Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-04, 09:57   #2731
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
chce mi sie jeść!!!!!
tez glodna jestem

Kwiatek tu masz o tym serum

http://www.nokaut.pl/kosmetyk/clarin...razliwych.html
Stary 2008-12-04, 09:57   #2732
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kwiatku mozesz sprobowac.Ten serum jest specjalnie na takie przypadki zmaltretowanych geb.Czerwonych,poranionyc h
Kamilciu Ivus jak poszla z malym na pogotowie ,to od tamtej pory sie nie odzywala.Boje sie,ze tam zostala.
wiesz, martwię się o nią i ojej maluszka. Ivuś - jeżeli podczytujesz nas, to
kamilia jest offline  
Stary 2008-12-04, 10:01   #2733
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nikusia999 Pokaż wiadomość
po yellow peel czuję niedosyt, rzeczywiście cera jest ładniejsza, ale...zastanawiam sie co wybrać, złuszczanie kwasem migdałowym czy cosmelan? działanie podobne, skóra złuszcza się, natomiast baza i cena diametralnie różna. mogę sobie pozwolić na wydanie 1200 zł ale czy jest to warte? czy efekt magdałka będzie podobny?chciałabym pozbyć się raz na zawsze zaskórniaków na policzkach, rozszerzonych porów na nosie i przy okazji zmarszczek mimicznych i np. bruzdy na czole i między nosem a ustami.mam dużo "chceń" np. marzy mi się operacja plastyczna piersi, po 3 dzieci i rocznym karmieniu każdego....
Nikusia widzę,że masz podobne "chcenia" do mnie Cosmelan jest dobry na wiele spraw,ale na zmarszczki mimiczne na pewno nie działa !!! Ja też nienawidzę swoich bruzd nosowo-wagowych i ten problem po cos pozostał Zrobiłam sobie permanentne usta by odwrócić od tych zmarszczek uwagę

Masi jak gały ??? Żyjesz ?????
Megi72 jest offline  
Stary 2008-12-04, 10:22   #2734
Anturium
Zadomowienie

Nikusia jest tak, jak napisała Megi. Cosmelan na początku kuracji ściąga skórę i faktycznie wrażenie może być takie, że likwiduje zmarszczki. W tym okresie trudno nam nawet otworzyć usta, zmarszczyć czoło, brwi toteż zmarszczek nie pogłebiamy i w ogóle nie krzywimy się. Oczywiście kiedy przychodzi czas nawilżania wszystko wraca do normy, to znaczy nasze naturalne zmarszczki, nie daj się zwieść, że cosmelan działa jak lifting. Po cosmelanie skóra jest lepiej odżywiona bo nie posiada zrogowaciałej warstwy naskórka, wówczas łatwiej ją ulepszyć kremami, jest jędrniejsza i ma lepszy kolor. Nie bez powodu starsze Cosmelanki piszą o mezoterapii i o kwasie hialuronowym.
Anturium jest offline  
Stary 2008-12-04, 10:23   #2735
wiiniii
Rozeznanie

Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
tez glodna jestem

Kwiatek tu masz o tym serum

http://www.nokaut.pl/kosmetyk/clarin...razliwych.html

Kasiu a jak tam palenie?
ja lubiałam palic i cienkie i mentolki i grube a teraz jak mi ktos chuchnie to go gonie
jak byłam głodna to zawsze sobie zapaliłam , Ty jak masz?

kobietki
napiszcie mi prosze cos o peelingu migdałowym tzn wiem jak dziła ale czy sa efekty po zrobieniu czy to sie opłaca? opłaca pod wzgledem zastosowania...

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-12-04 o 10:29 Powód: zjadam literki to z głoduuuu
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-04, 10:26   #2736
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Nikusia jest tak, jak napisała Megi. Cosmelan na początku kuracji ściąga skórę i faktycznie wrażenie może być takie, że likwiduje zmarszczki. W tym okresie trudno nam nawet otworzyć usta, zmarszczyć czoło, brwi toteż zmarszczek nie pogłebiamy i w ogóle nie krzywimy się. Oczywiście kiedy przychodzi czas nawilżania wszystko wraca do normy, to znaczy nasze naturalne zmarszczki, nie daj się zwieść, że cosmelan działa jak lifting. Po cosmelanie skóra jest lepiej odżywiona bo nie posiada zrogowaciałej warstwy naskórka, wówczas łatwiej ją ulepszyć kremami, jest jędrniejsza i ma lepszy kolor. Nie bez powodu starsze Cosmelanki piszą o mezoterapii i o kwasie hialuronowym.
ja sobie wypraszam pisanie "starsze cosmelanki" .Skora nam zwisa i bruzdy sie nam robia od siedzenia po nocach na wizazu,ALE NIE OD STAROSCI

Musze troche popracowac,a tak mi sie nie chce
Stary 2008-12-04, 10:29   #2737
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez robotna100 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki sto lat jak sie z wami nie widzialam
ale co zrobic nie ma czasu na nic nawet zeby przysiasc do kompa.
Buczacza widze ze ty jeszcze palisz ja juz nie od 2 tygodni bylo ciezko nadal jest
ale z gumami nikoret i sztucznym papierosem przetrwalam zobaczymy czy mi sie uda na 100 mam nadzieje ze tak.juz widze pozytywy lepiej sie czuje nie jestem taka nerwowa itd.....
plamki nie wracaja jest super
tak sie zastanawiam czy moge sobie jakies algi na mordke zafundowac czy lepiej nie :conf used:

caluje was

ROBOTNA- a ja za Tobą list gończy wysyłałam, przepadłaś jak kamień w wodzie. Ale dobrze że sie odezwałaś, bardzo sie ciesze, Gratuluje sukcesiku w walce z nałogiem, oby tak dalej. Widze ze dotrzymujesz słowa- a to bardzo sobie cenie Trzymam kciuki za dalsze poczynania. Sciskam Cie z całych sił o tak.

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ja wyglądam strasznie, gały spuchnięte, jak ja pójde do pracy jutro, po kosmetyczce byłam w sklepie na zakupach jeszcze, w moich muchach, w grudniu do tego płaciłam kartą i sprzedawczyni łypała na mnie tak jakbym się zamaskowała i przyszła z kradzioną.
Znowu się okazało że mam super wrażliwą skóre. Antek pod wkłuciem od razu się robiły siniaki, kosmetyczka załamana, kilka wkłuć i spuchłam od razu. Trzeba będzie dolać za jakieś 2 tygodnie- miesiąc, po prostu ból był taki ze nie mogłam już tego znieśc dłuzej. W sumie skończyła, ale trzeba zobaczyć jak się skóra zachowa, czy przyjmie to itd.
A jak się strupki będa robić to co mam robić żeby ich nie zedrzeć przecież jak będe zmywac makijaż to moze mi to odlecieć i co wtedy? Strupek moze z barwnikiem odpaść.

Dodam jeszcze ze lała się krew, krwawe łzy, nie wiem czy to wpływ cosmelanu że mam taką skórę.

TŻ nie widział jeszcze i dziś już nie zobaczy raczej, pokłóciliśmy sie zaraz na wejsciu.

Megi jak ty to zniosłaś ja nie wiem.

Masimko- ależ Ty musisz być wrażliwa, jak dzisiaj Twoje oczka, możesz je wogóle otworzyć

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
zaczęło się od przebarwień , pomysł cosmelanienia już mi minał a Wy pozostałyście

Jedynusia- Witaj. ja widziałam Cie że podczytujesz i podczytujesz. Kochana do odważnych świat należy, jak nie chcesz mieć plamisk to ja bym cie namawiała na cosmelan. ja jestem jego zagorzałą fanką

Cytat:
wiem, przeryłam cały pamiętnik od początkuale połowy i tak już nie pamiętam
gębe mam plamiastą, ale tak dziwnie, bo na zimę schodzi, tylko czoło lekko zostaje- i tak trzeci rok już!

......aaaa pewna jesteś że są to przebarwienia a nie bielactwo? Nie pisałam Was ale mój tata ma właśnie bielactwo i u niego jest tak że wiosną i latem ma straszną poplamioną skórę, a jak przychodzi zima to po plamach ani śladu.
A najgorsze jest to że na to nie ma lekarstwa.

Cytat:
cassacia jutro robimy zebranie kola gospodn wiejskich!!!!!!!!!!!!!!!
Rob co chcesz,ale musza byc wszystkie!!!!! (ivcia tez!!) Jak nie przyjda podwyzke zrobisz o 500% i maja dziergac szalik stad do okupanta i zurück.

Ja juz jestem!!!!!!!!!!!!
Co mamy w planie
Stary 2008-12-04, 10:30   #2738
wiiniii
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

co tu zrobic by zarobić?
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-04, 10:30   #2739
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Kasiu a jak tam palenie?
ja lubiałam palic i cienki i mentolki i grube a teraz jak mi ktos chuchni to go gonie
jak byłam głoda to zawsze sobei zapaliłam , Ty jak masz?

kobietki
napiszcie mi prosze cos o peelingu migdałowym tzn wiem jak dziła ale czy sa efekty po zrobieniu czy to sie opłaca? opłaca pod wzgledem zastosowania...

ja mam prze....ne.Dalej kurze,ale wychodze grzecznie na zewnatrz ,zeby zapalic.Jak glodna jestem to Ci nie zapale,wtedy mi nie smakuje!
Stary 2008-12-04, 10:30   #2740
Anturium
Zadomowienie

Cytat:
ja sobie wypraszam pisanie "starsze cosmelanki" .Skora nam zwisa i bruzdy sie nam robia od siedzenia po nocach na wizazu,ALE NIE OD STAROSCI

Musze troche popracowac,a tak mi sie nie chce
Niefortunnie to ujęłam Oczywiście miałam na myśli Cosmelanki z dłuższym stażem cosmelanienia
Anturium jest offline  
Stary 2008-12-04, 10:34   #2741
wiiniii
Rozeznanie

dzisiaj BaRbUrKa

wszystkiego dobrego wszystkim Basiom!!!!

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-12-04 o 10:45
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-04, 10:37   #2742
madziusia777
Zadomowienie

OOOOOO rany faktycznie dziś barburki. JEEEEŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻU moja teściowa ma imieniny, dzwonie do niej z życzeniami.
Są w śród Nas cosmitki Basie.

Wszystkim Basiom - spełnienia marzeń.
Stary 2008-12-04, 10:58   #2743
Megi72
Zadomowienie

Cassi ja z moim TŻ też dwa byki Takie związki są stabilne i długotrwałe Najgorzej jak któreś z nas się uprze a tak ogólnie można wytrzymać
Megi72 jest offline  
Stary 2008-12-04, 11:22   #2744
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość

Masi jak gały ??? Żyjesz ?????

Gały wyglądają tak ze rano jak się zobaczyłam to wzięłam urlop i siedzę w domu. Posmarowałam na oczy najpierw Auriderm, potem stwierdziłam że Peletokrem silniejszy bo pisze ze na krwiaki wybroczyny i takie tam.
Martwie się co bedzie jutro, urlop już nie bardzo

Do tego szef planuje jutro zebranie z załogą, będą wszyscy !!!!!!!!!

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-12-04 o 11:23
Masima jest offline  
Stary 2008-12-04, 11:27   #2745
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Gały wyglądają tak ze rano jak się zobaczyłam to wzięłam urlop i siedzę w domu. Posmarowałam na oczy najpierw Auriderm, potem stwierdziłam że Peletokrem silniejszy bo pisze ze na krwiaki wybroczyny i takie tam.

a może porób sobie okłady z rumianku??? słyszałam że na obolałe oczy bardzo pomaga.
.
Stary 2008-12-04, 11:30   #2746
jedynusia
Rozeznanie

kobietki
napiszcie mi prosze cos o peelingu migdałowym tzn wiem jak dziła ale czy sa efekty po zrobieniu czy to sie opłaca? opłaca pod wzgledem zastosowania...[/quote]

ja robiłam peeling migdałowy - seria 4 zabiegi co 10 dni, skóra się łuszczy ale delikatnie. po pierwszym wygladałam niewyjściowo bo wszystkie zanieczyszczenia wyszły na wierzch
ale po następnych juz super, i właśnie plamki sie rozjaśniły i buzia wygładziła
jedynusia jest offline  
Stary 2008-12-04, 11:34   #2747
Anturium
Zadomowienie

Cytat:

Masi dziś lecz jak tylko potrafisz, a na jutro miej w pogotowiu ciemny cień do powiek.
Anturium jest offline  
Stary 2008-12-04, 11:35   #2748
jedynusia
Rozeznanie

......aaaa pewna jesteś że są to przebarwienia a nie bielactwo? Nie pisałam Was ale mój tata ma właśnie bielactwo i u niego jest tak że wiosną i latem ma straszną poplamioną skórę, a jak przychodzi zima to po plamach ani śladu.

no niby własnie plamki posłoneczne, wiadomo opalanko, solarium ...
tak lekarka stwierdziła i cosmelan poleca, tylko zapomniała dodać że to tak wyglada
jedynusia jest offline  
Stary 2008-12-04, 11:45   #2749
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
kobietki
ja robiłam peeling migdałowy - seria 4 zabiegi co 10 dni, skóra się łuszczy ale delikatnie. po pierwszym wygladałam niewyjściowo bo wszystkie zanieczyszczenia wyszły na wierzch
ale po następnych juz super, i właśnie plamki sie rozjaśniły i buzia wygładziła[/quote]

tylko ze te plamki wróca
a skora sie ogolnie oczysciła i jest zdrowsza?
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-04, 11:51   #2750
ane120
Zadomowienie

Witam laseczki Meg na te bruzdy co to ja też je mam tylko ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.Zrobię sobie wczesną wiosna w maju mam komunię chcę być piknaJa z moim Tż to dwa raki i jest ok ale mam jeszcze barana i byka to juz cięższy kaliber.Poproszę o adresy na pw chciałabym wam coś wysłać na mikołajki
ane120 jest offline  
Stary 2008-12-04, 11:52   #2751
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:

no niby własnie plamki posłoneczne, wiadomo opalanko, solarium ...
tak lekarka stwierdziła i cosmelan poleca, tylko zapomniała dodać że to tak wyglada
acha to dobrze że nie bielactwo.
Odnośnie pilingu migdałowego to ja nic nie wiem, z kwasów to robiłam stężone TCA- plamy powracały po tygodniu i pryszcze też.
Po cosmelanie to ma sie pewność na 98% że plamiska nie wrócą, skóra sie wygładzi i takie tam.
Trzeba sie nacierpieć to fakt, jedne znoszą ten zabieg lepiej inne przechodza męki nie z tej ziemi. Ale ogólnie chyba mniej wiecej wszystkie jesteśmy tu zadowolone z cosmelana i likwidacji plam.
Jak chce sie być pięęęękną to trzeba sie nacierpieć.
Cierpienie uszlachetnia, cosmelan upiększa- ot takie my to Piękności jesteśmy.
Stary 2008-12-04, 11:54   #2752
cassatta
Zadomowienie

Witam Anturek jak tam mieszanie Masi Megi byczki radzą sobie sposobem jak któryś się uprze to drąży kręci by na swoim wyjść jednak dużo nas łączy te ochydne zmarchy nosowo wargowe brrr
Lecę pracować. Dome wyłaź z tej puszczy
Stary 2008-12-04, 11:56   #2753
cassatta
Zadomowienie

Anula ty nasz Mikołajku
Stary 2008-12-04, 11:59   #2754
madziusia777
Zadomowienie

cassi- a jak tam Twoja kotka? żyje jeszcze po tych zastrzykach, lubi Cie jeszcze czy sie obraziła na amen

a ręka jak już zdrowa?

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-12-04 o 12:00
madziusia777 jest offline  
Stary 2008-12-04, 12:07   #2755
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam laseczki Meg na te bruzdy co to ja też je mam tylko ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.Zrobię sobie wczesną wiosna w maju mam komunię chcę być piknaJa z moim Tż to dwa raki i jest ok ale mam jeszcze barana i byka to juz cięższy kaliber.Poproszę o adresy na pw chciałabym wam coś wysłać na mikołajki
Ane ile taki zabieg kosztuje?
Nie mów,że masz już dla nas te Roc-i Anuś mało ci rodziny i znajomych,że jeszcze nas chcesz obdzielać ?
Megi72 jest offline  
Stary 2008-12-04, 12:08   #2756
ane120
Zadomowienie

Ja też miałam migdałowy połączony z mikrodermabrazją ale dla mnie to popierdółka na moje problemy oczywiście.Dla tzw. odswiezenia skóry ok.Tą jonoforeze którą miałam ostatnio na naczynka była zrobiona właśnie metodą mezo bezigłowa
ane120 jest offline  
Stary 2008-12-04, 12:08   #2757
Anturium
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
acha to dobrze że nie bielactwo.
Odnośnie pilingu migdałowego to ja nic nie wiem, z kwasów to robiłam stężone TCA- plamy powracały po tygodniu i pryszcze też.
Po cosmelanie to ma sie pewność na 98% że plamiska nie wrócą, skóra sie wygładzi i takie tam.
Trzeba sie nacierpieć to fakt, jedne znoszą ten zabieg lepiej inne przechodza męki nie z tej ziemi. Ale ogólnie chyba mniej wiecej wszystkie jesteśmy tu zadowolone z cosmelana i likwidacji plam.
Jak chce sie być pięęęękną to trzeba sie nacierpieć.
Cierpienie uszlachetnia, cosmelan upiększa- ot takie my to Piękności jesteśmy.
SPROSTOWANIE.

Madziusia jest jedyną, której plamy nie wróciły. Niektóre z nas robiły maskę nawet trzykrotnie.
Madziusia jesteś z nami od tak dawna, dlaczego pomijasz tę smutną prawdę, że w naszym gronie skutezność cosmelanu wynosi nie 98% lecz zaledwie 1%?
Anturium jest offline  
Stary 2008-12-04, 12:10   #2758
ane120
Zadomowienie

ROCKI zamawiam z pomocą koleżanki jak już wspominałam ale niestety na razie nic nie wiem .Troche mi głupio ale dorwę je choćby nie wiem coA Wy moje drogie jak rodzina kochana
ane120 jest offline  
Stary 2008-12-04, 12:12   #2759
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ja też miałam migdałowy połączony z mikrodermabrazją ale dla mnie to popierdółka na moje problemy oczywiście.Dla tzw. odswiezenia skóry ok.Tą jonoforeze którą miałam ostatnio na naczynka była zrobiona właśnie metodą mezo bezigłowa
aha popieródłka
kurna nie wiem co robic
wiiniii jest offline  
Stary 2008-12-04, 12:14   #2760
Anturium
Zadomowienie

Cytat:
aha popieródłka
kurna nie wiem co robic
Poczekaj na wieści od MagdyM, która odplamia się Pigmanormem.
Anturium jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości