,chcę spróbować zafarbować włosy wellą tylko mam problem z odcieniem .Ostatnio farbowałam włosy na poziomie 8 i 7 i to był chyba błąd bo od razu z bardzo jasnych przeszłam na ciemne i przy głowie moje włosy są ciemne a na długości jasne ,na zdjęciach tego nie widać ,ale ja to dostrzegam.W obecnym kolorze czuje się przytłoczona i chciałabym wrócić do koloru podobnego do mojego naturalnego .Nie wiem tylko w jaki poziom mam iść 7,8 czy 9?Z weelli podoba mi się odcień 8.38 ale nie wiem czy by to wyszło na moich włosach.Na pewno nie chce popielatych odcieni.
Na pierwszym zdjęciu moje naturalne włosy,dodam że w sztucznym świetle miały brązowawe refleksy.
Na drugim zdjęciu bardzo jasny blond na który farbowałam przez kilka lat ,ale nie czuję się już w nich dobrze .
Na trzecim zdjęciu włosy z przed 2 miesięcy farbowane jakimś średnim blondem ,niestety po dwóch myciach sprały się do bardzo jasnego blondu.
Ostatnie dwa zdjęcia to kolor obecny ,włosy farbowane garnier olia ciemny beżowy blond ,niestety wyszły jakieś bure .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 143o.jpg (69,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08589.jpg (65,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (60,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09775to.jpg (74,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09787.jpg (69,4 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez Aska15
Czas edycji: 2013-06-20 o 17:10 Powód: zmazanie twarzy
Aska15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 09:46   #448
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

Mój obecny odcien włosów to taki jak w avatarze lecz perła sie wymyła został blond zażółcony pod spodem i jasniejszy na czubku głowy.

Od jakiegos czasu planuje przyciemnić a że chłodne odcienie moga wyjść mi na zielono postanowiłam że spróbuje pójść w kierunku cieplejszego odcienia. Mysle że do opalonej cery i niebieskich oczu będzie pasował.Mam kilku faworytów farb które chciałabym spróbować.Mój cel taki jak na fotkach.

Teraz prosze o rade jakiego odcienie lub miksu odcieni mogłabym zastosować?

Obecnie przypadły mi do gustu 9/8 i 8/96

Może ktos pomoże ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (36,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 959377a6d9bc861c6c18fe835b31178f.jpg (104,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bezowy-blond.jpg (32,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo-7-900x900.jpg (45,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 98+1016 koleston.jpg (24,1 KB, 35 załadowań)
Stary 2013-08-01, 21:32   #449
IsThisLove
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Mój obecny odcien włosów to taki jak w avatarze lecz perła sie wymyła został blond zażółcony pod spodem i jasniejszy na czubku głowy.

Od jakiegos czasu planuje przyciemnić a że chłodne odcienie moga wyjść mi na zielono postanowiłam że spróbuje pójść w kierunku cieplejszego odcienia. Mysle że do opalonej cery i niebieskich oczu będzie pasował.Mam kilku faworytów farb które chciałabym spróbować.Mój cel taki jak na fotkach.

Może ktos pomoże ?
hej ja NIEstety nie znam się, więc ci nie pomogę, sama chciałabym uzyskać taki kolor jak na pierwszym zdjęciu które wrzuciłaś, czy wie ktoś może którym kolestonem uzyskam taki kolor gdy moje włosy mają kolor brąz? dziękuję za pomoc z góry
Stary 2013-08-03, 11:00   #450
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aska15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny proszę o pomoc,mam już dość farb drogeryjnych i kolorów które nie wychodzą w cale takie jak na opakowaniu ,chcę spróbować zafarbować włosy wellą tylko mam problem z odcieniem .Ostatnio farbowałam włosy na poziomie 8 i 7 i to był chyba błąd bo od razu z bardzo jasnych przeszłam na ciemne i przy głowie moje włosy są ciemne a na długości jasne ,na zdjęciach tego nie widać ,ale ja to dostrzegam.W obecnym kolorze czuje się przytłoczona i chciałabym wrócić do koloru podobnego do mojego naturalnego .Nie wiem tylko w jaki poziom mam iść 7,8 czy 9?Z weelli podoba mi się odcień 8.38 ale nie wiem czy by to wyszło na moich włosach.Na pewno nie chce popielatych odcieni.
Na pierwszym zdjęciu moje naturalne włosy,dodam że w sztucznym świetle miały brązowawe refleksy.
Na drugim zdjęciu bardzo jasny blond na który farbowałam przez kilka lat ,ale nie czuję się już w nich dobrze .
Na trzecim zdjęciu włosy z przed 2 miesięcy farbowane jakimś średnim blondem ,niestety po dwóch myciach sprały się do bardzo jasnego blondu.
Ostatnie dwa zdjęcia to kolor obecny ,włosy farbowane garnier olia ciemny beżowy blond ,niestety wyszły jakieś bure .
Podpłucz trochę tę farbę i narzuć to 8.38, które Ci się podoba. Moim zdaniem na spokojnie Ci wyjdzie.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość

Może ktos pomoże ?
8.96 wygląda bardzo ładnie i powinien ocieplić.
Btw, mnie tak wyszedł Syoss miodowy blond (chyba 8-76).

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez IsThisLove Pokaż wiadomość
hej ja NIEstety nie znam się, więc ci nie pomogę, sama chciałabym uzyskać taki kolor jak na pierwszym zdjęciu które wrzuciłaś, czy wie ktoś może którym kolestonem uzyskam taki kolor gdy moje włosy mają kolor brąz? dziękuję za pomoc z góry
musiałabyś najpierw zrobić kąpiel rozjaśniającą, farba blond nie wyjdzie Ci na brązowych włoskach.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Tagi
sombre

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości