Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-29, 15:22   #2131
kamilia
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Kami to jesteśmy we dwie.Ja też jak mam problem to lubię być sama ,Jak to określiłaś "w sobie".Ja już się trochę ogarnęłam i poszłam dzisiaj na zakupy po prezenty.Ale jaszcze czsami mi smutno.

Iw,dzięki za info o rocu.A te plamy to cienie których nie było?Co ile cos stosowałaś?
ja też mam większosc prezentów zrobionych - część ma jeszcze "przyjśc" pocztą.
W ogóle niemal wszystko zamówiłam przez internet lub kupiłam na allegro.
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-29, 15:25   #2132
ivonako
Zadomowienie

życie ciągle komuś płata niemiłe niespodzianki

Castrolek, co najmniej raz dziennie, czasem 2 razy. Po umyciu buzi tak mi sie wydaje, że te plamy(cienie) są, że one wtedy się robią duże i ciemne, dokładnie widzę je w tych miejscach w ktorych były. Nie są nowe. Jak posmaruję cos2 to jakby blakną, ale może to dlatego że mój cos2 jest bialawy.

muszę uciekać Pa
ivonako jest offline  
Stary 2008-11-29, 15:28   #2133
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Masi chyba źle mnie odebrałaś. Śmiałam się, bo wyobraziłam sobie siebie stojąca z pędzlem, malującą zęby a potem z gębą w lampie UV.

Myślałam, że chodzi o takie lakierowanie czymś białym, moja mama kiedyś miała tak lakierowane ząbki, trzymało sie przez 2 lata.

To o czym piszesz...czy to jest całkowicie nieszkodliwe?, bo tak zrozumiałam. Bez obaw można sobie machnąć? A dzieciakowi miejscowo na mleczaki?
Poproszę o namiar na tę hurtownię.
Tak, można samemu sobie machnąć. Mnie to robił dentysta bo miałam nadwrażliwe zeby troche, całą ampułkę mi wymalował. I stówę skosił. A własciwie nie dentysta tylko technik. Wysuszył mi zeby tym powietrzem w szprycy i pomalował pędzlem. Przez jeden dzień - dwa dni po lakierowaniu ma się takie uczucie jakby zeby były nie umyte, wyczuwalny jest taki osad (czyli ten lakier) ale to potem znika.
Mój syn ma lakierowanie w szkole, co roku za darmo, a ja się raz szarpnęłam na to u dentysty, ale teraz będę robić już sama jak się dowiedziałam że tak można. I jak byłam u tej protetyczki po nakłądki to się jej przyznałam że mam zamiar to robić i ona mi powiedziała że ona za dyche lakieruje ludziom i wspomniałą o tym spirytusie. Tak sobie dorabia między innymi.
Zeby muszą być suche po to zeby lakier przylgnął do nich i mógł się wchłonąć.

Iv ty siebie w lampie UV nie wyobrażaj lepiej bo ona plamiska powoduje. Ja jak robie sobie tipsy to ją całą zasłaniam żeby światło mi nie świeciło przypadkiem. Więc uważaj.

Wyślę ci namiary na hurtownie na priv. Lepiej się z kims umówić z zamówieniem, bo wysyłają tylko za pobraniem (13 zł), wiec koszty przesyłki wyższe niż tego lakieru. Myśmy z castrolkiem w spółke weszły.
Masima jest offline  
Stary 2008-11-29, 15:33   #2134
Saga76
Zadomowienie

Dzien dobry
U mie juz ciemna nocOd rana siedzialam w ksiazkach i nie zauwazylam,kiedy dzien sie skonczyl.Teraz mam krociutka przerwe.

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Słodka kaszanka Nieciekawie to brzmi.
O cholera i jak ci to idze ? Czy to jeden egzamin czy kilka ? I jakto wygląda.
Wspóóczuje ci wiesz, ja jestem antytalent do języków niestety, jestem w stanie pojąc wszystko ale ichniejsze języki mnie przerażają

Masi idzie mi jak krew z nosaJa tez antytalent jezykowy jestem i juz.Angielskiego nauczylam sie sama,ale niemieckiego,ktory mialam w szkole sredniej i na studiach za zadne skarby nie pojelam.Mam 2-3 egzaminy przed soba.Nie wiem jak ja to przezyje.Od rana nic nie jadlam i mam roooozw.......nie.A do srody jeszcze dalekoJezyka musze sie nauczyc i nic mi nie pomoze,nie ma zmiloj.
Wracam do nauki.Calusy dla wszystkich
Stary 2008-11-29, 15:34   #2135
ane120
Zadomowienie

Iv co do twych plam nic nie mówiłam czekałam aż wam przejdzie euforia i wychodzi na to że nie jestem osamotniona też mam cienie których przecież nie było i trudno doszukiwać się przyczyn .Tak jak ja u siebie szukałam .Ja jednak jestem zadowolona bo to i tak jest o niebo lepiej niż było.Na lakierek tez bym była chętna.
ane120 jest offline  
Stary 2008-11-29, 15:36   #2136
ane120
Zadomowienie

A ja wieczorem idę na dycho
ane120 jest offline  
Stary 2008-11-29, 15:48   #2137
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
A ja wieczorem idę na dycho

U mnie TŻ nietańczący wiec takie wyjścia mijają się z celem

Tańczy tylko jak coś wypije więc długo przychodzi mi czekać nas to.
Masima jest offline  
Stary 2008-11-29, 15:58   #2138
ane120
Zadomowienie

Ja też dostaję "płynniejszych" ruchów jak sobie dziabnę a mój nie musi wogóle .Ale z niego tancjor numer jeden
ane120 jest offline  
Stary 2008-11-29, 16:06   #2139
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Masi idzie mi jak krew z nosaJa tez antytalent jezykowy jestem i juz.Angielskiego nauczylam sie sama,ale niemieckiego,ktory mialam w szkole sredniej i na studiach za zadne skarby nie pojelam.Mam 2-3 egzaminy przed soba.Nie wiem jak ja to przezyje.Od rana nic nie jadlam i mam roooozw.......nie.A do srody jeszcze dalekoJezyka musze sie nauczyc i nic mi nie pomoze,nie ma zmiloj.
Wracam do nauki.Calusy dla wszystkich

O matko
Strasznie ci wspólczuje, no i jak ty się uczysz jak tu dziecko jeszcze na karku cały czas i to małe.
Masima jest offline  
Stary 2008-11-29, 16:36   #2140
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A nie mowilam,ze castrolek ma dola,mowilam! !!!!!
I dobrze,ze wrocila

Kamilcio siostro wyrodna!!! Tez moglas sie wczesniej odezwac

ivus no Ci powiem ,ze plamy dzisiaj w wlasnej lazience zobaczylam,na policzku Wlasciwie to jeszcze cienie,jutro planuje grubo ilosc com.2 nalozyc i zobaczymy.

A ...i bylam lampe kupic...i pan "sklepowy" namowil mnie,zebym do niej zarowki z filtrami UV kupila.Ja nawet nie wiedzialam ,ze cos takiego istnieje
Nie moglam duzo pogadac,bo TZ byl przy tym i blagal,zebym tematu nie rozwijala.Pojde w przszlym tygodniu dowiedziec sie na czym ten filtr polega

ivus na truskawkowym watku Ci jezyk pokazalam,widzialas
Stary 2008-11-29, 16:44   #2141
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
A nie mowilam,ze castrolek ma dola,mowilam! !!!!!
I dobrze,ze wrocila

Kamilcio siostro wyrodna!!! Tez moglas sie wczesniej odezwac

ivus no Ci powiem ,ze plamy dzisiaj w wlasnej lazience zobaczylam,na policzku Wlasciwie to jeszcze cienie,jutro planuje grubo ilosc com.2 nalozyc i zobaczymy.

A ...i bylam lampe kupic...i pan "sklepowy" namowil mnie,zebym do niej zarowki z filtrami UV kupila.Ja nawet nie wiedzialam ,ze cos takiego istnieje
Nie moglam duzo pogadac,bo TZ byl przy tym i blagal,zebym tematu nie rozwijala.Pojde w przszlym tygodniu dowiedziec sie na czym ten filtr polega

ivus na truskawkowym watku Ci jezyk pokazalam,widzialas
Buczuś - siostro ma nie mogłam wyjśc z siebie. wycięło mnie zupełnie. Gdybym zaczeła pisac, że jest mi źle, to bym się posypala i runęłaby jeszcze moja praca. Musialam to przetrwać. Ale nic w przyrodzie nie ginie i wyglądam very źle. Czy ta maseczka z aspiryną jest upiększająca ?

Magdo M - dzisiaj wybyłam z synem na spacer" o kijach " i myślałam o Tobie, że może Ty gdzieś też wędrujesz
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-29, 16:50   #2142
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - siostro ma nie mogłam wyjśc z siebie. wycięło mnie zupełnie. Gdybym zaczeła pisac, że jest mi źle, to bym się posypala i runęłaby jeszcze moja praca. Musialam to przetrwać. Ale nic w przyrodzie nie ginie i wyglądam very źle. Czy ta maseczka z aspiryną jest upiększająca ?

Magdo M - dzisiaj wybyłam z synem na spacer" o kijach " i myślałam o Tobie, że może Ty gdzieś też wędrujesz

Tak moja bizniaczko,po aspirynce bedziesz boska!
Mogals pisac,wiesz.My tu najlepsze na dolki i wszystkie inne nieszczescia
No takie aspirynki na dusze jestesmy
Musze isc sie wypindrzyc,bo zaraz kolacja ze Szwedami
Stary 2008-11-29, 16:55   #2143
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Tak moja bizniaczko,po aspirynce bedziesz boska!
Mogals pisac,wiesz.My tu najlepsze na dolki i wszystkie inne nieszczescia
No takie aspirynki na dusze jestesmy
Musze isc sie wypindrzyc,bo zaraz kolacja ze Szwedami
Pińdź się Buczuś I sprawdź , czy tam, gdzie owa kolacja, są żarówki antyplamienne. To chyba powinno być w info o restauracjach - jakie mają żarówki
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-29, 16:59   #2144
castrol
Zadomowienie

Jeżu polecia łam do łazienki i na szczęście plam nie mam.Miałam to co wy ale wtedy gdy tą kurację na początku rozawdniałam.Póżniej gdy przeszłam tak jak lekarka mówiła to się już nie pokazały.Choć w słońcu jak patrzę w lustro to widzę takie cienie,ale chyba tylko ja,bo nikt inny tego nie potwierdza...
A lekarka (byłam wczoraj na mezo)powiedziała mi że promieniowanie zawsze jest,nawet jak pochmurnie i pada.Ja cały czas smaruję 50+.Może wy za mało smarujecie albo zbyt niski filtr?
castrol jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:08   #2145
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Pińdź się Buczuś I sprawdź , czy tam, gdzie owa kolacja, są żarówki antyplamienne. To chyba powinno być w info o restauracjach - jakie mają żarówki
Naprawde sa takie zarowki Firma osram robi takie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Jeżu polecia łam do łazienki i na szczęście plam nie mam.Miałam to co wy ale wtedy gdy tą kurację na początku rozawdniałam.Póżniej gdy przeszłam tak jak lekarka mówiła to się już nie pokazały.Choć w słońcu jak patrzę w lustro to widzę takie cienie,ale chyba tylko ja,bo nikt inny tego nie potwierdza...
A lekarka (byłam wczoraj na mezo)powiedziała mi że promieniowanie zawsze jest,nawet jak pochmurnie i pada.Ja cały czas smaruję 50+.Może wy za mało smarujecie albo zbyt niski filtr?

castrolek maziam sie ROC 50+,moze tez Wam plamy wroca jak go dostaniecie
Stary 2008-11-29, 17:13   #2146
kamilia
Zadomowienie

[quote=buczacza;9907569]Naprawde sa takie zarowki Firma osram robi takie

i nowy wydatek mnie czeka .... wymiana żarówek w domu....
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:24   #2147
Anturium
Zadomowienie

Oj jak miło Kamilia i Castrolek wyszły ze swoich jaskiń
Sagusia z dzieckiem się wybaw, zmęcz je na maxa, wsadź do wanny z mnóstwem zabawek i połóż je spać, a później za naukę się złap. Inwestuj w siebie
Ja spędziłam dziś dzień na dłuugiej rozmowie z moim kochanym tatą, jak mi dobrze.
Anturium jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:27   #2148
buczacza
Zakorzenienie

Kamilcia nie chce mi sie pindrowac.Anus tez juz plamy zobaczyla

Masimciu jak Ty skonczylas z paleniem? Ja juz nie moge,tak bym chciala przestac palic
Stary 2008-11-29, 17:32   #2149
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Kamilcia nie chce mi sie pindrowac.Anus tez juz plamy zobaczyla

Masimciu jak Ty skonczylas z paleniem? Ja juz nie moge,tak bym chciala przestac palic
nie pindruj się Buczuś. Usiądż sobie i zrób sobie miłą chwilę. pindrowanie ma Tobie sprawić przyjemność

biedna jesteś z tym paleniem

Anturium - buziaki dla Ciebie. jakoś ciepło o Tobie myslę

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-29 o 17:33
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:35   #2150
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:

O Kamilcia ja dzis nie nawet ta pogoda mnie nie przerażał tylko zmywarka zrobiła strik a ze pełna była całe do południa to musiałam zmywać a potem do roboty ale studenci namówili mnie żebysmy z okazji andrzejek wcześniej skończyli to skorzystałam bo jeszcze bym tam siedziała a w nafrode pojechałam do empiku i kupiłam sobie dwie książki. Ale stokrotne dzieki za takie myśli
ale jutro zasuwam, zasuwam.....z kijami oczywiście
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:38   #2151
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
O Kamilcia ja dzis nie nawet ta pogoda mnie nie przerażał tylko zmywarka zrobiła strik a ze pełna była całe do południa to musiałam zmywać a potem do roboty ale studenci namówili mnie żebysmy z okazji andrzejek wcześniej skończyli to skorzystałam bo jeszcze bym tam siedziała a w nafrode pojechałam do empiku i kupiłam sobie dwie książki. Ale stokrotne dzieki za takie myśli
ale jutro zasuwam, zasuwam.....z kijami oczywiście
jak długo " średnio", trwa Twój spacer o kijach ?
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:41   #2152
Masima
Zadomowienie

Cytat:

Po prostu z dnia na dzień. I nie były to żadne postanowienia, żaden nowy rok. Pomogła mi w tym choroba, zachorowałam na grype i nie wstawałam z łózka. U mnie w domu nigdy sie nie paliło, ze względu na syna. Jak chcieliśmy zapalić z męzem to musieliśmy wyjsć na zewnątrz. Tak więc jak się rozchorowałam to odpadło wychodzenie przez pierwsze dwa dni a potem stwierdziłam że skoro nie paliłam już te dwa dni to moze spróbuję nie palić dalej.
Ja jestem bardzo, bardzo konsekwentna w tym co robię, jeśli mi na czymś zalezy to koniami mnie nawet nie odciągnie od tego.
W ten sposób rzuciłam palenie, odchudziłam się, zdaje kolejne egzaminy (bo ja się całe życie uczę , nie usiedzę na miejscu) zawsze coś sobie gdzieś znajduję i wyznaczam sobie nowy cel.

W końcu jestem ten Baran
Masima jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:41   #2153
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
jak długo " średnio", trwa Twój spacer o kijach ?
zalezy ja mogę dlugo.....ale jak robie 8 km tyle jest optymalnie dla mnie to godzinke lecę tak zeby się spocic, a jak wolniej to czasami nawet 1.20. Ja to uwielbiam uwielbiam las niedaleko to sobie latam.......w wakacje to codziennie nawet
Stary 2008-11-29, 17:45   #2154
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
zalezy ja mogę dlugo.....ale jak robie 8 km tyle jest optymalnie dla mnie to godzinke lecę tak zeby się spocic, a jak wolniej to czasami nawet 1.20. Ja to uwielbiam uwielbiam las niedaleko to sobie latam.......w wakacje to codziennie nawet
nie potrafię obliczyc ile ja robię - chodzę b.szybko.To w ciągu godziny takiego szybkiego marszu idę ok. 8 km ?
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:50   #2155
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Po prostu z dnia na dzień. I nie były to żadne postanowienia, żaden nowy rok. Pomogła mi w tym choroba, zachorowałam na grype i nie wstawałam z łózka. U mnie w domu nigdy sie nie paliło, ze względu na syna. Jak chcieliśmy zapalić z męzem to musieliśmy wyjsć na zewnątrz. Tak więc jak się rozchorowałam to odpadło wychodzenie przez pierwsze dwa dni a potem stwierdziłam że skoro nie paliłam już te dwa dni to moze spróbuję nie palić dalej.
Ja jestem bardzo, bardzo konsekwentna w tym co robię, jeśli mi na czymś zalezy to koniami mnie nawet nie odciągnie od tego.
W ten sposób rzuciłam palenie, odchudziłam się, zdaje kolejne egzaminy (bo ja się całe życie uczę , nie usiedzę na miejscu) zawsze coś sobie gdzieś znajduję i wyznaczam sobie nowy cel.

W końcu jestem ten Baran
tez nie pale w domu .Mnie sie wydaje ,ze z papierosem sie urodzilam
Nawet hipnozy mi nie pomagaja.
Ja jakas za slaba chyba jestem.Rzadko mi sie zdaza ludziom "nie"powiedziec,a co dopiero sobie.Dupa jestem i tyle
Stary 2008-11-29, 17:50   #2156
Masima
Zadomowienie

Cytat:
nie potrafię obliczyc ile ja robię - chodzę b.szybko.To w ciągu godziny takiego szybkiego marszu idę ok. 8 km ?

Kami może to być 8 km, bo ja kiedyś mierzyłam, i w ciagu godziny robiłam średnim tempem, ani wolnym ani szybkim, tylko takim równym krokiem 6 km.Wiec idąc b.szybko mozesz walnac 8 km.
Masima jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:53   #2157
Masima
Zadomowienie

Cytat:
tez nie pale w domu .Mnie sie wydaje ,ze z papierosem sie urodzilam
Nawet hipnozy mi nie pomagaja.
Ja jakas za slaba chyba jestem.Rzadko mi sie zdaza ludziom "nie"powiedziec,a co dopiero sobie.Dupa jestem i tyle

Buczuś najgorsze jest to że ja uwielbiałam palić, sprawiało mi to wielką przyjemność (paczkę dziennie) i wywal tu coś co lubisz. Rzucenie palenia odbyło się tylko ze względu na urodę i zdrowie. Po prostu rozsądek do mnie przemawiał coraz bardziej.
Teraz się już nie czepie, nie ma szans. Drażni mnie dym, a najbardziej sie wkurzam jak w pracy wejdę do toalety i po kilku minutach pobytu włosy mi tak jadą dymem że szok (nie ma u mnie w pracy palarnii)

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-29 o 17:55
Masima jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:58   #2158
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Kami może to być 8 km, bo ja kiedyś mierzyłam, i w ciagu godziny robiłam średnim tempem, ani wolnym ani szybkim, tylko takim równym krokiem 6 km.Wiec idąc b.szybko mozesz walnac 8 km.
, M

o rany, Masimko - 8 km to brzmi. W życiu bym nie pomyślała, że jestem taka dzielna!

Buczuś - z hipnozą to jest tak, że niewiele daje, jeżeli sugestie hipnotyczne sa w sprzeczności z jakąś korzyścią, którą ma hipnotyzowany z np. palenia. Palenie to głównie uzależnienie psychiczne.
To bujda totalna, że kogoś , kto ma np. dobrze poukładane wartości, można tak zahipnotyzować, że pójdzie i zabije. To taki skrajny przykład .
kamilia jest offline  
Stary 2008-11-29, 18:07   #2159
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
, M

o rany, Masimko - 8 km to brzmi. W życiu bym nie pomyślała, że jestem taka dzielna!

Buczuś - z hipnozą to jest tak, że niewiele daje, jeżeli sugestie hipnotyczne sa w sprzeczności z jakąś korzyścią, którą ma hipnotyzowany z np. palenia. Palenie to głównie uzależnienie psychiczne.
To bujda totalna, że kogoś , kto ma np. dobrze poukładane wartości, można tak zahipnotyzować, że pójdzie i zabije. To taki skrajny przykład .
Kamilka to moze tak być ja to sobie pomierzyłam przejechałam sie rowerkiem z licznikiem i mam krokomierz - teraz tanie sa to zawsze wiem ile mam w nogach
Buczus mnie tez sie nie da zahipnotyzować i też tak rzucałam palenie ale sie gość napocił a ja nic....ale moja kolezanka co mi to poleciła to faktycznie rzuciła, ja się Zybanem wyleczyłam - polecam
Stary 2008-11-29, 18:10   #2160
buczacza
Zakorzenienie

zobaczcie co robie teraz ,zamiast sie pindrzyc!
Stroik adwentowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00112.jpg (84,9 KB, 10 załadowań)

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości