Wella Koleston Blondy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-01-06, 20:54   #601
iwonsia01
Zadomowienie

Dot.: Wella Koleston Blondy

oki zamówiłam ten 9/16 Farbowanie za jakiś czas (hmm 2-3 tyg). Jak przypili mnie wcześniej to pokażę efekty
Stary 2016-01-10, 21:13   #602
cassie91910
Zadomowienie

GG do cassie91910

Kupiłam 12/22 i pofarbowałam przed chwilą SAMA pierwszy raz. Włosy już spłukałam i nałożyłam maskę nawilżającą na 30 min. Już widzę pierwsze niedociągnięcia, eh :<
Kolor wyszedł bardzo BURY aż zatęskniłam za moim ciepłym blondem
Teraz widzę, że to chyba był błąd...
Jaką farbę nałożyć aby naprawić odcień?
Oczywiście tym razem pójdę do fryzjerki z tą farbą...
Chciałabym mieć coś takiego: ...

Ok. Włosy prawie wyschły i teraz widzę, że są w odcieniu MARTWEJ BUREJ ZIELENI...
No cóż, dziękuję osobie, która mi poleciła farbę 12/22 xD
Chciałam chłodny kolor to mam hah!

Ogólnie nie polecam tego odcienia!!! noł noł noł !!!

Przeczytałam gdzieś, żeby nałożyć koncentrat pomidorowy na 2h i tak jutro zrobię. Zamówiłam też 12/89... 23 stycznia idę na wesele i nie mogę wyglądać jak GLON ;(

truskawkowawiosna gdybym tylko przeczytała twój post przed farbowaniem! a tu klops! no nic, ratujemy wać panno bo w czapce na wesele nie wypada, chociaż może jakiś gustowny kapelusz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (43,4 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2016-01-10 o 22:42
cassie91910 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 01:20   #603
truskawkowawiosna
Moderator

No to wspołczuję, bo glonów nie znoszę na głowie
Z tym koncentratem to trochę bez sensu się męczyć, bo i tak da krótkotrwały efekt. Lepiej już tonować kosmetykami, nawet czerwoną szamponetką rozcieńczoną odżywką.

Kup sobie na szybko czerwoną piankę Venita albo różową płukankę Joanny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,80...wa.html&next=1 Powinna być np. w Naturze i małych drogeriach. 5 zł za nią dałam, więc niedużo. Typowo różowych włosów się nie uzyska (za mało skoncentrowana), ale idealnie się nadaje do korygowania zieleni, bo zawiera czerwony barwnik.

Glonik z 12/22 powinien powoli spełzać, ale radziłabym Ci całkowicie się go pozbyć zanim nałożysz 12/89 A najbardziej Ci polecam znaleźć dobrego kolorystę zanim nałożysz kolejną trwałą farbę. Jak Ci już pisałam w innym wątku: czasem lepiej machnąć kąpiel rozjaśniającą na dobrym rozjaśniaczu i niskim oxy niż pakować kolejny raz superblond. Farbą naprawdę ciężko pozbyć się starego pigmentu, nawet używając superblondu i wysokiego oxy. Włosy staną się ruiną, a nie zbliżą się do bieli. Ja już sobie biel wybiłam z głowy, bo chcę mieć włosy w dobrej kondycji. Wystarczają mi już bardzo jasne

Kupiłam jakiś czas temu Koleston 12/61 i już nie mogę się doczekać wypróbowania

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-01-11 o 01:26
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 01:29   #604
cassie91910
Zadomowienie

GG do cassie91910

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
No to wspołczuję, bo glonów nie znoszę na głowie
Z tym koncentratem to trochę bez sensu się męczyć, bo i tak da krótkotrwały efekt. Lepiej już tonować kosmetykami, nawet czerwoną szamponetką rozcieńczoną odżywką.

Kup sobie na szybko czerwoną piankę Venita albo różową płukankę Joanny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,80...wa.html&next=1 Powinna być np. w Naturze i małych drogeriach. 5 zł za nią dałam, więc niedużo. Typowo różowych włosów się nie uzyska (za mało skoncentrowana), ale idealnie się nadaje do korygowania zieleni, bo zawiera czerwony barwnik.

Glonik z 12/22 powinien powoli spełzać, ale radziłabym Ci całkowicie się go pozbyć zanim nałożysz 12/89

A ja mam 12/61 i już nie mogę się doczekać wypróbowania
Krótkotrwały efekt tzn. do następnego mycia? Sugerowałam się tym blogiem: http://angel-hairs.blogspot.com/2013...obaczenia.html
Też bym chciała taki efekt... Nie ufam kosmetykom Joanny, bo mam szampon fioletowy i myłam nim włosy 2x w tygodniu przez 3 tygodnie i nie zrobił NIC ;/ Jedyny plus to ładnie pachnie -,-
Pianki Venity przecież są trwale farbujące! A ja nie chcę mieć czerwonych włosów!!!
Jedyne co mogę jeszcze kupić to szampon do włosów rudych z czerwonym barwnikiem w składzie... albo wypłukać kolor szamponem przeciwłupieżowym, lub fryzjer i pigmentacja i to ostatnie to chyba najlepsze co mogę zrobić
Stary 2016-01-11, 01:58   #605
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Krótkotrwały efekt tzn. do następnego mycia? Sugerowałam się tym blogiem: http://angel-hairs.blogspot.com/2013...obaczenia.html
Też bym chciała taki efekt... Nie ufam kosmetykom Joanny, bo mam szampon fioletowy i myłam nim włosy 2x w tygodniu przez 3 tygodnie i nie zrobił NIC ;/ Jedyny plus to ładnie pachnie -,-
Pianki Venity przecież są trwale farbujące! A ja nie chcę mieć czerwonych włosów!!!
Jedyne co mogę jeszcze kupić to szampon do włosów rudych z czerwonym barwnikiem w składzie... albo wypłukać kolor szamponem przeciwłupieżowym, lub fryzjer i pigmentacja i to ostatnie to chyba najlepsze co mogę zrobić
Co do Angel to sobie zerknij na posty z marca. Po tej akcji z przecierem pomidorowym i tak ściągała zieleń kąpielą rozjaśniającą. Przecier to po prostu pigment, który przykryje chwilowo zieleń. Męczyć się z nim można, ale po co skoro można krócej i może nawet taniej syntetycznymi barwnikami.

Pianka Venita dodana w małych ilościach do odżywki tonuje włosy. Nie pisałabym tego, gdybym nie wypróbowała na własnych włosach. Czerwonych włosów nigdy nie miałam.

To co proponujesz z szamponem to przecież to samo co ja proponuje tj. wprowadzić syntetyczny, nieutlenialny barwnik, aby przykrył zieleń, żeby można było wyglądać jak człowiek na imprezie. Trwale problemu to nie rozwiąże, ale przynajmniej nie będziesz straszyć zielenią.
W tonowaniu rozchodzi się o ilość pigmentu, którą dostarczysz jednorazowo.

A pigmentację się robi w przypadku, gdy nie planujemy drastycznie zmieniać kolorów. W innym wątku pisałaś, że chcesz włosy dalej rozjaśniać najlepiej do bieli. To bez sensu w takim razie.

Dobry fryzjer, tego Ci życzę, ale pewnie zrobisz po swojemu Na wizażu jest dziewczyna, która swoje piękne mocne włosy rozjaśnianiem skróciła bez nożyczek. Nie będę tu rzucać nickiem, ale pewnie niektórzy kojarzą. Farba za farbą, a potem szok, że skróciły się o kilkanaście cm.

Przepraszam za wielki offtop Jak ktoś coś ma do powiedzenia na temat farb Koleston to proszę się odzywać Ciekawi mnie jeszcze ta 12/11, ale jak na złość nigdy jej nie widuję w hurtowni.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-01-11 o 02:03
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 02:17   #606
cassie91910
Zadomowienie

GG do cassie91910

Cytat:
Co do Angel to sobie zerknij na posty z marca. Po tej akcji z przecierem pomidorowym i tak ściągała zieleń kąpielą rozjaśniającą. Przecier to po prostu pigment, który przykryje chwilowo zieleń. Męczyć się z nim można, ale po co skoro można krócej i może nawet taniej syntetycznymi barwnikami.

Cytat:
Pianka Venita dodana w małych ilościach do odżywki tonuje włosy. Nie pisałabym tego, gdybym nie wypróbowała na własnych włosach. Czerwonych włosów nigdy nie miałam.
Jednak boję się tej pianki, jest mocno intensywna a ja mam skłonności do przesadyzmu

Cytat:
To co proponujesz z szamponem to przecież to samo co ja proponuje tj. wprowadzić syntetyczny, nieutlenialny barwnik, aby przykrył zieleń, żeby można było wyglądać jak człowiek na imprezie. Trwale problemu to nie rozwiąże, ale przynajmniej nie będziesz straszyć zielenią.
W tonowaniu rozchodzi się o ilość pigmentu, którą dostarczysz jednorazowo.
A masz jakiś pomysł aby trwale te włosy odbarwić? Mogę je myć szamponem przeciwłupieżowym, mam też maskę Biovax do włosów blond z miodem i cytryną, zamówiłam farbę z serii tych ciepłych, jednak farbować się odważę raczej dopiero za 3 tyg. chociaż włosów nie mam zniszczonych, przynajmniej na takie nie wyglądają, mokre są lejące i jak tafla wody, po spłukaniu farby były bardzo gładkie i łatwo dały się rozczesać bez odżywki. Mam wielką nadzieję, że ten kolor się wypłucze, jest bardziej szaro-bury niż zielono-zielony , może płukanka z 1 cytryny i tym podobne sposoby? Moje włosy miały dużo ciepłego pigmentu, ogólnie trudno mi było kiedykolwiek je ochłodzić bo nawet brązy miałam ciepłe.

Cytat:
A pigmentację się robi w przypadku, gdy nie planujemy drastycznie zmieniać kolorów. W innym wątku pisałaś, że chcesz włosy dalej rozjaśniać najlepiej do bieli. To bez sensu w takim razie.
Teraz to mnie ucieszy nawet ciepły jasny blond, nawet taki jak miałam wcześniej... Żałuję, że od razu nie kupiłam 12/89, były by nadal jasne i ciepłe, mogłabym je ochładzać gencjaną lub szamponem z Marion fioletowym... Ale trudno, teraz się ratuję

Cytat:
Dobry fryzjer, tego Ci życzę, ale pewnie zrobisz po swojemu Na wizażu jest dziewczyna, która swoje piękne mocne włosy rozjaśnianiem skróciła bez nożyczek. Nie będę tu rzucać nickiem, ale pewnie niektórzy kojarzą. Farba za farbą, a potem szok, że skróciły się o kilkanaście cm.

Przepraszam za wielki offtop Jak ktoś coś ma do powiedzenia na temat farb Koleston to proszę się odzywać Ciekawi mnie jeszcze ta 12/11, ale jak na złość nigdy jej nie widuję w hurtowni.
Nie używam rozjaśniaczy, nigdy i nie mam zamiaru! Malowałam się od zawsze jaśniejszymi farbami, które i tak rozjaśniały o ton/dwa i tak stopniowo schodziłam z czerni, teraz nie które pasemka mam nawet białe...

Położyłam farbę drugi raz w ciągu dwóch miesięcy, nie farbuję częściej niż raz na miesiąc, 3 x w tygodniu maski, oleje...

No i dopiero teraz zauważyłam, że ta farba 12/22 to jest MAT... czyli klapa totalna Czemu takich info nie znalazłam wcześniej w necie? Googlowałam ją, porównywałam zdjęcia, szukałam na blogach i nic... Jedyne czym się teraz mogę wzorować to to:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1447698184
Stary 2016-01-11, 02:24   #607
cassie91910
Zadomowienie

GG do cassie91910

No ok, może są zniszczone... teraz dopiero to zauważyłam ;( Piękny stożek siana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12557231_1116113555066145_1076922978_o.jpg (122,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12544786_1116113535066147_2049509797_o.jpg (109,8 KB, 36 załadowań)
Stary 2016-01-13, 09:42   #608
nietoperek22
Rozeznanie

Kochane, chcę z ombre wrócić do jasnego blondu. Włoski moje teraz są jak na zdjęciu (świeżo po myciu w świetle dziennym i jedno z lampą).

Na początku ombre było piękne i chłodne, teraz niestety jakby "zrudziało". Chciałabym uzyskać na włosach jasny chłodny blond. Do tych rudości domyślam się, ze muszę użyć jakiejś farby z fioletowymi pigmentaki, tylko pytanie której dokładnie???

Jaki numerek lub jakie numerki kolestonu do wymieszania możecie mi polecić, abym uzyskała w miarę pożądany efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151228_085709.jpg (101,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151228_085100.jpg (76,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151228_085136.jpg (71,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151228_085140.jpg (80,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151228_085151.jpg (82,8 KB, 22 załadowań)
nietoperek22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 13:51   #609
Malawi7
Przyczajenie

Hejka,

chciałabym prosić o radę. Ostatnio włosy farbowałmi fryzjer i użył farb 11.60+11.80 (pół na pół) na 12% wodzie, teraz nie mam możliwości udać się do tego samego fryzjera, nie mam pojęcia jakich używał farb, ale widziałam, że sporo z Was chwali farby Welli, tylko kompletnie nie wiem jaki odcień powinnam wziąć, nie ma takich jak używał fryzjer....
nie zależy mi na białych włosach, chciałabym jedynie nieżółte i nie rude

Odrost mam na poziome 7-8, poradzicie co kupić i położyć?
Malawi7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
sombre

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości