Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-10, 12:37   #3541
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Nareszcie trafilam na normalnego lekarza

Jestem zapisana na 3 terminy 22.12 jest moj pierwszy

Dobra kochane,
Pan doktor kazal mi miny robic,bo zmarszek tak to nie widac!!!I jak zaczelam sie wykrzywiac to powiedzial,ze ich mase mam.Drobniutkie,ale bardzo duzo
Stwierdzil,ze w moim wpadku ani botox,ani tradycjyne Mezo mi nie pomoga.
Ma jakas inna metode podobna do Mezoterapii ,nazywa sie Hyal-System.Wstrzykuje hyaluron w odstapach 1-2 milimetrow.I to bilsko pod okiem.3 zabiegi sa potrzebne.Mowi,ze efekt jest lepszy od mezo.Zobacze jak to bedzie wygladac,to moze na calej twarzy zrobie.
Aaaa i dostalam znowu papiery ,ktore musze przeczytac i podpisac.Duzo pytan tam jest typu ,czy pale,czy biore aspiryne,czy jestem alergiczka itd.

I siatke bede miala naklejana na twarz!!!Tzn. pod oczy!
Stary 2008-12-10, 12:44   #3542
Natalia 1
Zakorzenienie

Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

DZIEŃ DOBRY
NO TO SIĘ już obudziłam ,na Was zawsze można liczyć
Natalia 1 jest offline  
Stary 2008-12-10, 12:54   #3543
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Nareszcie trafilam na normalnego lekarza

Jestem zapisana na 3 terminy 22.12 jest moj pierwszy

Dobra kochane,
Pan doktor kazal mi miny robic,bo zmarszek tak to nie widac!!!I jak zaczelam sie wykrzywiac to powiedzial,ze ich mase mam.Drobniutkie,ale bardzo duzo
Stwierdzil,ze w moim wpadku ani botox,ani tradycjyne Mezo mi nie pomoga.
Ma jakas inna metode podobna do Mezoterapii ,nazywa sie Hyal-System.Wstrzykuje hyaluron w odstapach 1-2 milimetrow.I to bilsko pod okiem.3 zabiegi sa potrzebne.Mowi,ze efekt jest lepszy od mezo.Zobacze jak to bedzie wygladac,to moze na calej twarzy zrobie.
Aaaa i dostalam znowu papiery ,ktore musze przeczytac i podpisac.Duzo pytan tam jest typu ,czy pale,czy biore aspiryne,czy jestem alergiczka itd.

I siatke bede miala naklejana na twarz!!!Tzn. pod oczy!

ooo to super ze trafiłas na dobrego lekarza.

czytajac Ciebie jestem pełna podziwu dla Ciebie!!!!!
moje kolezanki ktore poznałam 17 lat temu w Niemczeh w Szkole
nie pisza tak wyraźnie i tak dobrze po POlsku jak Ty.
jeden kolega to zupełnie zapomniał jezyka polskiego
- jak to mozliwe? mnie to dziwi.
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-10, 12:58   #3544
Masima
Zadomowienie

Cytat:

Tak prosze pani, bo aspiryna rozrzedza krew, i efekt po takich licznych wkłuciach na bużce moze być taki jak u mnie po kreskach.
Masima jest offline  
Stary 2008-12-10, 12:59   #3545
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
ooo to super ze trafiłas na dobrego lekarza.

czytajac Ciebie jestem pełna podziwu dla Ciebie!!!!!
moje kolezanki ktore poznałam 17 lat temu w Niemczeh w Szkole
nie pisza tak wyraźnie i tak dobrze po POlsku jak Ty.
jeden kolega to zupełnie zapomniał jezyka polskiego
- jak to mozliwe? mnie to dziwi.
a jak mozna zapomniec jezyka ojczystego .Ja niestety mam okupancki akcent.Do dupy to.No,ale nie mam z kim pogadac po mojemu.

Slyszalyscie o tej metodzie,co wyzej napisalam????
Stary 2008-12-10, 13:01   #3546
denna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Hej
Denna skwalan na Biochemii Urody kosztuje 9,50zł, pojemność 15ml:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-squalane.html
Podaj proszę link do tego bloga, jestem ciekawa opinii osoby, która stosuje skwalan.
Anturciu, dzięki - zaraz tam polece szukac i zamawiać
A masło shea do tłustej cery sie nada? czy co tam z tej biochemii jeszcze brac?
Najlepiej cos pod oczy bym chciała - bo to moja pierwsza potrzeba jest.
No a jak w ogóle Twoja gebusia dzisiaj? Masz nowe wulkany?

Tu masz linka do bloga:
http://all-about-eve.blog.pl/komenta...p?nid=13948101

Winylku, jak coś wyszukasz ciekawego, daj prosze znać

MAAAAAAAAAAAASSSI - ale perełki Powaliło mnie!!! Cudne kochana!!! Moje takie nie bedą, bo ja naturalnie mam żółtawy kolor i jak rozjaśniałam kiedyś to max był u mnie odcień A2. Znaczy , ten najjasniejszy z żóltawych, nie sinych. Ale i tak mi sie podobało

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2008-12-10 o 13:03
denna jest offline  
Stary 2008-12-10, 13:04   #3547
wiiniii
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
a jak mozna zapomniec jezyka ojczystego .Ja niestety mam okupancki akcent.Do dupy to.No,ale nie mam z kim pogadac po mojemu.

Slyszalyscie o tej metodzie,co wyzej napisalam????

System TRANS-HYAL® najnowsza bio-odnowa skóry z podwójną siecią wiązań
TRANS-HYAL®-MICRO i TRANS-HYAL® CREME
Nowa technologia wykorzystująca kwas hialuronowy identyczny z zawartym ludzkiej skórze. Mikronizowana struktura w połączeniu z unikalną I skuteczną metoda SKIN JET® opracowana przez Dr K. Komender -Spira pozwala na bio-odnowę skóry bez iniekcji.
Dlaczego metoda SKIN JET TRANS-HYAL® -jest skuteczna i gwarantuje sukces?
NMF ( naturalny factor nawilżający) znajdujący się na powierzchni skóry jest przytrzymany za pomocą TRANS-HYAL® , a w głębszych jej warstwach za pomocą wysoko procentowego mikro-hialuronu.
Te maleńkie mikrostruktury wypełniają przestrzenie pomiędzy włóknami kolagenowymi i elastynowymi oraz przestrzeniami międzykomórkowymi. Dzięki temu skóra może nawet po skończonej kuracji zatrzymywać więcej wody w swojej strukturze.
Rezultaty są naturalnymi reakcjami naszej skóry. Są one aktywowane i podtrzymywane dzięki unikalnej metodzie SKIN JET , która polega na tzw. podwójnej sieci wiązań tworzącej się pomiędzy powierzchnią i wnętrzem skóry.
Jednoczesne działanie na zewnętrzną i wewnętrzną warstwę skóry z podwójną siecią wiązań TRANS HYAL® według metody SKIN JET pozwala na uzyskanie szybkich I widocznych rezultatów w krótkim czasie.
Kompletna koncepcja SKIN JET bazuje na ważnych mechanizmach biochemicznych zachodzących w naszej skórze podczas jej starzenia oraz 4 etapach zabiegu.
Zalety TRANS-HYAL®
Wysoka tolerancja, nieograniczone możliwości zabiegów, bez alergii i podrażnień, szybkie I efektywne zabiegi gwarantujące skuteczność I zadowolenie klienta. Te wspaniałe rezultaty gwarantuje tylko specjalna metoda SKIN JET
W gabinecie metoda ta jest przeprowadzana tylko przez personel, który odbył stosowne, specjalistyczne szkolenia potwierdzone certyfikatem.
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-10, 13:05   #3548
wiiniii
Rozeznanie

nie wiem o co biega chyba net mi sie muli i wyszło 2 x
przepraszam

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-12-10 o 13:06
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-10, 13:11   #3549
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem o co biega chyba net mi sie muli i wyszło 2 x
przepraszam
a to chyba cos innego,zobacz tu
http://www.hyal-system.de/
Stary 2008-12-10, 13:16   #3550
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
na polskich stronach ciezko z tym hyal system

rzeczywiście !! co innego

może w Polszy jeszcze tego nie robią???
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-10, 13:19   #3551
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Molly - sprawdż może tę igłową mezo, zanim ten botox , co ?

hmm. ja też raczej sobie nie będe wstrzykiała botoxu - mam opór. trudno,zmarszczki też dla człowieka
Kamilia, mysle o tym chociaz wizyte mam ustalona na botox i dr jeszcze nie wie ze do tego wymyslilam mezo pod oczy (tudziez na cala twarz!)
Kochana nie boj sie botoxu, mialam juz i obiecuje ze nic sie nie dzieje zlego, wrecz przeciwnie
Wiecie jaka teoria przekonala mnie do botoxu ostatecznie? - jak pomyslalam o tym, ile razy usmiecham sie w ciagu dnia, w ciagu miesiaca, roku itd - pomyslalam tez o tym, jak dobrze byloby dac chwile wytchnienia moim zmordowanym miesniom, zeby odpoczely sobie chociaz na kilkumiesiecznych wakacjach po.. tylu letniej harowce niektorych trzyma 3 mce innych do pol roku, ja bylam ta szczesciara ze ok 7 mcy nie marszczyly mi sie kurze lapki i powiem wam, ze jest to zabawne uczucie ze smiejemy sie jak zawsze a nie widzimy ani jednej zmarszczonej kreseczki

Buczus - trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo z botoxem

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Molliś - jak Cie coś na duszy uwiera, to wal do nas jak w dym. Taka jedna Buczka tutaj, to ma serce jak z Germanii az do Japonców i wszystkie sierotki do niego przytula. A ja Ciem zaraz zaprzyjaźnie
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Molly- Jak Ty sie nie bałaś stać na tym kamieniu, mnie lęk wysokości mdli na samo patrzenie. No ale fajna babeczka z Ciebie i baaaardzo zadbana
Madzik, ja tam na czworakach wlazlam a zeszlam w taki sam sposob
Musze jeszcze dzis obejrzec twoje fotki(!)

Apropos botoxu jeszcze; zanim wybralam sie na pierwszy zabieg oczywiscie studiowalam informacje na necie, same mozecie sprawdzic i poczytac np o tym, ze powiklania pobotoxowe zdarzaja sie rzadko a niedomknieta powieka to juz wogole rzadkosc w tym temacie, czesciej zdarza sie efekt opadajacych powiek i fakt,jest to przerazajace ale wszystko tak naprawde zalezy od lekarza i jego doswiadczenia w zabiegach z botoxem. Ryzyko opadniecia powiek wystepuje wtedy, gdy wstrzykuje sie botuline na obszarze czola i kiedy wstrzykniecia podawane sa zbyt nisko linii brwii (jest wyznaczony obszar poza ktory nie wolno wstrzykiwac - to pole zaczynajace sie od miejsca miedzy brwiami i forma trojkata idace ku gorze) pisala o tym lekarka.
Za tydzien ide do dr ktora polecila mi ktoras z dziewczyn mieszkajacych w Krakowie, to bylo chyba w zeszlym roku, podala dwa nazwiska i dzwoniac do jednego z gabinetow teraz - dowiedzialam sie, ze nowe terminy ustalane sa dopiero po 5 stycznia chodzi o dr Iskrzycka, widze ze osoby ktore wypowiadaly sie o niej na roznych portalach pisza prawde - trudno sie dostac do dobrego lekarza a ona jest naprawde chwalona.
Stary 2008-12-10, 13:28   #3552
buczacza
Zakorzenienie

Mollcia popatrz lepiej co mi lekarz wymslil.Znasz to? Czytaj kilka postow wyzej!

A gdzie znowu Natalka polazla???
Stary 2008-12-10, 13:31   #3553
Masima
Zadomowienie

Patrzcie co znalazłam, moze to rzeczywisćie jest dobry sposób żeby te skóry zwisajace likwidować. Moze trzeba by było sie za jakiś łagodnym peelingiem enzymatycznym tu rozejrzeć. Stosował ktoś:

"Jak sobie radzić z łuszczeniem skory podczas stosowania kwasów jeśli występuje?
........ Można zastosować łagodny peeling enzymatyczny. Peelingi przetestowałam różne, zawsze wybierając łagodne, drogą prób i błędów odkryłam najlepszy peeling z jakim się spotkałam. Jest to papaina lub bromelaina w proszku. W USA można kupić gotowe mieszanki w proszku, wzbogadzone dodatkowymi składnikami np. kozim mlekiem w proszku, całkowicie naturalne. Byłam zaskoczona działaniem papainy, żaden peeling nie dał mi takiego efektu. Proszek ma te zaletę, że masz pewność, iż enzymy są aktywne, gdyż uaktywniają się dopiero pod wpływem wody (papkę trzeba przygotować zaraz przed użyciem, gdyż po 20 minutach od rozrobienia z wodą zaczyna tracić swą potencję!), peelingi enzymatyczne w postaci kremu już z dodatkiem wody tracą swoją aktywność po czasie, mimo to nadal sa w pewnym stopniu skuteczne, wszystko tez zalezy od rodzaju uzytych enzymow. Zastosowanie jest łatwe wystarczy podczas kąpieli nasypać nieco proszku na dłoń dodać odrobinę wody, wymieszać na papkę i aplikować na twarz, masując delikatnie, zwłaszcza w miejscach najbardziej się łuszczących, zostawiam tą warstwę na na kilka minut i potem zmywam wodą, a buzia pozostaje aksamitna. Tego typu peeling jest łagodny i może być stosowany 2 razy w tygodniu, nawet podczas stosowania retinoidów."

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-12-10 o 13:52
Masima jest offline  
Stary 2008-12-10, 13:31   #3554
moll_y
Rozeznanie

Buczi (brzmii podobnie jak..Gucci ) widze zes juz wrocila kobieto od germanskiego oprawcy wiec bez zabiegow dzis??
czytalam wlasnie przed chwileczka i odrazu przyszedl mi namysl artykul czytany wczoraj na stronce wizazu

Ciekawe czy ta metode stosuja w kraju(?)
a moze to ma cos wspolnego z tym? -->

http://www.wizaz.pl/artykuly/odmladz...rzy_iq_medica/

Edytowane przez moll_y
Czas edycji: 2008-12-10 o 13:33
moll_y jest offline  
Stary 2008-12-10, 13:38   #3555
denna
Rozeznanie

Cytat:
Buczka, brzmi to bardzo ciekawie, i co najważniejsze - nie powinno byc żadnych strachów ze złym wyglądem tuz po, ani powikłan. Moze rzeczywiście to jakaś nowość, która do nas do Zimbabwe jeszcze nie dotarła?

A tak z innej beczki powiesz ile lat w tej Germanii mieszkasz?
Tak z ciekawości tylko pytam - mam kuzynkę, która zaraz po maturze tam wyjechała, wkrótce będzie 19 lat od tego czasu, mówi po polsku bez żadnych obcych akcentów, tylko czasem jej łatwiej jakieś niemieckie słowko wpadnie
No ale oni w swojej rodzince po polsku rozmawiają, córa 17 letnia tez po polsku gada, tak "po domowemu" i z fajnym akcentem
denna jest offline  
Stary 2008-12-10, 13:39   #3556
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Buczi (brzmii podobnie jak..Gucci ) widze zes juz wrocila kobieto od germanskiego oprawcy wiec bez zabiegow dzis??
czytalam wlasnie przed chwileczka i odrazu przyszedl mi namysl artykul czytany wczoraj na stronce wizazu

Ciekawe czy ta metode stosuja w kraju(?)
a moze to ma cos wspolnego z tym? -->

http://www.wizaz.pl/artykuly/odmladz...rzy_iq_medica/

słuchaj Dziabągu, jestes W KWIECIE WIEKU , ja starsza od CIEBIE O 2 LATKA
CZY JA TEZ powinnam botox i mezo? oceniła Tobie to lekarka?
czy Ty sama z siebie zapragnełas to zrobic?
kiedy powInnam wiedziec ze mam to zrobic po czym poznac ??
( zmarchy mam znikome - tak mi sie wydaje)

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-12-10 o 13:40
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-10, 13:45   #3557
buczacza
Zakorzenienie

Molly to cos innego mam.Rzeczywiscie tego na polskim necie nie ma
Na niemieckim pisze,ze to jest od roku 2007 dostepne

dennus jestem tu juz jak Twoja kuzynka .Musze troche popracowac,pozniej do Was wroce
Stary 2008-12-10, 14:23   #3558
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Denna - ja ci cos muszę postawić koniecznie, koniecznie!!!!! Może moja grzywka jest dłusza niż na zdjęciu ale dla mnie efekt superrrrrrr
Melduję ze byłam do południa na zakupach i kupiła sobie superowe dzińsy w Tatuum przecenione o połowe jak zaoszczędziłam to dokupiłam sobie sweter też przeceniony o połowe, potem poszłam juz nic nie chciałam i wlazłam do Mochito a tam dwie rzeczy to druga za połowe i wyszłam z jednym czarnym golfikiem z krótkim rękawkiem i trzema fajowymi bluzeczkami.....:eek :
To juz się rozpędziłam i dokupiłam TŻowi nową płytę REM ufffff pod choinke.....i potem naprawdę ale to naprawde nic fajnego nie było....
Denna pamietaj o mojej wdzięczności!!!!!!!
A tak na marginesie to nie liczyłam na przeceny bo jak wczoraj byłam w innym centrum to nic jeszcze nie przeceniali uffffffff
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-12-10, 14:31   #3559
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Denna - ja ci cos muszę postawić koniecznie, koniecznie!!!!! Może moja grzywka jest dłusza niż na zdjęciu ale dla mnie efekt superrrrrrr
Melduję ze byłam do południa na zakupach i kupiła sobie superowe dzińsy w Tatuum przecenione o połowe jak zaoszczędziłam to dokupiłam sobie sweter też przeceniony o połowe, potem poszłam juz nic nie chciałam i wlazłam do Mochito a tam dwie rzeczy to druga za połowe i wyszłam z jednym czarnym golfikiem z krótkim rękawkiem i trzema fajowymi bluzeczkami.....:eek :
To juz się rozpędziłam i dokupiłam TŻowi nową płytę REM ufffff pod choinke.....i potem naprawdę ale to naprawde nic fajnego nie było....
Denna pamietaj o mojej wdzięczności!!!!!!!
A tak na marginesie to nie liczyłam na przeceny bo jak wczoraj byłam w innym centrum to nic jeszcze nie przeceniali uffffffff
to zaszalałas
ale frajda takie zakupy co??

u nas nie ma fajnych sklepów musze jezdzic do Trójmiasta
ale do poniedziałku mam auto u mechniola
wiec lipa siedze i kwicze bez zakupów
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-10, 14:32   #3560
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
słuchaj Dziabągu, jestes W KWIECIE WIEKU , ja starsza od CIEBIE O 2 LATKA
CZY JA TEZ powinnam botox i mezo? oceniła Tobie to lekarka?
czy Ty sama z siebie zapragnełas to zrobic?
kiedy powInnam wiedziec ze mam to zrobic po czym poznac ??
( zmarchy mam znikome - tak mi sie wydaje)
Powiem , ze jeszcze nikt nigdy mnie tak pieszczotliwie nie nazwal ah kochana jestes

To czy potrzebny Ci botox, zalezy glownie od Ciebie samej; jesli uwazasz ze zmarszczek u Ciebie brak i dobrze sie czujesz ze swoja buzka i nie chcesz niczego zmieniac to nie rob "na sile" botoxu.
Ale - jest jedno ale - botox dziala paralizujaco na zakonczenie nerwow - to tak w skrocie i jesli miesnie odpoczywaja przez dlugi czas to nie marszczysz sie w tych miejscach w ktore zostala wstrzyknieta botulina i prawda jest taka, ze im wczesniej zostanie ona podana tym pozniej pojawia sie efekty starzenia i tych przez nikogo nie chcianych zmarszczek
Botox podaje sie w roznym wieku i stosuje sie go w zaleznosci od potrzeb; jesli ktos ma bogata mimike twarzy to nawet wieku lat 22 czy 25 pojawia sie koniecznosc zrobienia zabiegu.
Stary 2008-12-10, 14:33   #3561
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
to zaszalałas
ale frajda takie zakupy co??

u nas nie ma fajnych sklepów musze jezdzic do Trójmiasta
ale do poniedziałku mam auto u mechniola
wiec lipa siedze i kwicze bez zakupów
No zaszalałam ufffff ja tylko spodnie chciałam......
Stary 2008-12-10, 14:38   #3562
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:

No chwal sie co kupiłas
Stary 2008-12-10, 14:39   #3563
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
no no skąd ja to znam ostatnio zrobiłam remanent w szafie połowe do odsprzedazy i zrobił sie przeciąg wiec musze uzupełnic braki he he he

Cytat:
Powiem , ze jeszcze nikt nigdy mnie tak pieszczotliwie nie nazwal ah kochana jestes

To czy potrzebny Ci botox, zalezy glownie od Ciebie samej; jesli uwazasz ze zmarszczek u Ciebie brak i dobrze sie czujesz ze swoja buzka i nie chcesz niczego zmieniac to nie rob "na sile" botoxu.
Ale - jest jedno ale - botox dziala paralizujaco na zakonczenie nerwow - to tak w skrocie i jesli miesnie odpoczywaja przez dlugi czas to nie marszczysz sie w tych miejscach w ktore zostala wstrzyknieta botulina i prawda jest taka, ze im wczesniej zostanie ona podana tym pozniej pojawia sie efekty starzenia i tych przez nikogo nie chcianych zmarszczek
Botox podaje sie w roznym wieku i stosuje sie go w zaleznosci od potrzeb; jesli ktos ma bogata mimike twarzy to nawet wieku lat 22 czy 25 pojawia sie koniecznosc zrobienia zabiegu.

aha i wszystko jasne
dziekuję za infor
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-10, 14:43   #3564
moll_y
Rozeznanie

Madziusia widzialam twoje fotki..przypominasz mi uroda krolewne Sniezke
Stary 2008-12-10, 14:47   #3565
madziusia777
Zadomowienie

Winii- to chyba odwieczny problem każdej baby, szafa aż pęka w szwach, ciuchów kupeeee a jak przyjdzie co do czego to i tak nie ma sie w co ubrać.
Też ostatnio zrobiłam pożadek w szafie, tzn powyrzucałam troche rzeczy , no i co? Załamka, bo nie mam co nakładać i tak czy siak. jak sie troche odkujemy i sie troche odhamie to swoją garderobe podciagne i podreperuje pod swój typ "zimy", bedzie dobrze. Narazie mam zacisnięty pas, ale byłe do wiosny.
Stary 2008-12-10, 14:48   #3566
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
No chwal sie co kupiłas
Madziu tam wyżej napisałam ale ektra te mochitowe bluzki z długim rekawkiem czarna, kremowa i taka żółto musztardowa - zimny kolor bo pasuje mi do ciemno zielonego swtera co w Tatuumie kupiłam.....i ten czarny golfik z krótkim rekawkiem.
Winii ja to zawsze rozdaje kurcze te moje ciuchy ale faktycznie mozna by odsprzedawać no na to to nie wpadłam.....
Ale dżiny super bez lycry nic nie odstaje biodrówkowe ale nie bardzo.....i milusi sweter ciemno zielony z kapturem fajowy i jak na to patrzę to ze 300 jestem do przodu ale mi sie trafiło
Stary 2008-12-10, 14:52   #3567
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

o kurcze moge jechać do domu skwapliwie korzystam i zwiewam.....do później
Stary 2008-12-10, 14:58   #3568
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Madziusia widzialam twoje fotki..przypominasz mi uroda krolewne Sniezke

Haha nooo, a mój avartek to kto?toć ja, za dziecinnych czasów tak sie nawet na mnie przyzywali na podwórku. Potem mi odbiło i opalalam sie jak opentana, a teraz znowu love swoje bladosci- a co.
Pewnie nie doczytałaś, ale swego czasu tu na forum "bawiłyśmy"sie w typy urody: wiosna, lato, jesień i zima.
Jaki jest twój typek?

Cytat:
Madziu tam wyżej napisałam ale ektra te mochitowe bluzki z długim rekawkiem czarna, kremowa i taka żółto musztardowa - zimny kolor bo pasuje mi do ciemno zielonego swtera co w Tatuumie kupiłam.....i ten czarny golfik z krótkim rekawkiem.
Winii ja to zawsze rozdaje kurcze te moje ciuchy ale faktycznie mozna by odsprzedawać no na to to nie wpadłam.....
Ale dżiny super bez lycry nic nie odstaje biodrówkowe ale nie bardzo.....i milusi sweter ciemno zielony z kapturem fajowy i jak na to patrzę to ze 300 jestem do przodu ale mi sie trafiło

no i jesteś uzdrowiona.
Stary 2008-12-10, 15:00   #3569
denna
Rozeznanie

Cytat:
o kurcze moge jechać do domu skwapliwie korzystam i zwiewam.....do później
Magdy i Winylki - to gdzie Wy te ciuchy wywalacie, co?????????
Zaraz pójde i pozbieram, bede miała nowe))))))))))
Magda, pij za moje zdrowie, bo choróbsko mnie rozkłada, a musze być zdrowa - na weekend jade do domu rodzinnego zawlec prezenty cichcem już na Święta - a tam małe szkodniki są i nie moge być chora
denna jest offline  
Stary 2008-12-10, 15:01   #3570
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:

ja część odsprzedaje i czesc oddaje
a jak sprzedaje to po smiesznej kwocie( bo kolezanki nie chca darmo):confused :
wiiniii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości