Elektryczna pomarancza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-16, 12:34   #1
siwak
Raczkowanie

Elektryczna pomarancza

Troche zaszalalam

Podklad Rimmel
puder glam bronze Loreal
roz bourjois
cienie z palety 120
tusz Volume Collagene Loreal
Blyszczyk Glam shine Loreal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4487.jpg (58,0 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4488.jpg (28,8 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4494.jpg (46,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4495.jpg (53,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4500.jpg (48,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4502.jpg (54,4 KB, 108 załadowań)
siwak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 13:01   #2
Anuuulcia
Rozeznanie

Dot.: Elektryczna pomarancza

następny oszałamiajacy makijaz w Twoim wykonaniu lubisz chyba zywe kolorki i ja je takze lubie wiec nie dziwo ze Twoj makijaz wywołuje we mnie tyle dobrej energi
Anuuulcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 13:03   #3
Martyna83
Rozeznanie

Bardzo mi sie podoba ten makijaz
Martyna83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 13:12   #4
siwak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anuuulcia Pokaż wiadomość
następny oszałamiajacy makijaz w Twoim wykonaniu lubisz chyba zywe kolorki i ja je takze lubie wiec nie dziwo ze Twoj makijaz wywołuje we mnie tyle dobrej energi
Dziekuje Anulcia Uwielbiam zywe kolory, i zawsze nawet zanim pojawilam sie na MM robilam sobie rozne dziwne zestawienia kolorystyczne Raz wyglada to fajnie, raz nie za bardzo.

Cytat:
Napisane przez Martyna83 Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podoba ten makijaz
Dziekuje
Stary 2008-11-16, 13:56   #5
Anuuulcia
Rozeznanie

siwak nie ma za co po prostu podobaja mi sie Twoje makijaze!!! i licze na ich wieksza dawke w jak najszybszym czasie nie ukrywam szkoda ze nie mieszkasz blisko mnie to juz bym Cie meczyla zebys i mi zrobila tak cudowny makijaz
Anuuulcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 15:15   #6
Natek89
Zadomowienie

Bardzo fajnie dobrałaś kolorki do tego makijażu
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 15:32   #7
arinitti
Raczkowanie

Podoba mi się idea, bardzo fajny makijaż, ale mam 1. zastrzeżenie - w kącikach oczu widziałabym zółty/waniliowy/beżowy/złoty kolor, a nie - szary, który tu się gryzie.
arinitti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:30   #8
Nais
Wtajemniczenie

Jak ładnie! Bardzo ci pasują takie żywe kolory, wyglądasz w nich tak radośnie Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że na zbliżeniach oczu widać, iż makijaż jednego oka nie jest lustrzanym odbiciem drugiego - tzn. cienie są nałożone ładnie, ale inaczej na jednym i na drugim oku (w sumie najbardziej ten najjaśniejszy, i ciut też żółty), to jednak dopiero po przyjrzeniu się, i może to wina aparatu, zresztą wierzę, że "na żywo" można tego nie zauważyć. Ogólnie super mi się podoba i gratuluję odwagi - ja bym chyba nie odważyła się umalować takimi jaskrawymi kolorami Jednak ty wyglądasz w nich świetnie
Nais jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:18   #9
glizdka
BAN stały

GG do glizdka

no więc myślę ze powinnaś odrobinkę popracować nad cieniowaniem ale to szczegulik mały bo nie jest najgorzej i nie do końca przekonana jestem do tych kolorków, znaczy uwielbiam je i ja też podobny makijaż kiedyś dawno temu zrobiłam ale jakoś do ciebie mi one nia pasują tak 100 procentowo... coś mi tam nie gra ale jeszcze nie wpadłam na to co i ten szary nie pasuje zdeczka w tym kąciku tak jak by był z innej bajki ale ogólnie źle nie jest ale chyba wolę ciebie w innych kolorkach
glizdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:39   #10
siwak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anuuulcia Pokaż wiadomość
siwak nie ma za co po prostu podobaja mi sie Twoje makijaze!!! i licze na ich wieksza dawke w jak najszybszym czasie nie ukrywam szkoda ze nie mieszkasz blisko mnie to juz bym Cie meczyla zebys i mi zrobila tak cudowny makijaz
Anulcia ty mi tyle nie slodz bo w samouwielbienie wpadne hehehe. Dziekuje i gdyby to bylo mozliwe sluzylabym moje jeszcze malo wprawna reka

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie dobrałaś kolorki do tego makijażu
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez arinitti Pokaż wiadomość
Podoba mi się idea, bardzo fajny makijaż, ale mam 1. zastrzeżenie - w kącikach oczu widziałabym zółty/waniliowy/beżowy/złoty kolor, a nie - szary, który tu się gryzie.
Dziekuje, co do kolorow to taki byl zamiar. Troche mi cieniowanie nie wyszlo ale mial byc duzy kontrast no i kolorystycznie sie kierowalam bluza ktora mam na zdjeciach

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Jak ładnie! Bardzo ci pasują takie żywe kolory, wyglądasz w nich tak radośnie Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że na zbliżeniach oczu widać, iż makijaż jednego oka nie jest lustrzanym odbiciem drugiego - tzn. cienie są nałożone ładnie, ale inaczej na jednym i na drugim oku (w sumie najbardziej ten najjaśniejszy, i ciut też żółty), to jednak dopiero po przyjrzeniu się, i może to wina aparatu, zresztą wierzę, że "na żywo" można tego nie zauważyć. Ogólnie super mi się podoba i gratuluję odwagi - ja bym chyba nie odważyła się umalować takimi jaskrawymi kolorami Jednak ty wyglądasz w nich świetnie
Dziekuje I calkiem mozliwe ze jest nierowno (to z pewnoscia nie wina aparatu tylko mojej slepoty hehehe) Ja nietylko odwazylam sie tak pomalowac ale jeszcze wyszlam tak z domu

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
no więc myślę ze powinnaś odrobinkę popracować nad cieniowaniem ale to szczegulik mały bo nie jest najgorzej i nie do końca przekonana jestem do tych kolorków, znaczy uwielbiam je i ja też podobny makijaż kiedyś dawno temu zrobiłam ale jakoś do ciebie mi one nia pasują tak 100 procentowo... coś mi tam nie gra ale jeszcze nie wpadłam na to co i ten szary nie pasuje zdeczka w tym kąciku tak jak by był z innej bajki ale ogólnie źle nie jest ale chyba wolę ciebie w innych kolorkach
Glizdka pracuje, pracuje i jeszcze raz pracuje. Do idealuy mi jeszcze daleko i troche czsu minie zanim go osiagne. Ale slucham rad i staram sie je wdrazac. Co do kolorow to modze i wydziwiam i bawie sie tym. Efekty bywaja rozne
Stary 2008-11-17, 13:13   #11
alice86
Wtajemniczenie

Pasuje do bluzeczki
Fajnie, wesoło
Minimalna asymetria w nałożeniu pomarańczu ale przy otwartych oczkach tego nie widać
Naprawdę fajnie wyglądasz gdy sie uśmiechasz
Stary 2008-11-17, 14:24   #12
siwak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Pasuje do bluzeczki
Fajnie, wesoło
Minimalna asymetria w nałożeniu pomarańczu ale przy otwartych oczkach tego nie widać
Naprawdę fajnie wyglądasz gdy sie uśmiechasz
Dziekuje
Stary 2008-11-17, 15:34   #13
Monika1994
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez arinitti Pokaż wiadomość
O tak tak ten szary.. hm, gryzie się i jeszcze brwi do uczesania ale po za tym to jest super, zdecydowanie pasuje Ci ten kolor
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości