Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-27, 11:17   #1861
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Domciu jeśli będziesz miała trochę czasu to przeczytaj info z podanej przeze mnie wyżej strony, bardzo dużo wiadomości z podaniem związków przyczynowo-skutkowych. Teraz został mi już tylko cos2 i Cicaplast. Czekam na dostawę z BU, od razu jak tylko będę w stanie ocenić skuteczność nawilżaczy, to opowiem o tym na forum.

MagdaM a jak teraz oceniasz stan swoich plam?
Wiesz to szok po prostu plama głowna wąs zrobiła się zupełnie jasna po TYGODNIU!!!!!! dla mnie szok nie musze dawać korektora, miałam tez taka pod dolna wargą dokładnie tak jak sie przygryza wargi i nieświadomie to robiłam i zjadałam filtr to szok bo jej nie widze. Tylko rozproszone piegi sa dalej ufffff ale mysle, ze one glebiej siedza..... Skora ładnie napięta pory sie zmniejszyły, zmarchy mimincze naciagnełe. Dwa syfki na czole mi wsykoczyły w sumie tak pomiedzy brwiami.....i pekł kacik ust. Bratowa polecilam mi maśc chyba 5 zł aksoderm z wit. A i ładnie sie goi. Dzis chyba naloże pigmanorm znowu na gębe na te piegi trudno jak mnie zburaczy i przypiecze to cgyba warto dla takiego szybkiego efektu
Domuś dasz radę ja to wiem!!!!!!!!!!!!!!!
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-11-27, 11:28   #1862
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Madziusia czy Ty kiedykolwiek odstawiałaś cos2? Mam na myśli czas po Twojej ostatniej masce, kiedy pozbyłaś się wszystkich plam i krostek.

Anturek- nigdy nie odstawiłam i już chyba nie umiem odstawić. Od ostatniej maski minęło już 2 lata i 9 miesięcy, i prze ten cały czas smaruje sie cosmelanem codziennie wieczorem cieniutka warswą całą buzie. Jedynie w noc sylwestrową ,na moim weselu sie nie cosmelaniłam. a tak to codziennie. Weszło mi w krew i AMEN. Też długo cierpiałam chyba jakieś z dobre pół roku- bo ja miałam dwie maski robione w odstępach 3 miesięcy i zanim skóra doszła do siebie i sie zupełnie oczyściła to to troche potrwało. Ale teraz to mam święty spokuj, skóra codziennie wygląda swieżo, promiennie, czysto i nie musze sie pudrować.
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-11-27, 12:48   #1863
Saga76
Zadomowienie

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Saga - ... nie wróciła wczoraj ze skoku Czyżby Sing Sing Swoją drogą widziałam in real to więzienie ( z zewnątrz oczywiście ) i wygląda szalenie mizernie

Wrocilam,wrocilamPo klocilam sie z TZ-em i nie mialam juz sil na pisanieTak romantycznie zakonczyla sie nasza"miesiecznica"

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Saguś - jak tam dodzwoniłaś sie do fryziera

Dzisiaj probowalam tylko raz i nic.Nie mam wogole do tego glowyWisi nade mna wizja egzaminu,zmiany szkoly,a dzis jeszcze dostalam list ze szpitala.9grudnia mam wizyte u neurologa i zaczynam panikowac
Stary 2008-11-27, 13:17   #1864
November17
Rozeznanie

Witam CosmelankiPogoda ponura i zimna, pracy do wyboru do koloru
ale chyba wszystkie tak mamy bo cisza teraz tutaj...

Anturek myślę ze będziesz zadowolona z tego co ci doradziła Masimka- ona wie co mówi. Nie wiedziałam ze i Casacia miłośniczka BU- ale tutaj same indywidualności- to można sie wszystkiego spodziewać. Ja od wczoraj używam moich własnoręcznie ukręconych kosmetyków i buzia - miód- zostało i jeszcze serum do zrobienia, bo spirytus "wyszedł z domu"- zużyłam cały na oklepywanie mojego małego słoneczka i zapomniałam oczywiscie kupić...

Co do Avatorka- starsznie go lubię i wielkie dla Domci
Maszyny jeszcze takiej nie mam ale juz ustalone ze robię prawo jazdy na motor i kupuje na początek jakiś nieduży motor- ten którym jeżdzi mój Tż jest masakrycznie wielki- chyba ze się scykorzę
November17 jest offline  
Stary 2008-11-27, 13:18   #1865
denna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Wrocilam,wrocilamPo klocilam sie z TZ-em i nie mialam juz sil na pisanieTak romantycznie zakonczyla sie nasza"miesiecznica"

Dzisiaj probowalam tylko raz i nic.Nie mam wogole do tego glowyWisi nade mna wizja egzaminu,zmiany szkoly,a dzis jeszcze dostalam list ze szpitala.9grudnia mam wizyte u neurologa i zaczynam panikowac
Saguś, Słonko - przytulam Cie mocno i daje tyle pozytywnej energii, ile tylko we mnie siedzi
Kochamy Cie tu bardzo - bedzie dobrze - zobaczysz:ehe m:
denna jest offline  
Stary 2008-11-27, 13:28   #1866
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Saguś, Słonko - przytulam Cie mocno i daje tyle pozytywnej energii, ile tylko we mnie siedzi
Kochamy Cie tu bardzo - bedzie dobrze - zobaczysz:ehe m:

Dziekuje
Stary 2008-11-27, 13:34   #1867
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Sagus a dlaczego musisz do neurologa?
Stary 2008-11-27, 13:58   #1868
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Sagus a dlaczego musisz do neurologa?

Pislam wczesniej,ze bylam u lekarza,tego ktory mnie lampami straszyl,pobieral mi krew i takie tam do badan.Mowilam mu,ze jestem wiecznie zmeczona,bardzo czesto boli mnie glowa,no i ze kilka razy zemdlalamNie spodobalo mu sie toMialam robione juz EEG glowy i cos wyszlo nie tak.Neurolog ma srawdzic wszystko dokladnie,a ja zaczynam wariowac.Nikt mi nic konkretnego nie mowi i to jest z tego wszystkiego najgorsze.Kiedys bylam juz z tym u lekarza w Polsce,po tomografii,ktora nic nie pokazala,stwierdzil ze jest pewna grupa ludzi,ktorzy poprostu maja bole glowy i musza z tym zyc.A wiec sobie zylam z ta swiadomoscia,ze raz jest lepiej,raz gorzej.Teraz wiem,ze cos moze byc nie tak i nie mysle logicznie.Strach ma wielkie oczy a moj ma ogromne.
Stary 2008-11-27, 14:10   #1869
Anturium
Zadomowienie

MagdaM wygląda na to, że pigma może być tak skuteczny jak cos Ciekawa sprawa z tym zagryzaniem wargi, kto by pomyślał że niekontrolowany odruch może zrobić tyle szkody, podobnie jest z okularami, które ścierają filtr z nasady nosa. Nie mam pojęcia czy uda Ci się zlikwidować piegi ale skoro jesteś w stanie wytrzymać ponowne nakładanie, to spróbuj. Wiesz, piegi są ładne jeśli znajdują się na czystej, jasnej, zdrowej skórze Ja usta prewencyjnie smaruję cały czas grubo wazeliną. Rób zdjęcia, tak jak ja, z wielu przebarwień nie zdawałam sobie sprawy, dopiero jak zniknęły, to wnikliwe przyglądanie się powiększonej fotce ukazało mi szczegółowe różnice.

Madziusia dzięki za informację Rozumiem, że używasz tylko cos2 na noc a na dzień filtra Iwostinu i nic poza tym?

Sagusia nie zawracaj sobie głowy na razie fryzjerem, podejdziesz do tego tematu na spokojnie już po egzaminie i neurologu. Nie denerwuj się na TŻ'a, skup się na rzeczach najważniejszych, nie trać energii i nerwów na pierdółki Niewiedza jest gorsza od świadomości, co i jak należy leczyć, naprawdę. Nie bój się, nie ma czego, teraz tylko będzie lepiej, przecież właśnie ten neurolog Ci pomoże.

Listopadku czytałam o tym, że masz w domu małe laboratorium Ja także mam zaufanie do Masimy, poleciła mi dokładnie to samo serum, które Ty zrobiłaś. Już nie mogę się doczekać dostawy, do tego czasu nie położę chyba już żadnego nawilżacza, zresztą już nie mam pomysłów. Buczunia mnie ratuje swoim specyfikiem.

Wiecie co, tak mi z Wami dobrze. To, że mogę w każdej chwili i w związku z każdym problemem się do Was zgłosić, jakie to cudowne i uspakajające. W zasadzie trudno mi nawet opisać te uczucia ale naprawdę mam ochotę ucałować cały świat bo tyle troski i bezinteresownej pomocy sama doświadczam, aż mam wrażenie,że jestem ludziom tak wiele winna. Jechałam dziś samochodem i myślałam jakie to dziwne zrządzenie losu, że Was spotkałam, żadnej nie znam osobiście a tak bliskie mi jesteście. Nie znam takich słów by wyrazić moją wdzięczność...
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-27, 14:19   #1870
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Sagusia nie zawracaj sobie głowy na razie fryzjerem, podejdziesz do tego tematu na spokojnie już po egzaminie i neurologu. Nie denerwuj się na TŻ'a, skup się na rzeczach najważniejszych, nie trać energii i nerwów na pierdółki Niewiedza jest gorsza od świadomości, co i jak należy leczyć, naprawdę. Nie bój się, nie ma czego, teraz tylko będzie lepiej, przecież właśnie ten neurolog Ci pomoże.

Wiecie co, tak mi z Wami dobrze. To, że mogę w każdej chwili i w związku z każdym problemem się do Was zgłosić, jakie to cudowne i uspakajające. W zasadzie trudno mi nawet opisać te uczucia ale naprawdę mam ochotę ucałować cały świat bo tyle troski i bezinteresownej pomocy sama doświadczam, aż mam wrażenie,że jestem ludziom tak wiele winna. Jechałam dziś samochodem i myślałam jakie to dziwne zrządzenie losu, że Was spotkałam, żadnej nie znam osobiście a tak bliskie mi jesteście. Nie znam takich słów by wyrazić moją wdzięczność...

Kwiatuszku uwielbiam Cie"czytac".Jestes taka ostoja sily i spokoju
Ja wlasnie przy slowie "leczenie" zaczynam chorowac
Podpisuje sie obiema rekami pod tym,co napisalas o dziewczynach i forum
Stary 2008-11-27, 14:29   #1871
denna
Rozeznanie

Cytat:
Kwiatuszku uwielbiam Cie"czytac".Jestes taka ostoja sily i spokoju
Ja wlasnie przy slowie "leczenie" zaczynam chorowac
Podpisuje sie obiema rekami pod tym,co napisalas o dziewczynach i forum
No to ja też Was poprzytulam
To wspaniałe, że jesteście takie kochane
Działacie jak narkotyk ale w pozytywnym znaczeniu Jak lekarstwo
Dziś mam ciężki dzień w pracy, więc tylko ukradkiem zaglądam, żeby wiedziec co tam u Was słychac. Sagusia, słuchaj Antusia - racje ma i wie co mówi
denna jest offline  
Stary 2008-11-27, 14:36   #1872
dome
Zadomowienie

... a ja też Was kocham ... i ciągle o Was myślę

Cassi ... zobacz co dla Ciebie znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 42-16422015.jpg (17,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78313-44jh.jpg (19,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42-16424412.jpg (18,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CASSI.jpg (26,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IS674-057.jpg (13,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V1000004.jpg (15,7 KB, 1 załadowań)

dome jest offline  
Stary 2008-11-27, 14:41   #1873
madziusia777
Zadomowienie

To i ja Was uścikujei jeszcze raz i jeszcze.

Anturek- dokładnie tak jak piosałaś na noc cosmelan a na dzień ivoston.

Saguś- bedzie dobrze, wierzymy w to że dasz sobie rade.

Stary 2008-11-27, 14:45   #1874
dome
Zadomowienie

Saganka - a robiłaś ostatnio wyniki krwi ? Jeśli tam jest wszystko ok - polecam BODY MAX PLUS i to polecam zdecydowanie. Nie wiem czy pamietasz, ale ja ostatnio też mdlałam jak rachityczny ogórek, snułam się połprzytomna po świecie ...
Przyjaciel TŻ poleciła mi BODY MAX właśnie i ... jestem OK Nawet nie mam zawrotów głowy Może spróbuj co

...zmieniłam avatarek ... ponieważ "idzie" do mnie szafka na kosmetyki do łazienki ... po moich hurtowych zakupach apteczno - filtrowych

Ale tym razem zorganizuje sobię elektrowkrętarkę od Taty mego

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-27 o 14:47 Powód: elektrowkrętarka
dome jest offline  
Stary 2008-11-27, 14:53   #1875
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Saganka - a robiłaś ostatnio wyniki krwi ? Jeśli tam jest wszystko ok - polecam BODY MAX PLUS i to polecam zdecydowanie. Nie wiem czy pamietasz, ale ja ostatnio też mdlałam jak rachityczny ogórek, snułam się połprzytomna po świecie ...
Przyjaciel TŻ poleciła mi BODY MAX właśnie i ... jestem OK Nawet nie mam zawrotów głowy Może spróbuj co

...zmieniłam avatarek ... ponieważ "idzie" do mnie szafka na kosmetyki do łazienki ... po moich hurtowych zakupach apteczno - filtrowych

:conf used: to Ty kochana sama sobie szafki wieszać będziesz samuśka
Stary 2008-11-27, 14:58   #1876
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
:conf used: to Ty kochana sama sobie szafki wieszać będziesz samuśka

Madziusia w tym przypadku sama będę ją skręcać moimi na czerwono pomalowanymi paluszkami

dome jest offline  
Stary 2008-11-27, 15:08   #1877
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Madziusia w tym przypadku sama będę ją skręcać moimi na czerwono pomalowanymi paluszkami

Fiuuuuu Fiuuuuuuuuu
No to CHYLIĆ CZOŁO
Stary 2008-11-27, 15:29   #1878
Saga76
Zadomowienie

Cytat:

Mam niewielka anemie,ale tym moj lekarz specjalnie sie nie przejal.Gorzej z glowa,ale tak jak pisala Anturek,nie moge sie martwic na zapas.Zaczekam na to,co powie neurolog.
Kiedys skladalam szafki nocne i nawet sie udalo.Do tej pory stojaWkretarka posluguje sie jak facet,ale musialam szafki przytargac z samochodu do domu i to byl dopiero wysilekA ze jestem przyzwyczajona do dzwigania Malego prawa reka,przez kolejne trzy dni mialam zakwasy w lewej konczynie gornej
Stary 2008-11-27, 15:39   #1879
November17
Rozeznanie

Cytat:
Mam niewielka anemie,ale tym moj lekarz specjalnie sie nie przejal.Gorzej z glowa,ale tak jak pisala Anturek,nie moge sie martwic na zapas.Zaczekam na to,co powie neurolog.
Kiedys skladalam szafki nocne i nawet sie udalo.Do tej pory stojaWkretarka posluguje sie jak facet,ale musialam szafki przytargac z samochodu do domu i to byl dopiero wysilekA ze jestem przyzwyczajona do dzwigania Malego prawa reka,przez kolejne trzy dni mialam zakwasy w lewej konczynie gornej

Sagusia , a ja myślee ze te bóle głowy to moga miec własnie bardzo dużty zwiazek z twoja niby niewielką anemią. anemia oznacza ze coś jest nie tak w Twojej krwi- a dobra krew to podstawa własciwego funkcjonowania tej małej fabryczki jaką jest nasz organizm. Napewno bym tego nie traktowała tak niefrasobliwie ...lekarzezczesto nic nie mówią- bo nie wiedzą co mają powiedzieć....i równie czesto przyczyna moze byc bardzo banalna- a rozwiazanie problemu masz pod nosem....W koncu jesteś młoda laska, ale na głowie dom, małe dziecko, męża ciągle poza domem bo pracuje, stresy ze zkołą, i przy generalnie niskim cisnieniu i jeszcze niezbyt prawidłowych wynikach krwi takie bóle głowy to nic zasakującego.....i jeszcze ta pogoda na zewnątrz. Ja bym zdecydowanie postawiła na wyleminowanie tej anemii- to może wszystko rozwiązać
November17 jest offline  
Stary 2008-11-27, 15:40   #1880
November17
Rozeznanie

Cytat:

Domcia..i koniecznie w takiej koszulce i staniczku......avatorek jest very debeściak
November17 jest offline  
Stary 2008-11-27, 15:40   #1881
dome
Zadomowienie

Bo ny właśnie takie jesteśmy jak trzeba to ... delikatne trzciny ... a jak nikt ne widzi, lub gdy życie tego od nas oczekuje ... to majsterklepki

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-27 o 16:01 Powód: majsterklepki
dome jest offline  
Stary 2008-11-27, 16:12   #1882
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Sagusia , a ja myślee ze te bóle głowy to moga miec własnie bardzo dużty zwiazek z twoja niby niewielką anemią. anemia oznacza ze coś jest nie tak w Twojej krwi- a dobra krew to podstawa własciwego funkcjonowania tej małej fabryczki jaką jest nasz organizm. Napewno bym tego nie traktowała tak niefrasobliwie ...lekarzezczesto nic nie mówią- bo nie wiedzą co mają powiedzieć....i równie czesto przyczyna moze byc bardzo banalna- a rozwiazanie problemu masz pod nosem....W koncu jesteś młoda laska, ale na głowie dom, małe dziecko, męża ciągle poza domem bo pracuje, stresy ze zkołą, i przy generalnie niskim cisnieniu i jeszcze niezbyt prawidłowych wynikach krwi takie bóle głowy to nic zasakującego.....i jeszcze ta pogoda na zewnątrz. Ja bym zdecydowanie postawiła na wyleminowanie tej anemii- to może wszystko rozwiązać
Sagusia Novemberek ma rację. Przemęczona, zestresowana, niewyspana i anemia. Kto by to wytrzymał. Zadbaj o siebie Kochana

Domcia, syncio pyta czemu ciocia Dolota tak słabo motyla zabiła, że bzyczy.
Śliczne te motylki. Niezły patent. Muszę wykorzystać.
Domcia dzięki za przesyłkę. Wszystko dotarło. Przesadziłaś z ilością. jestem Twoją dłużniczką. Jutro macanie się odbędzie.
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-27, 16:20   #1883
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Sagusia Novemberek ma rację. Przemęczona, zestresowana, niewyspana i anemia. Kto by to wytrzymał. Zadbaj o siebie Kochana

Nie wiem,jak mam Wam dziekowacBrakowalo mi takiego zdrowego rozsadku.Juz Wam tu nie marudze
Stary 2008-11-27, 16:23   #1884
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiem,jak mam Wam dziekowacBrakowalo mi takiego zdrowego rozsadku.Juz Wam tu nie marudze
Saguś nawet tak nie mów, po to tu jesteśmy, żeby się dzielić, tym dobrym, tym złym, tym co nas cieszy i tym co niepokoi.
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-27, 16:47   #1885
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Saguś nawet tak nie mów, po to tu jesteśmy, żeby się dzielić, tym dobrym, tym złym, tym co nas cieszy i tym co niepokoi.

Kocham Was za sam fakt,ze poprostu jestescie:lov e:

Lece do garow i pozniej do losi.Wroce wieczorem
Stary 2008-11-27, 17:05   #1886
November17
Rozeznanie

Cytat:

A marudż sobie ile chcesz, w końcu od czego ma się przyjaciół- nawet tych wirtualnych
November17 jest offline  
Stary 2008-11-27, 17:39   #1887
Anturium
Zadomowienie

O Boże! Jestem tu w tej chwili jedyna
A idę.
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-27, 17:53   #1888
denna
Rozeznanie

Cytat:
O Boże! Jestem tu w tej chwili jedyna
A idę.
Wracaj!!
Ja tu jestem!!!
Wróciłam nach Hause i oczywiście od razu do kompa
Znaczy sie - do WAS
denna jest offline  
Stary 2008-11-27, 19:33   #1889
Saga76
Zadomowienie

Ja tez juz jestem.Moja szoferka sie skonczyla:jup i: Dzis byl ostatni dzien
Ide wykapac Malego i zaraz wracam,o ile TZ nie zajmie komputera
Stary 2008-11-27, 19:39   #1890
Anturium
Zadomowienie

O Już myślałam, że tylko ja będę Plamką na wizażu
Dziewczyny, ile w praktyce czekacie na dostawę z BU od momentu potwierdzenia zapłaty? Już mi potwierdzili.

Sagusia ostatni raz szoferowałaś? Super. Pamiętasz jak Ci pisałyśmy, że pierwszy dzień wolności odsypiasz do bólu? Musisz odpocząć.

Znikam na niedługo. Wszelkie nieobecności nie będą dziś usprawiedliwiane, no chyba że przez cosmelan

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-11-27 o 19:46
Anturium jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości