Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-22, 20:28   #1051
Saga76
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Zaczynam sie przeknywac do moich mineralowSkora nie jest sciagnieta,nie czuje przesuszeniaNajleps ze w tym wszystkim jest to,ze wrocilam do nich dlatego,ze rano nie mialam czasu i mazialam sie w biegu.Pacnelam tylko delikatnie pedzlem i gotowe.Chyba za duzo nakladalam ich na poczatku
Stary 2008-11-22, 20:29   #1052
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653
Meg tu jest taki wątek o kosmetykach mineralnych ja mam na nie straszna ochote ale rozsądek nie pozwala bo musze pokonczyc to co mam. a nie sa one tak srasznie drogie nawet ceny całkiem całkiem.....

Magda wątki wątkami a ja nie lubię kupować czegoś w ciemno.Testowanie pudru na ręku też jest do du...Poszłam do drogerii z pojemnikami i nabrałam próbek.Inaczej nie wyobrażam sobie dobrać odpowiedniego odcienia.Mam już puder mineralny Isa Dory ,ale nieodpowiedni dcień bo zasugerowany przez sprzedawczynię Teraz będzie inaczej Testuje ArtDeco ,Pupę i Revlona .Ceny nie sa takie zawrotne a pudry mineralne bardzo wydajne.
Megi72 jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:30   #1053
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi z tymi butelkami po perfumach to tez tak mam.

Anturek, nie mam jak pocieszać Domci, bo u mnie dalej się to tak samo kręci. to sie łuszczy, to się waży, to białe na wierzch wyskakuje... To się wypaplam czymś, czego w moim świetle w łazience nie widać....a w pracy pytają co wykombinowałam, że tak dziwnie wyglądam
a się zaparłam i podkładów nie będę używała
Mam nadzieję, że ten filtr Roca będzie się dalej tak dobrze sprawował. Że mnie nie wysypie po nim.
Jeszcze różowiutka jestem, buzie już raz dziennie smaruję, czoło nadal 2 razy i to zaczęłam nieco grubiej, trochę zaczęło osocze -jak to Ty mówisz- wychodzić miejscowo. Brodę muszę też mocniej potraktować ...

Ivcia nie ma sensu brody mocniej, broda najszybciej i najmocniej reaguje, wystarczy że bedziesz normalnie stosowac tak jak do tej pory, sama sie przekonjasz. Przecireż broda najszybciej sie łuszczy, a przecież wszędzie tak samo stosowałaś cos.
Masima jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:32   #1054
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
No i co Ivonka? A nie mówiłam, że oczy masz za***iste? Teraz to już Ci wsystkie dziewczyny potwierdziły, nie ma wyjścia stawiasz flaszkę! Nie zgadzam się w sprawie ust, uważam że żadna szminka nie umaluje tak, jak to robi permanent, górną wargę możesz spokojnie powiększyć. Miałąś takie jazdy jak Domcio teraz? Tak mi jej szkoda, a może troszkę ją pocieszysz?

No to o mojej gębie:
gówno.
Usyszałam prawdę na samym początku "O matko!". Nie wyglądam dobrze Skórki mi nie odstawały przez pierwsze 3-4 godziny, wg mnie miałam tylko buraka i kilkadziesiąt ranek w obrębie żuchwy, brody i szyi Moja przyjaciółka wiedziała, że jestem czerwona ale nie sądziła że można się aż tak zburaczyć. No i się świeciłam od Physiogelu w kremie. Następnie zrobiły mi się kluski. Co tu podziwiać? Dla równowagi pokazałam jej kolekcję moich zdjęć od maski począwszy, zrobiło wrażenie, aż mi lekko słabła. Odmówiła oglądania przy 11 dobie. Reasumując, ona nigdy sobie nie zrobi cosmelanu. To chyba jasno wyraża jej zachwyt. Amen.

A czy któraś z Was, poza mna i Buczką, sprawdzała ten podkład dr Hauschki ?
A ja nigdy nie używałam brązerów - lubie jasną twarz i róż.
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:32   #1055
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Antek nic sie nie martw, kto nie miał nigdy cosmelanu nie zrozumie. Choćby najlepsza przyjaciółka. Wrzuć foty.

A Pamiętacie jak ja się wystraszyłam jak Sagi policzek zobaczyłam, a przy Masimce to mi sie autentycznie słabo zrobiło jak te rany widziałam.
Teraz wiem, że każda to przechodzi i to nie jest aż tak straszne, troche jakby żywe mięsko ale czego się nie przetrzyma.

A ja się zastanawiałam, jak to się stać mogło, że Anturek tak szybko wydobrzał, że niby koleżanka miałaby pochwalić .... i myślałam, że coś nie doczytałam

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-22 o 20:42
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:36   #1056
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Magda wątki wątkami a ja nie lubię kupować czegoś w ciemno.Testowanie pudru na ręku też jest do du...Poszłam do drogerii z pojemnikami i nabrałam próbek.Inaczej nie wyobrażam sobie dobrać odpowiedniego odcienia.Mam już puder mineralny Isa Dory ,ale nieodpowiedni dcień bo zasugerowany przez sprzedawczynię Teraz będzie inaczej Testuje ArtDeco ,Pupę i Revlona .Ceny nie sa takie zawrotne a pudry mineralne bardzo wydajne.
Ja tez latam po sephorach mam ich nadmiar w okolicy zawsze biore próbki w sumie wszystkiego bo jak mam wywalic tyle kasy to musze sprawdzić zwłaszcza podkład jak sie zachowuje.....a w ciemno kupiłam tzn myziałam łapke podkład mineralny klinika tylko jak ma sie go stosować jako podkład to gąbeczka a jako puder to pędzlem - sama nie wiem.....Ale te mineralne esentiales mnie kusza oj kusza....
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:39   #1057
Masima
Zadomowienie

Cytat:
A Pamiętacie jak ja się wystraszyłam jak Sagi policzek zobaczyłam, a przy Masimce to mi sie autentycznie słabo zrobiło jak te rany widziałam.
Teraz wiem, że każda to przechodzi i to nie jest aż tak straszne, troche jakby żywe mięsko ale czego się nie przetrzyma.

A ja się zastanawiałam, jak to się stać mogło, że Anturek tak szybko wydobrzał, że niby koleżanka miałaby pochwalić .... i myślałam, że coś nie doczytałam:hahaha :

No i fige nachwaliła. Antuś nic sie nie przejmuj, bo za szybko na to było. Zobaczysz że będzie pięknie. Ty pewnie nie pamiętasz jak ja wygladałam z plamiskami, i w trakcie cosmelanu. Ja mam skóre wrażliwą i zawsze jakies ekstremy muszę przejśc, całkiem odwrotnie niż reszta ludzi. Gwarantuje ci że będzie pięknie, zobaczysz.
Mam białe pyszczysko i jest super, nie ma mowy żebym jakiś fluid , podkład, nie wiadomo co nakładała, kocham ta naturalność, nieskazitelną twarz. W poniedziałek idę szukać pudru mineralnego. Dzisiaj szalałam na zakupach, mam boski humor.
Masima jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:41   #1058
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Zaczynam sie przeknywac do moich mineralowSkora nie jest sciagnieta,nie czuje przesuszeniaNajleps ze w tym wszystkim jest to,ze wrocilam do nich dlatego,ze rano nie mialam czasu i mazialam sie w biegu.Pacnelam tylko delikatnie pedzlem i gotowe.Chyba za duzo nakladalam ich na poczatku
Saguś a jakie Ty te minerałki masz bo nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Megi (napisałam Megulec i skasowałam)
Pudry sypkie mineralne:
Isa Dorę dostałam próbkę do domu nr 1 - dużo za ciemne
art deco - wymalowali mnie 4 - nie było tak źle z kolorem ale maska mi sie nie podobala

Jakie Ty macałaś, które kolory, czy revlon i pupa ma mineralne czy o innych mówisz?

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

A czy któraś z Was, poza mna i Buczką, sprawdzała ten podkład dr Hauschki ?
A ja nigdy nie używałam brązerów - lubie jasną twarz i róż.
Kamilcia ja mam testerek od Buczki ale jeszcze nie próbowałam, bo mi szkoda na taki nieustatkowany fejs. Jak chcesz to jutro zobaczę.
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:48   #1059
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Kamilcia ja mam testerek od Buczki ale jeszcze nie próbowałam, bo mi szkoda na taki nieustatkowany fejs. Jak chcesz to jutro zobaczę.
Ja też mam testerek od Buczki i czeka na bardziej wyjściową facjate
Masima jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:52   #1060
kamilia
Zadomowienie

Ivuś - ja mam ten podkład tylko najjaśnieszy odcień czyli 00. Kiedy go kupilam to się wsciekłam, że kasę znowu wyrzuciłam bo mi sie jak wszystko, na skórkach zawieszał, ale teraz jest super - tylko omijam jednak okolice brody i bruzd przy ustach - tam wszystko widać, bo skóra lekko sie łuszczy. Na to uzywam pudru hauschki wymieszanego z pudrem jedwabym też hauschki. Jesk ok, bo ten podkald jest ultra lekki .
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:53   #1061
Anturium
Zadomowienie

Och Kochane macie rację, ta pani wczorajsza tak mnie ośmieliła. Poza tym ja porównuję swoją twarz do tej z najgorszego okresu po masce, a moja przyjaciółka do tego, jak wyglądałam w pełnym makijażu.

Ile jeszcze mam czekać na normalność?

Masi ja nie pamiętam Twoich zdjęć z okresu cosmelańskiego, kiedyś pokazałaś mi się przed cos, no i to był dla mnie szok.
Megusia ja także mam pamięć zapachową
Kamilcia czy Ty sie ze mnie nie daj Boże śmiałaś?
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:53   #1062
Megi72
Zadomowienie

[quote=ivonako;9823807]Megi (napisałam Megulec i skasowałam)
Pudry sypkie mineralne:
Isa Dorę dostałam próbkę do domu nr 1 - dużo za ciemne
art deco - wymalowali mnie 4 - nie było tak źle z kolorem ale maska mi sie nie podobalaJakie Ty macałaś, które kolory, czy revlon i pupa ma mineralne czy o innych mówisz?

IV problem w tym,że ja poszukuję czegoś co trochę przyciemni bladź mojej skóry.Mam Isadore nr 06 - porażka i słabo kryje.Teraz macam Artdeco dwa ostatnie odcienie (jest ich 3 lub 4) i jest lepszy bo to podkład.W Revlonie i Pupie szukam fluidu i jestem już chyba blisko
Megi72 jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:53   #1063
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Saguś a jakie Ty te minerałki masz bo nie pamiętam

Mam podklad i puder transparenty Bare Escentuals.Macalam jeszcze Isa Dore,ale jakos mi nie pasowala
Stary 2008-11-22, 20:55   #1064
ane120
Zadomowienie

Witam po wczorajszej i dzisiejszej nieobecności impreza udana zdjęcie wrzucone trochę kijowe ale co tam popatrzcie jak dostanę z tańców to pokażę no chyba że będą nie wyjściowe
ane120 jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:57   #1065
Margarynka
Raczkowanie

GG do Margarynka

przeglądałam o filtrach info skoro moja plastelinka svr mnie nie chroni - i wiecie co w Stanach jest filtr co się nazywa Soltan to tak jak ja - jak moje panienskie nazwisko ...to chyba znak
Margarynka jest offline  
Stary 2008-11-22, 20:58   #1066
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam po wczorajszej i dzisiejszej nieobecności impreza udana zdjęcie wrzucone trochę kijowe ale co tam popatrzcie jak dostanę z tańców to pokażę no chyba że będą nie wyjściowe

sliczna z Ciebie laska
Stary 2008-11-22, 21:02   #1067
dome
Zadomowienie

Iv - to my we dwie sieroty jesteśmy ... może by się tak upić z tej okazji
... mnie akurat dzisiaj to tak moccccccccccnoooooooooo Tż-tka brakuje, On zawsze potrafi słoneczko do nas do domu przylwec, jak ja akurat gorsze momenty mam
Teraz sobie też popatrzyłam na zdjęcia z lata i wczesnej jesieni, tam mi tęskno za Tż-tkiem - a tam kwiatki na autku TŻ sobie porzucane leżą ... jak miałam urodzinki to nas moi Rodzice tak obrzucili , a teraz się tylko badylami obrzucać można i to w dodatku trzeba uważać, by się lakier nie porysował, gdyż szkoda

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-23 o 07:55 Powód: gorsze momenty
dome jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:04   #1068
ane120
Zadomowienie

Dzięki Saguś jestem łasa na komplementy:c mok:Ale kazałam małżonowi zrobić fotkę całościową o on mi obciął kopyta a to maje rajstopki zrobiły furorę czarne kabaretki ze srebrną nitką suuuper
ane120 jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:09   #1069
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Och Kochane macie rację, ta pani wczorajsza tak mnie ośmieliła. Poza tym ja porównuję swoją twarz do tej z najgorszego okresu po masce, a moja przyjaciółka do tego, jak wyglądałam w pełnym makijażu.

Ile jeszcze mam czekać na normalność?

Masi ja nie pamiętam Twoich zdjęć z okresu cosmelańskiego, kiedyś pokazałaś mi się przed cos, no i to był dla mnie szok.
Megusia ja także mam pamięć zapachową
Kamilcia czy Ty sie ze mnie nie daj Boże śmiałaś?
Kwiatuszku - a o czym Ty ??????
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:09   #1070
dome
Zadomowienie

Idę walnąć w rozpaczy grubszą wartswę cosmo frienda na całą siebie, to znaczy na szyję i dekolt też, a niech mnie szczypie jak psi ch .....j, wytrzymam,jak rozpaczac, to pełną gębą

dome jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:09   #1071
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki Saguś jestem łasa na komplementy:c mok:Ale kazałam małżonowi zrobić fotkę całościową o on mi obciął kopyta a to maje rajstopki zrobiły furorę czarne kabaretki ze srebrną nitką suuuper

A kto nie jestTwoj TZ byl chyba dumny jak paw z taka kobieta u boku?Moj TZ wogole zdjec nie robi.Zawsze cos ucinal
Stary 2008-11-22, 21:10   #1072
Megi72
Zadomowienie

anka
Megi72 jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:12   #1073
ivonako
Zadomowienie

Masimka a co Ty dziś nakupowałaś?

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ivuś - ja mam ten podkład tylko najjaśnieszy odcień czyli 00.
Kamiś ja mam 03, więc chyba trudno mi będzie go obiektywnie ocenić ze względu na kolor. Jutro zobaczę.

Cytat:
Anuś wszystko ok, Tyś laska na bank, bo już wcześniej Cię widziałam, ale taką laskę takim kiepskim aparatem pstrykać.... nie godzi się
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:16   #1074
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Idę walnąć w rozpaczy grubszą wartswę cosmo frienda na całą siebie, to znaczy na szyję i dekolt też, a niech mnie szczypie jak psi ch .....j, wytrzymam,jak rozpaczac, to pełną gębą
Domcia co tu rozpaczać, ja to bym chciała choć tak tęsknić mieć za kim

A gdzie Buczka bom zapomniała.
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:18   #1075
dome
Zadomowienie

Cytat:
Domcia co tu rozpaczać, ja to bym chciała choć tak tęsknić mieć za kim

A gdzie Buczka bom zapomniała.

buczka bawi się w gości

ane lachona z Ciebie

dome jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:18   #1076
Saga76
Zadomowienie

Buczka gdzies w goscinie chyba
Stary 2008-11-22, 21:23   #1077
ane120
Zadomowienie

Zdjęcie zrobione telefonem .Wszystko fajnie ale najważniejsze to siebie lubić .Wyzbyłam się kompleksów i akceptuję się i bardzo ale to bardzo się z tego cieszę,.Plam oczywiście nie byłam w stanie zaakceptować Poszukam zdjęć z plamami .Moje to były plamy co się zowie Dziękuję za okomplementowanie tego nigdy za wiele A tak wogóle to ja chyba jakaś rąbnięta jestem z czego ja się ciesze cały czas?
ane120 jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:27   #1078
Anturium
Zadomowienie

Ane Twój TŻ skupił się na tym co dla niego najważniejsze, znaczy się kończysz się na kolankach Fryzurę masz zupełnie inną niż na poprzednich zdjęciach I co dziewczyny można w mini wyglądać odlotowo? Ja czekam na fotki z imprezy

Po edycji:
Ane nie jesteś rąbnięta, masz powody do radości!

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-11-22 o 21:28 Powód: uzupełnienie
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:28   #1079
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Zdjęcie zrobione telefonem .Wszystko fajnie ale najważniejsze to siebie lubić .Wyzbyłam się kompleksów i akceptuję się i bardzo ale to bardzo się z tego cieszę,.Plam oczywiście nie byłam w stanie zaakceptować Poszukam zdjęć z plamami .Moje to były plamy co się zowie Dziękuję za okomplementowanie tego nigdy za wiele A tak wogóle to ja chyba jakaś rąbnięta jestem z czego ja się ciesze cały czas?

Och Ty nasza Kochana Aneczko. Jak ja Cię lubię

Anturek, Jelly tez odlotowo w mini wygląda, i Wini w mini

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-22 o 21:29
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:28   #1080
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
jeżeli dlatego się cieszysz, że jesteś rąbnięta, to please - nie lecz tego

Domuś - kiedy będziesz się widzieć ( i nie tylko ...), z TZ em ?

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-22 o 21:30 Powód: bo smutek Domusia mnie zasmucił
kamilia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości